PDA

View Full Version : Επιστροφή από το χωριό του Λεωνίδα



afrotwin
24/05/2004, 09:46
jimako kala pou den ir8es milame oti afti i alites trexane tou skotomou mou laxaniasane to africaki mou ke kouvalaga ke tin kira afro ke tin valitsa me ta kalintika tis ke mia vradini toualeta gia pan endexomeno ke talepori8ikam....

ali8ia re file ti patises?

:wave2:

jimbar
24/05/2004, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
...ali8ia re file ti patises?...


Συγνώμη ρε παιδιά αλλά γιατί σας έχει μπει η ιδέα ότι κάτι πάτησα; Απλά «μαμήθηκα» στον πόνο και πρήστηκε το δεξί μου πόδι. Σαν άχρηστος περπατώ. ΖΗΛΕΥΩ που δεν μπόρεσα να έρθω γαμώ την τύχη μου γαμώ !!!

THEOD
24/05/2004, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
jimako kala pou den ir8es milame oti afti i alites trexane tou skotomou mou laxaniasane to africaki mou ke kouvalaga ke tin kira afro ke tin valitsa me ta kalintika tis ke mia vradini toualeta gia pan endexomeno ke talepori8ikam....

:wave2:

Ε...όχι και τρέχαμε ....
Μια απλή σβέλτη βόλτα ήτανε.

Έχω τύχει σε πραγματικά γρήγορη βόλτα και έκανα 2 μέρες να συνέλθω από την κούραση και το ψυχολογικό σόκ που οι πρώτοι προλάβαιναν να ανάψουν και τσιγάρο στις ανασυγκροτήσεις !!!
Μέχρι τότε νόμιζα ότι ήμουν και γρήγορος πανάθεμά με...

Τέσπα.

Όμορφα ήτανε. Μαζεύτηκε τελικά πολύς λαός και η ταβέρνα είχε πρόβλημα να ανταπεξέλθει. Αλλη φορά θα πρέπει να πέφτει η σχετική προειδοποίηση.

Και όταν μαζεύονται τόσες μηχανές πρέπει από πρίν να κανονίζονται οι στάσεις, γιατί είναι πολύ δύσκολο να ελεχθούν μερικοί που βάζουν το κεφάλι κάτω και δεν βλέπουν ούτε πινακίδες ούτε διασταυρώσεις !!!

Αναμένουμε τις φωτογραφίες.

afrotwin
24/05/2004, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Ε...όχι και τρέχαμε ....
Μια απλή σβέλτη βόλτα ήτανε.

Έχω τύχει σε πραγματικά γρήγορη βόλτα και έκανα 2 μέρες να συνέλθω από την κούραση και το ψυχολογικό σόκ που οι πρώτοι προλάβαιναν να ανάψουν και τσιγάρο στις ανασυγκροτήσεις !!!
Μέχρι τότε νόμιζα ότι ήμουν και γρήγορος πανάθεμά με...

Τέσπα.

Όμορφα ήτανε. Μαζεύτηκε τελικά πολύς λαός και η ταβέρνα είχε πρόβλημα να ανταπεξέλθει. Αλλη φορά θα πρέπει να πέφτει η σχετική προειδοποίηση.

Και όταν μαζεύονται τόσες μηχανές πρέπει από πρίν να κανονίζονται οι στάσεις, γιατί είναι πολύ δύσκολο να ελεχθούν μερικοί που βάζουν το κεφάλι κάτω και δεν βλέπουν ούτε πινακίδες ούτε διασταυρώσεις !!!

Αναμένουμε τις φωτογραφίες.

lipon ego afto pou 8imame ine ton theod ne me prospernai sinexia xaxaxaxaxaxaxa
ke file theod ise ligo gkriniaris i mou fenete me proektasis anxotikou olo gia ta fagita agoniouses:lol: :lol: :lol:
8a fame re pedi mou entaksi pos kanis etsi :lol: :lol: :lol:
ke 8a er8oun ke ta fagita min viazese :lol: :lol: :lol:

nimbus
24/05/2004, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Συγνώμη ρε παιδιά αλλά γιατί σας έχει μπει η ιδέα ότι κάτι πάτησα; Απλά «μαμήθηκα» στον πόνο και πρήστηκε το δεξί μου πόδι. Σαν άχρηστος περπατώ. ΖΗΛΕΥΩ που δεν μπόρεσα να έρθω γαμώ την τύχη μου γαμώ !!!


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ JIMAKO:wave2: