PDA

View Full Version : Bike boys... μπλιαχχχ



idi
24/05/2004, 10:30
Για κάποιο(α) που μου το ζήτησε.... ονόματα δε λέμε....:D :wave2:


2035

idi
24/05/2004, 10:43
:yuck:


2036

petridist
24/05/2004, 13:36
τα ομορφόπαιδα κάτω απο τις στολές ξέρεις τι φοράνε???


στριγκάκια και ζαρτιέρες ααααχαχαχαχα:beer:

idi
24/05/2004, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
τα ομορφόπαιδα κάτω απο τις στολές ξέρεις τι φοράνε???


στριγκάκια και ζαρτιέρες ααααχαχαχαχα:beer:

Σσσσσς... κάποιους ερεθίζετε με τέτοια ρε... χαχαχαχαχχαχαχαχ





Και πουσε... δεν είμαι λουγκρα...

:wave2: :rotflmao:

milaber
24/05/2004, 22:13
Περικλάκοοο!
Που είσαι ρε Περικλάκο να δεις το δώρο του Γιώργου;

:lol: :lol: :lol:

(και εσύ ρε Γιώργαρε μετά τις "άλλες" φωτό, τι μας τις πετάς αυτές; )

milaber
24/05/2004, 22:14
μαλακία...
ξαναέβαλα το ίδιο...

periklisk
25/05/2004, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
μαλακία...
ξαναέβαλα το ίδιο...

Άσε ρε και συ που τα χετε κάνει πλακάκια με τον άλλο (για να μη πω την άλλη) και παίζετε πλακωτό!!!! ή μήπως νομίζεις πως δεν τα μαθα????:dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:


:lol: :lol: :wave2: :wave2:

Άντε λέλεδες.....

milaber
25/05/2004, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Άσε ρε και συ που τα χετε κάνει πλακάκια με τον άλλο (για να μη πω την άλλη) και παίζετε πλακωτό!!!! ή μήπως νομίζεις πως δεν τα μαθα????:dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:


:lol: :lol: :wave2: :wave2:

Άντε λέλεδες.....

Ουστ ρεεε!

Θες να κι εσύ μωρή μπουμπού;

:lol: :winka: :lol: :winka: :lol:

idi
25/05/2004, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ουστ ρεεε!

Θες να κι εσύ μωρή μπουμπού;

:lol: :winka: :lol: :winka: :lol:


ΛΟΛΑ είναι το όνομα του... και τα κάνει όλα... ρώτα και το jimbar… αυτός ξέρει... :D

periklisk
25/05/2004, 11:04
Ρε μ@λ@κ3ς!!! Θα γίνουμε ρόμπες ρεεεεεεεε!!!! Και όχι τίποτα άλλο.... αν βγει κανα όνομα την κάτσαμε.....

petridist
25/05/2004, 12:35
τριο-λουγκρα?? το ονομα βγήκε... αααχαχαχαχαχαχα και δε σας φαινόταν στην εκδρομή...

είστε κρυφές εε?? μουυυυχαχαχαχαχχααααα:beer: :beer: :evil: :rotflmao: :lol: :wave2:

periklisk
25/05/2004, 12:44
Εγώ δεν ανήκω στο τριο..... Δεν ξέρω για τους άλλους δύο.... δεν μπορώ να εγγυηθώ!!!:D :winka:

μουαχαχαχαχαχααααχχχχ!!!!!:lol:

idi
25/05/2004, 13:03
Ποιος? Ποιοι είστε εσείς? Δε ξέρω κανένα σας...
:wacko:

periklisk
25/05/2004, 13:09
Μάλλον για άλλους θα λέει.....

petridist
25/05/2004, 13:12
ρε τι'ν τούτοι ρε!!!!


πσσστ κορίτσια δεν τρέχει τίποτα εδώ ειναι πριβέ η συζήτηση.. κανεις άλλος δε βλέπει.. μη φοβάστε και μην ντρέπεστε!!!

αντε βρε φιλάκια:lol: :lol: :lol: :beer: :wave2:

periklisk
25/05/2004, 13:19
Καλά.... καλά.... δε σε βλέπω..... δε σε βλέπω καθόλου......

Θα έχουμε αναγούλες μου φαίνεται!!!

ΟΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!


:eyepop: :wave2:

petridist
25/05/2004, 13:25
πάντως ρε παιδιά (σοβαρά τώρα) πέρα απο το οτι δεν είμαστε ρατσιστές και η σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός είναι σεβαστές κλπ κλπ

δεν σας φαίνεται κάπως αναγουλέ το gay - λίκι?? επίσης εμένα τουλάχιστον δε με ξενίζει καθόλου το lesb αλλά το gay καπως με χαλάει....

οι γυναίκες το βλέπουν αντίστροφα? ή συμφωνούν με μένα οτι δυο γυναίκες μαζί βγάζουν έναν αισθησιασμό παρά μια αηδία???

ή επειδή είμαστε αγοράκια το βλέπουμε αισθησιακο??

για πειτε...:beer:

darkCount
25/05/2004, 13:27
γκετ ει λαιφ......

ορ ηβεν μπετερ.....γκετ λεηντ:wave2:

petridist
25/05/2004, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
γκετ ει λαιφ......

ορ ηβεν μπετερ.....γκετ λεηντ:wave2:

δεν καταλαβαίνω το σχόλιο... and i have a very good life.. and i like to talk about everything that happens around me ok?? so give and answer or stop critisizing!! :wave2:

idi
25/05/2004, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
οι γυναίκες το βλέπουν αντίστροφα? ή συμφωνούν με μένα οτι δυο γυναίκες μαζί βγάζουν έναν αισθησιασμό παρά μια αηδία???
ή επειδή είμαστε αγοράκια το βλέπουμε αισθησιακο??


Ναι ναι με αηδιάζει η εικόνα δυο πανέμορφων καλλίγραμμων κοριτσιών που φιλιούνται παθιασμένα με τις γλώσσες να φαίνονται και να χαϊδεύονται...




ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
:D :D :D :D :D

darkCount
25/05/2004, 13:33
fantazomai diabazeis kai thn Espresso kai to Sok etsi?:rotflmao: :rotflmao:

don't take it personally....It was my answer:lol:


:wave2:

petridist
25/05/2004, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
fantazomai diabazeis kai thn Espresso kai to Sok etsi?:rotflmao: :rotflmao:

don't take it personally....It was my answer:lol:


:wave2:

πραγματικά φίλε μου δεν έχεις καθόλου καλή φαντασία.. και αν τύχει και γνωριστούμε θα καταλάβεις.... όσο για την απάντηση ''κατούρα και λίγο εσυ...'' έχω να δηλώσω

and i take it personally because it seemed personal and the fact of not knowing you makes it easy to take however i want!

bye:wave2:

darkCount
25/05/2004, 13:44
Mmmmm kai gyrname pali pisw sth gnwsth m@lakia oti shkwnete sxolia mono apo an8rwpous pou exete gnwrisei se kafe??!?!

Se forum grafeis re file! Den xreiazetai na pinoume kafe mazi 40 xronia gia na sou pw mia leksh. Kai den se ebrisa kiolas...plaka sou ekana.
Ama einai re palikaria...ftiaxte ena diko sas forum..osoi pinete kafe mazi na ta lete na teliwnoume!

Kai ystera ton kraksate ton filo pou eipe proxtes ta idia pragmata. Sas ksinise o oros "internetikh koultoura"

Den xezomaste lew gw:rotflmao:

Kai my friend...you can take it however you want....To my papars pou leme edw sto ellada!!:wave2:

Filika panta:wave2: :lol:

petridist
25/05/2004, 13:49
αν προσέξεις καλύτερα θα δεις οτι εγώ δε μιλάω προσωπικα, ειρωνικά κλπ σε κανέναν ποτέ... και όταν κάνω πλάκα το δηλώνω και την κάνω με πιο εύστοχο τρόπο...

τώρα για τις γνωριμίες... τι μας λες ρε φίλε?? εγώ πάτρα είμαι και τους πιο πολλούς τους γνώρισα χθες... άντε και κανα 2 τους ήξερα απο μια άλλη εκδρομή.. για ποιους καφέδες μιλας??

και όταν εγώ έκανα πλάκα περί λούγκρών στα παιδιά κανένας δεν το πήρε στραβά... το δικό σου εγώ γιατι το πήρα αλλιώς δηλ?

απλά όταν δεν γνωρίζεις τον άλλο καλό είναι να φαίνεται καλα οτι κάνεις πλάκα γιατι διαφορετικά καθένας μπορει να το πάρει στραβά...

αυτά και δεν μ'αρέσουν καθόλου υπαινιγμοί για κλίκες εδω μέσα... αν είναι δυνατόν ''κλίκα'' με ανθρώπους που τους έχεις δει μια φορά...

periklisk
25/05/2004, 13:54
δεν σας φαίνεται κάπως αναγουλέ το gay - λίκι??

Πολύ αναγουλέ.... Αν δεν προκαλούν και κάθονται φρόνημα δεν ενοχλούμαι.....


επίσης εμένα τουλάχιστον δε με ξενίζει καθόλου το lesb αλλά το gay καπως με χαλάει....

Σωστός!

darkCount
25/05/2004, 13:56
... το δικό σου εγώ γιατι το πήρα αλλιώς δηλ?

Kalh h erwthsh sou... na to koitaxeis:winka:


απλά όταν δεν γνωρίζεις τον άλλο καλό είναι να φαίνεται καλα οτι κάνεις πλάκα γιατι διαφορετικά καθένας μπορει να το πάρει στραβά...

Ligh kalh diauesh pote den eblepse kanenan! Ksereis kalh dia8esh den shmainei na perimeneis me to dikano....kai na pyroboleis opoion nomizeis oti se e8ikse:winka:

Kai to :wave2: ti htan an den htan deigma oti kanw plaka?
Gia na hremhsoume ligo....piece brothers and sisters!!!



αυτά και δεν μ'αρέσουν καθόλου υπαινιγμοί για κλίκες εδω μέσα... αν είναι δυνατόν ''κλίκα'' με ανθρώπους που τους έχεις δει μια φορά...

Otan 8a stamathsete na to apodeikneiete peritrana....8a stamathsoun kai oi anafores se auto! Den eisai o prwtos pou mou leei tetoia koubenta....kai dystyxws den 8a eisai kai o teleytaios!


and i take it personally because it seemed personal and the fact of not knowing you makes it easy to take however i want!

speak of the devil.....:wave2:

idi
25/05/2004, 13:57
Θοδωρή δεν το παίρνουν στραβά γιατί ΕΙΝΑΙ...χαχαχαααχ


Όχι σοβαρά τώρα, δε χεριάζετε να τσακώνεστε σε ποστ με χαλαρή διάθεση ρε παιδιά...

Και φίλε darkCount είμαστε ανοικτή παρέα είσαι ευπρόσδεκτος να γνωριστούμε και από κοντά αν θες... πάλι φίλοι θαμάστε έτσι κι αλλιώς
:wave2: :wave2: :wave2:

periklisk
25/05/2004, 14:02
Ναι ρε μαύρε και άραχνε!!! Κάνε κανα μπαμ να γνωριστούμε!!!

Έλα και θα έχουμε και ατραξιόν..... Ακροβατικά κάνε με ξυλόβιδες και τα ρέστα!!!


:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:

darkCount
25/05/2004, 14:02
Kai anoixth parea kserw oti eiste file Idi kai eyprosdektos kserw oti eimai...

8a h8ela omws na mporw (kai na mporoun oloi) na symmetexoun se aythn thn parea internetika xwris na einai proypo8esh na sas kserw olous apo konta:winka:

Ksereis ti ennow..kai ksereis oti den einai paralogo ayto pou lew:D

Hremia, kalh dia8esh kai oxi prokatalhpsh na yparxei kai ola einai kala....eipame pia. To mpineliki apo thn plaka ksexwrizei allwste...den eimaste mwra paidia.

:wave2:

petridist
25/05/2004, 14:04
ρε παιδιά εμένα δε μ'αρεσει να τσακώνομαι καθόλου (εκτός αν πρόκειται για το Λεωνίδα χεχεχε γεια σου ρε άφρο!!)

η όλη κουβέντα εννοειται ξεκινησε χαλαρά και καλό είναι να συνεχίσει έτσι..

αν τα πήρα λίγο υπερβολικά σόρρυ απ'όλους που το γάμησα αλλά έτσι το πήρα..

και για να γυρίσω στην κουβέντα θα ήθελα και γνώμες απο κοριτσακια επι του φλέγοντος θέματος.... (ισάξιου με το Κυπριακό περιπου):beer:

Τις γνώμες απο εσας τους μαντράχαλους τις φανταζόμουν έτσι κι αλλιως!! ντροπή!! :beer: :rotflmao:

idi
25/05/2004, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
Kai anoixth parea kserw oti eiste file Idi kai eyprosdektos kserw oti eimai...

8a h8ela omws na mporw (kai na mporoun oloi) na symmetexoun se aythn thn parea internetika xwris na einai proypo8esh na sas kserw olous apo konta:winka:

Ksereis ti ennow..kai ksereis oti den einai paralogo ayto pou lew:D

Hremia, kalh dia8esh kai oxi prokatalhpsh na yparxei kai ola einai kala....eipame pia. To mpineliki apo thn plaka ksexwrizei allwste...den eimaste mwra paidia.

:wave2:


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

εχεις δικιο, αλλα αν γνωριζεσ απο κοντα τον petridis ΔΕ ΘΑ ΤΣΑΝΤΙΖΟΣΟΥΝ ΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΓΡΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.....

τα λεμε interneτικα φιλε νο προμπλεμο

periklisk
25/05/2004, 14:05
Τι δική μου γνώμη την είδες..... χεχε τι περίμενες???????

DUKASII
25/05/2004, 14:10
MH TSAKONESTE RE SEIS...


MIA PAREA GAY EISASTE OLOI OI KALOI XORANE...

DARKY...TI KANEIS MORAKI;;NAZAKIA;

darkCount
25/05/2004, 14:12
Egw eimai h Dominant Bitch kai mazeuw tis kargioles mou re bibiko!

Tis epanaferw sthn taksh giati ay8adiazoun!:rotflmao:


ps. Ena emoticon me mastigio parakalw tous administradorous:evil:

petridist
25/05/2004, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
MH TSAKONESTE RE SEIS...


MIA PAREA GAY EISASTE OLOI OI KALOI XORANE...

DARKY...TI KANEIS MORAKI;;NAZAKIA;

χαχαχχαα σωστός!!!και ήρθες κι εσυ να γίνουμε πολλές??

:beer:

periklisk
25/05/2004, 14:34
Ρε βρωμογκέουρες!!! Σιχαμερά σκουλικάκια!!!! Φούστα, μπλούζα και ελαφριά πούδρα μου είστε!!!

ΟΥΣΤ!!!!

:lol: :beer: :D

milaber
25/05/2004, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ρε βρωμογκέουρες!!! Σιχαμερά σκουλικάκια!!!! Φούστα, μπλούζα και ελαφριά πούδρα μου είστε!!!

ΟΥΣΤ!!!!

:lol: :beer: :D

Moυ αρέσει που το ψιλοσοβαρέψατε κιόλας ρε!

Σε έχουν πάρει χαμπάρι όλοι ρε Λόλα;

Καλά για τον άλλο, τον Γιώργο, δεν μιλάω...
Μέχρι Θεσσαλονίκη έχει φτάσει η φήμη του!

:smokin: :D :smokin: :D :smokin:

Κανένας
25/05/2004, 20:01
Gay ο naviGAYtor ποτέ :nono:
Απλά το βράδυ με φωνάζουνε Μαρία :cool:
Δεν με λενε Κώστα, αλλά Κωνσταντίνο
Και τον Τάσο δεν τον λενε Τάσο, αλλά Θοδωρή μέρα νύχτα
Που λες Τάσο, εεε συγνώμη Θοδωρή, σε ζηλεύουν γιατί έχεις μακριά μαλλιά
Ενώ αυτοί οι δύο το παίζουνε στην μόδα δήθεν με ξυρισμένο κεφάλι :sun:

:)

Κανένας
25/05/2004, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Ναι ναι με αηδιάζει η εικόνα δυο πανέμορφων καλλίγραμμων κοριτσιών που φιλιούνται παθιασμένα με τις γλώσσες να φαίνονται και να χαϊδεύονται...




ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
:D :D :D :D :D

Ιντι ξέρω γιατί ζηλεύεις
Θα ήθελες να ήσουν στην μέση ή στην θέση της μιας από της δυο
:beer: :winka: :beer:

periklisk
26/05/2004, 08:47
πωπωπωπω!!!!:sick: :dizzy: χάλια....

ireneepi
26/05/2004, 08:56
Προσεχτε μην σκισετε κανα καλσονννννννννννν:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
26/05/2004, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Προσεχτε μην σκισετε κανα καλσονννννννννννν:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Να τα να τα!!!!! Σερενάτα!!!! Μας την πέσανε!!!! Ή θα σοβαρευτείτε ή θα έχουμε άλλα!!!:dizzy: :beer: :smilea: :D :lol: :sick: :hypnotize

ireneepi
26/05/2004, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Σερενάτα!!!!



ΣΕΡΕΝΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?????????????????/



Ποιος στα εμαθε αυτα τα κολπα,ε??????????????????????/

afrotwin
26/05/2004, 09:11
lipon gia na kseka8arisoume ta pragmata
gay ise an exis ena terastio isodima kotera viles ke ala sinafi
an den ta exis ola afta ise apla p0yst1s
na kseroume ti leme

episis sto pio sovaro tou....
ksekolate me ta gay thing
to proktiko sex ine epilogi andron ke ginekon ke den sas exo akousi na lete tipota gia tis ginekes pou to kanoun apo piso ke ine ekatomiria ston planiti diladi aftes den ine poustides i gay pou to kanoun apo piso?
ke afto mporis na to simperanis me to skeftiko oti ine ke ta dio fila an8ropoi......:lol: :lol:
lipon to proktiko sex :lol: ine mia epipleon idoni gia ton an8ropo pou to epilegi ke mono i ksefonimene simperifora ine afti pou katantai apokroustiki ke esis mono afto exete tora ke iste san ksefonimenes ke tsakoneste san ksefonimenes
ana xa8ite lougkres:lol: :lol:

gia ton filarako dark....
file kalo ine na gnoristis prota me tous an8ropous pou milas gia na kseris kalitera me pious milas giati an8ropoi imaste pote den kseris.......
ke nomizo to zitoumeno afto ine telika na gnoristoume eksapantes ektos ke an ise se anapiriki karekla opote pao paso ala pes mas pou ise na er8oume na sou kanoume mia episkepsi me tipota mpires ke kopsidia
:beer:

episis esis stamatiste na paristanete tis lougkres edo mesa giati apo oti sas kovo kolonete na sas kolodaxtiliasi ke giatros oxi na sas ton mpiksi kanas me kana lostari...:lol: :lol: :lol:
prepi na ise poli andras gia na ton fas:rotflmao: :lol: :lol:

Κανένας
26/05/2004, 09:12
Καλά ireneepi άμα σου πω ότι φοράω και γυναικείο καλτσόν ενίοτε δεν θα με πιστέψεις
το φοράω το χειμώνα βέβαια πρωί βράδυ και λεμε κάνει δουλεία
και δεν το έχω σκίσει ακόμα …:blush:

και να φαω καμιά σαβουρδα λεει και να με δούνε οι νοσοκόμες με το καλτσόν σκισμένο
ε ρε γλέντια:rotflmao:

χωρίς πλάκα τα χειμωνιάτικα γυναικεία καλτσόν, είναι καλύτερα από τα ισοθερμικά που φοράμε καμία φορά, για τις κρύες μέρες του χειμώνα :smokin: :beer:

ireneepi
26/05/2004, 09:13
Ειδες??????????????????????????????


Εχουμε και την χαρη μας.....γι'αυτο προσεχε μην το σκισεις...:lol: :lol: :lol: :rotflmao:

periklisk
26/05/2004, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
ΣΕΡΕΝΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?????????????????/



Ποιος στα εμαθε αυτα τα κολπα,ε??????????????????????/

δε μπορώ να σου πω.....:blush:


:lol: :wave2: :lol: :wave2:

ireneepi
26/05/2004, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
δε μπορώ να σου πω.....:blush:


:lol: :wave2: :lol: :wave2:



Αι σιχτιριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:rotfl mao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ου να μου χαθεις..............

periklisk
26/05/2004, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Αι σιχτιριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:rotfl mao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ου να μου χαθεις..............

Αρ γιου τοκινγκ το μι???

Αρ γιου τοκινγκ το μιιιιιι??????

χεχε!!!!!:D :) :lol: :rotflmao:

afrotwin
26/05/2004, 09:26
prosperasi
:rotflmao:

idi
26/05/2004, 09:34
ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΟΛΟΙ.....
ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟ ΝΤΕΜΗ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗ ΠΑΕ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ:lol: :lol: :lol: :lol:

periklisk
26/05/2004, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
Gay ο naviGAYtor ποτέ :nono:
Απλά το βράδυ με φωνάζουνε Μαρία :cool:
Δεν με λενε Κώστα, αλλά Κωνσταντίνο
Και τον Τάσο δεν τον λενε Τάσο, αλλά Θοδωρή μέρα νύχτα
Που λες Τάσο, εεε συγνώμη Θοδωρή, σε ζηλεύουν γιατί έχεις μακριά μαλλιά
Ενώ αυτοί οι δύο το παίζουνε στην μόδα δήθεν με ξυρισμένο κεφάλι :sun:

:)

Ωχ!!!!! Ανέμελε!!!! Τι βλέπουν τα ματάκια μου?????:dizzy: :sick:

:lol: :wave2: :beer:

periklisk
26/05/2004, 09:37
Ο ένας προσπέρασει ο άλλος πάρε την παε.....

σχιζοφρένεια τραλαλαλα!!
σχιζοφρένεια τρααααλαλαλαλα!!!!

darkCount
26/05/2004, 09:59
Re Afrotwinh ante kane mou th xarh pou 8a mou peis na gnwristw me tous an8rwpous gia na mporw na milaw sto forum:lol:

Ama goustarw 8a gnwristw. An h8ela gnwrimies 8a empaina sto gnwrimies.gr:rotflmao:

Den lew...kaloi oi kafedes...kales oi sxeseis metaksy an8rwpwn den diafwnw. Oxi omws na mou tsampounaei kapoios ka8e treis kai mia....prosexe pws mou milas giati den exoume piei kafe mazi. Kai eidika otan asteieyomai. (den milaw sygkekrimena gia to paron peristatiko)

Tespa...nomizw ekshghsa kai nomizw oloi katalabainoun ti 8elw na pw. Oloi ektos apo sena dhladh.
Esena den prokeitai na asxolh8w na sou ekshghsw...because i know better than that;) :D

Twra an 8eleis na mou kaneis episkepsh....fere kamia filh sou kai fyge meta. 8a me boh8hsei ayth na shkw8w apo to patwma pou peftw synexeia diabazontas tis paparies pou grafeis:rotflmao:

Ante kalhmera bre.....kai molis pioume kai kamia:beer: mazi 8a se arxisw sta internetika gamostauridia....tote den 8a yparxei periptwsh na me parekshghseis:rotflmao: :wave2:

DUKASII
26/05/2004, 10:06
OI LOUGRES;;OI PISOGLENTHDES;;

TORA MOLIS MAZEYTOITE GIA KAFE....AS FEREI KAPOIOS ENA KOLOBYTHOMETRO...NA BGALETE KAI XRHSIMA SYMPERASMATA!


ANTE...TIGINTAGES..:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
26/05/2004, 10:13
?

periklisk
26/05/2004, 10:15
To kolobu8ometro 8a to kanw egw dwro sta korits... sorry agorakia h8ela na pw...:lol: :lol:

darkCount
26/05/2004, 10:17
etsi etsi...kane kati xrhsimo....anti gia tis malakies pou grafeis ka8e ligo:wave2:

Steile oti breis...o kalos o mylotas ola ta ale8ei!!!

Exw parei ena kainourgio spa8aki...apo iapwnia kiolas...na dw an kobei kala...teliwsan kai ta paidakia....opote katalabaineis 8a einai megalh eksyphrethsh:evil:

Steilta ta paidia....

afrotwin
26/05/2004, 10:23
?

darkCount
26/05/2004, 10:31
8a milaw opws mou kaulwsei se opoion mou kaulwsei!

se kalypsa?:evil:

Ainte synexise tis pordes sou twra se ola ta post.....

beep beep prosperasi!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
26/05/2004, 10:36
?

periklisk
26/05/2004, 10:37
Ρεεεεε!!! Μάλλον για διαμάχες έπρεπε να πάμε!!!


Ασταδιαλα!!!! Κάντε καμιά δουλειά!!!!:lol: :lol:

darkCount
26/05/2004, 10:40
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ma ti malakas einai auto to paidi......:rotflmao:

apeiles tis klanias.....:rotflmao:

koita kator8wma pou mou emele na kanw simera....tsantisa ton Afrotwinh:rotflmao: :rotflmao:

psit...th diey8ynsh mou thn exeis...ela na pioume kamia mpyra...na sou deiksw kai to spa8aki mou:winka:

ma ti malaka...:rotflmao: :wave2:

periklisk
26/05/2004, 10:42
Καλά καλά.... σταματάω γιατί από τα γέλια θα έχουμε τίποτα προβλήματα!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
26/05/2004, 10:43
εν τω μεταξύ είμαστε ήδη στις διαμάχες!!! Τρελό κόπι πέϊστ κλπ!!!!

afrotwin
26/05/2004, 10:48
?

darkCount
26/05/2004, 10:50
geia sou re Afrotwinh poihth!!

Na'sai kala re file..me ekanes kai gelasa:lol: :wave2:

Mpa se kalo sou....:D


Oxi tpt allo alla gamhsame kai to post. Eytyxws den htan kai kana sobaro post...pali kala...8a to eixa typsh:cool:

DUKASII
26/05/2004, 10:52
OLOI ....

TA KOLYBA...GIATI PROSFATA EGINE ENA SYMBAN ME XALASMENA...KAI 250 ATOMA KATELHXAN STO NOSOKOMEIO!


POIA ATYXHMATA ME MHXANES LOIPON..:look:

milaber
27/05/2004, 21:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Να τα να τα!!!!! Σερενάτα!!!! Μας την πέσανε!!!! Ή θα σοβαρευτείτε ή θα έχουμε άλλα!!!:dizzy: :beer: :smilea: :D :lol: :sick: :hypnotize

Έλα ρε Περικλή τώρα...
Μην ντρέπεσαι...
Σε έχουν καταλάβει όλοι πια...

Εκδηλώσου ρε!
Δεν είναι ελάττωμα (που λένε μερικοί- μερικοί)!
:lol: :lol: :lol:

periklisk
28/05/2004, 00:20
Γαμώ το μπελά μου ρεεεεεε!!!!!

Καμία σοβαρότης πια??????:mad:

Παλιοτεντυμπόϋδες!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

milaber
28/05/2004, 01:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Γαμώ το μπελά μου ρεεεεεε!!!!!

Καμία σοβαρότης πια??????:mad:

Παλιοτεντυμπόϋδες!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εννοείται καμιά σοβαρότις!

:smokin: :smokin: :smokin:

periklisk
28/05/2004, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Εννοείται καμιά σοβαρότις!

:smokin: :smokin: :smokin:

Δεν καπνίζουμε εδω μέσα!!!!!!!!!:nono: :nono: :mad:


:beer: :beer: :beer: :lol:

milaber
28/05/2004, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Δεν καπνίζουμε εδω μέσα!!!!!!!!!:nono: :nono: :mad:


:beer: :beer: :beer: :lol:

Χίλια συγγνώμη!
Δεν είχα δει το απαγορευτικό!

:D :alien: :D

periklisk
28/05/2004, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Χίλια συγγνώμη!
Δεν είχα δει το απαγορευτικό!

:D :alien: :D

Έτσι μπράβο.... Γιατί την επόμενη θα στο σβήσω στη μάπα!!!:mad:


:lol: :lol: :lol:

milaber
28/05/2004, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Έτσι μπράβο.... Γιατί την επόμενη θα στο σβήσω στη μάπα!!!:mad:


:lol: :lol: :lol:

Ωμός, άγριος και βίαιος!!!
Ουάου!!!

:lol: :lol: :lol:

idi
28/05/2004, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ωμός, άγριος και βίαιος!!!
Ουάου!!!

:lol: :lol: :lol:


λουγκρες ολες οι κουβεντες σας καταληγουν σε σεξ υπονοουμνενα.... φτου σας ρε γκεικουλες:lol:

periklisk
28/05/2004, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
λουγκρες ολες οι κουβεντες σας καταληγουν σε σεξ υπονοουμνενα.... φτου σας ρε γκεικουλες:lol:

Όχι εγώ!!! Ο άλλος άρχισε τα στυλ ψινάκη - φέρτε μου τη στιρέλα - κάντε με ξυλόβιδες και τα ρέστα!!!!

ΟΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

milaber
28/05/2004, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
λουγκρες ολες οι κουβεντες σας καταληγουν σε σεξ υπονοουμνενα.... φτου σας ρε γκεικουλες:lol:

Ήρεμα εσύ μην στείλω τον Περικλή να σε μαστιγώσει πάλι!

Και ξέρεις πόσο του αρέσει!

:lol: :lol: :lol:

idi
28/05/2004, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Όχι εγώ!!! Ο άλλος άρχισε τα στυλ ψινάκη - φέρτε μου τη στιρέλα - κάντε με ξυλόβιδες και τα ρέστα!!!!

ΟΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:


δε στελνει και καμια φοτογραφια του ο βοριο-γκεικουλας να δουμε αν ειναι και στην οψη σαν το Ψηνακη...χαχαχαχαχχαχαχαχαχχα:lol: :lol: :lol: :lol:

milaber
28/05/2004, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δε στελνει και καμια φοτογραφια του ο βοριο-γκεικουλας να δουμε αν ειναι και στην οψη σαν το Ψηνακη...χαχαχαχαχχαχαχαχαχχα:lol: :lol: :lol: :lol:

Φωτογραφία δικιά μου δεν έχω, αλλά βρήκα μια του Περικλή (έτσι όπως τον κατάντησες!) :


2244

milaber
28/05/2004, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δε στελνει και καμια φοτογραφια του ο βοριο-γκεικουλας να δουμε αν ειναι και στην οψη σαν το Ψηνακη...χαχαχαχαχχαχαχαχαχχα:lol: :lol: :lol: :lol:

Βρήκα και μια δικιά σου τελικά "Γιωργάρα":

periklisk
28/05/2004, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Φωτογραφία δικιά μου δεν έχω, αλλά βρήκα μια του Περικλή (έτσι όπως τον κατάντησες!) :


Μαλάκα!!!! Γ@μησέ τα!!!! Πως είναι έτσι ο τύπος?????

milaber
28/05/2004, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Μαλάκα!!!! Γ@μησέ τα!!!! Πως είναι έτσι ο τύπος?????

Το γαμάτο δεν είναι η στάση ούτε τα αξεσουάρ!
Το ύφος του είναι το παραπονεμένο!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

idi
28/05/2004, 15:00
μπααααααααααα καπως ετσι ειμαι εγω ρε...

idi
28/05/2004, 15:01
ααααααα βρηκα και του milaber απο την εκδρομη του στη Γκειλαντ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Julius
28/05/2004, 15:02
re imarton mesimeriatika leme, ti malakies einai autes

hornet
28/05/2004, 15:11
Λοιπον διαβαστε

Ανακοινωση (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=2689)

milaber
28/05/2004, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Λοιπον διαβαστε

Ανακοινωση (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=2689)

Έγινε Στάθη και συγγνώμη αν ξεφύγαμε τόσο!

:wave2: :( :wave2: