PDA

View Full Version : Βοηθεια Για Επιλογη!!!!



djupiter
25/05/2004, 16:57
Γειά σας είμαι 16,5 ετών και ψάχνω το κατάλληλο μηχανάκι για την ηλικία μου μήπως ξέρεται να μου πείτε, ποιό προτείνεται σαν γκάζι τώρά να μου πείτε τι περιμένεις απο 50αρι αλλά τι να κάνουμε σε σχέση με τα άλλα ποιό είναι πιο γκαζιάρικο ποιό παίρνει καλές βελτιώσεις και αν είναι αξιόπιστο.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

idi
25/05/2004, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από djupiter
Γειά σας είμαι 16,5 ετών και ψάχνω το κατάλληλο μηχανάκι για την ηλικία μου μήπως ξέρεται να μου πείτε, ποιό προτείνεται σαν γκάζι τώρά να μου πείτε τι περιμένεις απο 50αρι αλλά τι να κάνουμε σε σχέση με τα άλλα ποιό είναι πιο γκαζιάρικο ποιό παίρνει καλές βελτιώσεις και αν είναι αξιόπιστο.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

για ποσα ευρα μιλαμε αρχηγε?:wave2:

djupiter
25/05/2004, 17:24
Όσο να ναι ε πόσο να πάει ένα πενηντάρι, όσο να ναι λέγε γι αυτό είναι οι δόσεις

GST
26/05/2004, 08:03
ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΧΕ ΕΝΑ DERBY STREET ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ

adam_tsouk
26/05/2004, 09:00
ωραίο είναι και το 50άρι της ΚΤΜ αλλά δεν συγκρίνεται με το 80άρι.
πάντως και το Derby λέει για αυτό που το θες.

djupiter
26/05/2004, 17:06
Κοιτάξτε το ντέρμπι το ξέρω πολύ καλά σα μηχανάκι το έχει κι ένας κολλητός μου και πολύ κολπατζίδικο για πενηντάρι. Το ΚΤΜ πάλι που λέτε είναι πολύ μικρό είναι ξέρετε για τους μικρούς που θέλουν να μάθουν πάντως η φάση είναι ότι είναι καθαρό και γαμιέται μιλάμε. Πάντως ευχαριστώ αλλά αν έχετε τίποτα άλλο υπ όψιν σας .

nimbus
27/05/2004, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από djupiter
Γειά σας είμαι 16,5 ετών και ψάχνω το κατάλληλο μηχανάκι για την ηλικία μου μήπως ξέρεται να μου πείτε, ποιό προτείνεται σαν γκάζι τώρά να μου πείτε τι περιμένεις απο 50αρι αλλά τι να κάνουμε σε σχέση με τα άλλα ποιό είναι πιο γκαζιάρικο ποιό παίρνει καλές βελτιώσεις και αν είναι αξιόπιστο.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


ΠΑΡΕ DNA 50 KB. ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ

DUKASII
27/05/2004, 14:03
KAI PARTO!!

Julius
27/05/2004, 14:05
OTI KAI NA EPILEKSEIS, NA KOITAKSEIS NA EXEI SYMPLEKTH....... NA MATHEIS NA ODIGEIS SOSTA ETSI OSTE OTAN ANAVATHMSTEIS APO TA 50cc NA EXEIS GNOSH KAI EMPIRIA STON TROPO ODIGISHS TON KANONIKON MOTOSYKLETON

DUKASII
27/05/2004, 14:06
JULIOYS..KATI XEREI..KAI AYTOS ETSI EKANE..KAI TORA EXEI ENA AYTOMATO RUNNER!!
MPOYXAXAXAXAXAXA XAXA XA XA XA XAXAXAXAXA

idi
27/05/2004, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
OTI KAI NA EPILEKSEIS, NA KOITAKSEIS NA EXEI SYMPLEKTH....... NA MATHEIS NA ODIGEIS SOSTA ETSI OSTE OTAN ANAVATHMSTEIS APO TA 50cc NA EXEIS GNOSH KAI EMPIRIA STON TROPO ODIGISHS TON KANONIKON MOTOSYKLETON


ετσι, ετσι,

παρε ενα motard 50αρι διχρονο, ολα καλα ειναι, αφου εχεις τα φραγκα, φιλαρακι, με συνεση ομως εεε

και να παρεις καλο κρανος και εξοπλισμο... ΜΗ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΟΤΕ οτι μαλακια και να σου λενε καγκουρακια(εχει γεμισει ο κοσμος), ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ COOL ΚΑΙ ΕΤΣΙ
αν δε φορας κρανος τουλαισσν... μην σε πετυχω, γιατι θα σε μαλοσω...

:wave2:

sniper
27/05/2004, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ετσι, ετσι,

παρε ενα motard 50αρι διχρονο, ολα καλα ειναι, αφου εχεις τα φραγκα, φιλαρακι, με συνεση ομως εεε

και να παρεις καλο κρανος και εξοπλισμο... ΜΗ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΟΤΕ οτι μαλακια και να σου λενε καγκουρακια(εχει γεμισει ο κοσμος), ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ COOL ΚΑΙ ΕΤΣΙ
αν δε φορας κρανος τουλαισσν... μην σε πετυχω, γιατι θα σε μαλοσω...

:wave2:


"τουλαισσν" Καλά ρε πήρες το Ζ και άρχισες να παραμιλάς; :wave2:

idi
27/05/2004, 14:29
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:wave2: :D

djupiter
27/05/2004, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
KAI PARTO!!
Julius μη νομίζεις ότι επειδή είμαι 16,5 χρονών ότι δεν ξέρω να οδηγάω. Από τα 10 καβαλάω αυτά τα ρημάδια κι όχι μόνο πενηντάρια, απλώς ο πατέρας μου δε ξέρει ότι το γνορίζω το αντικείμενο και θέλει να είμαι νόμιμος.

djupiter
27/05/2004, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ετσι, ετσι,

παρε ενα motard 50αρι διχρονο, ολα καλα ειναι, αφου εχεις τα φραγκα, φιλαρακι, με συνεση ομως εεε

και να παρεις καλο κρανος και εξοπλισμο... ΜΗ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΟΤΕ οτι μαλακια και να σου λενε καγκουρακια(εχει γεμισει ο κοσμος), ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ COOL ΚΑΙ ΕΤΣΙ
αν δε φορας κρανος τουλαισσν... μην σε πετυχω, γιατι θα σε μαλοσω...

:wave2:

΄Τι έχω φράγκα? Μπα ούτε για δείγμα απλώς θα κάτσουμε να γαμηθούμε ένα καλοκαίρι στη δουλεά πάλι και θα τη βγάλουμε και είπα "γι' αυτό είναι οι δόσεις" για τους φτωχούς.

djupiter
27/05/2004, 23:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΠΑΡΕ DNA 50 KB. ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ

Ψιλοπαπάρι ρε συ άχαρο μηχανάκι δε λέει πολλά, αν δεν έχεις στο αριστερό πόδι το μαγικό λεβιεδάκι ή στο αριστερό χεράκι το γλυκό αυτό άγκιγμα δε λέει. Βαριέσαι

djupiter
27/05/2004, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΠΑΡΕ DNA 50 KB. ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ

Επειδή φτιάχτηκα άγρια τώρα μη με ξενερώσεις όμως το TDR είναι μικρό γιατί το είδα σε μια φωτογραφία κι ήταν μισό μέτρο και από ταχύτητα τι λέει? Κι όλα αυτά γιατί έχουμε και μεγάλο ύψος

djupiter
28/05/2004, 00:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
KAI PARTO!!


Έχει βγεί πενηντάρι? Από γκάζι τι λέει? Και μη μου πεις επειδή ξενέρωσα ότι είναι μικρό γιατί είδα μια φοτο και ξενέρωσα. Ψιλό πράμα

milaber
28/05/2004, 02:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΠΑΡΕ DNA 50 KB. ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ

Μην την ακούς, δεν ξέρει!

:lol:

Πάρε το Derbάκι ή κάποιο άλλο motardάκι (Malagutti και λοιπά)!

:winka: