PDA

View Full Version : Να μαι και εγω



X_NR750
23/07/2006, 11:20
Γεια σας συναδελφοι


56178

X_NR750
23/07/2006, 11:26
Συναδελφοι για βοηθηστε λιγο εδω

ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΟ Uvex rs 720 (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=26028)

η εδω

Βοηθεια για VFR 800 (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=26059)

sotokan
23/07/2006, 17:13
Γειά και χαρά και σε σένα φιλαράκο.....
Γ..μάτη η Βέφα σου,καλοτάξιδη,και πάντα όρθια....
Και της πάει το κοκκινάκι λέμεεε....
πάρε και μία απ τη δικιά μου με το παλιό κόκκινο,μαζί με το ασημί του SOL-VFR-VTEC.


56193

X_NR750
23/07/2006, 18:06
Και η δικια σου Γα$#%$#τη ειναι
η δικια μου ειναι καινουργιλα ακομα την στρωνω, της εχω παραγγειλει και μπαγκαζερια Καπα 52αρα και μανιταρακια R&G

μηπως καποιος συναδελφος μπορει να μου πει αν εχει η αν εχει εστω χρησιμοποιησει το κρανος που αναφερω στο λινκ του 2ου ποστ?

ronin1
23/07/2006, 18:26
καλοτάξιδη

φτου φτου...:beer:

X_NR750
23/07/2006, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
καλοτάξιδη

φτου φτου...:beer:

Να σαι καλα φιλε:wave2:

ruyjin
24/07/2006, 09:39
καλοριζικη και καλοταξιδι


βασικα μολις βαλεις τα μανιταρια δε ριχνεις και καμια φωτο...

το χρωμα αν και δεν ειναι μαυρο ειναι πολυ ωραιο :D

:wave2:

X_NR750
24/07/2006, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
καλοριζικη και καλοταξιδι


βασικα μολις βαλεις τα μανιταρια δε ριχνεις και καμια φωτο...

το χρωμα αν και δεν ειναι μαυρο ειναι πολυ ωραιο :D

:wave2:

Το μαυρο μ'αρεσει και εμενα γενικως πολυ εχει μια αρχοντια αλλα παραλληλα διχνει και λιγο κακο και αλητικο
το τρανσαλπ 650 που ειχα πριν μαυρο ηταν αλλα το μαμουσε ο ηλιος

τα μανιταρια ειναι R&G και ειναι λιγο περιεργη φαση γιατι για να μπουν απο οτι ειδα στο ιντερνετ βγαινει το φαιρινγκ και αλλαζει και το δοχειο του ψυκτικου επισης πρεπει να γινουν και τρυπες στο φαιρινγκ το κοστος απο μοτομαρκετ ειναι 250euro μαζι με το δοχειο μαλον ομως ειναι τα καλυτερα μανιταρια της αγορας

kostasdirt
24/07/2006, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Το μαυρο μ'αρεσει και εμενα γενικως πολυ εχει μια αρχοντια αλλα παραλληλα διχνει και λιγο κακο και αλητικο
το τρανσαλπ 650 που ειχα πριν μαυρο ηταν αλλα το μαμουσε ο ηλιος

τα μανιταρια ειναι R&G και ειναι λιγο περιεργη φαση γιατι για να μπουν απο οτι ειδα στο ιντερνετ βγαινει το φαιρινγκ και αλλαζει και το δοχειο του ψυκτικου επισης πρεπει να γινουν και τρυπες στο φαιρινγκ το κοστος απο μοτομαρκετ ειναι 250euro μαζι με το δοχειο μαλον ομως ειναι τα καλυτερα μανιταρια της αγορας
Οντως είναι τα καλύτερα και μόλις τα παρέλαβα σήμερα!!! απο το Ebay τα χτύπησα 80 ευράκια με τα μεταφορικά μεσα στη εβδομάδα θα τα βάλω..


56416

sotokan
25/07/2006, 16:07
Τα σίδερα και η βάση της μπαγκαζιέρας πόσο θα σου πάνε φίλε,αν επιτρέπεις ?Ενδιαφέρομαι και εγώ εν όψη του ταξιδιού στο BRNO,Αυστρία κτλ.βλέπεις θα είμαι ο μόνος απ την παρέα που θα κουβαλάει και την γυναίκα μαζί....
Αλλά χαλάλι της το φόρτωμα της Βέφας γιατί το λέει η ψυχή της...
Μήπως να βάλω τρέιλερ αλλά Τσάκωνας????:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

X_NR750
25/07/2006, 18:20
Μανιταρια 250?
Βαση + Μπαγξαζιερα Kappa 52l 220?

απο motomarket αλλα τα παραγγελνουν δεν εχουν στοκ ξερεις η βεφα δεν ειναι xt και trsansalp οποτε πρεπει να το προγραμματισεις

Deepest
25/07/2006, 20:10
Κάγκελα για μπακγαζιέρα υπάρχουν και σε καππα και σε givi. Τριπλέτα που ψάχνω απο 8 Ιουνίου στη νεα μου μπορντώ (τελειο χρώμα, με χαρακτήρα, δεν είναι κόκκινο, είχα βαρεθεί τα μαυρα) δεν υπάρχουν πουθενα. τώρα λέω να ψάξω Internet γιατί οι εδώ αντιπρόσωποι μου είπαν παραγγελια απο σεπτέμβρη και αν... (ασε που θα τη βρώ και φθηνότερα). ξερω θα ειναι ασχήμια αλλά ταξιδεύω δικάβαλος και τα θέλω τα 130 λιτρα τα οποία τα έχω αγορασμένα απο παλία.
κανενα site?

X_NR750
25/07/2006, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Deepest
Κάγκελα για μπακγαζιέρα υπάρχουν και σε καππα και σε givi. Τριπλέτα που ψάχνω απο 8 Ιουνίου στη νεα μου μπορντώ (τελειο χρώμα, με χαρακτήρα, δεν είναι κόκκινο, είχα βαρεθεί τα μαυρα) δεν υπάρχουν πουθενα. τώρα λέω να ψάξω Internet γιατί οι εδώ αντιπρόσωποι μου είπαν παραγγελια απο σεπτέμβρη και αν... (ασε που θα τη βρώ και φθηνότερα). ξερω θα ειναι ασχήμια αλλά ταξιδεύω δικάβαλος και τα θέλω τα 130 λιτρα τα οποία τα έχω αγορασμένα απο παλία.
κανενα site?

Ελα ρε μπορντω αδερφε

νομιζω οτι στις βασεις των μαρσπιε συνοδηγου κουμπωνουν χωρις μετατροπες οι εργοστασιακες βαλιτσες της Honda

ειναι αμαρτια ρε φιλε τριπλετα σε τετοιο ομορφο εργαλειο εγω το σκεφτηκα πολυ ακομα και για το top case

Deepest
25/07/2006, 20:32
οι μαμισιες θα κοστισουν οσα θα μου κοστισει το ταξίδι τοσκάνη και λίμνες Β Ιταλίας το Σεπτέμβρη ρε αδερφε, (μη σου πώ και παραπάνω) άσε που είναι και μικρότερες απο αυτές που έχω. Επειδή ταξιδεύω, έχω καταφέρει να παραμένω απαθής στην αισθητική... ανωμαλία της τριπλέτας, και να χαίρομαι τα μηχανάκια μου στο ταξίδι, οπότε είμαι αποφασισμένος, χαλάλι.
άσε που έχω σκευτεί να τη βάψω στο ίδιο κωδικό χρώμα της μηχανής (απο μαυρο που δε κολλά με το ασιμί και το μπορντώ ίσως να δείχνει καλύτερη, και όχι κιτς (ελπίζω))
ill see

X_NR750
25/07/2006, 20:35
Ποσο την πηρες?
εγω χωρις Abs 11270 μετρητοις

Deepest
26/07/2006, 12:49
η δικη μου με abs απο 12.900 12.250 με πινακιδες και τελη, cash

ruyjin
26/07/2006, 12:55
ρε μηπως γινοματε πολλοι???

ή κανω λάθος!!!


:lol: :lol:

τελικα εκεινη η "πανελληνια" ισως αναβληθηκε για καλο λογο Γρηγορη............

X_NR750
26/07/2006, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Deepest
η δικη μου με abs απο 12.900 12.250 με πινακιδες και τελη, cash

και εγω με πινακιδες και τελη

τι να λεμε αδερφε την εχω ερωτευτει
ποναει η καρδια μου καθε φορα που πεφτει σε λακουβα

μου ελεγαν οτι αν δεν εισαι καγκουρας αυτη η μηχανη εχει ενα μαγικο τροπο να σε δενει και ηταν αληθεια

σκεφτομαι γυρο της πελοπονησου αλλα αγχωνομαι πολυ για κλοπη, εσυ κανενα συναγερμο εχεις βαλει? Γενικως πως την ασφαλιζεις?

SOL-VFR-VTEC
26/07/2006, 15:14
KALORIZIKA KAI APO MENA.....KALA KAI ORTHIA XLM......TH NA PEI KAI TO XROMA.....OTI KAI NA EINAI......EINAI ENA ERGO TEXNHS :beer: :beer: :beer:

SOL-VFR-VTEC
26/07/2006, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotokan
Τα σίδερα και η βάση της μπαγκαζιέρας πόσο θα σου πάνε φίλε,αν επιτρέπεις ?Ενδιαφέρομαι και εγώ εν όψη του ταξιδιού στο BRNO,Αυστρία κτλ.βλέπεις θα είμαι ο μόνος απ την παρέα που θα κουβαλάει και την γυναίκα μαζί....
Αλλά χαλάλι της το φόρτωμα της Βέφας γιατί το λέει η ψυχή της...
Μήπως να βάλω τρέιλερ αλλά Τσάκωνας????:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ADE THA SOU KANO KAI KOUMADO STO PLOIO...GIA PATRA ANGONA:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


57009

zolotas
26/07/2006, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
ειναι αμαρτια ρε φιλε τριπλετα σε τετοιο ομορφο εργαλειο εγω το σκεφτηκα πολυ ακομα και για το top case

το τοπ-case ειναι σκετη μ@λακια οπτικα αλλα χρησιμο ....δεν εβαζες καλυτερα ενα τανκ μπαγκ??

με πλαινες το μηχανακι ειναι εξισου ομορφο αλλα οι μανισιες κοστιζουν πολλα ......αλλα αν εισαι ψωνιο σαν εμενα θα τις βαλεις .

εκανα το εξης ....δεν την πηρα καινουρια γιατι συνυπολογισα ολα τις αφτερ μαρκετ αγορες οπως τανκ μπαγκ -δερμα +τριπλετα μανισια ,κρανος ,τζακετ .......οποτε επεσα μεσα στο μπατζετ της αξιας μιας καινουριας αγοραζοντας μεταχειρισμενη με φουλ εξοπλισμο ....

X_NR750
26/07/2006, 17:19
Εγω θα την παντρευτω ασε που ειχα εξοπλισμο απο το τρανσαλπ οποτε ηθελα καινουργια

αμα εχεις δοκιμασει μπαγκαζιερα το τανκ μπαγκ ειναι μαλακια

X_NR750
26/07/2006, 17:26
Τι να λεμε εργο τεχνης


57011

kostasdirt
30/07/2006, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
και εγω με πινακιδες και τελη

τι να λεμε αδερφε την εχω ερωτευτει
ποναει η καρδια μου καθε φορα που πεφτει σε λακουβα

μου ελεγαν οτι αν δεν εισαι καγκουρας αυτη η μηχανη εχει ενα μαγικο τροπο να σε δενει και ηταν αληθεια

σκεφτομαι γυρο της πελοπονησου αλλα αγχωνομαι πολυ για κλοπη, εσυ κανενα συναγερμο εχεις βαλει? Γενικως πως την ασφαλιζεις? SPYBALL χωρίς δεύτερη σκέψη...

hornet
31/07/2006, 09:26
μπα μπα ελειψα για ολιγο και γιναμε πολλοι...σχετικα ...καλωςηρθες φιλε με τη βεφα τη καινουρια!!

X_NR750
31/07/2006, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasdirt
SPYBALL χωρίς δεύτερη σκέψη...

Μπαααα ασε καλυτερα
ειχα βαλει spyball στο Transalp που ειχα πριν και ενω το επλενα 3-4 φορες τον χρονο ξαφνικα η μηχανη δεν επαιρνε μπροστα,
εβαλα τους κωδικους απενεργοποιησης την πηγα στον τεχνικο της spyball τον εστειλε στα κεντρικα και μου απαντησαν οτι εχει καει απο τα πολλα νερα

Σημειωνω οτι οταν κολησε ο συναγερμος δεν ειχα πλυνει την μηχανη ουτε καν προσφατα (αδιαβροχος και μαλακιες)

X_NR750
31/07/2006, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
μπα μπα ελειψα για ολιγο και γιναμε πολλοι...σχετικα ...καλωςηρθες φιλε με τη βεφα τη καινουρια!!

Καλως σας βρηκα:beer:

kostasdirt
31/07/2006, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Μπαααα ασε καλυτερα
ειχα βαλει spyball στο Transalp που ειχα πριν και ενω το επλενα 3-4 φορες τον χρονο ξαφνικα η μηχανη δεν επαιρνε μπροστα,
εβαλα τους κωδικους απενεργοποιησης την πηγα στον τεχνικο της spyball τον εστειλε στα κεντρικα και μου απαντησαν οτι εχει καει απο τα πολλα νερα

Σημειωνω οτι οταν κολησε ο συναγερμος δεν ειχα πλυνει την μηχανη ουτε καν προσφατα (αδιαβροχος και μαλακιες) Τι να πω εγώ την πλένω συχνά (καινούργιο κοσκινάκι που λένε..) και δεν έχω πρόβλημα, που τον είχατε τοποθετήσει? Άσε που και η Honda spyball βάζει...

X_NR750
31/07/2006, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasdirt
Τι να πω εγώ την πλένω συχνά (καινούργιο κοσκινάκι που λένε..) και δεν έχω πρόβλημα, που τον είχατε τοποθετήσει? Άσε που και η Honda spyball βάζει...

Στην ουρα,τον τοποθετησε ο εξουσιοδοτημενος και μαλιστα ειχε βαλει και σιλικονη στις ραφες του κουτιου του συναγερμου