PDA

View Full Version : astinomia--->psirou



doni
30/07/2006, 03:48
prin liges meres eixa paei ekdomi me kati filous sto vouno..

kathos lipon girnousa (exontas perasei poli wraia) pira gia ena xiliometro tin ethniki kai vgenw stin exodo kateuthinomenos pros to spiti mou..

etsi lipon pou strivw glistraei ena elaxisto to pisw lastixo kai amesos meta tin strofi einai stamatino ena police car. petage o stroumf mes ti mesi tou dromou kai mu kanei sima. logo vounou foraw mpotes, epigonatides, thoraka, agkonides, zoni, stoli, kranos, maska, gantia kai to mixanaki apo opou kai na to akoumpiseis lerwnese

katevenw katw mou leei ta xartia sou..
tou dinw adia, asfaleia

stroumf: diplwma den exeis?
egw: exw bgalei alla den mou to exoun dwsei akoma
stroumf: xmm flas den exei??
egw: den vlepeis re file apo vouno erxome eixa paei gia proponisi foraw olo ton exoplismo to mixanaki einai mes sto xwma!! ta exw vgalei gia na min ta spasw apo toumpa
stroumf: xmm kathreftes pou einai??
egw: kai autous tous exw bgalei
stroumf: nai alla oute pinakida exeis..
egw: nai einai poli megali kai borei ama pesw na me traumatisei..
stroumf: kai i exatmisi sou einai apo to ergostasio??poli thorivo kanei..
egw: apo to ergostasio einai to leei kai panw
stroumf: (koitaei mesa apo tin tripa tis exatmisis)den exeis diafragma!!
egw: etsi tin peira apo ton proigoumeno
stroumf: kala kala (den edeixne peismenos) tha se grapsw na pas sto dikastirio gia flas,pinakida,kathreftes,diplwma kai thorivo..
egw: auta mono??
stroumf: nai auta xexasa tpt??
egw: oxi
stroumf: entaxei boreis na figeis.
egw: xarti den tha mu dwseis??
stroumf: oxi tha erthei sto spiti klisi na pas sto dikastirio.

ti lete re paidia tha me xwsoun stin psirou?? prepei na parw dikigoro??na poulisw to mixanaki mou na exw na plerwsw??

kai oso skeftome se olo to irakleio kaneis den foraei kranos kai kikloforoun me ta papakia oi kagkoureoi mes to vradi me tin exatmisi na kanei pio poli thorivo kai apo f16 mou vidonoun ta neura..

:sick: :sick:

fantacid
30/07/2006, 03:59
τι στοιχεια σου πειραν??

CostasR1
30/07/2006, 09:09
Aδερφε αν δε σου πηραν τα στοιχεια θα σου κλασουν τα @ρχιδι@,οι σκατομπατσοι εχουν ξεφυγει τελειως.δεν ξερουν που να ξεσπασουν.ψαχνοντε ασχημα τωρα τελευταια.επειδη δεν εχουν τα @ρχιδι@ να σταματησουν τα κολοπαιδια με τα παπακια με τις βγαλμενες εξατμισεις,τα κεφαλακια τους χωρις κρανοι,τις σουζες μεσα στον κοσμο κτλ που τους εχουν κανει τσιμπουκι και δεν μπορουν να τους πιασουν,τοτε ξεσπανε σε εμας τους οργανομενους μηχανοβιους που δεν εχουμε λογο να μην σταματησουμε οταν μας κανουν σημα και ξεσπανε πανω μας οι μαλακες.αλλα μου φαινετε οτι και εμεις το ιδιο πρεπει να κανουμε,να τους γραφουμε κανονικα οταν μας κανουν σημα και αστους να μας περνουν στο κυνηγητο,ετσι και αλλιως αχρηστοι ειναι ολοι.ενα σημα φορανε και γ@μ@νε τον κοσμο οι παλιοπουστηδες.sorry παιδια που μιλαω ετσι αλλα αυτες τις μερες οι σκατομπατσοι μας εχουν βγαλει απο τα ρουχα μας με τις μαλακιες τους.

desklit
30/07/2006, 09:27
:eyepop: :eyepop: :eyepop:


πλάκα κάνεις! τα παπάκια την πληρώνουν πάντα .. μην ακούω υπερβολές..οκ σταματάν και τις μεγάλου κυβισμού αλλά όχι ότι "ξεσπάνε και μόνο σ'εμάς!"

τα παπάκια είναι εύκολο να τα πιάσεις σε κυνήγι δε συμφωνείς?

:beer:


ps.για τους μπάτσους συμφωνούμε

blueblack
30/07/2006, 09:55
NA ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.............



Τήν έμπειρία μου....
Παρασκευή άπόγευμα κατά τίς 7...
Παραλιακή Θεσσαλονίκης ...πριν τό Λευκό Πύργο....
Είμαι μέ τό hayabusa....καί κινούμαι πολύ σιγά στήν ούρά μέ τά αύτοκίνητα....
Ούτε καθρέφτες δέν έβλεπα γιά μπάτσους.....!!!!
Ξαφνικά δίπλα μου ένας Ζητάς.......
Πού είναι ή πινακίδα.....???
Έχουμε πινακίδα...???
Στόν πληθυντικό παρακαλώ....!!!!!
Έχω,έχω άλλά δέν τήν έχω....τί νά πώ..!!!
Καί κράνος....???
Έτυχε νά μή τό φοράω.....!!!!
Μέ τρία κράνη είμαι ό πούστης....ΑΛΛΑ...
Είδε καί τήν Άκράποβιτς.....!!!!
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΟ ΤΟΥ ΛΕΩ....
Ναί άλλά έμείς φταίμε πού σάς γράφουμε...
Έριξε μιά γκαζιά καί έφυγε....
Ένιωσα ΜΑΛΑΚΑΣ...πού δέν φορούσα τουλάχιστον τό κράνος....!!!!!
Θά μπορούσε νά μέ σκίσει....
Άλλά σηκώθηκε καί έφυγε.....!!!!!!!
ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ....!!!!!
Είχε τήν έμπειρία νά κρίνει άν ήμουν κλέφτης...έπικίνδυνος..κ.λ.π.
Καί γιατρούς ΚΑΘΙΚΙΑ...έχει ...καί μπάτσους....καί δικηγόρους.....καί μπακάληδες....!!!!!!!!!!!!
Τώρα σέ κάτι κομπλεξικούς μέ κοιλίτσες καί περιπολικά ΑΜΑ σέ πέρνει..........ΒΟΟΟΟΥΥΥΥΡ.......φίλε μου...!!!!!
Άν σταματήσεις σέ αύτούς θά σέ γράψουν γιά τή χωρίστρα άπό τά μαλλιά σου..........!!!!!!!!!!
Τό πού θά σταματήσεις καί πότε........ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ...ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΥ...δέν τό λέω τώρα θά μέ παρεξηγήσετε...!!!!!!!!!!!!!!


:wave2:

CostasR1
30/07/2006, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από desklit
:eyepop: :eyepop: :eyepop:


πλάκα κάνεις! τα παπάκια την πληρώνουν πάντα .. μην ακούω υπερβολές..οκ σταματάν και τις μεγάλου κυβισμού αλλά όχι ότι "ξεσπάνε και μόνο σ'εμάς!"

τα παπάκια είναι εύκολο να τα πιάσεις σε κυνήγι δε συμφωνείς?

:beer:


ps.για τους μπάτσους συμφωνούμε


αδερφε τα παπακια ειναι πιο δυσκολα να τα πιασεις μεσα στην πολη!!!εδω που ειμαι οι μπατσοι τα εχουν βρει πολυ σκουρα με τους πιτσιρικαδες ,πιστεψε με!!!!τις προαλλες 3 ζηταδες κυνηγαγαν ενα παπι,ο μαγκας τους εκανε βολτα σε ολη την πολη σε ολα τα στενα και ουτε τον πλησιασαν,αλλα εκανε την βλακεια και βγηκε στην παραλια και τον ειδαν τα στρουμφακια και δεν προλαβε να φυγει ξανα,τον εκαναν σαντουιτς και σταματησε.και για να δειξουν οτι υπαρχουν τα στρουμφακια την πεφτουν στα ευκολα θυματα και αρχιζουν και το παιζουν εξουσια.νε μεν υπαρχουν και καλοι μπατσοι που ειναι γνωστες του ειδους αλλα σπανιζουν.και γιαυτο η αστυνομια εχει χασει την μπαλα γενικα.

CostasR1
30/07/2006, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
NA ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.............



Τήν έμπειρία μου....
Παρασκευή άπόγευμα κατά τίς 7...
Παραλιακή Θεσσαλονίκης ...πριν τό Λευκό Πύργο....
Είμαι μέ τό hayabusa....καί κινούμαι πολύ σιγά στήν ούρά μέ τά αύτοκίνητα....
Ούτε καθρέφτες δέν έβλεπα γιά μπάτσους.....!!!!
Ξαφνικά δίπλα μου ένας Ζητάς.......
Πού είναι ή πινακίδα.....???
Έχουμε πινακίδα...???
Στόν πληθυντικό παρακαλώ....!!!!!
Έχω,έχω άλλά δέν τήν έχω....τί νά πώ..!!!
Καί κράνος....???
Έτυχε νά μή τό φοράω.....!!!!
Μέ τρία κράνη είμαι ό πούστης....ΑΛΛΑ...
Είδε καί τήν Άκράποβιτς.....!!!!
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΟ ΤΟΥ ΛΕΩ....
Ναί άλλά έμείς φταίμε πού σάς γράφουμε...
Έριξε μιά γκαζιά καί έφυγε....
Ένιωσα ΜΑΛΑΚΑΣ...πού δέν φορούσα τουλάχιστον τό κράνος....!!!!!
Θά μπορούσε νά μέ σκίσει....
Άλλά σηκώθηκε καί έφυγε.....!!!!!!!
ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ....!!!!!
Είχε τήν έμπειρία νά κρίνει άν ήμουν κλέφτης...έπικίνδυνος..κ.λ.π.
Καί γιατρούς ΚΑΘΙΚΙΑ...έχει ...καί μπάτσους....καί δικηγόρους.....καί μπακάληδες....!!!!!!!!!!!!
Τώρα σέ κάτι κομπλεξικούς μέ κοιλίτσες καί περιπολικά ΑΜΑ σέ πέρνει..........ΒΟΟΟΟΥΥΥΥΡ.......φίλε μου...!!!!!
Άν σταματήσεις σέ αύτούς θά σέ γράψουν γιά τή χωρίστρα άπό τά μαλλιά σου..........!!!!!!!!!!
Τό πού θά σταματήσεις καί πότε........ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ...ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΥ...δέν τό λέω τώρα θά μέ παρεξηγήσετε...!!!!!!!!!!!!!!


:wave2:



σωστος!!!!!

πες και το αλλο χωρις παρεξηγηση!!:nono:

blueblack
30/07/2006, 12:14
ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΕΕΕΕΣ.........


Πού λέει καί τό τραγούδι......!!!!!!!!
Έξαρτάται άπό τό πόσο βαριά είναι τά ΦΡΥΔΙΑ ΣΟΥ......!!!!!!!!!!!!!!


:wave2:

doni
30/07/2006, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από CostasR1
Aδερφε αν δε σου πηραν τα στοιχεια θα σου κλασουν τα @ρχιδι@.

re file den katalavenw ti enoeis??
afou peire tin adeia kai tin tautotita kai arxise me ekneuristiko stilaki oti evlepe stin adeia px onoma:nikos me rwtouse onoma??
kala re vlaka den ta vlepeis na ta diavaseis ti me rwtas..
alla kata ta alla oute pou kitaxe tous arithmous plaisiou na dei an to mixanaki einai klemeno i oxi!!!

gidia sou lew.. mou klepsan to proigoumeno prin ena xrono kai piga stin astinomia kai mu legan min anisixeis to 90% ta vriskoume..
ti vriskoun ta paliogidia..:mad: :mad:

desklit
30/07/2006, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από CostasR1
τις προαλλες 3 ζηταδες κυνηγαγαν ενα παπι,ο μαγκας τους εκανε βολτα σε ολη την πολη σε ολα τα στενα και ουτε τον πλησιασαν,αλλα εκανε την βλακεια και βγηκε στην παραλια και τον ειδαν τα στρουμφακια και δεν προλαβε να φυγει ξανα,τον εκαναν σαντουιτς και σταματησε.και για να δειξουν οτι υπαρχουν τα στρουμφακια την πεφτουν στα ευκολα θυματα και αρχιζουν και το παιζουν εξουσια.νε μεν υπαρχουν και καλοι μπατσοι που ειναι γνωστες του ειδους αλλα σπανιζουν.και γιαυτο η αστυνομια εχει χασει την μπαλα γενικα.


:rotflmao: :rotflmao:


καλή φάση! απλώς θεωρώ ότι ένας ζητάς δεν έχει καμμία τύχη στο να κυνηγήσει ενα r1, ενώ ένα παπάκι..

αν και όπως διαβάζω παραπάνω σιγά σιγά θα αναθεωρήσω..:beer:

CostasR1
30/07/2006, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από doni
re file den katalavenw ti enoeis??
afou peire tin adeia kai tin tautotita kai arxise me ekneuristiko stilaki oti evlepe stin adeia px onoma:nikos me rwtouse onoma??
kala re vlaka den ta vlepeis na ta diavaseis ti me rwtas..
alla kata ta alla oute pou kitaxe tous arithmous plaisiou na dei an to mixanaki einai klemeno i oxi!!!

gidia sou lew.. mou klepsan to proigoumeno prin ena xrono kai piga stin astinomia kai mu legan min anisixeis to 90% ta vriskoume..
ti vriskoun ta paliogidia..:mad: :mad:

να σου εξηγησω,επειδη ετυχε λιγο πιο παλια να εχω ενα ιδιο περιστατικο και ξερω καλα.με ειχαν σταματησει με ενα rgv250 που ειχα λιγο πιο μικρος,ημουν καθαρος,ειχα τα παντα.η μπατσινα στραβωσε επειδη η πινακιδα μου δεν ηταν καθετη αλλα την ειχα τσακισει.σε ενα λευκο χαρτακι αρχισε και εγραψε τα στοιχεια μου,ονομα-διευθηνση-μπαμπα -μαμα κτλ.και μου εξηγησε οτι θα περασω δικη για αυτο το λογο και ετσι εγινε μετα απο λιγο καιρο,κληθηκα στο δικαστηριο για στραβη πινακιδα.το αποτελεσμα ηταν ο δικαστης να κραξει την μπατσινα λεγοντας "παει καλα?γιαυτο σου εκανε μηνυση?αντε φυγε παλικαρι μου εχουμε σοβαρες υποθεσεις εδω"και δεν ειχα ουτε προστημο ουτε τιποτα.
που θελω να καταληξω,αν δεν σου εγραψε ακριβως τα στοιχεια σου μην φοβασαι τιποτα!!!:wave2:

power hornet
30/07/2006, 16:27
εχεις δικιο τωρα τελευταια οι κωλομπατσοι εχουν σκυλιασει,παντα την ευκολη λεια ψαχνουν τα μηχανακια.Δηλαδη τα αμαξια που τα κωλοφτιαχνουν με εξατμισεις ελευθερες και σκαστρες που ξεσηκωνκουν το κοσμο γιατι δεν τους σταματανε?απλα επειδη ειμαστε ευκολη λεια.

CostasR1
30/07/2006, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet 60
εχεις δικιο τωρα τελευταια οι κωλομπατσοι εχουν σκυλιασει,παντα την ευκολη λεια ψαχνουν τα μηχανακια.Δηλαδη τα αμαξια που τα κωλοφτιαχνουν με εξατμισεις ελευθερες και σκαστρες που ξεσηκωνκουν το κοσμο γιατι δεν τους σταματανε?απλα επειδη ειμαστε ευκολη λεια.

θελετε το πιστευετε θελετε οχι οι πιο πολλοι μπατσοι δεν πλησιαζουν ευκολα αυτοκινητα και ιδιαιτερα με φιμε τζαμακια!!!!!!!!χεζοντε πανω τους!!!!μου ειπαν περιστατικο και ψοφησα στα γελια με τα ρεζιλια.αυτοι ειναι μονο για να κανουν τα μοντελακια και τιποτα αλλο,υπαρχουν εξαιρεσεις αλλα σπανιζουν!!:beer:

fantacid
30/07/2006, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet 60
εχεις δικιο τωρα τελευταια οι κωλομπατσοι εχουν σκυλιασει,παντα την ευκολη λεια ψαχνουν τα μηχανακια.Δηλαδη τα αμαξια που τα κωλοφτιαχνουν με εξατμισεις ελευθερες και σκαστρες που ξεσηκωνκουν το κοσμο γιατι δεν τους σταματανε?απλα επειδη ειμαστε ευκολη λεια.


κι'ομως!
την εβδομαδα που περασε ειδα Ζ-ητα να εχει σταματησει αυτοκινητο κ να το ζωγραφιζει!!!
μου εκανε εντυπωση γιατι δεν βλεπεις καθε μερα τετοιο πραμα,μετα απο δυο μερες η ιδια φαση ενα δρομο πιο κατω!
εχω την εντυπωση πως ηταν ο ιδιος Ζητας.
Δεν ξερω πως του ηρθε κ τους σταματησε ή γιατι τους εγραφε αλλα καλα εκανε στα βρομοκουτα,ε δε γινεται να γραφουν μονο τους 2 τροχους!

maron
31/07/2006, 10:09
fyle me to busa o typos prepei na itan gamw ta paidia
kata 10%
h apla eixe klhsh gia na paei kapou allou kai den prolavaine na sou dosei 10 lepta gia na se grapsei.
kata 90%

ta papakia einai ayta poy sxizoune panta!!!!!!!!!
apla to 1 pou tha thn kanei apo Z to akous gia xronia meta.

twra an katsei kai plhrwseis kranos-kathreytes-pinakida...............
tha katalaveis oti emeis oi gnostikoi me kranoi kai exoplismo
poy den trexoume ston dromo kai eimaste oso pio nomimoi mporoume kalo tha einai na mhn vlepoume aytous p[oy mas xairetoyn giath mporei kai na sou kostisei para poly analogos kai pou tha peseis.
THA ITHELA NA PW OMWS OTI TA STROUMF TIS NEAS GENIAS EINAI SKEPTOMENA KAI ENERGOUN POLY KALHTERA APO TA PALIA.
BRAVO!
meta apo xronia pou tous vrizw ofilo na to paradextw afou to exw prosexei.

dodos_1
31/07/2006, 10:52
οι Ζηταδες ειναι και αυτοι μηχανοβιοι.εμενα με εχουν σταματησει πολλες φορες και δεν με εχουν γραψει ποτε και παντοτε μου εκαναν μια παρατηρηση αν ημουν καπου παρανομος.οτι κλησεις εχω φαει ειναι απο τροχαιους και σε πολλες περιπτωσεις ειναι γελοιες.

CostasR1
31/07/2006, 11:01
THA ITHELA NA PW OMWS OTI TA STROUMF TIS NEAS GENIAS EINAI SKEPTOMENA KAI ENERGOUN POLY KALHTERA APO TA PALIA.
BRAVO!




:a33: :a5:

CostasR1
31/07/2006, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
οι Ζηταδες ειναι και αυτοι μηχανοβιοι.εμενα με εχουν σταματησει πολλες φορες και δεν με εχουν γραψει ποτε και παντοτε μου εκαναν μια παρατηρηση αν ημουν καπου παρανομος.οτι κλησεις εχω φαει ειναι απο τροχαιους και σε πολλες περιπτωσεις ειναι γελοιες.


Αδερφε υπαρχουν 2 κατηγοριες ζηταδων.οι αυθεντικοι και οι ημιτασιον!!οι αυθεντικοι που ανοικουν οντως στην ομαδα ΖΗΤΑ οντως μπορει να ειναι πιο ελαστικοι μαζι μας γιατι ειναι γνωστες του ειδους.οι αλλη κατηγορια ειναι οι τροχονομοι που καβαλανε μηχανες και ονομαζουν τον εαυτο τους ΖΗΤΑ.αυτα τα τσογλανια και να με συγχωρητε που τους ονομαζω ετσι δεν ξερουν ουτε ποσες ταχυτητες εχει η μοτοσυκλετα που οδηγανε και βαζω και στοιχημα αν θελετε.

Boxer
31/07/2006, 11:49
ε βεβαια η ευκολη λεια.

Χωρις καθρεπτες , χωρις πινακιδα , χωρις φλας , χωρις διπλωμα στην εθνικη και.......

Τα καθαρματα τον εγραψαν............

Ετσι μου ερχεται να παω στη ΓΑΔΑ και να τα κανω λαμπογυαλο απο την αδικια που με πνιγει.




Φιλε doni δεν παει για εσενα αλλα για τις διαμαρτυριες οτι μας την πεφτουν σε μας τους καλους και συνειδητοποιημενους μηχανοβιους.

maron
31/07/2006, 12:03
symfono me olla
den xerw apo pou mou vgike ayth h kalosini me toys ,
foroeispraktores.

dodos_1
31/07/2006, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από CostasR1
Αδερφε υπαρχουν 2 κατηγοριες ζηταδων.οι αυθεντικοι και οι ημιτασιον!!οι αυθεντικοι που ανοικουν οντως στην ομαδα ΖΗΤΑ οντως μπορει να ειναι πιο ελαστικοι μαζι μας γιατι ειναι γνωστες του ειδους.οι αλλη κατηγορια ειναι οι τροχονομοι που καβαλανε μηχανες και ονομαζουν τον εαυτο τους ΖΗΤΑ.αυτα τα τσογλανια και να με συγχωρητε που τους ονομαζω ετσι δεν ξερουν ουτε ποσες ταχυτητες εχει η μοτοσυκλετα που οδηγανε και βαζω και στοιχημα αν θελετε.

φιλε μου αν διαβασεις το ποστ μου θα δεις οτι και εγω τους διαχωριζω.:beer:

dodos_1
31/07/2006, 14:21
παρεπιμπτοντως τροχαιος παλιοτερα παρολο που φοραγα κρανος,ειχα καθρεφτες και φλας,πινακιδα στη νομιμη θεση,μαμα εξατμιση και σε ολα μου τα χαρτια νομιμος....με εγραψε επειδη δεν φοραγα ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΓΥΑΛΙΑ!!!!:eyepop: :eyepop: :eyepop:

και αφου τον ρωτησα ποιος ο ρολος της ζελατινας μου απαντησε και παλι επρεπε να φορας προστατευτικα γυαλια.βεβαιως δεν πληρωσα την κληση και πηγα στο δικαστηριο και διαβαζοντας τη δικογραφια ο προεδρος με αθωωσε με απειρα γελια. :lol:

CostasR1
31/07/2006, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
παρεπιμπτοντως τροχαιος παλιοτερα παρολο που φοραγα κρανος,ειχα καθρεφτες και φλας,πινακιδα στη νομιμη θεση,μαμα εξατμιση και σε ολα μου τα χαρτια νομιμος....με εγραψε επειδη δεν φοραγα ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΓΥΑΛΙΑ!!!!:eyepop: :eyepop: :eyepop:

και αφου τον ρωτησα ποιος ο ρολος της ζελατινας μου απαντησε και παλι επρεπε να φορας προστατευτικα γυαλια.βεβαιως δεν πληρωσα την κληση και πηγα στο δικαστηριο και διαβαζοντας τη δικογραφια ο προεδρος με αθωωσε με απειρα γελια. :lol:


πλεον ειναι καιρος να μας κανουν ελεγχο και στα βρακια μας να δουν αν κουνιονται τα π@@@@@@@ την ωρα που οδηγαμε!!!!μου φαινετε τους δινουμε και αξια που ασχολουμαστε μαζι τους.τεσπα,μακαρι να ηταν ολα οπως τα ηθελε ο καθενας μας αλλα πραγμα δυσκολο!!!!:D

Vezouvios
31/07/2006, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
παρεπιμπτοντως τροχαιος παλιοτερα παρολο που φοραγα κρανος,ειχα καθρεφτες και φλας,πινακιδα στη νομιμη θεση,μαμα εξατμιση και σε ολα μου τα χαρτια νομιμος....με εγραψε επειδη δεν φοραγα ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΓΥΑΛΙΑ!!!!:eyepop: :eyepop: :eyepop:

και αφου τον ρωτησα ποιος ο ρολος της ζελατινας μου απαντησε και παλι επρεπε να φορας προστατευτικα γυαλια.βεβαιως δεν πληρωσα την κληση και πηγα στο δικαστηριο και διαβαζοντας τη δικογραφια ο προεδρος με αθωωσε με απειρα γελια. :lol:

Αυτος ο μπατσος που λες πρεπει να εχει πολυ καιρο να μαμησει,δεν εξηγειτε αλλιως!

Σε ενα πραγμα συμφωνω απολυτα με την αστυνομια!!!
ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΚΡΑΝΟΣ!

blueblack
31/07/2006, 17:54
ΘΑ ΠΩ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ.............


Δέν μπορούμε από έδώ ρέ παιδιά νά κάνουμε ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ.....
στούς μπάτσους........
κι αύτοί άνθρωποι είναι..!!!!!!!!
Άπό κεί καί πέρα ένας κανόνας ύπάρχει.....
ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ......ΦΥΓΕ...!!!!!!!!
ΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ.....!!!!!!!!
ΕΞΩ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.........ΕΚΤΟΣ....
ΑΝ ΠΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚΟ....ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ ...................!!!!!!!!!!!!!
Έμένα έκείνο πού μέ ένοιαξε είναι πώς......
ΜΟΥΔΩΣΕ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ.....καί μέ έκανε..
ΝΑ ΝΤΡΑΠΩ.......!!!!!!
ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΒΕΒΑΙΑ...ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ
Αύτή είναι άλλη ίστορία....
Ήταν σά νά μούλεγε..ΜΑΛΑΚΑ...δικό σου είναι τό κεφάλι...νά κι άν τό βάλεις νά κι άν ΔΕΝ τό βάλεις...
Άσχετο τό τί προσωπικά πιστεύω γιά τό κράνος.....πού όντως πολλές φορές νιώθω τήν άνάγκη νά τό ΠΕΤΑΞΩ..!!!!!!!!!!!
Έδώ πού ζώ έγώ...ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.....λίγο πολύ γνωριζόμαστε ΟΛΟΙ....μπάτσοι,μηχανόβιοι.άλητάμπουρες,άλάνια,ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ,μαιμού ΑΛΗΤΑΜΠΟΥΡΕΣ[ό νοών νοείτω]..ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ............κ.λ.π.........κ.λ.π......κ.λ.π....!!!!!!!!!!
Είμαστε γενικά μιά οικογένεια...!!!!!:rotflmao:

fantacid
01/08/2006, 00:43
λοιπον ακουστε....
πριν κανα 3ωρο εγινε.
παω για μπυριτσα 4 εποχες (σαλονικα) κ με το που σταματαω βλεπω πισω μου 2 Ζηταδες,σταματαει ο εαν κ μου λεει,
βαλε μπρος κ ακολουθα (!)
ωπα λεω τι εννοεις,τι εκανα?
μου λεει ασε τα λογια βαλε μπρος κ ακολουθα (ξανα !)
ψιλο-ψαρωσα να σας πω την αληθεια τον κοιταουσα σαν χανος κανα 2 δευτοροπλεπτα κ μεχρι να καταλαβω τι πως κ γιατι ερχεται κ δευτερος κ μου,
καλα αστο γαματο!!


τωρα μπορει να μου καποιος εαν υφιστατε αυτη η υποθεση ,να σου πει ο αλλος ακολουθαμε???
αν παρανομισα ρε φιλε γραψε με κ αντε παραταμε!
το ακολουθαμε τι σημαινει?
θα σε παω τμημα για εξακριβωση ή ξερω γω τι????

δεν γαμιεστε σκατο μαλακο Ζ????

CostasR1
01/08/2006, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
λοιπον ακουστε....
πριν κανα 3ωρο εγινε.
παω για μπυριτσα 4 εποχες (σαλονικα) κ με το που σταματαω βλεπω πισω μου 2 Ζηταδες,σταματαει ο εαν κ μου λεει,
βαλε μπρος κ ακολουθα (!)
ωπα λεω τι εννοεις,τι εκανα?
μου λεει ασε τα λογια βαλε μπρος κ ακολουθα (ξανα !)
ψιλο-ψαρωσα να σας πω την αληθεια τον κοιταουσα σαν χανος κανα 2 δευτοροπλεπτα κ μεχρι να καταλαβω τι πως κ γιατι ερχεται κ δευτερος κ μου,
καλα αστο γαματο!!


τωρα μπορει να μου καποιος εαν υφιστατε αυτη η υποθεση ,να σου πει ο αλλος ακολουθαμε???
αν παρανομισα ρε φιλε γραψε με κ αντε παραταμε!
το ακολουθαμε τι σημαινει?
θα σε παω τμημα για εξακριβωση ή ξερω γω τι????

δεν γαμιεστε σκατο μαλακο Ζ????


Αδερφε απο οτι ξερω η δουλεια του Ζ δεν ειναι να γραφει.το ακουσα προχθες που μου την φορεσανε κανονικα.με σταματησε ενας Ζ μου εκανε ελεγχο και φωναξε το περιπολικο για να συνεχισει να με γραψει λεγοντας "να ερθει το περιπολικο στη ταδε οδο,δεν ειναι δουλεια δικια μου να γραφω κλησεις" και στην πορεια σταματησε ενα παπακι και το τραβηξε στο τμημα αφου του εκανε ελεγχο και το βρηκε παρανομο.παντως ειναι τραβηγμενο να σε πανε στο τμημα στα καλα καθουμενα!!!!μηπως σκοτωσες κανενα????:a13: :a13:

Vezouvios
01/08/2006, 07:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
ΘΑ ΠΩ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ.............


Δέν μπορούμε από έδώ ρέ παιδιά νά κάνουμε ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ.....
στούς μπάτσους........
κι αύτοί άνθρωποι είναι..!!!!!!!!
Άπό κεί καί πέρα ένας κανόνας ύπάρχει.....
ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ......ΦΥΓΕ...!!!!!!!!
ΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ.....!!!!!!!!
ΕΞΩ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.........ΕΚΤΟΣ....
ΑΝ ΠΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚΟ....ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ ...................!!!!!!!!!!!!!
Έμένα έκείνο πού μέ ένοιαξε είναι πώς......
ΜΟΥΔΩΣΕ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ.....καί μέ έκανε..
ΝΑ ΝΤΡΑΠΩ.......!!!!!!
ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΒΕΒΑΙΑ...ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ
Αύτή είναι άλλη ίστορία....
Ήταν σά νά μούλεγε..ΜΑΛΑΚΑ...δικό σου είναι τό κεφάλι...νά κι άν τό βάλεις νά κι άν ΔΕΝ τό βάλεις...
Άσχετο τό τί προσωπικά πιστεύω γιά τό κράνος.....πού όντως πολλές φορές νιώθω τήν άνάγκη νά τό ΠΕΤΑΞΩ..!!!!!!!!!!!
Έδώ πού ζώ έγώ...ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.....λίγο πολύ γνωριζόμαστε ΟΛΟΙ....μπάτσοι,μηχανόβιοι.άλητάμπουρες,άλάνια,ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ,μαιμού ΑΛΗΤΑΜΠΟΥΡΕΣ[ό νοών νοείτω]..ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ............κ.λ.π.........κ.λ.π......κ.λ.π....!!!!!!!!!!
Είμαστε γενικά μιά οικογένεια...!!!!!:rotflmao:

σωστος ρε καρνταση!+1000

makis206
01/08/2006, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
Σε ενα πραγμα συμφωνω απολυτα με την αστυνομια!!!
ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΚΡΑΝΟΣ!

+1000

Και στα οπίσθιά μας να αρχίσουν να ασελγούν, και πάλι θα τους υποστηρίζω σε αυτό !:lol:

Και το εννοώ !:smokin:


:beer: :beer:

Gandalf dr685sm
01/08/2006, 08:26
Από όσο γνωρίζω , δεν μπορεί να σε πάρει μαζί του , εκτός και αν έχεις διαπράξει αδίκημα ή έχει ένταλμα σύλληψης σου.
Αν τίποτα απο τα δύο δεν ισχύει, τότε απλά κάθεσαι εκεί που είσαι , μέχρι είτε να σου δώσει πειστική εξήγηση , γιατί πρέπει να τον ακολουθήσεις, ή να σε αφήσει να φύγεις.


Μήπως είχες καμιά πινακίδα, περίεργα τοποθετημένη; ή πολύ πιο απλά... το ακολούθα με,δεν ήταν για σένα , αλλά για τον Ζ πίσω σου;.... :p

Gandalf

maron
01/08/2006, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
Σε ενα πραγμα συμφωνω απολυτα με την αστυνομια!!!
ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΚΡΑΝΟΣ!
--------------------------------------------------------------------------------



-1000
egw tha ithela na pairnoun kapakia ta dyplomata apo epikyndinous hlikiomenous
methismenoys
kai typous pou sfazoun kokkina fanaria.


(parayta exw 5 kranoi ta opoia ta ferw panta sto kefali mou kai oxi sto xeri.)
to na matheis na foras kranos einai thema paideias kai oxi kliseis.
pairnw ena kranos kouva apo to kalathi (anti shoei) kai eimai kai nomimos kai glytono kai kliseis.

blueblack
01/08/2006, 09:11
ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΤΕ.............


Ρέ παιδιά....καημό τόχω...
Πάντως άμα δείτε μπάτσο τραβάτε καμμιά ΣΟΥΖΑ....!!!
Χαζεύουν καί ψιλοκωλόνουν....καί..
ΨΙΛΟΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.....!!!!!!!!!
Όσοι είναι μηχανόβιοι βέβαια....
Οί ...ΑΛΛΟΙ......μακρυά άπό μάς......ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ένα άπόγευμα χρόνια τώρα...είμαι μέ ένα ZZR 1100...
Παραλιακή Θεσσαλονίκης....στό φανάρι μού τήν πέφτουν δύο άπό άριστερά καί δεξιά καί άρχίζουν νά γκαζώνουν καί κοιτάζονται........
Άνάβει τό φανάρι.....μείνανε μέ τό μαύρο λάστιχο ...κι οί δυό...!!!!
Είχαν κάτι κουρσούμια suzuki έφτάμισυ τότε...
Πού θέλανε καί χαβαλέ....!!!!
Όπως κάτσει παιδιά,όπως κάτσει....ΕΙΝΑΙ.....!!!!!!
Τήν άλλη μέρα μπορεί νά σέ γράψουν οί ίδιοι.....!!!!!!!!!
ΕΞΟΥΣΙΑ ΓΑΡ.......
Γιαυτό άπό μακρυά καί ...ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ.......!!!!!!!!

:wave2:

fantacid
01/08/2006, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Από όσο γνωρίζω , δεν μπορεί να σε πάρει μαζί του , εκτός και αν έχεις διαπράξει αδίκημα ή έχει ένταλμα σύλληψης σου.
Αν τίποτα απο τα δύο δεν ισχύει, τότε απλά κάθεσαι εκεί που είσαι , μέχρι είτε να σου δώσει πειστική εξήγηση , γιατί πρέπει να τον ακολουθήσεις, ή να σε αφήσει να φύγεις.


Μήπως είχες καμιά πινακίδα, περίεργα τοποθετημένη; ή πολύ πιο απλά... το ακολούθα με,δεν ήταν για σένα , αλλά για τον Ζ πίσω σου;.... :p

Gandalf


κ αυτο σκεφτηκαμηπω εφυγε η πινακα κ με πηραν απο πισω,μετα σκεφτηκα μπας κ μπηκα σε κανα μονοδρομο γιατι το μαγαζι ειναι στη παλια αγορα (το πρωι πανικος,το βραδυ νεκρα) κ δε το καταλαβα αλλα ολα τπτ ολα οκ,
δεν εκανα κατι χοντρο!

(Ολα αυτα τα σκεφτηκα στα 2 δευτερολεπτα που σας ειπα πριν!)

blueblack
01/08/2006, 20:55
ΠΕΣ ΜΑΣ ΡΕ .....


Παιδάκι μου καί τή συνέχεια ........μάς έσκασες.....
πού σέ πήγαν .....για καραμελίτσες...????
Καί σύ τούς άκολούθησες.....???
Μέ τί ήσουν μέ ποδήλατο...???
Μόνο στήν κόντρα μέ ποδήλατα είναι αύτοί...!!!!!!
:wave2:

fantacid
02/08/2006, 00:00
Οχι μωρε δεν με τραβηξαν κ το σκηνικο τελειωσε εκει που τελιωσε κ το πρωτο ποστ μου.
με το που ειπε ο δευτερος,στο γαματο εξαφανηστικαν,απλα μου εκανε εντυπωση οτι ειχε την απετηση να τον ακουθησω!

ΑΥΤΟ!
μετα πηγα για μπυρες οπως ηταν το προγραμα με την φιλη μου!
:beer: :beer: :beer: