PDA

View Full Version : Εισαι μια αηδια



AFTER
27/07/2006, 17:39
οξω (http://www.metacafe.com/watch/111521/butterfly_ass_guy/)

Θα θελω να τον δω πως θα ξυνει πανω στην μοτο....:lol:
Το στομαχι του εχει γινει τουμπανο απο τα αναβολικα

Οσο και να φουσκωσει καποιος, το πιο δυσκολο κομματι ειναι η κοιλια.
Αν δεν εχεις κουτια, δεν εχεις κανει καμια στερηση.
Σε 1 μηνα οποιος θελει μπορει να γινει κτηνος απο τις ενεσεις

evvou
27/07/2006, 21:36
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

makis206
27/07/2006, 22:30
Σιγά τα ωά !

Μια :a38: τον έχω !

:smokin:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

evvou
27/07/2006, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σιγά τα ωά !

Μια :a38: τον έχω !

:smokin:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:look: και το ροζ το νυχακι? :look:


:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
27/07/2006, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:look: και το ροζ το νυχακι? :look:

Το οτι αλάφρωσα την καρδίαν δεν σημαίνει οτι έγινα α-δύναμη !

:lol: :rotflmao: :lol: :beer:

EVI
28/07/2006, 08:36
:yuck: :yuck: τους σιχενομε αυτους τους τυπος

αν και ξερω καποιους που κανουν body building αλλα οχι σε αυτο το βαθμο πιο ηπιες καταστασεις και εκει δεν ειναι αηδια εχουν ωραια σωματα

αλλα απο καθαρη δυναμη ..... απο οτι ξερω μπορει να ειναι εντυπωσιακοι αλλα δεν εχουν καθολου δυναμη


οπως και να εχει εμενα δε με νοιαζει αφου θα τον δειρει ο makis307cambrio οποτε..........



:lol: :lol: :lol: :lol:

Suner
28/07/2006, 08:42
[
αλλα απο καθαρη δυναμη ..... απο οτι ξερω μπορει να ειναι εντυπωσιακοι αλλα δεν εχουν καθολου δυναμη

]

Ε ναι σε πληροφορίσω οτι δέν στα είπαν καλά τα πράγματα:wave2:

EVI
28/07/2006, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Suner
[
αλλα απο καθαρη δυναμη ..... απο οτι ξερω μπορει να ειναι εντυπωσιακοι αλλα δεν εχουν καθολου δυναμη

]

Ε ναι σε πληροφορίσω οτι δέν στα είπαν καλά τα πράγματα:wave2:

α ναι? ε καλα που να ξερω εγω δλδ

και ουτε θελω να μαθω βασικα δε μπορω να δω διαφορετικα απο φιλικα ,ατομα που ειναι σαν ντουλαπες και φωρανε πιο κολλητα ρουχα απο μενα

:smokin:

kalesin
28/07/2006, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
α ναι? ε καλα που να ξερω εγω δλδ

και ουτε θελω να μαθω βασικα δε μπορω να δω διαφορετικα απο φιλικα ,ατομα που ειναι σαν ντουλαπες και φωρανε πιο κολλητα ρουχα απο μενα

:smokin:



δεν ριχνεις απιστευτο γελιο οταν σκανε στην παραλια κ φορανε αυτα τα απιστευτα μαγιο;


:lol: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :κατουρηθηκα:

Suner
28/07/2006, 08:50
ειναι ψιλοαηδίες τα άτομα αυτα.εχω δει απο κοντά στη σκηνή. Βασικά ειναι άδικος κόπος να γίνεις ντουλάπα.(αλλά εισαι δυνατός πίστεψε με).
Προσωπικά υποστηρίζω το Fitness.



Παν μέτρον άριστον

MIKE_16V
28/07/2006, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Suner
[
αλλα απο καθαρη δυναμη ..... απο οτι ξερω μπορει να ειναι εντυπωσιακοι αλλα δεν εχουν καθολου δυναμη

]

Ε ναι σε πληροφορίσω οτι δέν στα είπαν καλά τα πράγματα:wave2:



Οντως Evi, σηκωνουν πολλα κιλα τα παλικαρια!!

Και ρε After το μπορω και εγω σε ενα μηνα με ενεσεις!:rolleyes: .....για να γινεις ετσι(οχι οτι μου αρεσει) πρεπει να αφοσιωσεις αποκλειστικα την ζωη σου σε αυτο, και φυσικα πρεπει το σωμα σου να εχει την "υποδομη" για να φτασεις σε αυτα τα επιπεδα!

EVI
28/07/2006, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Suner
Προσωπικά υποστηρίζω το Fitness.



Παν μέτρον άριστον

+1 :wave2:

EVI
28/07/2006, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Οντως Evi, σηκωνουν πολλα κιλα τα παλικαρια!!

Και ρε After το μπορω και εγω σε ενα μηνα με ενεσεις!:rolleyes: .....για να γινεις ετσι(οχι οτι μου αρεσει) πρεπει να αφοσιωσεις αποκλειστικα την ζωη σου σε αυτο, και φυσικα πρεπει το σωμα σου να εχει την "υποδομη" για να φτασεις σε αυτα τα επιπεδα!


ναι αυτο το εχω ακουσει και εγω μιλαμε οτι κανουν 20-30χρονια σχεδον καθημερινα γυμναστικη

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



εγω κανω 20 -30 λεπτα και μετα παω για μακαροναδα :wave2: :smokin:

makis206
28/07/2006, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
εγω κανω 20 -30 λεπτα και μετα παω για μακαροναδα :wave2: :smokin:

Μπορείς όμως με αυτό τον τρόπο να τους μοιάσεις στα κιλά που ζυγίζουν !

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :rotflmao:

EVI
28/07/2006, 08:58
ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΙΛΟΥΕΤΑ ΜΟΥ ?????????????????????


:mad: :mad: :mad:

makis206
28/07/2006, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΙΛΟΥΕΤΑ ΜΟΥ ?????????????????????
:mad: :mad: :mad:

Για κανένα λόγο !

Εσύ είσαι μια Θεά !

Αλλά οι μακαρονάδες παχαίνουν !

:lol: :beer: :beer: :lol:

packo
28/07/2006, 09:00
Sxetika me tin dinami pou diathetei o sigkekrimenos kirios


Arseis Thanatou me 400 kgr (http://www.metacafe.com/watch/44282/ronnie_coleman_lift/)


Pieseis me altires se orizontio pagko 100 kgr (http://www.metacafe.com/watch/56118/ronnie_coleman_workout/)

O sigkekrimenos athlitis mporei na min einai to apovgasma tis omorfias omos einai ena vouno pou kinitai....

EVI
28/07/2006, 09:00
εδω ειμαι στο Δελεαρ


για τον μακη307

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (αυτη πισω με το χρυσο


57286

makis206
28/07/2006, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
εδω ειμαι στο Δελεαρ
για τον μακη307
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (αυτη πισω με το χρυσο

ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ !!

ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΝΑ ΚΑΘΙΣΕΙ ΣΤΟ Ζ !:smokin:


:lol: :beer: :lol:

makis206
28/07/2006, 09:09
Κι απ'την άλλη εγώ στο Δέλεαρ αντίκρισα μια γλυκύτατη παρουσία.

:smokin:
που είναι αυτό το τασάκι ρε παιδιά ;



:lol: :lol: :lol:

packo
28/07/2006, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER

a) Το στομαχι του εχει γινει τουμπανο απο τα αναβολικα

b) Οσο και να φουσκωσει καποιος, το πιο δυσκολο κομματι ειναι η κοιλια. Αν δεν εχεις κουτια, δεν εχεις κανει καμια στερηση.

c) Σε 1 μηνα οποιος θελει μπορει να γινει κτηνος απο τις ενεσεις

a) To stomaxi tou sigkekrimenou exei apoktisei thema logo tis ipervolikis diatrofis pou kanei (milame gia 3.500+ KATHARES thermides tin imera...i allios 5 gevmata megalitera se megethos apo to diko mas "efaga kai den mporo na perpatiso"). Kai auto giati o metavolismos tou einai pano apo tis 2.500 cal xoris proponisi....Me proponisi...As to afisoume....Pantos oi logoi pou to stomaxi tou einai etsi einai apli, fisiologiki, poli masa.

b) Sxetika me tous "kommenous" koiliakous, oxi den einai toso diskoloi oso fainontai...To diskolo einai na petixeis kopsimo kai iso megaloma se ola ta simeia ton koiliakon kai distixos auto exei na kanei me genetika xaraktiristika..Kata ta alla, me xrisi diouritikon gia afidatosi kai sigkekrimenon aminokseon einai eukolo na petixeis na exeis poli kommenous koiliakous gia mikra xronika diastimata.

c) Genika oi ximeiotherapeies einai isos to pio pareksigimeno pragma se auto ton kosmo oso afora tin xrisi kai to apotelesma...Kai eksigoumai...Ximeiotherapeia den exei noima na kanei kapoios an p.x. kanei 2 proponiseis tin ebdomada i an kanei proponisi edo kai ena mina...Xeimiotherapeia kanei kaneis ean exei ftasei to somatiko tou orio oso afora tin miiki anaptiksi, exei eksantlisei to thema diatrofi kai simpliromata kai vrisketai se mia katastasi pou legetai "plateau".Koinos, den auksanei miiki maza kai dinami gia kanena logo. Auto, AN simvei pote, simvainei meta apo 1,2 xronia ENTATIKIS kai SOVARIS proponisis....

Mia ximeiotherapia episis den diarkei POTE enan mina...Einai enas kiklos pou diarkei apo 3 eos 12 mines kai exei poli sigkekrimeno skopo...Apaitei a)eksetaseis se ebdomadiaia vasi (ouron, aimatologikes) b)analogo programma proponisis c) analogi diatrofi

Auta ola se erasitexniko epipedo. Tora, se epipedo protathlitismou ta pragmata ginontai poli poli pio sintheta...Kai nai, distixos den iparxei auti ti stigmi oute ena athlima ston kosmo (simperilamvanomenou tou ping pong alla kai tou epaggelmatikou poker) opou oi athlites na min doparontai...

Auta...

packo
28/07/2006, 09:28
eidou ti pathainei kapoios otan to parakanei..... (http://www.metacafe.com/watch/78517/steroids_use/)

lampros_fazer
28/07/2006, 18:50
Θέλω γίνω έτσι..! :look:

:yuck: :bawl:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μπορεί να σηκώνουν κανά φορτηγό για ζέσταμα,αλλά αν τους σηκώνεται με αυτά που τρώνε δεν ξέρω.. :bawl:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αυτοί έχουν και αεροδυναμική καμπούρα! :bawl: :rotflmao:

LittleJohn
28/07/2006, 19:51
Ronnie Coleman, απίστευτό σώμα. Δεν έχει μόνο όγκο, έχει φοβερά ζυγισμένο όγκο...Πολύ ισορροπημένους μύες...

Αν θέλετε να δείτε πραγματικά μεγάλο όγκο, ψάχτε για τον Greg Kovacs (kovacz)... Ο άνθρωπος έχει φτάσει 195 κιλά εκ τον οποίων μόνο το 6-7% (σε αγώνες) είταν λίπος... Βέβαια είχε και την υποστήριξη της καλύτερης εταιρείας συμπληρωματικών (MESOTECH) αλλά δεν παύει να είναι τέρας γενετικής...

AFTER
28/07/2006, 21:45
Οκ ρε Mike, ειπαμε, δεν θα γινεις και ετσι με τα αναβολικα(μονο), αλλα πιστεψε με, φουσκωνεις παρα πολυ.
Θυμαμαι κατι τυπους που σε 2 μηνες ειχαν γινει ντουλαπες, αλλα η κοιλιτσα κοιλιτσα....

Εγω παντως οταν πηγαινα γυμναστηριο(γιατι τωρα πια πλεον, μονο ξυνω στις πιστες ανα τον κοσμο...:rolleyes: ), χαζευα τους κοιλιακους.

Τωρα εχω μονο προ-κοιλιακους
:rotflmao:

AFTER
28/07/2006, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από packo
eidou ti pathainei kapoios otan to parakanei..... (http://www.metacafe.com/watch/78517/steroids_use/)

Ελεος!!!!

:eyepop:

CostasR1
28/07/2006, 22:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
:yuck: :yuck: τους σιχενομε αυτους τους τυπος

αν και ξερω καποιους που κανουν body building αλλα οχι σε αυτο το βαθμο πιο ηπιες καταστασεις και εκει δεν ειναι αηδια εχουν ωραια σωματα

αλλα απο καθαρη δυναμη ..... απο οτι ξερω μπορει να ειναι εντυπωσιακοι αλλα δεν εχουν καθολου δυναμη


οπως και να εχει εμενα δε με νοιαζει αφου θα τον δειρει ο makis307cambrio οποτε..........



:lol: :lol: :lol: :lol:

Eχεις λιγο λαθος σε αυτο!!ο συγκεκριμενος τυπος εχει απιστευτη δυναμη ευακη μου,και επισεις ειναι και μπατσος!!!!

EVI
28/07/2006, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από CostasR1
Eχεις λιγο λαθος σε αυτο!!ο συγκεκριμενος τυπος εχει απιστευτη δυναμη ευακη μου,και επισεις ειναι και μπατσος!!!!


RANGER??????????//

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΟΚ ΟΚ το καταλαβα οτι εκανα λαθος μου το ειπαν και αλλοι


εξακολουθουν να μην μου αρεσουν ομως

γουστα ειναι αυτα :p :) :) :) :) :)

CostasR1
28/07/2006, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
RANGER??????????//

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΟΚ ΟΚ το καταλαβα οτι εκανα λαθος μου το ειπαν και αλλοι


εξακολουθουν να μην μου αρεσουν ομως

γουστα ειναι αυτα :p :) :) :) :) :)


Σωστα!!τα γουστα παντα ειναι γουστα,τωρα που το λεμε δεν ειναι και οτι καλυτερο τετοιο σωμα!απλα αυτοι οι τυποι ειναι επαγγελματιες στο ειδος και δεν εχουν αλλοι επιλογη,απλα πρεπει να ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ!!!!!!!!!:D

AFTER
28/07/2006, 23:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από CostasR1
Σωστα!!τα γουστα παντα ειναι γουστα,τωρα που το λεμε δεν ειναι και οτι καλυτερο τετοιο σωμα!απλα αυτοι οι τυποι ειναι επαγγελματιες στο ειδος και δεν εχουν αλλοι επιλογη,απλα πρεπει να ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ!!!!!!!!!:D

Οτι σωμα δεν ξυνει γονατο, δεν λεει....

:rotflmao: