PDA

View Full Version : ΛΑΡΙΣΑ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ



acealex
01/08/2006, 20:14
Γεια χαρα σε ολους!!! Καναμε τρεις μοτο τη διαδρομη Λαρισα Καρπενησι μεσω Καρδιτσας. Λαρισα-Καρδιτσα-Λουτρα Σμοκοβου-Ρεντινα-Καρπενησι.Μιλαμε για μια διαδρομη πανεμορφη μεσα στο πρασινο φουλ πλατανι και ελατο.Η πινδο ειναι καταπληκτικη.Δρομος καλος, φουλ στροφιλικι. Μετα το Καρπενησι πηγαμε προς Προυσο στη Παναγια προυσιωτισσα.Τοπιο απιστευτο αλλα ο δρομος θελει προσοχη λογω κατολισθησεων.Ειναι μια διαδρομη που αξιζει πολυ αλλα με μεγαλη προσοχη.


57638

ΙΠΠΕΑΣ
01/08/2006, 23:10
Αν μπορείς να ανεβάσεις και άλλες φωτογραφίες θα σου είμαστε υπόχρεοι. :lol:

Είμαι σίγουρος ότι πρέπει να έχεις βγάλει αρκετές. Περιμένουμε ... :wave2:

Smith
05/08/2006, 04:45
Noμίζω από αυτό το σημείο, αλλά από την αντίθετη πλευρά, έχει τραβηχτεί και άλλη φώτο και βρίσκεται στο forum...νομίζω από Chrs-K... γμτ...ήθελα να περνούσα και από εκεί αλλά ο χρόνος ήταν λίγος...πρέπει να έχει πολλές ανηφόρες - κατηφόρες και στροφές ε..??? πόσα κλμ, πάνω κάτω είναι...???
ας ελπίσουμε την επόμενη φορά να περάσω...
άντε καμμιά φώτο...μας μπρίζωσες....:beer: :beer: :beer:

crs-k
05/08/2006, 05:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Smith
Noμίζω από αυτό το σημείο, αλλά από την αντίθετη πλευρά, έχει τραβηχτεί και άλλη φώτο και βρίσκεται στο forum...νομίζω από Chrs-K... γμτ...ήθελα να περνούσα και από εκεί αλλά ο χρόνος ήταν λίγος...πρέπει να έχει πολλές ανηφόρες - κατηφόρες και στροφές ε..??? πόσα κλμ, πάνω κάτω είναι...???
ας ελπίσουμε την επόμενη φορά να περάσω...
άντε καμμιά φώτο...μας μπρίζωσες....:beer: :beer: :beer:



Ποσα χλμ ειναι τι ??? :confused:

Η φωτο ειναι τραβηγμενη οπως πανε απο το Καρπενήσι προς τον Προυσσό, στην θεση "κλειδί"! :cool:

MOZART
05/08/2006, 08:37
αν μου λεγατε θα ερχομουν και εγω:(

Smith
06/08/2006, 03:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ποσα χλμ ειναι τι ??? :confused:

Η φωτο ειναι τραβηγμενη οπως πανε απο το Καρπενήσι προς τον Προυσσό, στην θεση "κλειδί"! :cool:

πόσα κλμ είναι η ''πίσω'' διαδρομή..όχι δηλαδή Καρπενησι Λαμία...βγαίνεις και από κάπου αλλού..από Αγρίνιο...????:uplate: νομίζω....τεσπα...μέχρι να ξανακανονίσπουμε εμείς....:alien: :alien: :beer:

acealex
07/08/2006, 19:55
Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - ΑΓΡΙΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 80 ΚΜ. ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΤΡΥΧΩΝΙΔΑ (ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ).

MOZART
08/08/2006, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
Αν μπορείς να ανεβάσεις και άλλες φωτογραφίες θα σου είμαστε υπόχρεοι. :lol:

Είμαι σίγουρος ότι πρέπει να έχεις βγάλει αρκετές. Περιμένουμε ... :wave2:
θα σας βαλω εγω
http://www.kawasaki-bikers.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1387
απλα εδω μου εβλεπε τα αρχεια πολυ μεγαλα οποτε στο linκ