PDA

View Full Version : Αλλαγή σέλας σε CBF-600



el_hymador
03/08/2006, 01:11
Δεν ξερω αν γερναω , αλλα μετα απο καποια χιλιομετρα αρχιζει μια ενοχληση στα μαλακα μορια μου (πιανεται ο κολος μου δηλαδη) εψαξα λιγο στο δικτυο και βρηκα σελιτσα της bagster , η corbin δεν βγαζει απο οτι ειδα....ειναι ανετες αυτες? αξιζει τον κοπο? πως θα βελτιωσω την αναεση εν πασει περιπτωση?

...απο εμφανιση παντως η σελα της bagster ειναι σκετη κιτσια!!! τι διαολο ο Φλωρινιωτης βγαζει τα σχεδια?

makis206
03/08/2006, 07:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...απο εμφανιση παντως η σελα της bagster ειναι σκετη κιτσια!!! τι διαολο ο Φλωρινιωτης βγαζει τα σχεδια?

+1 :lol: :lol: :lol:

Παρ'όλα αυτά δείχνει πολύ άνετη κι από φίλο που την έχει τοποθετήσει σε Fazer έχω ακούσει τα καλύτερα όσο αναφορά την παραμονή του πωπού του πάνω της στα πολύωρα ταξίδια.:lol:

Είναι όντως :yuck: όμως και δεν φτάνει μόνο αυτό, χαλάει και ολόκληρη την εικόνα της μοτοσυκλέτας !

Και πρέπει να είναι κι ακριβούτσικη ε ;;:hypnotize

makis206
03/08/2006, 07:38
Ά πα πα !:uplate: :yuck: :hypnotize


:lol: :lol:


57728

el_hymador
03/08/2006, 08:16
Eνταξει δεχομαι οτι για να ειναι ανετη πρεπει να εχει αρκετο αφρωδες , οποτε το γεγονος οτι μοιαζει σαν να εχει ξαπλωσει θαλασσιος ελεφαντας πανω στην μηχανη , το αφηνω στην ακρη.....αυτο το ασπρο σιριτι τι το θελανε????!!!! κατι bmw καλαθατες ειχαν σιριτια στις σελες...ημαρτον...απο τιμη θα παρω σημερα στον αντιπροσωπο να ρωτησω ....την μυριζομαι την δουλεια οτι θα ειναι ακριβη.αυτα. :wave2:

makis206
03/08/2006, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
απο τιμη θα παρω σημερα στον αντιπροσωπο να ρωτησω ....την μυριζομαι την δουλεια οτι θα ειναι ακριβη.αυτα. :wave2:

Κάνε τον κόπο να ενημερώσεις κι εμάς για τη λυπητερή...:D

Γερνάμε όπου νά'ναι... :a024:


:lol: :beer: :lol:

el_hymador
04/08/2006, 14:30
πηρα τηλ. 300+ ευρουλετα και πρεπει να δωσεις την σελα...αυτο δεν το καταλαβα? δηλαδη τροποποιουν την παλια σελα? και ζηταν 300+ ευρω για αυτο? ειχα την εντυπωση οτι πας απο εκει και σου δινουν μια σελα ετοιμη με τις βασεις της....γιατι να τους δωσω την παλια...τεσπα ακυρο καλυτερα να με ποναει ο κολος μου , παρα να μου τον πιανουν!

kachius
04/08/2006, 14:35
Φημοδοτείται ένας καλός "σελάς" στην
Υμηττού & Εμπεδοκλέους 156
με κωδικό όνομα : Ανδρέας
και κωδικό τηλ: 210-70.13.539

και τον συστήνει ανεπιφύλακτα το SapilaRacingTeam και ο srx6...

makis206
04/08/2006, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
πηρα τηλ. 300+ ευρουλετα και πρεπει να δωσεις την σελα...αυτο δεν το καταλαβα? δηλαδη τροποποιουν την παλια σελα? και ζηταν 300+ ευρω για αυτο? ειχα την εντυπωση οτι πας απο εκει και σου δινουν μια σελα ετοιμη με τις βασεις της....γιατι να τους δωσω την παλια...

:eyepop: :eyepop: :a21: :eyepop: :eyepop:

+1 για τον πόνο !

Μπρος στα κάλη τι είναι άλλωστε ;:D

:lol: :beer: :lol: