PDA

View Full Version : Cbf 600s Tank Stickers



possidi
23/07/2006, 16:55
geia sas kai pali paidia!

euxomai na eiste oloi kala. tha ithela gia mia fora akoma tis polytimes symboules sas sxetika me aytokolito sto ntepozito [ayto pou mpainei panw akribws kata mikos tou tank]...

poies einai i gnwmes sas? exete fwto na kanete upload? sas eyxaristw olous!

thanx

p.s. eseis pou exete balei bagster, ti proteinete? timi?


56186

javaneze
24/07/2006, 09:06
Emena ειχε ηδη οταν το πηρα.
Μονο εμφανιση προσφερει. μην φανταστεις προστασια.

Βαλε ενα bagsterκι να ξενοιασεις και να μπορεις να δενεις και πραγματα (οπως το 2ο κρανος με δυχτακι που βαζω εγω) πανω στο τεποζιτο χωρις φοβο για γρατζουνιες.

100ευρω το πληρωσα πριν κανα διμηνο. :wave2:

possidi
24/07/2006, 09:46
File Javanese,

Mporeis isws na mou peis apo pou pires to sygekrimeno bagsteraki kai an to sygekrimeno katastima exei website? o logos pou se rwtaw einai epeidi eimai se nisi...

Na 'sai kala file!

thanx

el_hymador
24/07/2006, 21:49
Μου εκαναν δωρο bagster , το οποιο το εβαλα και σε δυο εβδομαδες το εβγαλα....δεν ξερω γιατι , απλα δεν μου αρεσουν καθολου....αν θες την γνωμη μου πιστευω οτι με ενα μαγνητικο tank-bag θα κανεις την δουλεια σου μια χαρα ...ειδικα στο cbf με το φερινγκ , δεν κουνιεται ουτε χιλιοστο ακομα και με διακοσαρες.

javaneze
25/07/2006, 14:47
possidi εμενα μου το πηρε και εβαλε ο σερβισας μου ρε φιλε :rolleyes:
Δες σε αυτο το τοπικ για διαφορες φωτο με τανκ καβερ http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=22899

Ξερω οτι σιγουρα εχει στο www.motomarket.gr αλλα δεν χανεις τιποτα να κοιταξεις και στο bagster.com για αντιπροσωπους στην ελλαδα :winka:

Ελ_χυμαδορ το καλο με το μπαγκστερ ειναι οτι μπορεις να δεσεις αφοβα οτιδηποτε πανω με ενα χταποδακι/δυχτακι χωρις φοβο να γρατζουνιστει. Εχω δεσει απο κρανος, μεχρι κουτια και σακουλες με πραγματα.

Το θεμα της εμφανισης ειναι τελειως υποκειμενικο.
Εμενα προσωπικα ολες οσες μηχανες εχω δει με δερματινο tank cover μου αρεσουν.
Στο cbf συγκεκριμενα μου αρεσει γιατι το εχω σε ασημι ενω το μπαγκστερ μαυρο και σπαει λιγο την ασημιλα :winka:


:beer: :wave2:

possidi
26/07/2006, 08:14
File JAVANEZE,

Eyxaristw poly gia tin analytiki apantisi sou. Eida k tis photo pou mou eipes kai trellathika! ontws poly kalo to bagsteraki sou se mayro kai opws mou ta les idiaitera praktiko mias kai den skeftomai na balw balitsa pisw. Arxizw ereyna gia times.

Thanx kai pali

:-)

makis206
26/07/2006, 08:32
Το κάλυμα του ντεποζίτου της Bagster κοστίζει γύρω στα 95 ευρώ κι εγώ το πήρα από την αντιπροσωπεία της Ηonda, είμαι σχεδόν βέβαιος πως θα βρεις σε κάποια απ'όλες !

Παραθέτω και μια φωτό αν και δεν ξεχωρίζει και πολύ στο μαύρο CBF.

:beer: :beer: :beer:


56911