PDA

View Full Version : Perase Kapoia K Forouse T Aroma Sou



Σελίδες : [1] 2

MR.MEMPHISBONES
23/07/2006, 12:15
LOIPON POST-ARO GIA NA MOIRASTO KATI P MOU SYMVAINEI SYXNA K MPORO NA PO OTI ME GOHTEYEI IDIAITERA.PANEPISTIMIOU VRADY,ME PROSPERNAEI ENA BURGMAN 650 K APLA TO MONO POU PROLAVA NA PARO XAMPARI,HTAN TO AROMA THS POU EMEINE STHN ATMODFAIRA,KATHOS ME PROSPERASE.EINAI TROMERO NA SE PERNANE GYNAIKES ME MHXANES K NA MENEI T AROMA TOUS PISO.SAS EXEI TYXEI POTE?H GOHTEIA ANEVAINEI KATAKORYFA.MOIRASTEITE EMEPEIRIES.SAS SYMVAINEI?


PS.TOUS AGONISTIKOUS MOU XAIRETISMOUS STH KOPELA ME TO KOKKINO XT 125 K TA PRASINA MATIA P ME ISOPEDOSAN SE FANARI PROSFATA.

KALHSPERA SE OLOUS:)

X_NR750
23/07/2006, 12:22
Που να δεις πως ειναι οταν σε προσπερναει με χιλια εθνικη αυτη εχει βεφα και εσυ τρανσαλπ 650 :a8:

anf125
23/07/2006, 15:11
Χαριτωμένο αλλά προσοχή... είναι λίγο επικίνυνο οδηγώ και σε σκέφτομαι :wave2: :p :D

pavlaras1
23/07/2006, 17:45
Εμενα μου αρεσει οταν βλεπω εμφανισιμες γκομενες με "KTM" και "Super Sport" μηχανες να σε περνανε και να μην καταλαβαινεις τι εγινε και ποτε και να τις περνεις απο πισω για να δεις που πανε και πως το πανε και να γουσταρεις να τις χαζευεις.
Να λες να η υπαρχει και μια εξαιρεση γυναικας που τις αρεσει να οδηγει οπως και ενας ανδρας.
:D

X_NR750
23/07/2006, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από pavlaras1
Εμενα μου αρεσει οταν βλεπω εμφανισιμες γκομενες με "KTM" και "Super Sport" μηχανες να σε περνανε και να μην καταλαβαινεις τι εγινε και ποτε και να τις περνεις απο πισω για να δεις που πανε και πως το πανε και να γουσταρεις να τις χαζευεις.
Να λες να η υπαρχει και μια εξαιρεση γυναικας που τις αρεσει να οδηγει οπως και ενας ανδρας.
:D

+1000
ειναι και πολυ sexy:a03:

KaTaNaS
24/07/2006, 00:45
αυτό με το άρωμα... το χω πάθει και γώ...

η κοπελίτσα με σκούτερ να πηγαίνει με 30 στην βουλιαγμένης και απο πίσω εγώ με τη σουζούκι, το τέρας των 1000 ίππων να μη ξεκολλάω προκειμένου να ρουφήξω και το τελευταίο ίχνος του αρώματος...η δεσποινίδα δεν με ενδιέφερε τόσο όσο το άρωμα...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

catmaster
24/07/2006, 01:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
αυτό με το άρωμα... το χω πάθει και γώ...

η κοπελίτσα με σκούτερ να πηγαίνει με 30 στην βουλιαγμένης και απο πίσω εγώ με τη σουζούκι, το τέρας των 1000 ίππων να μη ξεκολλάω προκειμένου να ρουφήξω και το τελευταίο ίχνος του αρώματος...η δεσποινίδα δεν με ενδιέφερε τόσο όσο το άρωμα...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρε Σταυρο εκει σταματας στο φαναρι διπλα και (ευγενικα οχι σαν πορτιερης) ρωτας τι αρωμα φοραει ...και που ξερεις μπορει και να αρχισει να σε ενδιαφερει και η κοπελιτσα....:smokin:

AFTER
24/07/2006, 01:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
αυτό με το άρωμα... το χω πάθει και γώ...

η κοπελίτσα με σκούτερ να πηγαίνει με 30 στην βουλιαγμένης και απο πίσω εγώ με τη σουζούκι, το τέρας των 1000 ίππων να μη ξεκολλάω προκειμένου να ρουφήξω και το τελευταίο ίχνος του αρώματος...η δεσποινίδα δεν με ενδιέφερε τόσο όσο το άρωμα...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Eισαι και οικονομικος!
Τουλαχιστον σε κανενα μπουκαλι λιγων γραμμαριων, δεν χρειαζεται να του αγορασεις μετα κρανη/μπουφαν/μποτες/γαντια κτλ... :rolleyes:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
24/07/2006, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Eισαι και οικονομικος!
Τουλαχιστον σε κανενα μπουκαλι λιγων γραμμαριων, δεν χρειαζεται να του αγορασεις μετα κρανη/μπουφαν/μποτες/γαντια κτλ... :rolleyes:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


προσωπικη εμπειρια?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

AFTER
24/07/2006, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
προσωπικη εμπειρια?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:


Ζηλευεις?

:rotflmao: :rotflmao:

EVI
24/07/2006, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ζηλευεις?

:rotflmao: :rotflmao:


πολυ...τι θα γινει δλδς?

εμεις γιατι τα πλΕρωνουμε μονες μας?

λες να παω στο hondo να παρω κανα αρωμα?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Kizoku
24/07/2006, 10:29
Πείτε με ξενέρωτο αλλά συνήθως μόνο καυσαέρια μου μυρίζουν εμένα!
:confused: :confused:

tsiros_temp
24/07/2006, 10:37
:wacko: :uplate: :hypnotize ΜΑΣΤΟΥΡΑΑΑΑΑΑ :hypnotize :uplate: :wacko:

MR.MEMPHISBONES
24/07/2006, 10:47
MHPOS KATHESAI PISO APO WR 200 SYNEXEIA???HEHEHEHE!TOP PROTIMISEON DIXOS PLAKA,GYNAIKES ME DIXRONA.MH DO GYNAIKA ME MTX TSR K KMX,H KANA PALIO DT 50,KATI GINETAI MESA MOU!!!HAHAHAHAHA!;NO FUN TORA,PETYXAINO POLLES ME Z K ME R1,K NTREPOMAI POLY NA PAO DIPLA!POU PA RE ME TO XREPI!!!!!!!!!!!!!HAHAHAHA!TSAGAKI KERNAEI H KYRIA!

Kizoku
24/07/2006, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από MR.MEMPHISBONES
HEHEHEHE!TOP PROTIMISEON DIXOS PLAKA,GYNAIKES ME DIXRONA.MH DO GYNAIKA ME MTX TSR K KMX,H KANA PALIO DT 50,KATI GINETAI MESA MOU!!!HAHAHAHAHA

Εκεί και αν βρωμάει με τη λαδίλα κιόλας!
Αν είναι και κακαοσυντηρημένο κιόλας δεν πα να φοράει όλο το μπουκαλάκι Coco Channel (ή κάτι τέτοιο)!!!!!

:rotflmao: :rotflmao:

MR.MEMPHISBONES
24/07/2006, 12:01
dixronila einai h kalyterh myrodia sto kosmo.motul ladaki,k sxedon vgainei fraoulenia osmh ap to teliko!hehehehehe!pio pano anefera cult montela ths dixronhs oikogeneias.respect oloi parakalo!:rotflmao: :lol: :rotflmao:

wild_cat/anima
24/07/2006, 12:04
γμτ με το δερματινο .......δε μυρίζει καθόλου το versace μου !



:p :p :p

MR.MEMPHISBONES
24/07/2006, 13:29
eseis gelate k mas koroideyete alla de katalavainete ti zhmies pathainoume emeis me ta aromata!peite ta reeeeee!!!!hehehehe!to mono p den exo dei akoma vevaia einai omorfoula me douka.ayto tha nai h tafoplaka.:eyepop:

MIKE_16V
24/07/2006, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από MR.MEMPHISBONES
eseis gelate k mas koroideyete alla de katalavainete ti zhmies pathainoume emeis me ta aromata!peite ta reeeeee!!!!hehehehe!to mono p den exo dei akoma vevaia einai omorfoula me douka.ayto tha nai h tafoplaka.:eyepop:


Παιζει εδω μια"ομορφουλα" με sduke ομως....και απο οτι εχω ακουσει ειναι και ατακτο παιδι:lol: :lol:

MR.MEMPHISBONES
24/07/2006, 13:50
hahahaha!na emfanistei amesa!!!sduke metraei anelehta.

Tropeas
24/07/2006, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από MR.MEMPHISBONES
LOIPON POST-ARO GIA NA MOIRASTO KATI P MOU SYMVAINEI SYXNA K MPORO NA PO OTI ME GOHTEYEI IDIAITERA.PANEPISTIMIOU VRADY,ME PROSPERNAEI ENA BURGMAN 650 K APLA TO MONO POU PROLAVA NA PARO XAMPARI,HTAN TO AROMA THS POU EMEINE STHN ATMODFAIRA,KATHOS ME PROSPERASE.EINAI TROMERO NA SE PERNANE GYNAIKES ME MHXANES K NA MENEI T AROMA TOUS PISO.SAS EXEI TYXEI POTE?H GOHTEIA ANEVAINEI KATAKORYFA.MOIRASTEITE EMEPEIRIES.SAS SYMVAINEI?


PS.TOUS AGONISTIKOUS MOU XAIRETISMOUS STH KOPELA ME TO KOKKINO XT 125 K TA PRASINA MATIA P ME ISOPEDOSAN SE FANARI PROSFATA.

KALHSPERA SE OLOUS:)

Υπάρχει μάλιστα και το www.se-eida.gr που είναι φίλου και γνωστού... :wave2:

AFTER
24/07/2006, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Υπάρχει μάλιστα και το www.se-eida.gr που είναι φίλου και γνωστού... :wave2:

Μπραβο ιδεα!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Sabre
24/07/2006, 14:21
Ο! tempora, o! mores...


ΠΟΙΟΣ ΑΛΗΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΑΝΑΒΕΙ ΤΑ ΑΘΩΑ ΑΓΟΡΙΑ?



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

METAΞOYPΓEIO


15 Ιουνίου 2006 | Στο δρόμο
KTM μαύρο, βριζόσαστε με έναν ταρίφα, ήμουν στο ταξί. Tα βρομόλογα σας με αναστάτωσαν. Στέφανος

Απο το γνωστό site...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MR.MEMPHISBONES
24/07/2006, 14:39
HAHAHAHAHAHAHA!O IPPOTHS THS ASFALTOU!

Dionisisk5
24/07/2006, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από MR.MEMPHISBONES
MHPOS KATHESAI PISO APO WR 200 SYNEXEIA???HEHEHEHE!TOP PROTIMISEON DIXOS PLAKA,GYNAIKES ME DIXRONA.MH DO GYNAIKA ME MTX TSR K KMX,H KANA PALIO DT 50,KATI GINETAI MESA MOU!!!HAHAHAHAHA!;NO FUN TORA,PETYXAINO POLLES ME Z K ME R1,K NTREPOMAI POLY NA PAO DIPLA!POU PA RE ME TO XREPI!!!!!!!!!!!!!HAHAHAHA!TSAGAKI KERNAEI H KYRIA!

Πωπω τι ηττα και αυτη. Τουλαχιστον στο αμαξι βρισκει την δικαιολογια τη το πηρε ο μπαμπας ο γκομενος κτλ κτλ. Στην μηχανη δεν εχει τετοια :)

motaba
25/07/2006, 11:27
Καλημέρα!!

Προχθές το βράδυ, James Brown στο Λυκκαβητό!

Μικρή, σωστή κι ωραία!!
Γλυκια... μέρχι που βάζει το ΜΧ κράνος και καβαλάει το Δυχρονο!!

Για wild καταστάσεις!!:evil:

tati
26/07/2006, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από MR.MEMPHISBONES
dixronila einai h kalyterh myrodia sto kosmo.motul ladaki


+1000

:beer: :beer: :beer: :beer:

ktm640lc4
28/07/2006, 14:52
εγω βραδακι χωρις πολλα αμαξια και λοιπα τροχοφορα να βρωμιζουν το περιβαλλον το εχω παθει αυτο.

Ωραιο αρωμα ωραια γυναικα. Επαθα και εγω την πλακα μου.

Αλλα δεν καθησα απο πισω μπηκα μπροστα και μπηκα κλανοντας............:lol: :lol: Μετα εστριψε δεξια. Μαλλον δεν της αρεσε το δικο μου αρωμα. :lol: :lol: :lol:











Μεχρι το ''Ωραιο αρωμα ωραια γυναικα Επαθα και εγω την πλακα μου'' ειναι αληθεια. Τα αλλα ειναι η μαλακια που με εχει πιασει σημερα γιατι απο σημερα ξεκιναει η αδεια.....
:beer:

tati
29/07/2006, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4


Αλλα δεν καθησα απο πισω μπηκα μπροστα και μπηκα κλανοντας............:lol: :lol: Μετα εστριψε δεξια. Μαλλον δεν της αρεσε το δικο μου αρωμα. :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol: :wave2:

ktm640lc4
29/07/2006, 20:21
Οκ ειμαι αδειουχος απο χτες. Δεν ξαναγραφω μαλακιες.

Μιλαω σοβαρα πλεον.



:wave2:

motaba
28/08/2006, 12:37
Χθές το απόγευμα, Πατησίων στα φανάρια του Πολυτεχνείου.. Σκουτεράκι με δύο Δεσποινίδες. Μέσα από το κράνος ίσα που μπόρεσα να ξεχωρίσω τα πανέμορφα ματάκια της οδηγού..:blush:

Κοιτάω πιο κάτω..(εεε όχι τόσο!!:evil: ) στο λαιμό λέει μια καδένα "Μαρκέλλα" :wave2:

Ε λοιπόν σε όλη την Πατησίων, μέχρι και την Γαλατσίου δεν υπάρχει ένα λουλούδι ρε παιδια!!!:rotflmao: Να τα κόψω να της το έδινα!!! :smokin: :smokin: χιχιχι!!

bartlal
28/08/2006, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από motaba
Χθές το απόγευμα, Πατησίων στα φανάρια του Πολυτεχνείου.. Σκουτεράκι με δύο Δεσποινίδες. Μέσα από το κράνος ίσα που μπόρεσα να ξεχωρίσω τα πανέμορφα ματάκια της οδηγού..:blush:

Κοιτάω πιο κάτω..(εεε όχι τόσο!!:evil: ) στο λαιμό λέει μια καδένα "Μαρκέλλα" :wave2:

Ε λοιπόν σε όλη την Πατησίων, μέχρι και την Γαλατσίου δεν υπάρχει ένα λουλούδι ρε παιδια!!!:rotflmao: Να τα κόψω να της το έδινα!!! :smokin: :smokin: χιχιχι!!

ειχε ομως η Πατησιων αρκετες πινακιδες STOP για να βγαλεις μια και να την κινηγας μεχρι να την ακινητοποιησεις δειχνοντας την πινακιδα και να κανεις το υπολοιπο νταραβερι! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

motaba
25/04/2007, 09:04
Και δίχρονο!!!! :D


85905

sober
25/04/2007, 14:42
Λοιπον αμα καταφερνες να κανεις τετοιο σκηνικο ΣΙΓΟΥΡΑ 8α εβγαινε μαζι σου...Οι περισσοτερες πα8αινουμε με κατι τετοια...:beer: :beer:


Ασε που 8α σας χαζευε ολη η Πατησιων νομιζοντας πως γυρνατε διαφημιστικο για το Ιmpulse!!!
(To 8υμαται κανεις?? ''Αν καποτε ενας αγνωστος σας προσφερει λουλουδια....'')
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ktm640lc4
25/04/2007, 14:57
Στην εποχη μας?????????????? Σιγουρο αυτο????????

:look: :smokin:

fantacid
25/04/2007, 14:58
την επαθα κ γω σημερα.........

σκουτερακι κ πανω μια (ισως κ δυο να'ταν!) κοπελα με τριψηφιο νουμερο κιλων σταματει διπλα μου στο φαναρι.

με το που αναψε πρασινο κ να ξεκινησει το σκουτερ (ξες τωρα δικαβαλο, χανει στις εκινησεις!) ειχα φτασει σπιτι!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol: :lol:

hidefnick
25/04/2007, 15:18
Αντε βρε,
μ@μήσ@με πάλι μεσημεριάτικο.:eyepop: :eyepop: :lol: :lol:

sober
25/04/2007, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Στην εποχη μας?????????????? Σιγουρο αυτο????????

:look: :smokin:


Νομιζω πως ειναι και οι δυο περιπτωσεις σπανιο φαινομενο....Και να δεχτει μια να παει για καφε με καποιον που δε γνωριζει αλλα και να προσφερει καποιος στο ασχετο λουλουδια...

Βεβαια αμα ζουσαμε στα 80'ς 8α ειχαμε βαρε8ει το καμακι...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :winka:

project.breeze
25/04/2007, 23:52
16 Απριλίου 2007 | Αλλού
Σε μίνι μαρκετ στην ηλιούπολη,κυριακή πρωί,μου χαμογέλασες.



Μιλάμε για παθολογικές καταστάσεις...

sober
26/04/2007, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125




Μιλάμε για παθολογικές καταστάσεις... [/B]




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :lol: :lol:

motaba
26/04/2007, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Νομιζω πως ειναι και οι δυο περιπτωσεις σπανιο φαινομενο....Και να δεχτει μια να παει για καφε με καποιον που δε γνωριζει αλλα και να προσφερει καποιος στο ασχετο λουλουδια...

Βεβαια αμα ζουσαμε στα 80'ς 8α ειχαμε βαρε8ει το καμακι...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :winka:


Νομίζω ότι τα λουλούδια είναι στη πραγματικότητα η ποιό ειλικρινής πράξη για να δηλώσει κάποιος τον θαυμασμό του σε τέτοιες περιπτώσεις!!


85982

Giorgos19
26/04/2007, 12:12
16 Ιανουαρίου 2007 - 04:07 | Σε καφετέρια κλπ
se eida ston ypno mou...imastan sto petrogaz kai horevame tango...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
26/04/2007, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από motaba
Νομίζω ότι τα λουλούδια είναι στη πραγματικότητα η ποιό ειλικρινής πράξη για να δηλώσει κάποιος τον θαυμασμό του σε τέτοιες περιπτώσεις!!

ε απο σημερα αμα θα θελω καπου να δειξω τον θαυμασμο μου θα εχω παντα μαζι μου ενα στεφανι !!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EVI
26/04/2007, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ε απο σημερα αμα θα θελω καπου να δειξω τον θαυμασμο μου θα εχω παντα μαζι μου ενα στεφανι !!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τι μλκς

:rotflmao:

ρε πως δενει η σαλτσα ντοματα για τα μακαρονια?

ασε που ειναι και ενα κουνουπι στο δωματιο μου και μου εχει σπασει τα νευρα


ρε μαλακα ελα να το εξολοθρευσεις


φερε και τσιγαρα



(ολο αυτο ηταν για αν φερεις τσιγαρα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: )

OzZzZzY
05/05/2007, 10:42
απο το www.se-eida.gr



4 Μαίου 2007 - 12:00 | Στη σχολή
EISOUN STHN TOUALETA TOU HGETH KAI EXEZES ME ANOIXTH THN PORTA SE EIDA KAI SOU XAMOGELASA... MOU EIPES TI KOITAS???SOU LEW GIATI DEN KLINEIS THN PORTA KAI EKEINH THN STIGMH AFHNEIS THN PRWTH SOU KLANITSA...KATEU8EIAN SE ERWTEUTIKA...8ELW NA SE KSANADW NA XEZEIS KAI NA MIRISW THN KLANIA SOU... STEILE EMAIL ...TERMINATORS@FREEMAIL.GR

tsouf
05/05/2007, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
απο το www.se-eida.gr



4 Μαίου 2007 - 12:00 | Στη σχολή
EISOUN STHN TOUALETA TOU HGETH KAI EXEZES ME ANOIXTH THN PORTA SE EIDA KAI SOU XAMOGELASA... MOU EIPES TI KOITAS???SOU LEW GIATI DEN KLINEIS THN PORTA KAI EKEINH THN STIGMH AFHNEIS THN PRWTH SOU KLANITSA...KATEU8EIAN SE ERWTEUTIKA...8ELW NA SE KSANADW NA XEZEIS KAI NA MIRISW THN KLANIA SOU... STEILE EMAIL ...TERMINATORS@FREEMAIL.GR

Xaxaxaxaxa, απίστευτο. :rotflmao: :rotflmao: :p :p

ronin1
05/05/2007, 12:16
εγω που πηρα στη μοτο μια κοπελα που βγηκαμε πρωτη φορα για καφε ...


και επειδη κρυωνε της εδωσα το μπουφαν μου...

κ απο τοτε μυριζει το αρωμα της...

:a07: :a07:

τι να κανω...:bawl: :bawl: :bawl:

χαλαλι και το τσιρλιο που με εκοψε απο το κρυο που μαζεψα..:a7: :a7: :look:

sober
05/05/2007, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
απο το www.se-eida.gr



4 Μαίου 2007 - 12:00 | Στη σχολή
EISOUN STHN TOUALETA TOU HGETH KAI EXEZES ME ANOIXTH THN PORTA SE EIDA KAI SOU XAMOGELASA... MOU EIPES TI KOITAS???SOU LEW GIATI DEN KLINEIS THN PORTA KAI EKEINH THN STIGMH AFHNEIS THN PRWTH SOU KLANITSA...KATEU8EIAN SE ERWTEUTIKA...8ELW NA SE KSANADW NA XEZEIS KAI NA MIRISW THN KLANIA SOU... STEILE EMAIL ...TERMINATORS@FREEMAIL.GR



ΕΛΕΟΣ!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
05/05/2007, 17:38
ronin εισαι πιο σιχαμα και απ αυτην που αμολησε τις κλανιτσες :smokin:

ronin1
05/05/2007, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
ronin εισαι πιο σιχαμα και απ αυτην που αμολησε τις κλανιτσες :smokin:


oriste????:mad: :mad:

OzZzZzY
05/05/2007, 20:51
στο τσιρλιο αναφερομαι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ronin1
05/05/2007, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
στο τσιρλιο αναφερομαι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ναι ρε το καταλαβα...

αλλα τι να κανω...

αφου το δαγκωσα...

ελπιζω σιγα σιγα...να το δαγκωνει τουλαχιστον αυτη...:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:


ειναι 00:30..μπορω να λεω τετοια ε?
:lol:

OzZzZzY
09/05/2007, 19:38
ολες τις ωρες τεκνον μου don't worry :beer: :beer:

fou-zou-ar
10/05/2007, 10:00
to mono pou kserw einai oti polu liges gunaikes pou odigan mixanes einai omorfes....elaxistes. kai de kserw giati re gmt?

tati
10/05/2007, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
στο τσιρλιο αναφερομαι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τσιρλιο??? πρωτη φορα ακούω αυτή τη λέξη:lol: :lol:

ετυμολογία έχουμε?:rotflmao:

tati
10/05/2007, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από fou-zou-ar
to mono pou kserw einai oti polu liges gunaikes pou odigan mixanes einai omorfes....elaxistes. kai de kserw giati re gmt?

αχχχχχχχχχχχ μας ισοπέδωσες τώρα...........:(

:beer: :beer:

makis206
10/05/2007, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
αχχχχχχχχχχχ μας ισοπέδωσες τώρα...........:(
:beer: :beer:

:a38: άντε βρε

Εσύ είσαι στις λίγες :p


:lol: :lol:

tati
10/05/2007, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:a38: άντε βρε

Εσύ είσαι στις λίγες :p


:lol: :lol:

γουατ α τζεντελμαν..........:a07:

γιατί σε χώρισα???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer:

makis206
10/05/2007, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
γιατί σε χώρισα???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Γιατί ένας σύζυγος είναι το μόνο μειονέκτημα σε μια όμορφη γυναίκα :sun: :sun:


:lol: :beer: :beer: :lol:

fou-zou-ar
10/05/2007, 12:03
pos vazw avatar?

makis206
10/05/2007, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από fou-zou-ar
pos vazw avatar?

Kάνε κλικ εεεεεεεεεδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=22574) !:lol:

fou-zou-ar
10/05/2007, 15:47
seuxaristo re seira....

makis206
11/05/2007, 07:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από fou-zou-ar
seuxaristo re seira....

Νά'σαι καλά

Άντε να δούμε και την εικόνα !:beer:

fou-zou-ar
11/05/2007, 08:16
ase mpainw apo to grafeio kai den exw edw photoshop gia na tin kopso sto megethos pou prepei. opote eikona diskolo na valw... mia pou legame gia gunaikes kai mixanes--me perase xtes mia xodri mena scouter--kai opos pernage afine piso to aroma tis. skeftika to forum edo kai me piasan ta gelia.

sober
11/05/2007, 19:14
Καλα ρε παιδια...δυο τα τινα :

ειτε οι γκομενες που ''αφηνουν πισω το αρωμα τους '' εχουν ΛΟΥΣΤΕΙ με αυτο..


ειτε εχετε τη σουπερ οσφρηση ...

γιατι μεσα στην Πατησιων τιγκα στο καυσαεριο να ''πιανετε ''το αρωμα της αλλης....τι να πω???
Με εντυπωσιαζετε...


:hypnotize :hypnotize :dizzy:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wave2:

OzZzZzY
11/05/2007, 20:50
ειμαστε ντετεκτιβ εμεις :cool: :cool:
οσφριζομαστε τα παντα :smokin: :smokin:


88119

Tropeas
11/05/2007, 21:21
Ενα μεγάλο Αααααχχχχχχ
στο μαναράκι που με άφησε άφωνο σήμερα το πρωί 07.05 στην Μεσογείων λίγο πριν το φανάρι που πέφτει πάνω και τελειώνει η Μιχαλακοπούλου...
ωραίο κράνος ,
ωραίο άρωμα ,
ωραία οδήγηση....
ωραίο tatoo .....:rolleyes: :blush: :a8:
Aχ...:a49: :a49: :a49: :a07: :a07: :a07:

Λεωνίδας
11/05/2007, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Ενα μεγάλο Αααααχχχχχχ
στο μαναράκι που με άφησε άφωνο σήμερα το πρωί 07.05 στην Μεσογείων λίγο πριν το φανάρι που πέφτει πάνω και τελειώνει η Μιχαλακοπούλου...
ωραίο κράνος ,
ωραίο άρωμα ,
ωραία οδήγηση....
ωραίο tatoo .....:rolleyes: :blush: :a8:
Aχ...:a49: :a49: :a49: :a07: :a07: :a07: Μη μου πεις ότι ήταν το μαύρο ΑΧ-1 :rolleyes:

Tropeas
11/05/2007, 22:51
όχι βρε ....
ούτε τι μάρκα σκουτερ οδηγούσε δεν πρόλαβα να δω... φαντάσου...:D

OzZzZzY
12/05/2007, 10:36
που ειχες καρφωμενα τα ματια?:rolleyes:
καλα γιατι δεν "την πηρες απο πισω"?

Tropeas
12/05/2007, 12:32
εεε τα είχα εκεί που πρέπει...
πρώτον γιατί ήμουν με το μικρό Yamaha μου , το "γλήγορο" (και δεν την πρόφταινα...:blush: ):rolleyes: :uplate: :hypnotize :blush:

Λεωνίδας
12/05/2007, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
εεε τα είχα εκεί που πρέπει...
πρώτον γιατί ήμουν με το μικρό Yamaha μου , το "γλήγορο" (και δεν την πρόφταινα...:blush: ):rolleyes: :uplate: :hypnotize :blush: μ'αυτό μόνο ποδηλάτρια και πεζή μπορείς να προλάβεις πλάκα πλάκα :rolleyes:

OzZzZzY
12/05/2007, 13:50
οι ποδηλατριες εχουν και καλοσχηματισμενα οπισθια..ποιος στη χαρη σου :blush: :blush: :blush: :blush:

SUPERMARIO
12/05/2007, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από MR.MEMPHISBONES
LOIPON POST-ARO GIA NA MOIRASTO KATI P MOU SYMVAINEI SYXNA K MPORO NA PO OTI ME GOHTEYEI IDIAITERA.PANEPISTIMIOU VRADY,ME PROSPERNAEI ENA BURGMAN 650 K APLA TO MONO POU PROLAVA NA PARO XAMPARI,HTAN TO AROMA THS POU EMEINE STHN ATMODFAIRA,KATHOS ME PROSPERASE.EINAI TROMERO NA SE PERNANE GYNAIKES ME MHXANES K NA MENEI T AROMA TOUS PISO.SAS EXEI TYXEI POTE?H GOHTEIA ANEVAINEI KATAKORYFA.MOIRASTEITE EMEPEIRIES.SAS SYMVAINEI?


PS.TOUS AGONISTIKOUS MOU XAIRETISMOUS STH KOPELA ME TO KOKKINO XT 125 K TA PRASINA MATIA P ME ISOPEDOSAN SE FANARI PROSFATA.

KALHSPERA SE OLOUS:)









στειλε μηνυμα στην ATHENS VOICE στη στηλη ''σε ειδα''


Υ.Γ κρανος φορουσε;;;;

Υ.Γ2 αν φορουσε, αδερφε πρεπει να την κοιτουσες αρκετα επιμονα για να διακρινεις το χρωμα των ματιων της. (εκτος & ηταν jet κρανος)

Υ.Γ3 στην τελικη ας της μιλουσες (τσαμπα το κοιταγμα)


:rotflmao: :wave2: :rotflmao:

sober
12/05/2007, 16:49
Παλια ενας τυπας με βοη8ησε να περασω απο ενα σημειο στη μεσογειων στα φαναρια πριν την Αλεξανδαρας που γινοντουσαν εργα και ο δρομος ειχε μαμη8ει..Μπηκε μπροστα κι απο οπου περναγε περναγα κι εγω..Τον ευχαριστησα και εριξε προταση για ποτακι..
Μπραβο του παντως γιατι ηταν ευγενεστατος και πολυ χαλαρος...Οχι σαν κατι αλλους που κανουν κατι αηδιεστατα σχολια και περιμενουν να τους δωσεις και σημασια...:mad: :nono:

Λεωνίδας
12/05/2007, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Παλια ενας τυπας με βοη8ησε να περασω απο ενα σημειο στη μεσογειων στα φαναρια πριν την Αλεξανδαρας που γινοντουσαν εργα και ο δρομος ειχε μαμη8ει..Μπηκε μπροστα κι απο οπου περναγε περναγα κι εγω..Τον ευχαριστησα και εριξε προταση για ποτακι..
Μπραβο του παντως γιατι ηταν ευγενεστατος και πολυ χαλαρος...Οχι σαν κατι αλλους που κανουν κατι αηδιεστατα σχολια και περιμενουν να τους δωσεις και σημασια...:mad: :nono: και πήγατε :confused: :rolleyes:

sober
12/05/2007, 19:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
και πήγατε :confused: :rolleyes:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Oχι...τα ειχα με καποιον τοτε...:wave2:

OzZzZzY
12/05/2007, 21:26
α τον δυστυχο




































(αυτον που τα χες) :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

lampros_fazer
12/05/2007, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:lol: :lol: :lol: :lol:

Oχι...τα ειχα με καποιον τοτε...:wave2:
Όσο ευγενικός ήταν όταν σε βοηθησε άλλο τόσο 'ευγενικά' θα μουρμούριζε μέσα του όταν αρνήθηκες..:lol::lol:

sober
13/05/2007, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Όσο ευγενικός ήταν όταν σε βοηθησε άλλο τόσο 'ευγενικά' θα μουρμούριζε μέσα του όταν αρνήθηκες..:lol::lol:



Αντε ρε μη με πριζωνετε κ ηταν κ ωραιο αγορι..Εγω φταιω που το'παιξα 8εουσα και κοιταγα να ειμαι πιστη στο μαλακα που τα'χα τοτε...ΑΑΑΑΧΧΧ λα8η....λα8η....:rolleyes:


:lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
13/05/2007, 18:27
Το μόνο λάθος είναι ότι δεν είχες καταλάβει ακόμα ότι


στο μαλακα που τα'χα τοτε...

:D :D

sober
13/05/2007, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Το μόνο λάθος είναι ότι δεν είχες καταλάβει ακόμα ότι



:D :D



:lol: :lol: :lol: :lol:

Στερνη μου γνωση ας σ' ειχα πρωτα!!!:wave2:

Η8ελα να'ξερα εσεις την εχετε πεσει ποτε σε κοπελα στο δρομο?????

Αντε...να μη βγαινουν μονο τα δικα μου στη φορα!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
13/05/2007, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Η8ελα να'ξερα εσεις την εχετε πεσει ποτε σε κοπελα στο δρομο?????

Αντε...να μη βγαινουν μονο τα δικα μου στη φορα!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: Εγώ πάντως όχι :wave2:
Το γιατί δεν είναι για εδώ :look:

sober
13/05/2007, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Εγώ πάντως όχι :wave2:
Το γιατί δεν είναι για εδώ :look:






Μαλλον εχεις δικιο...



Ειμαι μια παλιοκουτσομπολα!!!!

:blush: :blush: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

project.breeze
13/05/2007, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Παλια ενας τυπας με βοη8ησε να περασω απο ενα σημειο στη μεσογειων στα φαναρια πριν την Αλεξανδαρας που γινοντουσαν εργα και ο δρομος ειχε μαμη8ει..Μπηκε μπροστα κι απο οπου περναγε περναγα κι εγω..Τον ευχαριστησα και εριξε προταση για ποτακι..
Μπραβο του παντως γιατι ηταν ευγενεστατος και πολυ χαλαρος...Οχι σαν κατι αλλους που κανουν κατι αηδιεστατα σχολια και περιμενουν να τους δωσεις και σημασια...:mad: :nono:




Συγνώμη που χαλάω την χαλαρή και ρομαντική ατμόσφαιρα αλλά ο τύπος μάλλον να πηδήξει ήθελε...

sober
13/05/2007, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Συγνώμη που χαλάω την χαλαρή και ρομαντική ατμόσφαιρα αλλά ο τύπος μάλλον να πηδήξει ήθελε...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ναι μην ανησυχεις...το φανταστηκα... :winka:

OzZzZzY
13/05/2007, 23:59
να συνουσιαστει μετα της sober ειναι το σωστο :a024: :a024:


















:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

sober
14/05/2007, 00:16
:lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι μλκσ!!!!!

:beer: :beer:

OzZzZzY
16/05/2007, 21:36
αν ελεγες "τι gentleman" θα ηταν πολυ καλυτερο :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:































:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
καλα αμα σου κανει εσενα το "πηδηξει" εμενα μου περισσευει..αλλωστε εγω "ανεπαφος" ειμαι..αλλος κινδυνευε :lol: :lol:

OzZzZzY
16/05/2007, 21:50
@tati: τσιρλω ειναι το ρημα..βγαινει απο το αρχαιο τιλω..τιλος σημαινει διαρροια

εκτος απο τσιρλιο συνανταται κ ως τσιρλι ή τσιρλα ή τσιρλιπιπι

στο νομο ηλεάς το λενε και τσιρίμπομπο και στο νομο Ιωαννινων και πορδόλυσσα
αυτα :wave2:

ειναι οτι χειροτερο μπορει να σου συμβει..γυναικες ισχυριζονται οτι καλυτερα να σου ρθει περιοδος και να μην εχεις σερβιετες μαζι σου παρα τσιρλα..και δεν εχουν κ αδικο :rolleyes:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Giorgos19
16/05/2007, 22:38
Εγω δεν την εχω πεσει ποτε σε κοπελα με μηχανη αλλα μου εχει τυχει το παρακατω.

Πριν κανα δυμηνο γυρνουσα απο Ιλισια βραδυ και ειχα πιασει βουλιαγμενης.Στα φαναρια στον Αγιο Ιωαννη σταματαει αμαξι διπλα μου με 4 κορασιδες.Με την ακρη του ματιου μου βλεπω οτι με χαιρετανε.Χαιρεταω και γω,λεμε 2 κουβεντες και αναβει πρασινο.Ξεκιναω χαλλαρα (δεν εκανα παντιλικια η σουζα για να εντυπωσιασω) και με προσπερνανε με τα χιλια και ταυτοχρονα με κλεινουν!
Κατεβαζω μια,πηγαινω διπλα στο παραθυρο της οδηγου,παταω μια κορνα και γυριζει να με κοιταξει.
Της τραβαω μια μουτζα μεσα στη μαπα και εξαφανιστηκα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
16/05/2007, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Πριν κανα δυμηνο :bigcry: :bigcry: :bigcry:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Της τραβαω μια μουτζα μεσα στη μαπα και εξαφανιστηκα τι gentleman :rolleyes:
:lol: :lol: :lol:

Giorgos19
16/05/2007, 22:53
Δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο
δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο
δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο
δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο
δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο
δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο
δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο
δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο δυμηνο
δυμηνο δυμηνο δυμηνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοοοοοοοοοοοο

OzZzZzY
16/05/2007, 22:57
τον Χρηστο Ζαμπουνη εσυ τον συμβουλευεις για τα βιβλια του? :rolleyes:
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Giorgos19
16/05/2007, 22:59
Ποιος ειναι ο κυριος? :confused:

OzZzZzY
16/05/2007, 23:06
"μαεστρος" του savoir faire
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

εισαι πολυ τζεντλεμανης ομως :D :D :D

Giorgos19
16/05/2007, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
"μαεστρος" του savoir faire
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

εισαι πολυ τζεντλεμανης ομως :D :D :D


Κοντεψε να με φαει και μετα τι να της ελεγα???
'Κουκλα μου γλυκια προσεξε λιγο παραπανω αλλιως δεν θα εχει φικι φικι μεταξυ μας σημερα?'



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
16/05/2007, 23:27
χμ...μπορουσες να της εκανες εκδικητικο φικι φικι :winka: :winka: :D :D :D :smokin: :smokin: :smokin:

ronin1
17/05/2007, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
@tati: τσιρλω ειναι το ρημα..βγαινει απο το αρχαιο τιλω..τιλος σημαινει διαρροια

εκτος απο τσιρλιο συνανταται κ ως τσιρλι ή τσιρλα ή τσιρλιπιπι

στο νομο ηλεάς το λενε και τσιρίμπομπο και στο νομο Ιωαννινων και πορδόλυσσα
αυτα :wave2:

ειναι οτι χειροτερο μπορει να σου συμβει..γυναικες ισχυριζονται οτι καλυτερα να σου ρθει περιοδος και να μην εχεις σερβιετες μαζι σου παρα τσιρλα..και δεν εχουν κ αδικο :rolleyes:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

γνωστό κ ως κωλοπιλάλα...

εδω το λεμε και...''με πηγε αιμα λέμε..''χα χα
:lol:

sober
17/05/2007, 02:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Κοντεψε να με φαει και μετα τι να της ελεγα???
'Κουκλα μου γλυκια προσεξε λιγο παραπανω αλλιως δεν θα εχει φικι φικι μεταξυ μας σημερα?'



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Καλα της εκανες!!!!
:beer:

:lol: :lol: :lol: :lol: Απιστευτο σκηνικο!!!!:lol: :lol:

Η γκομενα 8α 'μεινε ζαμπον!!!:lol: :lol: