PDA

View Full Version : Αdios amigos!!!



ΚΡΗΤΙΚΟΣ
27/07/2006, 12:31
Κυριες και κυριοι!!!
Την κανω σημερα για Κρητη για κανα μηνα (ελπιζω) και τα λεμε απο Σεπτεμβρη!!!
Καλο καλοκαιρι,καλες διακοπες και καλα χιλιομετρα στους ταξιδιαρηδες !!!

Α...και κατι αλλο που παει αλλου αλλα δε βαριεσε θα το γραψω εδω...

ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


:beer: :wave2: :lol:

Alx 84
27/07/2006, 12:34
καλά να περάσεις:wave2: :wave2:

makis206
27/07/2006, 12:59
Με το καλό Μανώλο !!

:beer: :beer: :wave2: :beer: :beer:

Vezouvios
27/07/2006, 13:16
καλες διακοπουλες φιλαρακο,καλα να περασεις!!!

Tropeas
27/07/2006, 13:24
Που θα σε μπρε σύντεκνε?
θα σε ειδούμε αν κατέβουμε?

danaos75
27/07/2006, 13:41
Καλες διακοπες στην υπέροχη Κρητη. Μακαρι να κατεβαινα και εγω αλλα φετος δεν το βλεπω. :(

Σε ποιο μερος πας, εμενα η καταγωγή μου είναι απο την Επισκοπή Ρεθύμνου, Αρχοντική (aka Αρκούδενα) λέγεται το χωριό μου.

Καλά να περάσεις.
:wave2:

ΚΡΗΤΙΚΟΣ
27/07/2006, 13:45
Αδρεφια μου αλητες τσαντακηδες μηχανοβιοι σκουλαρικαδες...Θα ειμαι Αγιο Νικολαο αλλα λεω να περασω και απο Χανια να δω τον φιλο μου το Μακη...
Οσοι περασετε απο Αγιο Νικολαο στειλτε ενα πμ και αν και δεν εχω υπολογιστη κατω θα προσπαθησω να τα τσεκερνω (τσσσσσ) συχνα!!!
Καλες διακοπες σε ολους....

ΥΓ Γραφω στο μοτο διαστημα μεταξυ πλυσιματος πιατων και ετοιμασιας back sack....:lol: :lol: :lol: :lol:

tsiros_temp
27/07/2006, 14:00
Κρητικέ, καλές διακοπές και καλή αντάμωση με τους δικούς σου!

Μια συμπλήρωση ... στην υπογραφή σου, συμπλήρωσε στο τέλος "και της αγάπης" :winka:

evvou
27/07/2006, 14:01
:beer: :beer: :beer: :beer: καλη ξεκουραση!! :beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:

Meni0s
27/07/2006, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΡΗΤΙΚΟΣ
Αδρεφια μου αλητες τσαντακηδες μηχανοβιοι σκουλαρικαδες...Θα ειμαι Αγιο Νικολαο αλλα λεω να περασω και απο Χανια να δω τον φιλο μου το Μακη...
Οσοι περασετε απο Αγιο Νικολαο στειλτε ενα πμ και αν και δεν εχω υπολογιστη κατω θα προσπαθησω να τα τσεκερνω (τσσσσσ) συχνα!!!
Καλες διακοπες σε ολους....

ΥΓ Γραφω στο μοτο διαστημα μεταξυ πλυσιματος πιατων και ετοιμασιας back sack....:lol: :lol: :lol: :lol:


Οταν 8α περνας απο Ρεθυμνο μαζεψε με να παμε μαζι στον αλητη το Μακις206 :smokin: :beer: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Ζ109
27/07/2006, 14:03
:beer: ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!:D

kalesin
27/07/2006, 14:09
Καλες διακοπες καλη ξεκουραση....





ζηλευω γμτ... 7 & σημερα



:wave2: :wave2: :wave2:

makis206
27/07/2006, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Οταν 8α περνας απο Ρεθυμνο μαζεψε με να παμε μαζι στον αλητη το Μακις206 :smokin: :beer: :lol: :rotflmao:

Να μου το πείτε να έχω έτοιμα τα ρακοκάζανα έ ! :lol:

Και μια μέρα Γκομένιε θα σε μαζέψω εγώ να πάμε στον Άγιο στου ΚΡΗΤΙΚΟΥ !

Και μια άλλη μέρα θα έρθω στον Άγιο να μαζέψω εσένα ΚΡΗΤΙΚΕ να πάμε στο Ρέθυμνο στου Γκομένιου ! :dizzy:


:lol: :beer: :beer: :rotflmao:

makis206
27/07/2006, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ζηλευω γμτ... 7 & σημερα


Έλα τώρα κι εσύ πως κάνεις έτσι ;

Τι να πει κι ο Bartlal δηλαδή που μετράει 8 ;;

:lol: :lol: :beer: :lol: :lol:

kalesin
27/07/2006, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Έλα τώρα κι εσύ πως κάνεις έτσι ;

Τι να πει κι ο Bartlal δηλαδή που μετράει 8 ;;

:lol: :lol: :beer: :lol: :lol:


εσυ μωρη Λουκια δεν σχολασες ακομα;;;

Tropeas
27/07/2006, 14:54
Λοιπόν Χανιά ακριβώς στην μέση με Ρέθυμνο δίπλα στον Βάμο, στην Κάινα θα είμαι αν κατέβω... (το ΣΚ θα είμαι κάτω για μνημόσινο, Μάκη ακούς στείλε μου με πμ το κινητό σου αν προλάβω να τα πούμε)
Σύντεκνε Δαναέ και Μένιο είμαι ίδια απόσταση απο Χανιά όσο και απο Ρέθυμνο οπότε θα τα πούμε...;) φίλε Κρητικέ δύσκολα αλλά ποτέ μην λες ποτέ.... :rolleyes: ;)

Meni0s
27/07/2006, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Λοιπόν Χανιά ακριβώς στην μέση με Ρέθυμνο δίπλα στον Βάμο, στην Κάινα θα είμαι αν κατέβω... (το ΣΚ θα είμαι κάτω για μνημόσινο, Μάκη ακούς στείλε μου με πμ το κινητό σου αν προλάβω να τα πούμε)
Σύντεκνε Δαναέ και Μένιο είμαι ίδια απόσταση απο Χανιά όσο και απο Ρέθυμνο οπότε θα τα πούμε...;) φίλε Κρητικέ δύσκολα αλλά ποτέ μην λες ποτέ.... :rolleyes: ;)

Τροπεας συνενοη8ειτε με το Μακις206 εκεινος εχει το τηλ μου να βρεθουμε.Οσο για τισ αποστασεις δεν μας ενδιαφερει :smokin: :lol: :lol: :lol: (η προταση ισχυει και για οποιον ολλο βρισκεται στο νησι! ! )

makis206
27/07/2006, 22:12
Άντε ρε να κάνουμε και μια μάζωξη για καμμιά βολτούλα !:a30:

Κι αν είναι δυνατόν να βρεθούμε και με τον Μανώλο απ'τον Άγιο !

Λάμπρο στέλνω το πιμί, Μάνθο, ετοίμαζε το Ζ για στροφιλίκι !:evil:

:lol: :lol: :lol:

:beer: :beer: