PDA

View Full Version : Dilima



geo13rs
24/05/2004, 11:24
ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΝΩ ΜΗΧΑΝΑΚΙ, ΕΙΧΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ RS 125 ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΑ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΟΥ, ΕΤΣΙ ΣΤΡΑΦΗΚΑ ΠΡΟΣ ΤΟ SM 125 ΤΗΣ HUSQVARNA, ΑΞΙΖΕΙ ? ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΑΛΟΓΑ ΒΓΑΖΕΙ?

ruyjin
24/05/2004, 11:56
Φίλε καλημέρα.
Από τέτοια μηχανάκια δεν εχω ιδέα. Θα σου πω όμως τι με ρώτησε ένα παληκάρι πριν 20 μέρες περίπου.
Με ρώτησε στο δρόμο για το μηχανάκι μου (super four 400)
Aυτός είχε HUSQVARNA 125 και ήθελε να το αλλάξει για κάτι μεγαλύτερο για να κάνει και ταξίδια. Μου είπε ότι του είχε ρίξει πολλά σε συνεργεία και ότι δε θα ήταν εύκολο να το πουλήσει. Και αν το πουλήσει θα χάσει όχι μόνο τα λεφτά που του έριξε αλλά και ακόμα περισσότερα.
Αυτό που θέλω να σου πω είναι να σκεφτείς και τις δυνατότητες μεταπώλησεις στην αγορά που θα κάνεις.

Φιλικά...........;)

geo13rs
27/05/2004, 14:05
σωστος, αλλα εμενα με νιοιαζει περισσοτερο να χαρω μηχανακι, οχι πως ειμαι φραγκατος αλλα τα φερνω σε δευτερη θεση τα λεφτα απο την διασκεδαση, για αυτο και περνω 2χ, αν μπορει να σου πει ο φιλος σου και αλλα καλο θα ηταν, παντος μαλον την αλλη βδομαδα το παραγγελνω

afrotwin
27/05/2004, 14:47
me ta HUSQVARNA 8a ginis kinonikos 8a gnorisis poli kosmo ke idietera se sinergia episis den 8a variese ta lefta sou ke 8a kseris ke pou na ta ksodepsis

den pernis kana ccm kalitera kana tm na ise pio sigouros mias ke ta lefta ine se defteri mira

ke ase ta alisopriona gia tipota ksilourgous
:lol: :lol: