PDA

View Full Version : zakinthos kai ejoplismos..... (ζητουνται πληροφοριες)



kostiZ
30/07/2006, 00:20
ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΖΑΚΥΝΘΟ, ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ :)
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Η ΚΑΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ???
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΕΙΔΗ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΚΑΜΠΙΝΚ, ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ BACKPACK.
ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ??

sotiris68
30/07/2006, 16:19
προσεχε πολυ το δρομο απο ζακυνθο προς αργασσι κ ειδικα αργασσι βασιλικο.40 Km και τα ματια σου 154.φοβερες τσουληθρες!

HAYA
13/08/2006, 13:12
Αν σε ενδιαφέρει ακόμα στείλε μια απάντηση ή ένα email και θα τα πούμε καλύτερα. Γενικά πάντως θέλει πολύ μεγάλη προσοχή όλο το οδικο δίκτυο του νησιού (γλιστράει απίστευτα), οι Άγγλοι που μετά τις μπόμπες που πίνουν οδηγούν ανάποδα και τέλος μεγάλη προσοχή στις "γουρούνες". Καλές διακοπές

bzrmiltos
13/08/2006, 20:37
ΤΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΠΑΝΕ ΣΦΑΙΡΑ ΚΑΙ ΜΠΕΝΟΥ Ν ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ ΠΟΛΥ ΒΑΒΟΥΡΑ ΣΤΟ ΛΑΓΑΝΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΙΣ CARETA-CARETA
ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ!!! ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ.....:mad: :mad: :beer: :wave2:

panoc
13/08/2006, 20:48
θα πω αυτο που ειπε ο Σωτήρης...
ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.
Η λέξη τσουλήθρα δε ανταποκρίνεται στη πραγματικότητα. Νεροτσουλήθρα καλύτερα, και ενοείτε και με αντιθετες κλήσεις σχεδόν σε όλες τις στροφες.
Επίσης οι ντόπιοι δεν υπολογίζουν χρηστό!
Συγκεκριμενα ενω πηγαινα σε ευθεια για με περίπου 60χλμ/ω βλεπω στο βαθος μακρυα ενα αγροτικο να πλησιαζει απο χωραφι. Σταματαει στην ακρη του δρόμου και αφου τον βλεπω οτι δε βγαινει συνεχιζω θεωρώντας οτι θα περιμένει.... αφου περασαν 10-14 δευτερόλεπτα (τοσο μακρυα ειμουν) και αφου ειχα φτασει περιπου 20 μετρα απο το αγροτικο ο μαγκας αποφασιζει να βγει...
περιτο να σου πω οτι μετρησα χωραφια και το μαγκα δεν τον βρηκα πουθενα.
Και ευτυχως που ήμουν με το αυτοκίνητο.

zolotas
14/08/2006, 07:02
ρε φιλε πας να αυτοκτονησεις ????? μ αυτα που διαβασα ,εχεις πολυ περισσοτερες πιθανοτητες να ζησεις αν πας βηρυτο παρα ζακυνθο:lol:

sonic22
14/08/2006, 09:57
an omws epiviwsei tha exei istories na diigite... :look: :wacko: :sick:

an den jerete na glistrate elegxomena kalitera elate me amaji...
:D :beer: :beer: :D