PDA

View Full Version : Adios Amigos! Η ΑΦΡΙΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑΡΕΙ!



hector
27/07/2006, 15:16
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ !a54: H Αφρικανα σαλπαρει αυριο! 3 εβδομαδες ειναι αυτες... ::D Λοιπον πρωτος σταθμος η μακρινη Τηλος, ελευθερο camping για 8 μερουλες. Μετα επιστροφη στα πατρεια εδαφη της Ικαριας ( ΑΚΟΥΣ bart!!!!) μεχρι το τελος των διακοπων!
Αν καποιος βρεθει στην Ικαρια και πετυχει αυτην την αφρικανα ας κανει ενα σινιαλο :winka:
Λοιπον ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ σε ολους και ΜΥΑΛΟΜΕΝΑ ΓΚΑΖΙΑ!!:a013:


57220

Meni0s
27/07/2006, 15:47
Καλες διακοπες καλη ξεκουραση :wave2: :beer: :beer: :beer:

ΚΡΗΤΙΚΟΣ
27/07/2006, 15:52
Καλο αραλικι!!!!!!!!!!!

bartlal
27/07/2006, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από hector
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ !a54: H Αφρικανα σαλπαρει αυριο! 3 εβδομαδες ειναι αυτες... ::D Λοιπον πρωτος σταθμος η μακρινη Τηλος, ελευθερο camping για 8 μερουλες. Μετα επιστροφη στα πατρεια εδαφη της Ικαριας ( ΑΚΟΥΣ bart!!!!) μεχρι το τελος των διακοπων!
Αν καποιος βρεθει στην Ικαρια και πετυχει αυτην την αφρικανα ας κανει ενα σινιαλο :winka:
Λοιπον ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ σε ολους και ΜΥΑΛΟΜΕΝΑ ΓΚΑΖΙΑ!!:a013:

ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!


ακουω και παρακουω! που, πως, ποτε στην Ικαρια? σε ποιο μερος?

λεγε ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω 5/8 ~ 20/8 θα ειμαι στον Χριστο και θα κατεβαινω στον Αρμενιστη για μπανιαρισματα.... τις περισσοτερες φορες! :D εσυ που θα εισαι αραχτος? λεεεεεεεεεεεεεεεεεγε!!!!!

edited for crs-k: φευγω στις 8:35 απο Πειραια και ευτυχως ΔΕΝ εχει σπιτακια μεσα στη θαλασσα!.... :a22: :a22:

makis206
27/07/2006, 22:07
Καλές διακοπές !!


Όλοι φεύγετε ρε εκτός από μένα ;:mad:


:lol: :beer: :beer: :lol:

George-3-
28/07/2006, 03:08
Νeither do I makis don't worry!

Καλες διακοπες οι υπολοιποι.

Nikoskazer2000
28/07/2006, 03:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Καλές διακοπές !!


Όλοι φεύγετε ρε εκτός από μένα ;:mad:


:lol: :beer: :beer: :lol:

Ε κάτσε ρε Μανωλιό, τι να πούμε και 'μεις οι καμμένοι που θα πάρουμε άδεια απο περίπου τις 15 Νοεμβρίου ώς τους Αγ.Νικολάου που αρχίζουν οι ελιές :confused: :cry: ...

Τελικά ρώτησα για αεροπορικά εισιτήρια (μόνο -ΟΧΙ ΚΑΡΑΒΙ)σχετικά με Αθήνες + Θεσσαλονίκες και λίγο πολύ η απάντηση της υπαλλήλου ηταν οτι πήρα διακριτικά τον π@υλ@.

Τελικά απο Σεπτέμβριο οπως το 'λεγες το Δέλεαρ, αν χτυπήσω κανα 3ήμερο ρεπό πάλι κι' αν βρω κανα ιδιωτικό παρκινγκ να αφήσω το kawasaki-πυραυλάκι μου μη μου το "φάνε".

Υ.Γ: Αν έχεις πρόβλημα με τη μέγερα στο γραφείο στείλε μου sms να έρθω με γεροδεμένη "παρέα" να της κάνουμε το γραφείο σαν το παρακάτω emotion και να δείς για πότε θα σου δώσει άδεια) . :a02:

hector
28/07/2006, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!


ακουω και παρακουω! που, πως, ποτε στην Ικαρια? σε ποιο μερος?

λεγε ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω 5/8 ~ 20/8 θα ειμαι στον Χριστο και θα κατεβαινω στον Αρμενιστη για μπανιαρισματα.... τις περισσοτερες φορες! :D εσυ που θα εισαι αραχτος? λεεεεεεεεεεεεεεεεεγε!!!!!

θα ειμαι απο 8 εως 20 και εγω...:a08:
το σπιτι μου ειναι στις Καστανιες λιγο μετα τον Χριστο!:D για μπανακι Μεσσακτη, και βραδυ ποτακι στου Νικητα (στον Χριστο) με ολη την παρεα....:a013: check your pm

zephyr1
28/07/2006, 10:51
Καλες διακοπες.

Καλο δρομο και στην Τηλο μην χασεις πανυγηρι για πανυγηρι ειδικα ενα που γινετε σε μια ακκλησια στην χωρα απ' οτι θυμαμαι.

Καλα να περασεις.:beer:

CostasR1
28/07/2006, 11:05
Αδερφε εμενα στη σαμο για 14 χρονια και την εκανα απο εκει πριν 5 για να ερθω στα πατρεια εδαφη!!!διπλα διπλα τα νησια!!!

καλα να περασεις!!!

ΙΠΠΕΑΣ
28/07/2006, 11:36
Καλά να περάσεις !! :sun:

πωπω μόλις γύρισα από διακοπές και με αυτούς που βλέπω τώρα να φεύγουν, άρχισα να νιώθω κουρασμένος. :bigcry:

bartlal
28/07/2006, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από hector
θα ειμαι απο 8 εως 20 και εγω...:a08:
το σπιτι μου ειναι στις Καστανιες λιγο μετα τον Χριστο!:D για μπανακι Μεσσακτη, και βραδυ ποτακι στου Νικητα (στον Χριστο) με ολη την παρεα....:a013: check your pm

Ε-Ν-Ν-Ο-Ε-Ι-Τ-Α-Ι...

Νικητας αλλα και Χρηστος για βραδυνες καταστασεις, ενω απο το μεσημερι Δημος με το παραλιακο του beach bar... απογευματινο φαι στο Να, ή στον παπά στο φραγμα ή Αρμενιστη ή....


:a54: :a09: :a30: :a25: :a46: :a33: :a01: :a8: :a2:

αντε να παρω λιγη τετοια δυναμη με εκεινες τις εικονες!

ΥΓ: check your pm too! :winka:

bartlal
28/07/2006, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από CostasR1
Αδερφε εμενα στη σαμο για 14 χρονια και την εκανα απο εκει πριν 5 για να ερθω στα πατρεια εδαφη!!!διπλα διπλα τα νησια!!!

καλα να περασεις!!!

Ikaria εισαι και εσυ? :D

CostasR1
28/07/2006, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
Ikaria εισαι και εσυ? :D

Οχι φιλαρακο αλλα δεν θα με χαλαγε καθολου να ημουν εκει!ειχα κατσει μερικα φεγγαρια στην ικαρια!

bartlal
28/07/2006, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από CostasR1
Οχι φιλαρακο αλλα δεν θα με χαλαγε καθολου να ημουν εκει!ειχα κατσει μερικα φεγγαρια στην ικαρια!

ουτε εμενα θα με χαλαγε να ημουν απο εκει για να την προλαβω σε αλλες, πιο αγνες καταστασεις, προ 1998...! :D :smilea: :D