PDA

View Full Version : Χάθηκαν χαρτιά από Cbf600



jb21
03/08/2006, 12:35
Χθές το βράδυ έχασα τα χαρτιά της μηχανής μου (Honda CBF600) στη διαδρομή Παγκράτι-Καλλιθέα.
Είναι μέσα σε ζελατίνα (αδεια, ασφαλεια, τέλη, βιβλίο service)

Αν κάποιος βρει κάτι παρακαλείται να επικοινωνήσει στο jb21@freemail.gr ή με pm

Γιάννης

Nostra
03/08/2006, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από jb21
Χθές το βράδυ έχασα τα χαρτιά της μηχανής μου (Honda CBF600) στη διαδρομή Παγκράτι-Καλλιθέα.
Είναι μέσα σε ζελατίνα (αδεια, ασφαλεια, τέλη, βιβλίο service)

Αν κάποιος βρει κάτι παρακαλείται να επικοινωνήσει στο jb21@freemail.gr ή με pm

Γιάννης

ΚΆΝΕ ΔΉΛΩΣΗ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΊΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΜΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΆΛΛΑ ΠΙΘΑΝΑ .....

jb21
03/08/2006, 13:18
Ευχαριστώ, το εχω δηλώσει ήδη στην αστυνομία όπου μου είπαν σε 10 ημέρες να πάω να πάρω βεβαίωση για να πάω στο υπουργείο να βγάλω καινούρια άδεια.

Πρέπει να δηλώσω την απώλεια σήμερα και στο υπουργείο;

Γιάννης

Nostra
03/08/2006, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από jb21
Ευχαριστώ, το εχω δηλώσει ήδη στην αστυνομία όπου μου είπαν σε 10 ημέρες να πάω να πάρω βεβαίωση για να πάω στο υπουργείο να βγάλω καινούρια άδεια.

Πρέπει να δηλώσω την απώλεια σήμερα και στο υπουργείο;

Γιάννης

θα πρέπει τουλάχιστον να τους πάρεις τηλ. να ρωτήσεις...

στην αστυνομία δεν τους ρώτησες?

latris mixanis
03/08/2006, 14:08
Επίσης μίλα και με την ασφαλεία σου :)

jb21
04/08/2006, 11:54
Σας ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες.
Τα χαρτιά μου βρέθηκαν από κάποιον/α Καλό Άνθρωπο, ο οποίος τα έβαλε μέσα σε ένα φάκελο και τα άφησε στο γραμματοκιβώτιο της πολυκατοικίας μου. Να 'ναι πάντα καλά.
Στην αστυνομία πήγα πάλι σήμερα όπου έκανα νέα υπεύθυνη δήλωση ότι βρέθηκαν τα χαρτιά και όλα τελείωσαν.

Γιάννης

tsiros_temp
04/08/2006, 12:10
Τέλος καλό, όλα καλά!

τσίμπα! :beer:

Giorgos19
04/08/2006, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από jb21
Σας ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες.
Τα χαρτιά μου βρέθηκαν από κάποιον/α Καλό Άνθρωπο, ο οποίος τα έβαλε μέσα σε ένα φάκελο και τα άφησε στο γραμματοκιβώτιο της πολυκατοικίας μου. Να 'ναι πάντα καλά.
Στην αστυνομία πήγα πάλι σήμερα όπου έκανα νέα υπεύθυνη δήλωση ότι βρέθηκαν τα χαρτιά και όλα τελείωσαν.

Γιάννης



Να ρε υπαρχουν ακομα ανθρωποι στις μερες μας.

toyota
04/08/2006, 13:17
Αν όμως τα βρήκε αρχικά "κάποιος" που δεν έπρεπε και πήρε τα στοιχεία της άδειας,τότε τί γίνετε;Αν σε καλέσουν καμιά μέρα στο Αστ. Τμημα και σου πουν κύριε καταζητήστε,εσύ τί θα τους πείς;

Εγώ στη θέση σου δε θα έλεγα οτι τα βρήκα.Θα άφηνα να υπάρχει η δήλωση κλοπής για παν ενδεχόμενο.

sniper
04/08/2006, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyota
Αν όμως τα βρήκε αρχικά "κάποιος" που δεν έπρεπε και πήρε τα στοιχεία της άδειας,τότε τί γίνετε;Αν σε καλέσουν καμιά μέρα στο Αστ. Τμημα και σου πουν κύριε καταζητήστε,εσύ τί θα τους πείς;

Εγώ στη θέση σου δε θα έλεγα οτι τα βρήκα.Θα άφηνα να υπάρχει η δήλωση κλοπής για παν ενδεχόμενο.

Η αρχική δήλωση υπάρχει στον φάκελο... μαζί με την 2η δήλωση. Δεν τις σκίζουν τις δηλώσεις....