PDA

View Full Version : επειγον



SUPERMARIO
30/07/2006, 07:12
καλημερα!!!

ξερεις κανεις να μου πει αν υπαρχει κινδυνος φωτιας, oταν ακουμπανε τα σαμαρια σε εξατμισεις ΤΙΤΑΝΙΟΥ;;;;;
σε μαγαζια που ρωτησα αλλοι μου ειπαν ΝΑΙ και αλλοι ΟΧΙ.


ευχαριστω...:wave2:

rsp
30/07/2006, 08:18
Εκτος εαν τα σαμαρια εχουν αντιπυρικη προστασια στην εσωτερικη τους πλευρα(αυτη που ακουμπαει στις εξατμησεις) κατα 99% θα σου καουν!! Και κοντα στην εξατμηση να ειναι φτανει για να λιωσουν γι αυτο προσεχε!!:wave2:

mhtsorodas
30/07/2006, 09:50
Σε μια ωριτσα με ενα Transalp στο δεξι σαμαρι εγινε μια τρυπα ισα με αυτην του οζοντος καιγοντας φυσικα φανελες,βρακια,καλτσες.Και μιλαμε το σαμαρι ισα-ισα που ακουμπουσε σε μια ακρουλα της εξατμισης.Και ελεγα εγω απο πισω οτι κατι μου μυριζει κατι μου μυριζει...Λιγο ακομη και θα ειχαμε λαμπαδιασει.Και να φανταστεις οτι ηταν η μαμα εξατμιση!

johntsot
30/07/2006, 11:08
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!! ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΤΙΤΑΝΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ!!!! ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΕΙ Η ΣΕΛΑ, ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ!!!!!

:beer: :beer:

AFTER
30/07/2006, 11:18
Oλες οι ανοιχτες εξατμισεις καινε κατα πολυ λιγοτερο απο μια κλειστη εξατμιση
Ποσο μαλλον οταν ειναι τιτανιου

Παρολα αυτα, δεν ειναι καλο να ακουμπαει τιποτα επανω

SUPERMARIO
30/07/2006, 15:16
μαλλον για να εχω το κεφαλι μου ησυχο θα βαλω τις ''μαμα'' εξατμισεις που εχουν τα πλαστικα προστατευτικα στο πλαι και θα κολλησω πανω στα σαμαρια και μια ειδικη ταινια που τυλιγουν τις τουρμπινες των αυτοκινητων (αντεχουν σε πολυ μεγαλες θερμοκρασιες).


ευχαριστω για τις γνωμες παιδια!!!


:beer: :beer: :beer: