PDA

View Full Version : να τον αποσυνδεσω τον συναγερμο??????



ktm640lc4
28/07/2006, 15:01
τωρα τελευταια μου κανει κατι κουλα. Παταω το κουμπι να κλεισει/ανοιξει και δεν ακουει τιποτα.

Η τηλεειδοποιηση κανει κατι κουλα επισης. Βαραει στα καλα καθουμενα κανει κατι μπλικ μπλικ............ασχετα και γενικα μια φαση περιεργη.

Ο συναγερμος ειναι ΜΕΤΑ. Ξερω ειναι μουφα αλλα τι να κανω? Δωρο βλεπεις.

Η ερωτηση ειναι η εξης: να τον βγαλω μην μου κανει καμια μαλακια στα ηλεκτρικα και εκει που παω με 200 χασω την γη κατω απο τα ποδια μου.???? Σβησει κανα κινητηρα και λοιπα????

Εχω αρχισει να αγχωνομαι με την μαλακια.

nasos75
28/07/2006, 18:12
Αν θυμαμαι καλα αυτος εχει εγγυηση λενε εφ ορου ζωης, για ψαχτην λιγο, μπας και γινει τιποτα και γλυτωσεις κανενα φραγκο.

voufi
29/07/2006, 13:14
Φιλαράκι εγώ πάντως με ίδια μηχανή (636), ίδιο συναγερμό δεν έχω τέτοιο θέμα. Από Βύνιο το πήρες?
Παντως κοιταξε το γιατί δεν είναι normal.

ktm640lc4
29/07/2006, 20:20
Δεν με νοιαζει να μου κλαταρει. Θα βαλω αλλον.

Απλα μην μου κανει καμια κομπλα πανω στην κινηση και δεν λεει.

Καταλαβαινετε.

fallenheaven
30/07/2006, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
τωρα τελευταια μου κανει κατι κουλα. Παταω το κουμπι να κλεισει/ανοιξει και δεν ακουει τιποτα.

Η τηλεειδοποιηση κανει κατι κουλα επισης. Βαραει στα καλα καθουμενα κανει κατι μπλικ μπλικ............ασχετα και γενικα μια φαση περιεργη.

Ο συναγερμος ειναι ΜΕΤΑ. Ξερω ειναι μουφα αλλα τι να κανω? Δωρο βλεπεις.

Η ερωτηση ειναι η εξης: να τον βγαλω μην μου κανει καμια μαλακια στα ηλεκτρικα και εκει που παω με 200 χασω την γη κατω απο τα ποδια μου.???? Σβησει κανα κινητηρα και λοιπα????

Εχω αρχισει να αγχωνομαι με την μαλακια.

Kata tin gnomi mou,kai pollon alon,oi META den einai moufa,aposo ksero einai apo tous pio kalous kai aplous sunagermous (den exo META,exei o aderfos mou),kapia stravi exei ginei,kallutera omos na min ton pirakseis... opos leei kai o nasos,exoun egkuisi eforou zois,pigeneto sto magazi pou ton pires kai pes tous to skiniko.
Stin xeiroteri/kalluteri na ston allaksoun! :wave2:

devil's animal
01/08/2006, 13:17
πηγαινε το εκει που το πηρες και πες τους το...

μπορει να ειναι μαλακια αυτουνου που το τοποθετησε... μπορει και οχι...

αν δεν γινει τιποτα...πγαινε το στην αντιπροσωπεια της ΜΕΤΑ...


γιατι να βαλεις εσυ χερι...:nono: :nono:

μπορει να κανεις μεγαλυτερη μ@λακια και δεν λεει...



Υ.Γ.:κανονισε να τα πουμε απο κοντα!το πηρα το μωρο μου...απο τον γιατρο και πεταει...μπανιο, βολτα...επισκεψη στον mozart!!:eek: :eek:

georgemav
01/08/2006, 14:18
Ριξε μια ματια στη μπαταρια της τηλεειδοποιησης.κατα πασα πιθανοτητα θελει αλλαγη και σε προειδοποιει με τα μπι που κανει.