PDA

View Full Version : επανηλθε,αλλα του'μεινε η βλακεια



stavrogin
03/08/2006, 14:23
Γνωστο παλικαρακι 21μαιων ,χτηπησε στο κεφαλι αφου δε φορουσε κρανος μετα απο πτωση με Ζ750.
Επεσε σε κωμα ,και τελικα ξαναβρηκε τις αισθησεις του,αφου πρωτα πηγαν και ηρθαν στον αλλο κοσμο ολη του η οικογενεια.

Πως επεσε.Ανοιξε το γκαζι αποτομα σε γλυστερο οδοστρωμα, η μηχανη γληστρισε και απο τον πανικο του εκοψε γκαζι ,ξανανοιξε και του γυρησε η μηχανη καπελο.Κατα τι γνωμη μου καθαρη ανοησια,απερισκεψια,αγνοια,ανωριμοτητα

Τωρα που ειναι καλα σκεφτεται να παρει R1 .Σου λεει ,το μαθα το Ζ ,μου φαινεται λιγο.

Ηθελα να ξερα τι σκοπευουν να κανουν οι γονεις του (γιατι με δικα τους λεφτα το πηρε το μηχανακι)

Giorgos19
03/08/2006, 14:41
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Τι να πεις...σπανια θα βρεις ατομο που οι γονεις του εχουν παρει μηχανη και το εκτιμα.
Το παιδι ειναι γνωστος σου??Sorry αλλα ειναι χοντρος λαλακας.ΟΙ πιο πολυ μετα απο μια τετοια εμπειρια ερχονται στα ισια τους.
Και οι γονεις του βεβαια αν του παρουν το R1 θα ειναι πιο μεγαλοι λαλακες απο αυτον...
Αλλα απ ο,τι καταλαβα παιζουν αρκετα μπικικινια...

:sad:

idi
03/08/2006, 14:44
κριμα... :(

Sabre
03/08/2006, 14:48
ΠΗΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Τώρα που έκανα βαβά και καπούτ μηχανάκι μπαμπάς πάρει εμένα άλλο μηχανάκι καινούργιο

Θα βάλω και την φίλη μου επάνω την επόμενη φορά!

Το κράνος μου χαλάει το μαλί

Μυαλό δεν έχω

Ουτε οι γονείς μου

Αλλά έχουν λεφτά!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

καλύτερα να μην κυκλοφορεί το παλικάρι στον δρόμο.....

gcrook
03/08/2006, 14:50
Κριμα, ξεκριμα, σε μερικους ανθρωπους ο Θεος δινει μια ευκαιρια, και εκεινοι την πετανε στην τουαλετα και τραβανε το καζανακι.

Η επιθυμια του να αγορασει R1 με την δικαιολογια οτι το εμαθε το Ζ (μαλλον ποτε δεν το ειχε το Ζ αυτο τον ειχε απ'οτι καταλαβα) , ειναι απορροια του πληγωμενου εγωισμου του.

Οταν αυτος ομως, μπαινει πανω απο την κοινη λογικη η και την αυτοκριτικη, τοτε ειμαστε αξιοι της μοιρας μας.

Εγω προσωπικα αν ημουν κοντα θα του ελεγα " κανε οτι θες παλικαριμ' . Απλα φροντισε να μην πονεσει το επομενο, και οι γιατροι ανθρωποι ειναι κριμα να σπαταλησουν την ωρα τους σε εναν μαλακα".:rolleyes:

Giorgos19
03/08/2006, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Κριμα, ξεκριμα, σε μερικους ανθρωπους ο Θεος δινει μια ευκαιρια, και εκεινοι την πετανε στην τουαλετα και τραβανε το καζανακι.

Η επιθυμια του να αγορασει R1 με την δικαιολογια οτι το εμαθε το Ζ (μαλλον ποτε δεν το ειχε το Ζ αυτο τον ειχε απ'οτι καταλαβα) , ειναι απορροια του πληγωμενου εγωισμου του.

Οταν αυτος ομως, μπαινει πανω απο την κοινη λογικη η και την αυτοκριτικη, τοτε ειμαστε αξιοι της μοιρας μας.

Εγω προσωπικα αν ημουν κοντα θα του ελεγα " κανε οτι θες παλικαριμ' . Απλα φροντισε να μην πονεσει το επομενο, και οι γιατροι ανθρωποι ειναι κριμα να σπαταλησουν την ωρα τους σε εναν μαλακα".:rolleyes:




+1 :(

mystique
03/08/2006, 14:54
stavrogin, to kratas pou to kratas sto avatar!

de tou to kopanas xana sto kefali bas k ......?

:look:

Gandalf dr685sm
03/08/2006, 15:03
Δεν θα σταθώ στο οτι έμαθε ή δεν έμαθε το Ζ και θέλει την Ρένα τώρα.... δικαίωμα του να λέει οτι θέλει...

Εγώ θα σταθώ στην ηλιθιότητα της επιμονής να μην φοράει κράνος...

Δεν του στέλνεις το άρθρο του JohnPan απο κάτω που έπεσε με το κράνος, όπως και μια φωτογραφία δική του , όπως ήταν στην εντατιική, μπας και βάλει πλέον μυαλό;.... αμφίβολο, αλλά που ξέρεις;


Gandalf

gcrook
03/08/2006, 15:05
Stavrogin ποσο γνωστος σου ειναι;
Να του μεταφερεις το θρεντ με καποιον τροπο μπας και η μαλακια δωσει την θεση της στην ντροπη:rolleyes: :mad:

edit:Με προλαβε ο φιλος ganfalf αποπαν':wave2:

adam_tsouk
03/08/2006, 15:49
προσωπικα απαξιω και να ασχοληθω με τετοιες καταστασεις...

ο καθεις ειναι υπευθυνος για τον εαυτο του.

οι γονεις ας παιξουν τον ρολο που τους αρμοζει ή αυτός που τους ευχαριστει....:rolleyes:

stavrogin
03/08/2006, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Stavrogin ποσο γνωστος σου ειναι;
Να του μεταφερεις το θρεντ με καποιον τροπο μπας και η μαλακια δωσει την θεση της στην ντροπη:rolleyes: :mad:

edit:Με προλαβε ο φιλος ganfalf αποπαν':wave2:

ξαδερφακι,φιλης ειναι.Εμαθα το ατυχημα και μαθαινα την εξελιξη της υγειας του απο ενδιαφερον.Σημερα η φιλη μου ειπε οτι ειναι πλεον σε πληρη υγεια και μου μετεφερε την κουβεντα τους,το πως επεσε,το οτι ειχε Ζ (η φιλη το ηξερε το μηχανακι γιατι εχω ιδιο)
Της ελεγε επισης πως παταγε ολα τα 1000 σε εκκινησεις αλλα το R1 του ριχνε ,λεει σε τελικη.......κοινως κουκουρουκου

Μαλλον απο ανοητο εγωισμο κανει σα να μη συνεβει τιποτα.Και σιγουρα βαζει υποψηφιοτητα για τον αλλο κοσμο με τις ανοησιες του.

Καλο ειναι να χουν οι γονεις σου λεφτα και να περνεις οτι θες.Αλλα φαινεται πως αμα το δουλεψεις και το παρεις σεβεσαι παραπανω οχι μονο την περιουσια σου αλλα και τον εαυτο σου.

αμα τον γνωρισω απο κοντα ,θα του τα χωσω χοντρα.λιγο ρεζιλεμα δεν εβλαψε κανενα.

Giorgos19
03/08/2006, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
ξαδερφακι,φιλης ειναι.Εμαθα το ατυχημα και μαθαινα την εξελιξη της υγειας του απο ενδιαφερον.Σημερα η φιλη μου ειπε οτι ειναι πλεον σε πληρη υγεια και μου μετεφερε την κουβεντα τους,το πως επεσε,το οτι ειχε Ζ (η φιλη το ηξερε το μηχανακι γιατι εχω ιδιο)
Της ελεγε επισης πως παταγε ολα τα 1000 σε εκκινησεις αλλα το R1 του ριχνε ,λεει σε τελικη.......κοινως κουκουρουκου

Μαλλον απο ανοητο εγωισμο κανει σα να μη συνεβει τιποτα.Και σιγουρα βαζει υποψηφιοτητα για τον αλλο κοσμο με τις ανοησιες του.

Καλο ειναι να χουν οι γονεις σου λεφτα και να περνεις οτι θες.Αλλα φαινεται πως αμα το δουλεψεις και το παρεις σεβεσαι παραπανω οχι μονο την περιουσια σου αλλα και τον εαυτο σου.

αμα τον γνωρισω απο κοντα ,θα του τα χωσω χοντρα.λιγο ρεζιλεμα δεν εβλαψε κανενα.



Μαζι σου...+100000000000000000000

VanDiemen
03/08/2006, 16:29
Τι να πει κανείς... Ας ελπίσουμε ότι θα φοράει κράνος από δω και πέρα και θα είναι καλό κράνος!! Αλλά γιατί να προκαλεί την τύχη του... :sad: Είναι όπως τα λέει ο gcrook! (δεν παριστάνω το δικηγόρο του και δε χρειάζεται, απλώς μου άρεσε έτσι όπως το έθεσε)

devil's animal
03/08/2006, 16:35
γιατι δεν του λες να παρει καμια busa κωλοφτιαγμενη...

ή οχι καλυτερα...να παρει το zzr 1400....



και να του βαλει και νιτρο....:look: :look: :look:


δεν μπορει...και εκινησεις καλες θα εχει και τελικες!!!

σουπερ :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:


ας κανει και μια αιτηση για δωρητης μελων σωματος ομως γιατι καποιος καλος ανθρωπος θα σωθει απ'την δικια του μαλακια...να κανει και κατι καλο εστω και ετσι!!

bzrmiltos
03/08/2006, 18:38
πιτσιρικας ειναι !!να του τη λες συνεχεια και ασχημα .μπας και στρωσει ,,,:beer: :beer:

tsiros_temp
03/08/2006, 19:25
Τελικά είχε δίκιο ένας κοντινός μου άνθρωπος όταν έλεγε ότι, τελικά, οι άνθρωποι δεν μαθαίνουν από τα λάθη τους...
:rolleyes:

vassilis88
03/08/2006, 19:27
τι πιτσιρικας ρε παιδια 21 χρονων ειναι!απλα απ οτι καταλαβαινω ανωριμος κ δεν εκτιμαει το τι κανουν οι γονεις του γι αυτον.κ απ οτι φαινεται δεν το σηκωνει κ το πολυ το γκαζι μονο θα ξαναφαει τα μουτρα του αμα συνεχισει ετσι.

Alx 84
04/08/2006, 13:54
τι να πω...:sad: :sad: :sad: :sad:

το παλικάρι παθαίνει τέτοια ζημιά (και το οτι ήταν λάθος χειρισμός δε το κρίνω, μπορεί να τύχει στον καθένα), χωρίς να φοράει εξοπλισμό, συνέρχεται κ πάει να πάρει πύραυλο;;;

ΕΛΕΕΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ

πέρα από την πλάκα πολλοί φανατικοί μοτοσυκλετιστές θα πάθαιναν τρελό σόκ μετά από αυτό. θα καβαλούσαν μεν, αλλά ίσως μετά από αρκετό καιρό (και σε μερικές περιπτώσεις θα τα παρατούσαν)..


Και ο στοκος αυτός θα ξανακαβαλήσει πιο γρήγορη μοτοσυκλέτα και πάλι χωρίς κράνος!!!

έλα μωρέ, αφού γλυτώσαμε μια, θα γλυτώσουμε ξανά...

Λυπάμαι τους γονείς και τους φίλους του... Κανέναν άλλο...

antonis21
04/08/2006, 16:31
ρε αδερφε αν μπορεις να του βαλεις μυαλο καντο με οτι τροπο μπορεις.. μπορει να ειναι ενα μαλα.. που με τα λεφτα του μπαμπα ζει και το παιζει και καπως.. αλλα αυτος δεν ειναι λογος να χασει την ζωη του.. οταν περνουμε μεγαλη μηχανη πρωτα αγοραζουμε εναν παρα πολυ καλο εξοπλισμο και μετα την μηχανη.. και μεγαλη μηχανη δεν οδηγαει ο καθενας πρεπει να εχεις και την καταληλη εμπειρια.. μην το συζητας αν μπορεις κανε κατι και ας βγεις εσυ κακος.. τουλαχιστον να παρει εναν καλο εξοπλισμο λεφτα θα χουνε φανταζομαι και ο θεος μαζι του.....

antonis21
04/08/2006, 16:33
και γιατι ρε αδερφε να εκτιμησει τα λεφτα των γoνιων του? αφου ετσι το μαθανε το παιδι δουλεψε ποτε να δει πως βγαινουν τα λεφτα? ολα ετοιμα πιθανον να τα ειχε... οι γονεις του φταινε οχι αυτος...

Vezouvios
04/08/2006, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis21
και γιατι ρε αδερφε να εκτιμησει τα λεφτα των γωνιων του? αφου ετσι το μαθανε το παιδι δουλεψε ποτε να δει πως βγαινουν τα λεφτα? ολα ετοιμα πιθανον να τα ειχε... οι γονεις του φταινε οχι αυτος...


Σωστος ο φιλος!!!!
Οι γονεις φταινε!!!!


Και οπως παντα που το λεω!!!

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΕΙΑ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ!!

antonis21
04/08/2006, 18:11
γιατι ρε αδερφε εχουμε οι πιο πολυ παιδεια γενικα για να εχουμε κ στην οδηγηση?

tsiros_temp
04/08/2006, 19:17
Και ξέρεις και ποιά είναι η πλάκα... άμα πεις σε κανένα "ρε συ... παραείσαι ανορθόγραφος... προσπάθησε να μάθεις ορθογραφία" θα σου την πει. Se greeklish. ME KEFALAIA. KAI 8A SU PI OTI DEN EXI SIMASIA AUTO

:sick:

Μια μικρή αλλαγή, φέρνει μια μεγάλη.

Αν κάποιος αρχίσει και δίνει σημασία στα μικρά πράματα (διάβασμα βιβλίων με ουσιαστικό περιεχόμενο) μετά τα σημαντικότερα είναι προσβάσιμα (κατανόηση του ότι, αν με το 750 φας τα μούτρα σου, αυτό δε σημαίνει οτι "δε μου φτάνει, θέλω τη Ρένα", για παράδειγμα)

χμ... :D

stavrogin
07/08/2006, 03:35
Οταν δε μπορεις να κανεις παρεα με σοφους ,ακου τους λαικους ανθρωπους.
λεει ο Νιτσε
Εννοει οτι δε χρειαζονται βιβλια για να ειναι κανεις ανθρωπος .Η ζωη τα περιεχει ολα.

Τωρα οσον αφορα τον εν λογο.Μπορει αυτος να λεει διαφορα αλλα κατα τη γνωμη μου εχει χεστει απανω του κι οσα λεει ειναι λεονταρισμοι.

Ειναι ακομα στην δυσκολη ηλικια .Εγω αρχισα να βαζω μυαλο μετα τα 25

Tsakalaki
07/08/2006, 12:07
Έλεος.... ειδικά αυτό με το κράνος...Κάτι τέτοιοι βγάζουν τη φήμη για τους μοτοσυκλετιστές.....Τι να πω....καλά μυαλά στους υπόλοιπους

VanDiemen
07/08/2006, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
Και ξέρεις και ποιά είναι η πλάκα... άμα πεις σε κανένα "ρε συ... παραείσαι ανορθόγραφος... προσπάθησε να μάθεις ορθογραφία" θα σου την πει. Se greeklish. ME KEFALAIA. KAI 8A SU PI OTI DEN EXI SIMASIA AUTO

:sick:

Μια μικρή αλλαγή, φέρνει μια μεγάλη.

Αν κάποιος αρχίσει και δίνει σημασία στα μικρά πράματα (διάβασμα βιβλίων με ουσιαστικό περιεχόμενο) μετά τα σημαντικότερα είναι προσβάσιμα (κατανόηση του ότι, αν με το 750 φας τα μούτρα σου, αυτό δε σημαίνει οτι "δε μου φτάνει, θέλω τη Ρένα", για παράδειγμα)

χμ... :D

Αυτό..και να μάθουμε να βλέπουμε τα λάθη πρώτα σε μας και να τα αναγνωρίζουμε... και όταν εξασφαλίσουμε το ότι δεν θα τα ξανακάνουμε, μπορούμε να τα επισημάνουμε και στους άλλους!!

alexk
07/08/2006, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
το οτι ειχε Ζ (η φιλη το ηξερε το μηχανακι γιατι εχω ιδιο)
Της ελεγε επισης πως παταγε ολα τα 1000 σε εκκινησεις αλλα το R1 του ριχνε ,λεει σε τελικη.......κοινως κουκουρουκου


Μα είναι προφανές ότι το παλικάρι είναι οδηγάρα! Έτσι εξηγείται!!!
Εγώ λέω να το σκεφτεί σοβαρά για ένα M1, γιατί κάτι μου λέει ότι και το R1 λίγο θα είναι για τα χέρια του. Βέβαια, άν πάρει R1, ένα τρομπέτο θα γεννηθεί σύντομα.

Τελικά, μερικοί είναι πολύ τυχεροί.
Θα ήμουν πανευτυχής άν η οικογένειά μου, μου είχε δώσει 1 ευρώ για να πάρω μια βίδα για το μηχανάκι μου.

Βαγγελας
16/08/2006, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
ξαδερφακι,φιλης ειναι.Εμαθα το ατυχημα και μαθαινα την εξελιξη της υγειας του απο ενδιαφερον.Σημερα η φιλη μου ειπε οτι ειναι πλεον σε πληρη υγεια και μου μετεφερε την κουβεντα τους,το πως επεσε,το οτι ειχε Ζ (η φιλη το ηξερε το μηχανακι γιατι εχω ιδιο)
Της ελεγε επισης πως παταγε ολα τα 1000 σε εκκινησεις αλλα το R1 του ριχνε ,λεει σε τελικη.......κοινως κουκουρουκου

Μαλλον απο ανοητο εγωισμο κανει σα να μη συνεβει τιποτα.Και σιγουρα βαζει υποψηφιοτητα για τον αλλο κοσμο με τις ανοησιες του.

Καλο ειναι να χουν οι γονεις σου λεφτα και να περνεις οτι θες.Αλλα φαινεται πως αμα το δουλεψεις και το παρεις σεβεσαι παραπανω οχι μονο την περιουσια σου αλλα και τον εαυτο σου.

αμα τον γνωρισω απο κοντα ,θα του τα χωσω χοντρα.λιγο ρεζιλεμα δεν εβλαψε κανενα.


ΜΑΖΙ σου ΟΛΟ το Αμβουργο !!!!!

οχι λιγο αλλα ...... ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ Ρεζιλεμα θελει !!!!!

και οι Γονεις επισης θελουν ενα μπινελικωμα !!!!!!! :nono:

Φιλαλήθης
17/08/2006, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
Αυτό..και να μάθουμε να βλέπουμε τα λάθη πρώτα σε μας και να τα αναγνωρίζουμε... και όταν εξασφαλίσουμε το ότι δεν θα τα ξανακάνουμε, μπορούμε να τα επισημάνουμε και στους άλλους!!
Αλλάζει ο ρους της συζήτησης βέβαια, αλλά θέλω να πω πως είναι σχεδόν αδύνατον να δεις τα λάθη σου. είναι πιθανότερο να σου τα δείξει κάποιος κοντινός σου που σε ξέρει και ξέρει τον τρόπο να σου τα επισημάνει. Αλλά αυτό είναι μια άλλη κουβέντα.

Tropeas
17/08/2006, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
Αλλάζει ο ρους της συζήτησης βέβαια, αλλά θέλω να πω πως είναι σχεδόν αδύνατον να δεις τα λάθη σου. είναι πιθανότερο να σου τα δείξει κάποιος κοντινός σου που σε ξέρει και ξέρει τον τρόπο να σου τα επισημάνει. Αλλά αυτό είναι μια άλλη κουβέντα.
Θεωρά ότι έχεις λάθος,
παίζει η σοβαρότητα του λάθους,
και το αντίκτηπο που θα έχει αν επαναληφθεί,
σε έναν κόσμο που η ασυδοσία δεν τιμωρείται , και το ευκολότερο είναι να γίνεται τότε...
η μάζα θα ευχαριστιέται να ασυδωσεί και να επαναλαμβάνει τα λάθη αφού δεν έχει συνέπειες, ή είναι τυφλή για να τις δει...

kaps
18/08/2006, 07:26
Εδώ έχω το κουνιάδο μου που καβαλάει ένα ΤΤ600 μετατροπή motard , έχει φάει με άλλες μηχανές τις κατραπακιές μέχρι και νοσοκομείο νοσηλεύτηκε με διάσειση . Δυστυχώς κράνος δεν αγόραζε. Αφήστε δε τις κλήσεις που έχει αρπάξει . Τι να κάνω με την γυναίκα μου , του πήραμε κράνος . Ε όσο εγώ το πήρα άλλο τόσο αυτός το φόρεσε . Ούτε μια φορά . Τι να πεις μετά .ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΟΥ .

VanDiemen
18/08/2006, 08:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από kaps
.....Τι να πεις μετά .ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΟΥ .

Δε φαντάζεται, πόσο! :sad:

Alx 84
18/08/2006, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από kaps
Ε όσο εγώ το πήρα άλλο τόσο αυτός το φόρεσε . .


Τότε... λυπάμαι που το λέω αλλά είναι όπως το λές! κακό του κεφαλιού του...:sad: :sad: :sad: :sad:

zireous
19/08/2006, 21:12



58602

Φιλαλήθης
19/08/2006, 22:16
εγώ θα έλεγα κακό του δικού σου κεφαλιού, που πλήρωσες με δικά σου λεφτά για τη μαλακία κάποιου άλλου.

επιπλέον, το "όσο εγώ το πήρα, άλλο τόσο αυτός το φόρεσε", στην περίπτωσή σου (που πράγματι εσύ το πήρες) σημαίνει ότι αυτός το φόρεσε.

Πάρε το κράνος πίσω, δώσε το σε κάποιον που θέλει κράνος αλλά ζορίζεται οικονομικά (χλωμό, να έχει μηχανή και να μην έχει λεφτά για κράνος, αλλά λιγότερο απίθανο από το να δίνεις κράνος σε κάποιον και τελικά να μη το φοράει)

zireous
02/09/2006, 19:03
Πάρε τη παραπάνω εικόνα, τύπωσέ τη και κόλλα τη στη μηχανή του με UHU στικ (όταν τη βγάλει, την επόμενη φορά με κόλλα πολυουρεθάνης). Μπορεί όταν αρχίσουν να γελάνε μαζί του να βάλει μυαλό.

Δεν θα σου δείξω παλιές μου ακτινογραφίες να δεις το δέντρο στο κρανίο, δυστυχώς μερικοί από μας παθαίνουμε πρώτα και μετά μαθαίνουμε., φυσικά τότε που πρωτοέβαλα κράνος (με παπί) το κράνος ήταν αξεσουάρ, και ακόμα φορολογείται σαν τέτοιο. :mad:

mbjp
04/09/2006, 17:49
Αυτο που με θλιβει & με εξοργιζει περισσοτερο στη προκειμενη περιπτωση, ειναι οτι σακατευονται & σκοτωνονται παιδια που φορανε κρανος και τη γλυτωνουν κατι τετοια ζωα.

πειτε οτι τα παραλεω αλλα ετσι αισθανομαι διαβαζοντας ολα αυτα.

Στο σταθμο της Ν.Ιωνιας βλεπω την προπερασμενη βδομαδα ενα ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ ΑΜΟΥΣΤΑΚΟ πανω σε ZX6R και απο πισω καβαλα η γκομενα.

Ποιοι φταινε; 100% οι γονεις. Οχι, λαθος. 100000% οι γονεις. Το κριμα στο λαιμο τους λοιπον και οχι αλλα δακρυα για τους ΗΛΙΘΙΟΥΣ.

vassilis88
04/09/2006, 23:05
μπορει να το πηρε με δικα του λεφτα!:lol: :lol:

gian_nykt
05/09/2006, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Γνωστο παλικαρακι 21μαιων ,χτηπησε στο κεφαλι αφου δε φορουσε κρανος μετα απο πτωση με Ζ750.
Επεσε σε κωμα ,και τελικα ξαναβρηκε τις αισθησεις του,αφου πρωτα πηγαν και ηρθαν στον αλλο κοσμο ολη του η οικογενεια.

Πως επεσε.Ανοιξε το γκαζι αποτομα σε γλυστερο οδοστρωμα, η μηχανη γληστρισε και απο τον πανικο του εκοψε γκαζι ,ξανανοιξε και του γυρησε η μηχανη καπελο.Κατα τι γνωμη μου καθαρη ανοησια,απερισκεψια,αγνοια,ανωριμοτητα

Τωρα που ειναι καλα σκεφτεται να παρει R1 .Σου λεει ,το μαθα το Ζ ,μου φαινεται λιγο.

Ηθελα να ξερα τι σκοπευουν να κανουν οι γονεις του (γιατι με δικα τους λεφτα το πηρε το μηχανακι)

Φιλε μου, το Z δυστυχός είναι το μεταβατικό στάδιο απο το παπάκι σε μοτο............και μάλιστα σε 750. Δεν είναι το μοναδικό συμβάν μιας και με το που βγήκε η μοτο αυτή πήγαν οι πιτσιρικάδες με τα κολοφτιαγμένα παπάκια (που τους έπερνε φυσικά) και τα πήραν, αλλά δυστυχώς νόμιζαν οτι πήραν μεγάλο παπάκι και με την λογική του ξεκράνοτου και της μη αίσθησης γκαζιού - κυβικών δεν είναι λίγοι αυτοί που γκρεμίστηκαν με το καλημέρα ή και που χαιρέτησαν......!!!!