PDA

View Full Version : δε παει αλλο



Σελίδες : [1] 2

EVI
03/08/2006, 08:32
δε παει αλλο............ειμαι στη δουλεια και δεν μπορω να μιλισω στο τηλ δεν μπορω να φυγω και το μονο που εχω μπροστα μου ειναι το μοτο............

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΑΝΕΧΩΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΜΙΕς ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕς ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕς

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΣΕ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙς ΚΙΟΛΑΣ

ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΡΕ?ΕΝΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟ ΠΡΟΙΟΝ ΟΣΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΜΕΤΑ ΣΕ ΠΕΤΑΩ ΣΑΝ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ


ΚΑΤΣΕ ΔΟΥΛΕΨΕ ΕΚΕΙ 9-10 ΩΡΕς ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΕΙΡΩΝΙΕς ΜΕ ΑΓΓΑΡΕΙΕΣ ΜΕ ΦΩΝΕς ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑ 800ΕΥΡΩ ΑΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΙΛΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΕ ΠΟΥ ΠΕΤΑΣ 4000 ΣΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ

ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΡΩΣΣΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑς ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝ ΚΥΡΙΕΣ..ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ


ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙ....ΝΑ ΣΕ ΠΑΤΑΝΕ ........................



σορυ ρε παιδια καπου επρεπε να πω για να μην βαλω τα κλαμματα


σβηστε το αν ειναι πρσβητικο η ακυρο


:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Sabre
03/08/2006, 08:36
ΧΩΣΕ.....

George-3-
03/08/2006, 08:39
Μπες με κλωτσια στο γραφειο του και πες του...


ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ.... ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΠΑΛΙΟΠ....ΣΤΑ....

Να δεις για ποτε παιρνεις αδεια....

ZETARAS
03/08/2006, 08:42
Και λίγα λες αν αρχίσω εγώ δεν θα τελειώνω!!!!!!!!!
Αλλά και τι θα βγει???? Τίποτα........................................

ΑΤΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΣ ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ!!!!!

Πάντως χαλάρωσε ( αν μπορείς ) και γράψτους προσπαθώντας κάθε φορά να τους κοροϊδεύεις δείχνοντάς τους πόσο πρόθυμη και καλή υπάλληλος είσαι!!! Α και να τους ρίχνεις και κανένα μπινελίκι και καμιά κατάρα (π.χ. να σου καεί το dvd player ) :lol:

:wave2:

Julius
03/08/2006, 08:43
RE EVI GRAFTOUS STA PAPARIA SOU LEMEEEEEEEEEE



KOMPEKSIKOI KAI DITHEN YPARXOUNE TIGA, KAI TETOIOYS THA ANTIMETOPIZEIS KATHIMERINA

KAI PREPEI NA TOYS LIPASE POU EXOUNE MPEI SE TETOIA TRIPAKIA, POU GIA NA NIOSOUNE OTI YPARXOUNE PREPEI NA PETAKSOUNE 4000 SE LOULOUDIA STO SKILADIKO KAI NA PLIROSOUNE THN ROSIDA GIA NA THN EXOUNE.

OTAN KATHARISEIS TO APOGEYMA PIGENE MIA VOLTA MEXRI SOUNIO ME -30XILIOMETRA AP'OTI PAS SINITHOS KAI MOLIS PERASEIS THN PALAIA FOKAIA.... ANOIKSE THN ZELATINA TOY KRANOUS NA SE XTIPISEI TO AERAKI KAI ASE TOYS ALLOUS NA PETANE LOULOUDIA STA SKILADIKA GIA NA NIOSOUNE OTI ZOUNE

melsaltas
03/08/2006, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
δε παει αλλο............ειμαι στη δουλεια και δεν μπορω να μιλισω στο τηλ δεν μπορω να φυγω και το μονο που εχω μπροστα μου ειναι το μοτο............

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΑΝΕΧΩΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΜΙΕς ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕς ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕς

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΣΕ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙς ΚΙΟΛΑΣ

ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΡΕ?ΕΝΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟ ΠΡΟΙΟΝ ΟΣΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΜΕΤΑ ΣΕ ΠΕΤΑΩ ΣΑΝ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ


ΚΑΤΣΕ ΔΟΥΛΕΨΕ ΕΚΕΙ 9-10 ΩΡΕς ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΕΙΡΩΝΙΕς ΜΕ ΑΓΓΑΡΕΙΕΣ ΜΕ ΦΩΝΕς ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑ 800ΕΥΡΩ ΑΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΙΛΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΕ ΠΟΥ ΠΕΤΑΣ 4000 ΣΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ

ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΡΩΣΣΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑς ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝ ΚΥΡΙΕΣ..ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ


ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙ....ΝΑ ΣΕ ΠΑΤΑΝΕ ........................



σορυ ρε παιδια καπου επρεπε να πω για να μην βαλω τα κλαμματα


σβηστε το αν ειναι πρσβητικο η ακυρο


:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:


+1000

ZETARAS
03/08/2006, 08:44
Για τα ρωσιδάκια δεν μας είπες είναι καλά καλά????



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
03/08/2006, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
RE EVI GRAFTOUS STA PAPARIA SOU LEMEEEEEEEEEE



KOMPEKSIKOI KAI DITHEN YPARXOUNE TIGA, KAI TETOIOYS THA ANTIMETOPIZEIS KATHIMERINA

KAI PREPEI NA TOYS LIPASE POU EXOUNE MPEI SE TETOIA TRIPAKIA, POU GIA NA NIOSOUNE OTI YPARXOUNE PREPEI NA PETAKSOUNE 4000 SE LOULOUDIA STO SKILADIKO KAI NA PLIROSOUNE THN ROSIDA GIA NA THN EXOUNE.

OTAN KATHARISEIS TO APOGEYMA PIGENE MIA VOLTA MEXRI SOUNIO ME -30XILIOMETRA AP'OTI PAS SINITHOS KAI MOLIS PERASEIS THN PALAIA FOKAIA.... ANOIKSE THN ZELATINA TOY KRANOUS NA SE XTIPISEI TO AERAKI KAI ASE TOYS ALLOUS NA PETANE LOULOUDIA STA SKILADIKA GIA NA NIOSOUNE OTI ZOUNE






εβαλα την εικονα στο μυαλο μου .... και θα την κρατησω μεχρι να φυγω...........ευχαριστω.

MOZART
03/08/2006, 08:48
σωστο το κοβω το αφεντικο σου.Αχ ποτε θα γινω αφεντικο και εγω:(

EVI
03/08/2006, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Για τα ρωσιδάκια δεν μας είπες είναι καλά καλά????



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μπουρουχες ειναι ........τα καλα πανε στους ακομα πιο πλουσιους δε τα ξερεις..



μ

morpheus
03/08/2006, 08:49
Quiz:

τελικά μαμάει..


Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
... ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ

ή δεν μαμάει..


Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
.... ΑΝΕΧΩΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΜΙΕς ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

το αφεντικό της EVI... ?????

:rotflmao: :rotflmao:


Η ΖΩΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ!

γεροπιτσιρικος
03/08/2006, 08:49
Τρόποι εκδήκησης χωρίς κίνδυνο απόλυσης

1. Φτήνεις στον καφέ και ανακατεύεις καλά
2. Φοράς γαντάκι λαστιχένιο και απλώνεις στο ξύλο της τουαλέτας του λίγο Aqua Forte και το αφήνεις να στεγνώσει. Με τον ιδρώτα και μόνο ένα ελαφρύ έγκαυμα είναι σίγουρο.
3. Σε περίπτωση που έχεις access στο σακκάκι του, με ψαλιδάκι κόβεις μια από τις κλωστές στα κουμπιά και απαλά την τραβάς σχεδόν μέχρι να ξεκολλήσει το κουμπί. Το τυλίγεις γύρω γύρω και το αφήνεις. 100% σίγουρο ότι τα 2 από τα τρία θα φύγουν όταν το δεν το περιμένει.

Κατά τα άλλα

Σφίξε τα δόντια σου, σκέψου τι ανεργεία υπάρχει και κατά πόσο αξίζουν τα οποιαδήποτε λεφτά την ψυχική σου ηρεμία.

Κουράγιο...
:wacko:

packo
03/08/2006, 08:50
Apo to fight Club..I Skini stin opoia o proistamenos vriskei to simeioma gia to fight club sto fototipiko


Richard Chesler: [Reading a piece of paper] The first rule of Fight Club is you don't talk about Fight Club?
Narrator: [Voice-over] I'm half asleep again; I must've left the original in the copy machine.
Richard Chesler: The second rule of Fight Club - is this yours?
Narrator: Huh?
Richard Chesler: Pretend you're me, make a managerial decision: you find this, what would you do?
Narrator: [pauses] Well, I gotta tell you: I'd be very, very careful who you talk to about that, because the person who wrote that... is dangerous.
[Gets up from the chair]
Narrator: [Talking slowly] And this button-down, Oxford-cloth psycho might just snap, and then stalk from office to office with an Armalite AR-10 carbine gas-powered semi-automatic weapon, pumping round after round into colleagues and co-workers. This might be someone you've known for years. Someone very, very close to you.
Narrator: [Voice-over] Tyler's words coming out of my
mouth.
[Snatches the piece of paper from boss' hands]
Narrator: [Voice-over] And I used to be such a nice guy.
Narrator: Or maybe you shouldn't bring me every little piece of trash you happen to pick up.
[Phone rings]
Narrator: [Into phone] Compliance and Liability...?
Marla Singer: My tit's gonna rot off.
Narrator: [to boss] Would you excuse me? I need to take this.

ZETARAS
03/08/2006, 08:52
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από morpheus
[B]Quiz:

τελικά μαμάει..



ή δεν μαμάει..



το αφεντικό της EVI... ?????

:rotflmao: :rotflmao:



Νομίζει πως μαμάει μάλλον!!!

Αυτή είναι η σωστή απάντηση?? Κέρδισα??:a25: :a25: :a25:

Kizoku
03/08/2006, 09:05
Καθαρτικό στον καφέ??????

:winka: :winka:

Leipsippos
03/08/2006, 09:28
Πρωι, πρωι που την βρισκουν ρε την ορεξη;

Πανε καλα;

Ρωσσιδες...;; :uplate:

Και αγ****μιες ;; :hypnotize:

Πρεπει να ειναι πολυ αποτυχια στο θεμα ο τυπος λεμε!!!!:sick:

Πιο κατω δεν υπαρχει... εχει βγαλει γεωτρυπανο με κοφτηρα αμμοβολης και σκαβει ο δικος σου τον συμπαγη βραχο που εχει πιασει για πατο, για να φτασει σε νεα βαθη!!!!

zzr2005
03/08/2006, 09:29
επίσης παίζει αν είναι παντρεμένος να τον βιντεοσκοπήσεις με τα ρωσιδάκια και να τον απηλήσεις ότι θα στείλεις την κασέτα στη γυναίκα του....:D
από χαμηλόμισθος θα γίνει κατευθείας το ρετιρέ των ιδιωτικών υπαλλήλων....:D

adam_tsouk
03/08/2006, 09:30
ααα.. ολα κι ολα εμενα το καλο μου αφεντικουλι χτες μου ειπε να παω σπιτι μου (οχι μονιμα ρε!)

:lol: :lol: :lol: :lol:

bartlal
03/08/2006, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
RE EVI GRAFTOUS STA PAPARIA SOU LEMEEEEEEEEEE



:eyepop: :uplate: :look: :hypnotize :eek:


ωπα! ρε συ! η Ευουλα μας? εχει και απ'αυτα?


...καταλαβα... ο idis την γυαλιζει την εξατμιση....



:sad:




...βρε που παμε, που παμε (φωνη Παπαγιαννοπουλου speaking...)

:lol: :lol: :lol: :lol:

EVI
03/08/2006, 10:15
τι λες ρε εκφυλε με τον πονο μου παιζεις????????:lol:


οπως και να εχει .......... η πραγματικοτιτα ειναι αυτη

και αν αμφιταλαντευωμε αναμεσα στη σοβαροτητα οχι την σοβαροφανεια και στο χιουμορ οχι την γελειοτητα ειναι η αμυνα μου για να μην κρασαρει το κεφαλι μου


που θα παει θα γυρισει ο τροχος θα μαμισει και ο φτωχος :smokin:

zzr2005
03/08/2006, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750


που θα παει θα γυρισει ο τροχος θα μαμισει και ο φτωχος :smokin:
μήπως πρέπει να ρίξουμε όλοι μας καμια σπρωξιά σε αυτό τον γ...μένο τον τρόχό μιας και δεν τον βλέπω να τσουλάει τα τελευταία 3 χιλιάδες χρόνια????.....

EVI
03/08/2006, 10:27
ααα....και κατι τελευταιο..........μην πεφτετε στην παγιδα να μεταφερετε τα νευρα της ημερας στην πρωσοπικη σας ζωη


δουλευω 6 χρονια τωρα και εκανα το λαθος που με ειχαν συμβουλεψει να μην κανω ποτε

το αποτελεσμα ηταν να χαλαστω εγω και οι αλλοι γυρω μου

να τσακωνομε και να νευριαζω η να πληγωνω ανθρωπους που δε μου φταινε σε τιποτα και ειναι διπλα μου παντα και με στηριζουν

και τους ωφειλω ενα συγγνωμη............

και ενα συγνωμη στον εαυτο μου. :)

bartlal
03/08/2006, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750

που θα παει θα γυρισει ο τροχος θα μαμισει και ο φτωχος :smokin:



αν τα σκ@τα ηταν λεφτα το ξερεις οτι ο φτωχος ΔΕΝ θα ειχε κ@λο?


ετσι και με την ροδα: την εχουν τετραγωνισει για να μην γυριζει! :winka:



:wave2:

PortisHead
03/08/2006, 10:46
Χμμμμμμ.....διαβασα αρκετές συμβουλές παραπάνω.
Αλλα........

Γιατί δεν αλλαζεις δουλειά ?????
Ψαχνε παράλληλα και για κάτι άλλο.
Καπως σαν κιεσένα ειχα κολλήσει κιεγω παλιότερα...θυμάσαι ?

Μια απόφαση είναι....και η αλλαγή φέρνει και ανανέωση...τολμησέ το Ευη. !!!!


:beer:

Gandalf dr685sm
03/08/2006, 10:48
800?;;;;......

ΕΥΗ... παπάρια μάντολες... τόσα χρήματα τα παίρνω ακόμα και στο delivery να πάω και να μοιράζω σουβλάκια... (6 μέρες Χ 20 συν τα τυχερά)...και μετά ψάχνω για αυτό που θέλω.

Οχι να κάτσω και να χαλαστώ ψυχολογικά και να μου την λένε και απο πάνω...

Προσωπικά όταν είχα το ίδιο θέμα (890? μισθός τότε , έτος 2003) του έριξαμια μούτζα δήλωσα οικειοθελή αποχώρηση σε 15 μέρες και για δύο εβδομάδες έπαιζα κομπολόι (κυριολεκτώ!). Δουλειά υπάρχει, τουλάχιστον μέχρι να βρείς αυτό που θα σε γεμίζει.

Δεν αξίζει με τίποτα να χάνεις ψυχραιμία, νεύρα και δεν ξέρω τι άλλο για 800... με τίποτα... Και τότε που το έκανα , είχα και οικογένεια έτσι; (παιδί-γυναίκα-ενοίκια ..κτλ)

Το αστείο της υπόθεσης είναι όταν φεύγεις και γίνεται ο χαμός πίσω σου. Όπου σε παίρνουν τηλέφωνα και τα λοιπά.

Όπου με πήραν τηλέφωνο και μου έλεγαν οι προμηθευτές μας τότε και κατόπιν οι χρήστες που ειχα σαν administrator , οτι τίποτα δεν δούλευε σωστά και τίποτα και αυτό και εκείνο και το άλλο... Η ιστορία αυτή διήρκεσε 6 μήνες , ΄΄οπου μάλλον βρήκαν άλλο θύμα ή δεν ξέρω τι.. μιας και άλλαξα νούμερο.

ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΕΥΗ.. είναι πολύ λίγος ο χρόνος που έχουμε εδώ για να μας μαυρίζει η ψυχή με τις βλακείες του καθενός.

Gandalf

Electra
03/08/2006, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Χμμμμμμ.....διαβασα αρκετές συμβουλές παραπάνω.
Αλλα........

Γιατί δεν αλλαζεις δουλειά ?????
Ψαχνε παράλληλα και για κάτι άλλο.
Καπως σαν κιεσένα ειχα κολλήσει κιεγω παλιότερα...θυμάσαι ?

Μια απόφαση είναι....και η αλλαγή φέρνει και ανανέωση...τολμησέ το Ευη. !!!!


:beer:

+100000

Το προτείνω κι εγώ ανεπιφύλακτα! Ειδικά αν ξέρεις τι θες, θα βρείς και την καταλληλότερη δουλειά!

Ψάξε, είναι η κατάλληλη στιγμή!!:beer:


Με την ανοχή δε γίνεται προκοπή...:sick:

EVI
03/08/2006, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Χμμμμμμ.....διαβασα αρκετές συμβουλές παραπάνω.
Αλλα........

Γιατί δεν αλλαζεις δουλειά ?????
Ψαχνε παράλληλα και για κάτι άλλο.
Καπως σαν κιεσένα ειχα κολλήσει κιεγω παλιότερα...θυμάσαι ?

Μια απόφαση είναι....και η αλλαγή φέρνει και ανανέωση...τολμησέ το Ευη. !!!!


:beer:


ναι θυμαμαι ομως οτι δεν εφευγες.........και πως να ψαξω για δουλεια οταν ειμαι εδω 9-5,6,7,8............







gandalf-electra εχετε δικιο οπως ο φιλος μου ο portis θελει τολμη αν κρυβωμαστε πισω απο την βολεψη μας δε κανουμε τιποτα



και αυτο το δανειο της μηχανης....ατελειωτο...........

caesarsk
03/08/2006, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
Τρόποι εκδήκησης χωρίς κίνδυνο απόλυσης

1. Φτήνεις στον καφέ και ανακατεύεις καλά
2. Φοράς γαντάκι λαστιχένιο και απλώνεις στο ξύλο της τουαλέτας του λίγο Aqua Forte και το αφήνεις να στεγνώσει. Με τον ιδρώτα και μόνο ένα ελαφρύ έγκαυμα είναι σίγουρο.
3. Σε περίπτωση που έχεις access στο σακκάκι του, με ψαλιδάκι κόβεις μια από τις κλωστές στα κουμπιά και απαλά την τραβάς σχεδόν μέχρι να ξεκολλήσει το κουμπί. Το τυλίγεις γύρω γύρω και το αφήνεις. 100% σίγουρο ότι τα 2 από τα τρία θα φύγουν όταν το δεν το περιμένει.

Κατά τα άλλα

Σφίξε τα δόντια σου, σκέψου τι ανεργεία υπάρχει και κατά πόσο αξίζουν τα οποιαδήποτε λεφτά την ψυχική σου ηρεμία.

Κουράγιο...
:wacko:


ΜΙΛΑΝΕ ΟΛΟΙ μιλάνει και οι CEO .....

Που έχουν τα σκλαβάκια να φτιάχνουν καφέ την ώρα που αυτοί παίζουν στο Internet και κανονίζουν την επόμενη χωμάτινη βόλτα...


Ρε το προλεταριάτο μια μέρα θα σηκωθεί και θα φάει την χλίδα της μπουρζουαζίας.....

EVI
03/08/2006, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
ΜΙΛΑΝΕ ΟΛΟΙ μιλάνει και οι CEO .....

Που έχουν τα σκλαβάκια να φτιάχνουν καφέ την ώρα που αυτοί παίζουν στο Internet και κανονίζουν την επόμενη χωμάτινη βόλτα...


Ρε το προλεταριάτο μια μέρα θα σηκωθεί και θα φάει την χλίδα της μπουρζουαζίας.....


λετε να ορμηξουμε μεσα στα ''παλατια'' και να αποκεφαλισουμε την ''Αντουανετα'' στην αυλη για παραδειγματισμο?


η ιστορια εχει την ταση να επαναλαμβανετε .......παντως.

PortisHead
03/08/2006, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
ναι θυμαμαι ομως οτι δεν εφευγες.........και πως να ψαξω για δουλεια οταν ειμαι εδω 9-5,6,7,8............

Αααααα...πολύ απλό.
Θα μπεις στο www.kariera.gr,θα ανοίξεις ένα account
και θα συμπληρώσεις ενα βιογραφικό σου με λεπτομέρειες και με τομείς που σε ενδιαφερουν γενικότερα.
Μερα παρα μέρα θα εχεις στο account σου εκει περα διάφορες προτάσεις τις οποίες και θα εξετάζεις.
Τα προσωπικα στοιχεία σου δεν δίνονται στους υποψήφιους εργοδότες...μονο εσυ..αν θες....επικοινωνείς μαζί τους.Πλήρη εχεμύθεια.
Οσο για την ώρα της συνέντευξης...θα λές οτι εργάζεσαι κιοτι εχεις πολύ υπευθυνη θέση...οποτε τα ραντεβού ας είναι μετα τις 18:00.....αν κάποια πρόταση ειναι πολύ καλή βρείσκε δίαφορες προφάσεις για να την κοπανάς κιολας λιγο νωρίτερα.

:wave2:

caesarsk
03/08/2006, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
λετε να ορμηξουμε μεσα στα ''παλατια'' και να αποκεφαλισουμε την ''Αντουανετα'' στην αυλη για παραδειγματισμο?


η ιστορια εχει την ταση να επαναλαμβανετε .......παντως.


+1000

EVI
03/08/2006, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Αααααα...πολύ απλό.
Θα μπεις στο www.kariera.gr,θα ανοίξεις ένα account
και θα συμπληρώσεις ενα βιογραφικό σου με λεπτομέρειες και με τομείς που σε ενδιαφερουν γενικότερα.
Μερα παρα μέρα θα εχεις στο account σου εκει περα διάφορες προτάσεις τις οποίες και θα εξετάζεις.
Τα προσωπικα στοιχεία σου δεν δίνονται στους υποψήφιους εργοδότες...μονο εσυ..αν θες....επικοινωνείς μαζί τους.Πλήρη εχεμύθεια.
Οσο για την ώρα της συνέντευξης...θα λές οτι εργάζεσαι κιοτι εχεις πολύ υπευθυνη θέση...οποτε τα ραντεβού ας είναι μετα τις 18:00.....αν κάποια πρόταση ειναι πολύ καλή βρείσκε δίαφορες προφάσεις για να την κοπανάς κιολας λιγο νωρίτερα.

:wave2:



ευχαριστω :wave2: :smokin:

fazerakis
03/08/2006, 11:20
Εγώ εδώ τι να πω που μας έχουν κόψει όλα τα site που σχετίζονται με "career" & "Job Search"?
Μεγάλη πουστι@ λέμε.
Αλλά έτσι είναι, βάλανε τον IT να ελέγξει και είδαν πως οι μισοί εδώ μέσα ψάχνανε για άλλη δουλειά, όχι που θα μας διευκολύνανε κιόλας.

ΑΛΗΤΕΣ

Έχω ένα συνάδελφο που γλίτωσε στην εταιρία περίπου 300000Ευρώ σε ένα μήνα. Τoυ δώσανε ετήσιο Bonus 1000 και μόλις απέκτησε και παιδί, τέτοια εκτίμηση μιλαμε!!!
0.333% φοβερό ποσοστό!!

Πήρε πολλά τριάρια:lol:

Και οσοι μπορείτε να σερφάρετε ελέυθερα www.skywalker.gr

PortisHead
03/08/2006, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
Εγώ εδώ τι να πω που μας έχουν κόψει όλα τα site που σχετίζονται με "career" & "Job Search"?
Μεγάλη πουστι@ λέμε.


:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Απίστευτο !!!!!!!!!!

EVI
03/08/2006, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Απίστευτο !!!!!!!!!!





πραγματικα απιστευτο


:sick:

Gandalf dr685sm
03/08/2006, 11:59
Για αυτό υπάρχουν και τα web cafe φίλε μου... πάς για 10-15 λεπτά , τσεκάρεις , ενίοτε πίνεις και κανά καφεδάκι και την κάνεις...

Φτιάχνεις και ενα email στο GMAIL για να στέλνεις βιογραφικά και να λαμβάνεις απαντήσεις και άστους να κουρεύονται.. χώρια που μπορείς να το κάνεις και απο το σπίτι αυτό με όποια PSTN γραμμή έχεις και με ενα απλο web dial-up account free έστω και αν δεν είναι ΕΠΑΚ χρέωση.

Σιγά μην κάτσεις να σκάσεις κιόλας.

Gandalf

mystique
03/08/2006, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
δε παει αλλο............


ego tora giati thymono pio poli otan akouo afto to "allaxe douleia" ?

dil ade pes oti kaneis tin tarzania k tin paratas.... k ade vriskeis ali...

poios sou leei oti sydoma de tha travas ta idia k xeirotera???

k sorry gia to sxolio alla to na eisai koritsaki den einai oti kalytero sto Ellada giati eidika gia ta koritsakia einai poly pio dyskolo na vreis ali douleia ...


k kati akoma... GIATI THA PREPEI NA TOU PERNAEI TOU KATHE bip K NA TI PLIRONEI PADA AFTOS POU DE FTAEI SE TPT? GIATI?

:mad:

PortisHead
03/08/2006, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από mystique
ego tora giati thymono pio poli otan akouo afto to "allaxe douleia" ?

dil ade pes oti kaneis tin tarzania k tin paratas.... k ade vriskeis ali...

poios sou leei oti sydoma de tha travas ta idia k xeirotera???


Κανείς...αλλα ποιος σου λέει οτι δεν θα ειναι και καλύτερα.Δλδ.εκει που ειναι τώρα ειναι δεδομένη η κατασταση....και το ξέρει.Αν δεν δοκιμάσει δεν θα μάθει ποτέ.Τι να κάνει δλδ ? Να κάτσει να λιώσει εκει μήπως και τυχων καπου αλλου ειναι τα ιδια και χειρότερα ??? Τι λογική ειναι αυτή ???


Αρχικά δημιουργήθηκε από mystique

k sorry gia to sxolio alla to na eisai koritsaki den einai oti kalytero sto Ellada giati eidika gia ta koritsakia einai poly pio dyskolo na vreis ali douleia ...


Χα,χα,χα....ξερεις πόσες δουλειές έχασα εγώ απο κάτι γατουλίτσες που εμφανίστηκαν με μινάκια στην συνεντευξη ???
Ημαρτον........


Παντα φιλικα ε ?
:wave2:

hidefnick
03/08/2006, 12:18
Μήπως τελικά δεν φταίει η δουλειά αλλά κάτι άλλο?

Για δείτε το παρακάτω:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=26500

Περιμένω σχόλια

Πάντως όσο γυρίζεις μυρίζεις και όσο κάθεσε βρωμάς........

(Αρε σοφός που είναι ο λαός μας)

PortisHead
03/08/2006, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr

Πάντως όσο γυρίζεις μυρίζεις και όσο κάθεσε βρωμάς........

(Αρε σοφός που είναι ο λαός μας)

:a46: :a013: :a18:

Gandalf dr685sm
03/08/2006, 12:25
Αν η μια δουλειά σου ξυνίζει και η άλλη σου βρωμάει...
και το έχεις κάνει χρόνιο φαινόμενο...
και έχεις φτάσει τα 30+ και ακόμα νομίζεις οτι μπορεί να βρείς κάτι καλύτερο , ίσως θα ήταν πιο σωστό να κάνεις κάτι δικό σου , ΄με όσα ρίσκα εμπεριέχει αυτό , αλλά με το μεγάλο προβάδισμα , οτι ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΑΓΑΖΑΚΙ και θα το πολεμήσεις όσο πάει...

Μόνο που εκεί ,είναι πιο δύσκολα τα πράγματα σκεπτόμενοι , οτι οι πελάτες που θα σου φέρουν και το χρήμα , είναι πολύ πιο απαιτητικοί, πολύ πιο εριστικοί και πρέπει να προσέξεις 10Χ10 το τι θα πείς σε αυτούς.
Αλλά βέβαια αν τα καταφέρεις, τότε δεν είναι 800 τον μηνα.. θα είναι πολλαπλάσιο αυτου... το θέμα όλο , είναι το ρίσκο...

Gandalf

EVI
03/08/2006, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Αν η μια δουλειά σου ξυνίζει και η άλλη σου βρωμάει...
και το έχεις κάνει χρόνιο φαινόμενο...
και έχεις φτάσει τα 30+ και ακόμα νομίζεις οτι μπορεί να βρείς κάτι καλύτερο , ίσως θα ήταν πιο σωστό να κάνεις κάτι δικό σου , ΄με όσα ρίσκα εμπεριέχει αυτό , αλλά με το μεγάλο προβάδισμα , οτι ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΑΓΑΖΑΚΙ και θα το πολεμήσεις όσο πάει...

Μόνο που εκεί ,είναι πιο δύσκολα τα πράγματα σκεπτόμενοι , οτι οι πελάτες που θα σου φέρουν και το χρήμα , είναι πολύ πιο απαιτητικοί, πολύ πιο εριστικοί και πρέπει να προσέξεις 10Χ10 το τι θα πείς σε αυτούς.
Αλλά βέβαια αν τα καταφέρεις, τότε δεν είναι 800 τον μηνα.. θα είναι πολλαπλάσιο αυτου... το θέμα όλο , είναι το ρίσκο...

Gandalf



τον τελευταιο καιρο μονιμη κουβεντα (εκτος απο τα σωληνακια υψηλης ) ειναι αυτο



δικο σου μαγαζι


τελικα θα το ρισκαρω μου φαινετε...............εχεις δικιο σε οτι λες μιας και ο πατερας μου ειναι ελευθερος επαγγελματιας


αλλα τουλαχιστον............δεν εχεις ιεραρχια....εισαι εσυ και οτι κανεις για την παρτη σου....το κανεις καλα?πετυχενεις...οχι?



αν και δεν ειμαι 30+....αν ξεκινισω στα 25 μου ομως ισως...ΙΣΩΣ στα 30+ να εχω κατι


ισως να μπορω να κανω και οικογενεια ...


λεει η μανα μου δεν εχεις υποχρεωσεις εσυ πολλες


και της λεω


και να ηθελα ρε μανα......δε μπορω.......:sick:

latris mixanis
03/08/2006, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
δε παει αλλο............ειμαι στη δουλεια και δεν μπορω να μιλισω στο τηλ δεν μπορω να φυγω και το μονο που εχω μπροστα μου ειναι το μοτο............

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΑΝΕΧΩΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΜΙΕς ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕς ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕς

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΣΕ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙς ΚΙΟΛΑΣ

ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΡΕ?ΕΝΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟ ΠΡΟΙΟΝ ΟΣΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΜΕΤΑ ΣΕ ΠΕΤΑΩ ΣΑΝ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ


ΚΑΤΣΕ ΔΟΥΛΕΨΕ ΕΚΕΙ 9-10 ΩΡΕς ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΕΙΡΩΝΙΕς ΜΕ ΑΓΓΑΡΕΙΕΣ ΜΕ ΦΩΝΕς ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑ 800ΕΥΡΩ ΑΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΙΛΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΕ ΠΟΥ ΠΕΤΑΣ 4000 ΣΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ

ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΡΩΣΣΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑς ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝ ΚΥΡΙΕΣ..ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ


ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙ....ΝΑ ΣΕ ΠΑΤΑΝΕ ........................



σορυ ρε παιδια καπου επρεπε να πω για να μην βαλω τα κλαμματα


σβηστε το αν ειναι πρσβητικο η ακυρο


:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Φτύσε μέσα στον καφέ του πριν του τον πας :yuck:

:lol: :lol: :lol:

George-3-
03/08/2006, 12:36
Παντως δεν ειναι λυση το να κανεις ενα μαγαζι...

Υπαρχει πτωση και εκει. Εξαρταται απο το αντικειμενο (ΦΥΣΙΚΑ!!!) αλλα γενικα και ειδικα στα ρουχα (εκτος απο φιρμες) παιζει τρελη πτωση...

Προυπηρεσια και γνωσεις στο αντικειμενο σου ειναι νομιζω το κλειδι. Να τους πιανεις αδιαβαστους χωρις να εχεις πολλα χαρτια (που ομως απλα τα εχεις).... νομιζω βεβαια... μικρος ειμαι θα στρωσω και εγω και θα δω την πραγματικοτητα.

EVI
03/08/2006, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
Παντως δεν ειναι λυση το να κανεις ενα μαγαζι...

Υπαρχει πτωση και εκει. Εξαρταται απο το αντικειμενο (ΦΥΣΙΚΑ!!!) αλλα γενικα και ειδικα στα ρουχα (εκτος απο φιρμες) παιζει τρελη πτωση...

Προυπηρεσια και γνωσεις στο αντικειμενο σου ειναι νομιζω το κλειδι. Να τους πιανεις αδιαβαστους χωρις να εχεις πολλα χαρτια (που ομως απλα τα εχεις).... νομιζω βεβαια... μικρος ειμαι θα στρωσω και εγω και θα δω την πραγματικοτητα.

καλα τα λες τα οικονομικα πανε κατα διαολου

τα λεφτα πανε στα λεφτα


..............

mystique
03/08/2006, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Κανείς...αλλα ποιος σου λέει οτι δεν θα ειναι και καλύτερα.Δλδ.εκει που ειναι τώρα ειναι δεδομένη η κατασταση....και το ξέρει.Αν δεν δοκιμάσει δεν θα μάθει ποτέ.Τι να κάνει δλδ ? Να κάτσει να λιώσει εκει μήπως και τυχων καπου αλλου ειναι τα ιδια και χειρότερα ??? Τι λογική ειναι αυτή ???


Χα,χα,χα....ξερεις πόσες δουλειές έχασα εγώ απο κάτι γατουλίτσες που εμφανίστηκαν με μινάκια στην συνεντευξη ???
Ημαρτον........


Παντα φιλικα ε ?
:wave2:


giati na noeitai os dedomeni i katastasi? xoris perithoria allagis?

mipos giati einai exisou pagiomeni padou????

k giati na prepei na epilexei kateftheian paraitisi opou k to eisodima tis tha xathei sigoura, k kamia dikaiosei de tha lavei gia tin os tora kakometaxirisi (ithika etsi?) k se kathestos avevaiotitas k agonias tha bei...
giati?
giati kapoios einai ...bip.!
e, oxi!
na adidrasei prota se oti de tis aresei k meta an den allaxoun apo tin ali plevra ta pragmata (kapoies fores ftaime k emeis pou den adidroume etsi?) as adidrasei parapano na tin dioxoun k na tin apozimiosoun.

pada filika...


ps
k ego xereis poses douleies episis exo xasei apo gatoules? (asto anoigetai allo thema...)


:wacko:

mystique
03/08/2006, 12:45
to na kanei kaneis kati diko tou einai to kalytero pou borei k stin idea symfono k go ..

thelei omos idea,stoxo,kopo,afosiosi,orimotita k polla alla alla kyrios xrimatodotisi opou ekei kyrios ponaei os thema..

kamia lysi ? :D

Gandalf dr685sm
03/08/2006, 12:45
όταν λέμε μαγαζί δεν εννοούμε απαραίτητα κατάστημα πώλησης - εμπόριο...
Μπορεί να είναι και υπηρεσίες με απλή έδρα...
Μπορεί να είναι φαγητάδικο.
Μπορεί καφετέρια.
ΜΠορεί... χίλια μπορεί...

Το μοναδικό σίγουρο είναι οτι θα δουλεύεις 24/7 , αλλά θα είναι δικό σου ... και στην τελική αν ρε παιδάκι μου σου την βαρέσει του βάζεις φωτιά και το καίς...
Δεν έχεις κανένα πάνω απο το κεφάλι σου. Ακόμα και αν χρωστάς, θα είναι δικά σου ... δικές σου ευθυνες κτλ.

Την ώρα που τα λέω τώρα, για να μην προτρέξουν κάποιοι και πουν γιατί εσύ δεν το κάνεις, θα απαντήσω οτι ήδη το κάνω και μάλιστα παίζω σε δύο ταμπλώ πλέον..

Και δικό μου αλλά και υπηρεσία με τιμολόγιο σε άλλους... και η πλάκα είναι οτι αποδίδει... αλλά απο ωράριο..χαχαχα....είπαμε 24/7


Χρηματοδότηση που το είχα ψάξει , παίζει απο τον ΟΑΕΔ, εώς και 9.000? αν είσαι νέος επειχηρηματίας και άνεργος εγγεγραμένος (το μόνο εύκολο είναι αυτό). Δίνονται σε 3 δόσεις , (εξάμηνα ή τρίμηνα νομίζω) χωρίς περαιτέρω υποχρεώσεις (βλ. bussiness plan κτλ.)

Για κοίταξε το
Gandalf

latris mixanis
03/08/2006, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από mystique
to na kanei kaneis kati diko tou einai to kalytero pou borei k stin idea symfono k go ..

thelei omos idea,stoxo,kopo,afosiosi,orimotita k polla alla alla kyrios xrimatodotisi opou ekei kyrios ponaei os thema..

kamia lysi ? :D

Να βρείτε προγράμματα που τα χρηματωδοτούν:D

ΟΑΕΔ και όχι μόνο,λίγο ψάξιμο θέλει...

idi
03/08/2006, 12:54
http://www.oaed.gr/Pages/SN_507.pg

EVI
03/08/2006, 13:00
ναι τα κοιταγαμε αυτα γιωργο.......τελευταια στιγμη τα ειδαμε.......


παντως τα λεφτα ειναι ξεφτιλισμενα στην εποχη μας....αλλοι ανοιγουν μαγαζια (μικρα) με 30000-40000 και αλλοι αγωραζουν jeap με 50000.............εγω παντως τωρα δινω περιπου 300-350 το μηνα σε δανεια κλπ κλπ χωρις να βαζω μεσα βενζινες και αλλα εξοδα και η τσεπη μου φωναζει βοηθεια

απελπιστικο ε?......δεν ειμαι αχαριστη αλλα....ο ανθρωπος πρεπει να εξελισετε και οχι να μενει στασιμος ουτε να πηγαινει πισω οσο δυνατα εφικτο και αν ειναι αυτο.

latris mixanis
03/08/2006, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
ναι τα κοιταγαμε αυτα γιωργο.......τελευταια στιγμη τα ειδαμε.......


παντως τα λεφτα ειναι ξεφτιλισμενα στην εποχη μας....αλλοι ανοιγουν μαγαζια (μικρα) με 30000-40000 και αλλοι αγωραζουν jeap με 50000.............εγω παντως τωρα δινω περιπου 300-350 το μηνα σε δανεια κλπ κλπ και η τσεπη μου φωναζει βοηθεια

απελπιστικο ε?......δεν ειμαι αχαριστη αλλα....ο ανθρωπος πρεπει να εξελισετε και οχι να μενει στασιμος ουτε να πηγαινει πισω οσο δυνατα εφικτο και αν ειναι αυτο.

Υπάρχει και άλλο ένα πρόγραμμα αν δεν κάνω λάθος.
Θα το κοιτάξω όταν πάω σπίτι, γιατί εκεί έχω το αρχείο :)

Gandalf dr685sm
03/08/2006, 13:08
Το βασικότερο όλων είναι να αποφασίσεις τι ακριβώς είναι εκείνο που θες να κάνεις σαν ειδικότητα.
Κάποιες ειδικότητες ακόμα έχουν κοινοτικά κονδύλια απο το Γ πλάισιο και κάποιες απο το επερχόμενο Δ πλαίσιο.

Πάντως τα 30-40000 είναι πάρα πολλά που λες.. εκτός και αν εννοείς να κάνεις εμπόριο και να μαζέψεις στοκ.

Αλλιώς με 10.000 το πολύ έχεις έτοιμο μαγαζάκι και ξεκινάς....

Να είσαστε σίγουροι οτι τον πρώτο χρόνο ειδικά , το άγχος χτυπάει κόκκινα όπως και ο βαθμός ρίσκου. Αν τα καταφέρεις , μετά μπαίνεις σε πορεία.

Gandalf

apolon10
03/08/2006, 13:08
συνηθως ειναι 2 οι λογοι που αλλαζεις δουλεια.
Τα λεφτα ή το περιβαλλον (ή και τα 2).
Αν δεν σου αρεσει καποιο απο αυτα οφειλεις στον εαυτο σου να κοιταξεις παρακατω.
Βεβαια αν ειναι τα λεφτα τοτε να εισαι προετοιμασμενος να δεχτεις ενα χειροτερο περιβαλλον ή δυσμενεστερες συνθηκες φορτου και ωραριου. Συνηθως οσο πιο πολλα παιρνεις τοσο πιο πολλα περιμενουν απο σενα.
Τωρα αν ειναι το περιβαλλον, οπως στην περιπτωση μας, τοτε ψαχνεις οπωσδηποτε για κατι αλλο και που ξερεις μπορει να σου κατσουν και περισσοτερα χρηματα. :cool:
Keep walking

gcrook
03/08/2006, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
δε παει αλλο............ειμαι στη δουλεια και δεν μπορω να μιλισω στο τηλ δεν μπορω να φυγω και το μονο που εχω μπροστα μου ειναι το μοτο............

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΑΝΕΧΩΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΜΙΕς ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕς ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕς

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΣΕ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙς ΚΙΟΛΑΣ

ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΡΕ?ΕΝΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟ ΠΡΟΙΟΝ ΟΣΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΜΕΤΑ ΣΕ ΠΕΤΑΩ ΣΑΝ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ


ΚΑΤΣΕ ΔΟΥΛΕΨΕ ΕΚΕΙ 9-10 ΩΡΕς ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΕΙΡΩΝΙΕς ΜΕ ΑΓΓΑΡΕΙΕΣ ΜΕ ΦΩΝΕς ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑ 800ΕΥΡΩ ΑΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΙΛΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΕ ΠΟΥ ΠΕΤΑΣ 4000 ΣΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ

ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΡΩΣΣΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑς ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝ ΚΥΡΙΕΣ..ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ


ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙ....ΝΑ ΣΕ ΠΑΤΑΝΕ ........................



σορυ ρε παιδια καπου επρεπε να πω για να μην βαλω τα κλαμματα


σβηστε το αν ειναι πρσβητικο η ακυρο


:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

:sad:
Ρε Ευη...με στενοχωρησες ρε κοριτσι.
Καλα στα ειπε ο Τζουλιους απο κατω.

Την μερα που θα φορτωσεις πολυ αγρια και θα νιωσεις μια προτογνωρη διαυγεια (και θα ερθει αυτη η μερα) , μπες στο γραφειο του παλιοπουστα και πες του τα χαρτι και καλαμαρι.
Να εισαι ειλικρινης σχετικα με το τι κανεις και τι απαιτεις.

Ετσι εκανα λιγο πριν το Πασχα στον γαμιολη που δουλευα.

Αποτελεσμα.

Μεσα σε δυο ημερες εδωσε ΟΛΑ τα δωρα αδειας και τα χρωστουμενα σε μενα και σε κανα δυο ακομα που χρωσταγε.

Μου εκανε εικονικη απολυση, οπως του ζητησα για να μπω ταμειο, και απο πανω μου εδωσε και την αποζημιωση ενω ΔΕν ειχε δικαιωμα να μου την δωσει.

Με επαιρνε τηλ μερες μετα αφότου εφυγα και μου ζηταγε να ερθω να δουλεψω 4 ωρες μια μερα που ειχε δουλεια, για 10 ευρω την ωρα μαυρα, απο 4 σκαρτα που επαιρνα (ωρωμισθιος) .

Τον εγραψα στα @@ μου και απο πανω και τον ξαναεβρισα και συνεχισε να παρακαλαει.

Μαρτυς μου ο GeorgeFZR.
Ρε συναδελφακι:p ...παμε να γραψουμε καμια ωρα παλι στον βλακα;:wave2:

George-3-
03/08/2006, 13:12
Επιχειρησεις με μικρο (σχετικα) ρισκο ομως θελουν υπερογγα κεφαλαια. Συγκεκριμενα ο αδερφος μου ειναι υπευθηνος σε franchising εταιρια και μετα απο 1 χρονο ειπε να δει τι παιζει για αγορα φιρμας και τετοια... μιλαμε για 200000 περιπου στην καλυτερη και πιο τσαμπικη περιπτωση αλλα μικρο ρισκο.


Απο την αλλη μην νομιζεις με το να εισαι αφεντικο του εαυτου σου οι ευθυνες γινονται πιο γλυκες. Γινονται χειροτερες γιατι απλα ειναι μερος του εαυτου σου (και οχι του 8ωρου) οποτε μοιραια τις μεταφερεις και στο περιβαλλον σου.

PortisHead
03/08/2006, 13:20
Δική σου δουλειά σημαινει ΤΕΒΕ.
Νο Thanks !!!:nono: δεν θα πάρω.
Εξάλλου το 24/7 ειναι μια κουβέντα.
Σαν υπάλληλος τουλάχιστον ξέρεις οτι το ΣΚ θα αράξεις και δεν ασχολείσαι με την επιτυχία,κερδος,ευημέρια της επιχειρησης σου.

Παντως αν πας για δική σου δουλειά στην Ελλάδα νομίζω οτι μόνο 2 πραγματα πουλάνε καλα : sex και φαγητό

Ποτέ δεν τα στερήθηκε ο Ελληνας :lol: :lol: :lol:


:wave2:

George-3-
03/08/2006, 13:23
Αυτο ακριβως. 8 ωρες -> Αν σε διακρινει επαγγελματισμος και εχεις και την τυχη να εισαι σε δουλεια που να ειναι ΟΚ τοτε ολα καλα.

Αλλοι δουλευουν 8ωρο για 550 ευρω το μηνα παιδες οποτε αφηστε το.... παιζει εκμεταλευση και δυστηχως σε δουλειες που δεν φαινεται.

EVI
03/08/2006, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Δική σου δουλειά σημαινει ΤΕΒΕ.
Νο Thanks !!!:nono: δεν θα πάρω.
Εξάλλου το 24/7 ειναι μια κουβέντα.
Σαν υπάλληλος τουλάχιστον ξέρεις οτι το ΣΚ θα αράξεις και δεν ασχολείσαι με την επιτυχία,κερδος,ευημέρια της επιχειρησης σου.

Παντως αν πας για δική σου δουλειά στην Ελλάδα νομίζω οτι μόνο 2 πραγματα πουλάνε καλα : sex και φαγητό

Ποτέ δεν τα στερήθηκε ο Ελληνας :lol: :lol: :lol:


:wave2:




xmmm......ξενοδοχειο στην παραλιακη και ντελιβερη φαι στο λιμανι


το γελαμε?μπαααα....

manamanam
03/08/2006, 13:33
Ξενοδοχείο με καλό room service!!

EVI
03/08/2006, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
Αυτο ακριβως. 8 ωρες -> Αν σε διακρινει επαγγελματισμος και εχεις και την τυχη να εισαι σε δουλεια που να ειναι ΟΚ τοτε ολα καλα.

Αλλοι δουλευουν 8ωρο για 550 ευρω το μηνα παιδες οποτε αφηστε το.... παιζει εκμεταλευση και δυστηχως σε δουλειες που δεν φαινεται.


ναι και εγω περασα απο εκει.......οταν τελειωσα το σχολειο η πρωτη μου δουλεια πωλητρια σε μαγαζι με ρουχα τοτε 80.000δρχ

εεε μετα απο 6 χρονια και 4 διαφορετικες δουλειες εφτασα εδω

τωρα τι?..........ΤΕΒΕ ναι......αλλα πας στον γιατρουλη σου οταν θες στο ιατρειο του και δεν περιμενεις 1-2 εβδομαδες ....

η μια η η αλλη.....

oulas
03/08/2006, 13:36
Α και να τους ρίχνεις και κανένα μπινελίκι και καμιά κατάρα (π.χ. να σου καεί το dvd player )

:hypnotize :uplate:

Ωπα ρε φιλε... 30 euro ειναι ενα γαμωplayer...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
03/08/2006, 15:08
ΤΕΒΕ = για νέο επειχηρηματία 150 νομίζω το μήνα...

ΙΚΑ = κρατήσεις που δεν κοιτάς ποτέ, περίπου 250 ευρώ τον μήνα στα 1000 καθαρού.

Υπηρεσίες... κρατικές και οι δύο ναι μεν , αλλά δεν συγκρίνονται...

Όπως είπα.. ή βολεύεσαι με 800-1000-1200(σπάνια αυτό) και δεν μιλάς ποτέ ξανά....
ή το ρισκάρεις και μπορεί και να βγείς πολύ περισσότερο κερδισμένος.

Πάντως καφέ θα πιείς... είτε μέσα στον Κορυδαλλό τζάμπα, ή στην Πολιτεία και δεν θα σε ενδιαφέρει πόσο κάνει...

Το ρίσκο είναι η υπόθεση. Αλλά αν δεν ρισκάρεις ποτέ , δεν κερδίζεις και ποτέ.


Gandalf

bonepeeler
03/08/2006, 15:14
Εγώ πιστεύω πως δεν πρέπει να δίνεις δικαίωμα σε κανέναν να στη λέει στη δουλειά σου.
Κοιτάς να είσαι εσύ σωστός και μετά αν δεις πως σου τη λέει τότε του τα χώνεις κιόλας.

Κάθεσαι 8ωρο στη δουλειά.
Αν κάτσεις ώρα παραπάνω ζητάς να την πληρωθείς αλλιώς τον καταγγέλεις.

Οι περισσότεροι εργτοδότες πιστεύω πως γουστάρουν κάποιον που δουλεύει και είναι και τσαμπουκαλής και όχι πρόβατο.

EVI
03/08/2006, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Εγώ πιστεύω πως δεν πρέπει να δίνεις δικαίωμα σε κανέναν να στη λέει στη δουλειά σου.
Κοιτάς να είσαι εσύ σωστός και μετά αν δεις πως σου τη λέει τότε του τα χώνεις κιόλας.

Κάθεσαι 8ωρο στη δουλειά.
Αν κάτσεις ώρα παραπάνω ζητάς να την πληρωθείς αλλιώς τον καταγγέλεις.

Οι περισσότεροι εργτοδότες πιστεύω πως γουστάρουν κάποιον που δουλεύει και είναι και τσαμπουκαλής και όχι πρόβατο.


ειχαμε μια τετοια εδω που εκανε την δουλεια της αλλα απαιτουσε 8ωρο αδειες κλπ


την εδιωξαν

........


ασε

bonepeeler
03/08/2006, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
ειχαμε μια τετοια εδω που εκανε την δουλεια της αλλα απαιτουσε 8ωρο αδειες κλπ


την εδιωξαν

........


ασε

Το έκανε μία στις 50.
Αν το κάνανε και οι 50 τι θα γινόταν;

EVI
03/08/2006, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Το έκανε μία στις 50.
Αν το κάνανε και οι 50 τι θα γινόταν;

ναι αλλα δεν το κανουν

θα σου πω ......εχω κολλησει απο το γλυψιμο που κανουν καποιοι ειναι φοβερο το ποσο αποκρουστικοι γινοντε για μια θεσουλα


εχουμε και μια γαμοαξιοπρεπεια ρε ........

δεν ειπα θα σκυψεις το κεφαλι...αλλα εως ενα σημειο!

Boxer
03/08/2006, 15:57
Κανενας δεν ειναι αποκρουστικος οσο και να γλειφει οταν ψαχνει για δουλεια.
Η αξιοπρεπεια Ευη ειναι δυστυχως κατι πολυ σχετικο οταν πεινας , εχεις παιδια που πρεπει να συντηρησεις κλπ κλπ.

Στο αλλο τωρα.
Μαγαζακι με 10000 € μονο περιπτερο.

Μαγαζι . Το ονειρο καθε ελληνα. Το δικο του.
Ποσα λεφτα εχουν κατασπαταληθει στο βωμο του μαγαζιου.Μαγαζια που κλεισανε σε 6 μηνες.Πατεραδες που ανοιξανε με το εφαπαξ μαγαζια στα βλασταρια τους για να μην ειναι λεει υπαλληλοι.Ποσα και ποσα θα ανοιξουν ακομα.

Ενα εχω μαθει παντως μεχρι τωρα.
Αν θες να κανεις κατι δικο σου φροντισε να το ξερεις καλα.Αν ειναι δυνατο να εχεις δουλεψει κανα δυο χρονια στον χωρο που θες να δραστηριοποιηθεις και μετα αν το πιστευεις καντο.

Κατα τα αλλα οποιος εχει μαγαζι ξερει οτι δεν ησυχαζεις ΠΟΤΕ.
Ουτε ΣΚ ουτε αργιες ουτε τιποτα.
Ισως μετα απο χρονια και αν εισαι τυχερος και το μαγαζι σου βγαζει παραπανω απο ενα καλο μισθο , να βαλεις τα πραγματα σε ενα ISO ας το πουμε και χαλαρωσεις οσο παταει η γατα.

Bye:wave2:

EVI
03/08/2006, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Κανενας δεν ειναι αποκρουστικος οσο και να γλειφει οταν ψαχνει για δουλεια.
Η αξιοπρεπεια Ευη ειναι δυστυχως κατι πολυ σχετικο οταν πεινας , εχεις παιδια που πρεπει να συντηρησεις κλπ κλπ.

Στο αλλο τωρα.
Μαγαζακι με 10000 € μονο περιπτερο.

Μαγαζι . Το ονειρο καθε ελληνα. Το δικο του.
Ποσα λεφτα εχουν κατασπαταληθει στο βωμο του μαγαζιου.Μαγαζια που κλεισανε σε 6 μηνες.Πατεραδες που ανοιξανε με το εφαπαξ μαγαζια στα βλασταρια τους για να μην ειναι λεει υπαλληλοι.Ποσα και ποσα θα ανοιξουν ακομα.

Ενα εχω μαθει παντως μεχρι τωρα.
Αν θες να κανεις κατι δικο σου φροντισε να το ξερεις καλα.Αν ειναι δυνατο να εχεις δουλεψει κανα δυο χρονια στον χωρο που θες να δραστηριοποιηθεις και μετα αν το πιστευεις καντο.

Κατα τα αλλα οποιος εχει μαγαζι ξερει οτι δεν ησυχαζεις ΠΟΤΕ.
Ουτε ΣΚ ουτε αργιες ουτε τιποτα.
Ισως μετα απο χρονια και αν εισαι τυχερος και το μαγαζι σου βγαζει παραπανω απο ενα καλο μισθο , να βαλεις τα πραγματα σε ενα ISO ας το πουμε και χαλαρωσεις οσο παταει η γατα.

Bye:wave2:




δικαιο σε ολα αλλα οχι στο πρωτο


δε λεω οτι δεν υπαρχουν και τετοιοι που το εχουν αναγκη


αλλα εδω μιλαμε για παιδια που εχουν τα παντα να γλειφουν Ε ΟΧΙ

ειναι αποκρουστικο

George-3-
03/08/2006, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Εγώ πιστεύω πως δεν πρέπει να δίνεις δικαίωμα σε κανέναν να στη λέει στη δουλειά σου.
Κοιτάς να είσαι εσύ σωστός και μετά αν δεις πως σου τη λέει τότε του τα χώνεις κιόλας.

Κάθεσαι 8ωρο στη δουλειά.
Αν κάτσεις ώρα παραπάνω ζητάς να την πληρωθείς αλλιώς τον καταγγέλεις.

Οι περισσότεροι εργτοδότες πιστεύω πως γουστάρουν κάποιον που δουλεύει και είναι και τσαμπουκαλής και όχι πρόβατο.

+1

Tropeas
03/08/2006, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
ισως να μπορω να κανω και οικογενεια ...


λεει η μανα μου δεν εχεις υποχρεωσεις εσυ πολλες


και της λεω


και να ηθελα ρε μανα......δε μπορω.......:sick:
άστα να παν κάτι ξεκινάω και γω σιγά σιγά με φίλο και βλέπουμε ... μπας και...:wave2:
καλή επιτυχία , αν και τα παραπάνω μας αλλάζουν καθημερινά τα φώτα μόνο να τα σκεφτόμαστε...
αν και άλλοι θα λέγαν, "σκάσε και κολύμπα", αντε να ρισκάρουμε λίγο παραπάνω!

GeorgeFZR
03/08/2006, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
δε παει αλλο............ειμαι στη δουλεια και δεν μπορω να μιλισω στο τηλ δεν μπορω να φυγω και το μονο που εχω μπροστα μου ειναι το μοτο............

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΑΝΕΧΩΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΜΙΕς ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕς ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕς

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΣΕ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙς ΚΙΟΛΑΣ

ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΡΕ?ΕΝΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟ ΠΡΟΙΟΝ ΟΣΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΜΕΤΑ ΣΕ ΠΕΤΑΩ ΣΑΝ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ


ΚΑΤΣΕ ΔΟΥΛΕΨΕ ΕΚΕΙ 9-10 ΩΡΕς ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΕΙΡΩΝΙΕς ΜΕ ΑΓΓΑΡΕΙΕΣ ΜΕ ΦΩΝΕς ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑ 800ΕΥΡΩ ΑΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΙΛΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΕ ΠΟΥ ΠΕΤΑΣ 4000 ΣΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ

ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΡΩΣΣΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑς ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝ ΚΥΡΙΕΣ..ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ


ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙ....ΝΑ ΣΕ ΠΑΤΑΝΕ ........................



σορυ ρε παιδια καπου επρεπε να πω για να μην βαλω τα κλαμματα


σβηστε το αν ειναι πρσβητικο η ακυρο


:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:



Τουλάχιστον εσύ έχεις μια δουλειά...
εγώ είμαι άνεργος από τον απρίλη και δεν μπορώ να βρω τίποτα:rolleyes:

GeorgeFZR
03/08/2006, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:sad:


Μαρτυς μου ο GeorgeFZR.
Ρε συναδελφακι:p ...παμε να γραψουμε καμια ωρα παλι στον βλακα;:wave2:


Πλακα πλακα..αλλα μας βλέπω σε καμια 20 χρονια να παίρνουμε την θέση του φόκα εκεί μέσα

:rotflmao: :rotflmao: :cry:

gcrook
03/08/2006, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR
Πλακα πλακα..αλλα μας βλέπω σε καμια 20 χρονια να παίρνουμε την θέση του φόκα εκεί μέσα

:rotflmao: :rotflmao: :cry:

Καλυτερα να πεθανω μαγκα μου παρα να ξαναγυρισω εκει,χωρις πλακα.:wave2:

bzrmiltos
04/08/2006, 16:01
MH ΚΟΛΛΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ....ΝΤΟΥ ΡΕΕΕ ΝΤΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥ:wave2: :wave2:

Pardalotzatziki
10/08/2006, 21:55
ek peiras na sas pw oti an kai akougetai kalo na anoigeis mia adikia sou epixeirhsh......den katalhgei panta se bilara kai koursara alla kai se xreh....

den lew oxi....an den dokimaza 8a me etrwge mia zwh...8a me trelaine...

alla opoios dokimasei na brei kati pou na einai diaforetiko...prwtotupo...kai fusika kerdoforo...

einai blakwdes na anoi3eis ena magazaki me eidh dwrwn, turopitadiko, soublatzidiko h pitsaria kai alla polla otan uparxoun eidh xiliades...akoma pio blakwdes otan to anoigeis konta se kapoia idia epixeirhsh...den to apokleiw bebaia an eisai se kalh perioxh an den uparxei allos konta...analoga thn periptwsh panta...p.x. ena soublatzidiko se plateia enos xwriou einai kalh idea an eisai monos sou....kai na 8umaste panta oti kerdos exei autos pou mpainei prwtos sto paixnidi....oi epomenoi "trwne" apo thn dikia tou "pita"...

kai kati gia thn evi.....pes mas kai mas pou einai oi douleies me 800 eura na pame....etsi ki alliws kai 500 na pairna ta afentika pali ka8ikia einai....oi douleies twra dinoun apo 500 (akoma) ews 600...kai as lene oi sundikalistes mis8ous apo 1200...auta einai oneira 8erinhs nuktos...oxi bebaia gia tous dhmosious...autoi fasouli to fasouli 8a ftasoune kai ekei...8a sou 8umisw to tragoudi twn katsimixaiwn...gia ena kommati ywmi...8a kaneis polla...an breis kati kalutero fuge...alla den to blepw kai toso eukolo...an dineis 350 se daneia fantasou ton eauto sou na pairnei 500 to mhna...zori e?...

to kako einai oti oi ergodotes dinoun ligoteras stis gunaikes....se market pou douleua 58 wres thn ebdomada epairna 530 ton tetarto xrono kai oi kopeles epairnan 400-420...brasta xaralampe....auta
filakia:)

Leipsippos
11/08/2006, 07:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Το έκανε μία στις 50.
Αν το κάνανε και οι 50 τι θα γινόταν;

Αν το καναν και οι 50 θα ερχομασταν Ελλαδα για διακοπες το καλοκαιρι και λεγομασταν Μπουντεσρεπουμπλίκ!

Leipsippos
11/08/2006, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750

αλλα εδω μιλαμε για παιδια που εχουν τα παντα να γλειφουν Ε ΟΧΙ


+1000.
Αλλο το να πεινας και να το ανεχεσαι και αλλο απο "ιδεολογια" (αλλιως το λενε στο χωριο μου, ειναι αυτο που αρχιζει απο που και τελειωνει σε -τανιά, αλλα τέσπα)

panos26
11/08/2006, 09:50
ευη δωσμου τα στοιχεια του αφεντικου σου να παω να τον
αγορασω ,αυτον και την εταιρια του μαζι,,,
αντε γιατι πολλα μας τα εχει κανει!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
11/08/2006, 10:02
θενκς παιδια για ολες τις συμβουλες και τις αποψεις τα ζυγιαζω τα πραγματα και τα μετρω αυτες τις μερες

οντως δουλειες δεν υπαρχουν ...δουλειες υπαρχουν με πιο λιγα λεφτα
δικια σου δουλεια ειναι ρισκο αλλωτε καλο αλλωτε κακο

το θεμα ειναι τι εισαι διαθετιμενος να περασεις.........

εγω υπαλληλος ειμαι τα τελετυταια 6 χρονια
και εγω ειχα μισθους ακουσον ακουσον 240 ευρω και μου το καναν 360!!!!!!!!!!! να ναι καλα ε?


και 650 και 500...ολα τα σταδια εχω περασει

το θεμα ειναι τα λεφτα δεν αντιλεγω αλλα και το πως σου συμπεριφερωντε


γιατι αν σε μειωνουν δεν εχεις την ψυχολογια να δουλεψεις ....και γενικα εχεις ενα βαρος ολη μερα που μεταδιδετε και αλλου (οικογενεια φιλοι κλπ )


εγω εδω καποτε ημουν ΄΄πρωτο ονομα΄΄ αλλα ο καιρος αλλαξε....απο την μια στιγμη στην αλλη σε πανε ψηλα και σε ριχνουν στα ταρταρα και αυτο ειναι ψυχοφορο ειδικα αν επι 2 χρονια εχεις φτυσει αιμα για την δουλεια .......των αλλων..........


τες πα ...ιδωμεν.



εχω κουραστει να πρωσπαθω να αποδειξω κατι........στους αλλους
δε θελω να αποδειξω τιποτα σε κανεναν μονο στον εαυτο μου θελω πια.........:smokin:

tati
11/08/2006, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750





εχω κουραστει να πρωσπαθω να αποδειξω κατι........στους αλλους
δε θελω να αποδειξω τιποτα σε κανεναν μονο στον εαυτο μου θελω πια.........:smokin:

ευτυχώς που το κατάλαβες....;)

:beer: :beer:

γιατι ετσι είναι...

620
11/08/2006, 10:19
Ean pisteyeis oti ftaiei h agamia pou ton dernei tote katse tou gia na hremiseis :smokin:
Filika panta :)

PortisHead
11/08/2006, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
εγω εδω καποτε ημουν ΄΄πρωτο ονομα΄΄ αλλα ο καιρος αλλαξε....

Ειδες Φιλενάδα ???
Γερασες!
Πέρασε η μπογιά σου....γιαυτο σου λέω......ΠΑΝΤΡΕΨΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....να νοικοκυρευτείς.
Προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις :p

:lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:beer:
:wave2:

EVI
11/08/2006, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ειδες Φιλενάδα ???
Γερασες!
Πέρασε η μπογιά σου....γιαυτο σου λέω......ΠΑΝΤΡΕΨΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....να νοικοκυρευτείς.
Προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις :p

:lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:beer:
:wave2:

λες?


να βρω εναν γαμπρο τοτεΝΕΣ :lol: :lol: :lol:

να παω στις αγγελιες λες?:lol: :lol:

620
11/08/2006, 10:28
Ase evi meta tha exeis 2 malakes panw apo to kefali sou enan sthn douleia kai enan otan tha gyrnas spiti :lol:

Tigas
11/08/2006, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ααα.. ολα κι ολα εμενα το καλο μου αφεντικουλι χτες μου ειπε να παω σπιτι μου (οχι μονιμα ρε!)

:lol: :lol: :lol: :lol:

Δέν έχουμε ξέρεις όλοι την τύχη το αφεντικό να είναι ο






















ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΑΣ :mad:

zireous
13/08/2006, 17:29
Εύη, σε γνώρισα σε άλλο φόρουμ -όπου έσπευδες (και σπεύδεις) να βοηθήσεις περαστικούς, και συχνά τα έπαιρνες στο κρανίο (αρκετές φορές δικαιολογημένα) σε διάφορα θέματα.

Εγώ βλέπω ότι είναι γεγονός ότι έχεις αρ#ίδια, άλλα συχνά (όπως συμβαίνει με μένα πχ) ενώ σκεφτόμαστε το καλύτερο για τους άλλους, αφήνουμε τον εαυτό μας στη μοίρα του.

Προτείνω κάθε μέρα να τσεκάρεις για κάτι καλύτερο, συγκεντρώσου σε αυτό, κόψε το πολύ χαβαλέ (στο νετ πχ:rolleyes: ) μέχρι να βρεις αυτό που θέλεις να κάνεις και να σιγουρευτείς 100%.

Δε μπορώ να σε συμβουλέψω να κάνεις τη δουλειά που κάνω τώρα (οικοδομικά, συχνά άεργος (ρεκόρ 9 μήνες σερί δουλειές), μηδέν ασφάλιση συνήθως, και άλλα ωραία -κανείς δε μου σπάει το... ήθος όμως, απλά γιατί κάνω τζάμι δουλειά), ενώ ίσως να είχε μόνο ακαδημαΐκό ενδιαφέρον να σου προτείνω να παρατήσεις τη κωλοΑθήνα και να ψάξεις για κάτι άλλο στη κωλοεπαρχία (δεν είναι κακή ιδέα κατά βάθος), τουλάχιστον θα χόρταινες στροφιλίκι. Στην επαρχία, θα ακούσεις και μικρότερα μηνιάτικα από αυτά που αναφέρθηκαν, άσε που τα κολλητιλίκια δεν αφήνουν να στεριώσει ο "ξένος" -υπάρχουν εξαιρέσεις.

Ψάχτηνα γενικά, πχ μερικές φορές παίζουν ειδικά προγράμματα με επιδοτήσεις για γυναίκες, και μερικές άλλες παίζουν σεμινάρια που σου δίνουν δουλειά πιο γρήγορα -άν ήμουνα μικρότερος και είχα λίγο μυαλό παραπάνω, ίσως να έψαχνα (ακόμα και στα 2# μου) για τίποτα γρήγορες σχολές που να μου δώσουν έστω και ένα μικρό προβάδισμα στη μαμημένη σημερινή αγορά εργασίας...

Καλή τύχη, και μη μασάς -τα ζόρια πάνε και έρχονται, μη τους πολυδίνεις σημασία.

Pardalotzatziki
14/08/2006, 09:29
ena pragma prepei na kratame sto mualo mas.....
h douleia den einai h zwh mas olh.....
h zwh mas ektos douleia einai h zwh mas....
osoi den exoun kati na zhsoun ektos douleias exoun problhma...profanws...
dustuxws den exoun oloi thn tuxh na kanoun douleia auto pou goustaroun.....
wraia 8a htan na eixame oloi ena magazi me eidh gia moto...egw toulaxiston 8a to h8ela....alla...
duskolo na breis douleia pou na sou aresei...kapws...
gia afentiko akoma pio duskolo...
opote bazeis mia rokia to prwi (sthn periptwsh mou) kai bgazeis th mera...
shmasia exei na kanoume wraia pragmata na 3efeugei to mualo mas.....mia sunaulia, mia bolta, mia xazomara, mia trelitsa...otidhpote na spaei thn ka8hmerinothta...au8ormhta...na les stis 22:00 "pame bolta?" kai stis 22:01 na exeis fugei kiolas...

ante....upomonh.....sta e3hnta pente 8a glutwsoume...apo th douleia....8a asxoloumaste me wraia pragmata...
boltes, ekdromes, ar8ritika, kardia kai loipa kai loipa....

EVI
16/08/2006, 09:47
παρατηρω τριγυρω μου και βλεπω τον κοσμο
με αυτοκινιτα μηχανες να μενουν μονοι τους να πηγαινουν διακοπες και ελω μαπως?πως το κανουν?κλεβουν?

οχι

απλως λενε θα το κανω και οτι γινει
θα το κανω και ολο και καπου θα βρω την ακρη

κανουν οτι θελουν και δεν τους καιγετε καρφακι
και το αστειο ειναι οτι ευκολα δυσκολα θα την βρουν την ακρη

και λεω...μηπως εγω που θα γερασω νωριτερα το εχω παρει λαθος?
μηπως να αρχισω να κανω οτι μου ερθει στο κεφαλι και εγω και εχει ο Θεος?

να μην προβληματιζωμε γιατι η ζωη ειναι μικρη για να ειναι θλιβερη οπως ελεγε ενα ασμα που ακουγα στην εφηβεια μου?

λες να πω ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ και να το κανω χωρις να σκευτομε αν κατι παει στραβα τι θα κανω?

τελικα στη ζωη τι εχει σημασια?να τα κανεις ολα εκ του ασφαλους η να ρισκαρεις?:confused: :rolleyes:

PortisHead
16/08/2006, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750

λες να πω ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ και να το κανω χωρις να σκευτομε αν κατι παει στραβα τι θα κανω?
:confused: :rolleyes:

Ασε τα endo και τις μ@λ@κιες...και συγκεντρώσουυυυυυυυυυ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:wave2:

EVI
16/08/2006, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ασε τα endo και τις μ@λ@κιες...και συγκεντρώσουυυυυυυυυυ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:wave2:


ΡΕ ΓΑΜΤΟ ειμαι πολυ μικρη ακομα για να βασανιζω το μυαλουδακι μου οσο εχει μεινει σε τετοια το ξερω τι σκατα εχω παθει?πειτε μου οτι ειναι περαστικο και οτι θα μου περασει συντομα


:wave2:



πορτις............ζηλευουμε ? που να κανεις εντο με το τιντιεμ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

panther78
16/08/2006, 10:41
Κοίτα παντού τα ίδια σκατά είναι. Απλά κατεβάζεις τους διακόπτες για 8 ωρίτες και μετα καβαλάς την κουκλα που έχεις αργμένη έξω και πας την βόλτα σου όπως γουστάρεις εσύ να δείς γκομενακια να γουστάρεις.

Τώρα τι λέει ο κάθε μπαγλαμας ξεκούρδιστος είναι σχετικό. Το μηνιάτικο να πέφτεί και εμείς να είμαστε ορθιοι να το καίμε σε τίποτα Acapovits τελικά!!!!!!!! Αυτός την είδε με τις πουτάνες μιας και τα λεφτά του είναι πιο ομορφα απο τα μουτρα του?


Όχι δηλαδή αν ήταν άφραγκος τι θα έκανε? θα μαμουσε κομμώτριες από το κερατσίνι και θα κέρναγε GOODY's το Σ/Κ να νιώθει γκουβαρντας :)

EVI
16/08/2006, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από panther78
Κοίτα παντού τα ίδια σκατά είναι. Απλά κατεβάζεις τους διακόπτες για 8 ωρίτες και μετα καβαλάς την κουκλα που έχεις αργμένη έξω και πας την βόλτα σου όπως γουστάρεις εσύ να δείς γκομενακια να γουστάρεις.

Τώρα τι λέει ο κάθε μπαγλαμας ξεκούρδιστος είναι σχετικό. Το μηνιάτικο να πέφτεί και εμείς να είμαστε ορθιοι να το καίμε σε τίποτα Acapovits τελικά!!!!!!!! Αυτός την είδε με τις πουτάνες μιας και τα λεφτά του είναι πιο ομορφα απο τα μουτρα του?


Όχι δηλαδή αν ήταν άφραγκος τι θα έκανε? θα μαμουσε κομμώτριες από το κερατσίνι και θα κέρναγε GOODY's το Σ/Κ να νιώθει γκουβαρντας :)

συμφωνω σε ολα εκτος απο το να βλεπω γκομενακια να γουσταρω

εκτος και αν ειναι γενους αρσενικου

που παλι δε συμφωνω γιατι θα το δει καποιος και μετα ..........


58423

Λεωνίδας
16/08/2006, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από panther78
Όχι δηλαδή αν ήταν άφραγκος τι θα έκανε? θα μαμουσε κομμώτριες από το κερατσίνι και θα κέρναγε GOODY's το Σ/Κ να νιώθει γκουβαρντας :) Φαντάσου να είναι κομμώτρια από το Κερατσίνι κάποιου η μάνα και να το διαβάσει τώρα...
τι ρατσισμός Θεέ μου... :rolleyes:

SUPERMARIO
16/08/2006, 19:14
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
[B]δε παει αλλο............ειμαι στη δουλεια και δεν μπορω να μιλισω στο τηλ δεν μπορω να φυγω και το μονο που εχω μπροστα μου ειναι το μοτο............

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
--------------------------------------------------------------------

επιλογη σου ειναι...


---------------------------------------------------------------
ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΩΜΕ ΝΑ ΑΝΕΧΩΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΜΙΕς ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕς ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕς

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΣΕ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙς ΚΙΟΛΑΣ

ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΡΕ?ΕΝΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟ ΠΡΟΙΟΝ ΟΣΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΜΕΤΑ ΣΕ ΠΕΤΑΩ ΣΑΝ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ


ΚΑΤΣΕ ΔΟΥΛΕΨΕ ΕΚΕΙ 9-10 ΩΡΕς ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΕΙΡΩΝΙΕς ΜΕ ΑΓΓΑΡΕΙΕΣ ΜΕ ΦΩΝΕς ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑ 800ΕΥΡΩ ΑΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΙΛΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΕ
-----------------------------------------------------------------

ψαξε για καλυτερο εργασιακο χωρο.ξερω ειναι δυσκολες οι μερες αλλα και λιγο ψαξιμο παραλληλα με την δουλεια δεν πειραζει.



-----------------------------------------------------------------------------
ΠΟΥ ΠΕΤΑΣ 4000 ΣΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ

ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΡΩΣΣΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑς ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝ ΚΥΡΙΕΣ..ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ
-----------------------------------------------------------------------------

αν χαλαει λεφτα στα μπουζουκια και γαμαει γκομενες απο το ανατολικο μπλοκ ειναι δικη του δουλεια & δεν σε αφορα.(χωρις παρεξηγηση αλλα ζωη του ειναι & την κανει οτι θελει)



----------------------------------------------------------------
ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙ....ΝΑ ΣΕ ΠΑΤΑΝΕ ........................



σορυ ρε παιδια καπου επρεπε να πω για να μην βαλω τα κλαμματα
--------------------------------------------------------------------

καλα κανεις και τα λες απλα θα σου ελεγα να επικεντρωθεις στον εργασιακο σου χωρο και οχι εξω απο αυτον.δοξα τον θεο να λες με την ανεργια στο 13% (αν θυμαμαι καλα) που εχεις εστω και τα 800 ευρω τον μηνα.μην ξεχνας οτι καποιοι απο εμας ουτε το moto δεν μπορουμε να διαβασουμε στην δουλεια.

παντα φιλικα:beer:

Pardalotzatziki
18/08/2006, 10:49
dear EVI mallon pernas mia "fash"...
nomizw 8a zhseis.....
prospa8hse na xalarwseis...
h zwh exei problhmata...mhn ta afhneis na se rixnoun...
logiko einai kapoies stigmes na exeis tis maures sou...
alla oxi sunexeia....
mh me pare3hghseis...alla an den exeis sxesh....bres kanena kalo palhkari (mhn peis oti den uparxoun)...boh8aei...

EVI
18/08/2006, 10:59
ρε παιδια οτι εχω προβλημα συμπεριφωρας μεσα στον εργασιακο μιυ χωρο η οτι τουλαχιστον το κλιμα μπορει να ειναι καλο αλλα εγω να μην κολαω δε σημαινει ουτε οτι δεν εχω ζωη ουτε οτι τα εχω χαμενα

super mario το ιντερνετ ειναι κλειστο κανονικα εγω το εχω ανοιξει και παραλληλα που γραφω εδω στελνω mail μιλαω στο τηλεφωνο γραφω........


pardalotzatziki φιλε δε παρεξηγουμε αν και αν ημουν αλλος ανθρωπος θα ελεγα οτι μου λες οτι εχω αλλα προβληματα και εκνευριζωμε λογο ελειψης:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


εχω αγορι και μαλιστα ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ που ειχα ποτε και ειμαι μια χαρα και φιλους και παρεες αυτο ομως δε θα με κανει αποχαυνωμενο και θα λεω δε γαμιετε μωρε εχω το γκομενο μου θα παω και καμμια βολτα και τελος


θελω να προχωρησω τη ζωη μου γιατι ο καθενας θελει να ζει καπως ε λοιπον εγω δε θελω να δουλευω ολη μερα μονο και μονο για να πληρωνω μια μηχανη καφεδες και τσιγαρα (και τηλεφωνα)

γιατι μονο αυτα μπορω να καλυψω


ανεργια υπαρχει μεγαλη ....το ξερω...οπως επισεις ξερω οτι οποιος θελει δουλεια ε δε μπορει θα βρει...δε φοβαμε να δουλεψω .....δουλευω απο την επομενη μερα που τελειωσα το λυκειο (και ξερω πολλους που δουλευαν απο πιο μικροι) αλλα παντα αναζηταμε το καλυτερο νομιζω ε?


ισως να ειναι φαση

ισως να ειμαι στη φαση οτι θελω να εχω δικο μου σπιτι κλπ κλπ
και δε μπορω εκτος και αν φροντισω....λεφτα στην ακρη δε μπαινουν τα χρονια περνανε και τι κανω?μια τρυπα στο νερο......




το ποστ γραφτηκε κατω απο μεγαλη πιεση που καπου επρεπε να βγαλω.......δε χριζω ψυχαναλυσης νομιζω για αυτο.....ε?

αυτα.

SUPERMARIO
18/08/2006, 15:13
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
[B]το ποστ γραφτηκε κατω απο μεγαλη πιεση που καπου επρεπε να βγαλω.......δε χριζω ψυχαναλυσης νομιζω για αυτο.....ε?
-----------------------------------------------------------



μιλησε μας για τα παιδικα σου χρονια!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

950dim
19/08/2006, 09:46
Δεν ειναι κατι ανησυχητικο,το παθαινω συχνα κι εγω(και κατι χιλιαδες φανταζομαι ακομα)...
Ειναι πολλες οι φορες που θελω να στειλω την οθονη στο απεναντι γραφειο...
Σκεφτομαι ομως κατι τετοιο και χαλαρωνω...


58564

MOZART
19/08/2006, 10:28
evi το μονο που εχω να σου πω ειναι:


58566