PDA

View Full Version : Είναι τρελοί;



Respect
07/08/2006, 07:16
Είναι απίστευτο.. μου την ανοίγουν αυτοκίνητα για κόντρα.(!) :a31: :a06:

620
07/08/2006, 07:38
Eixa dei prin kamposa xronia sierra cossworth na pernaei CBRR900 fireblade se repriz.
Prosexe ti tha einai dipla sou, kykloforoun kai kati EVO 600+ HP kai an eisai kai kamia ethniki mporei kai na bretheis pro ekplikseos.:)

Vezouvios
07/08/2006, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Eixa dei prin kamposa xronia sierra cossworth na pernaei CBRR900 fireblade se repriz.
Prosexe ti tha einai dipla sou, kykloforoun kai kati EVO 600+ HP kai an eisai kai kamia ethniki mporei kai na bretheis pro ekplikseos.:)

Πεστο ψεματα!:beer:

Kizoku
07/08/2006, 07:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Eixa dei prin kamposa xronia sierra cossworth na pernaei CBRR900 fireblade se repriz.
Prosexe ti tha einai dipla sou, kykloforoun kai kati EVO 600+ HP kai an eisai kai kamia ethniki mporei kai na bretheis pro ekplikseos.:)

Οπότε αν δεν ασχοληθείς δεν του δίνεις και την ικανοποίηση! :winka:

Respect
07/08/2006, 07:46
Ok!.. άντε με sierra cossworth να το καταλάβω πως κάτι ψάχνει να βρει αλλά με το 106;..τι;..τι γαμώ το κερατό μου;:a018:

makis206
07/08/2006, 07:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Ok!.. άντε με sierra cossworth να το καταλάβω πως κάτι ψάχνει να βρει αλλά με το 106;..τι;..τι γαμώ το κερατό μου;:a018:

Για τι μηχανάκι μιλάμε ;:D


:lol: :beer: :lol:

Respect
07/08/2006, 07:56
vstrom 1000.

Vezouvios
07/08/2006, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Ok!.. άντε με sierra cossworth να το καταλάβω πως κάτι ψάχνει να βρει αλλά με το 106;..τι;..τι γαμώ το κερατό μου;:a018:

Γιατι ρε σι το λες αυτο???
Ξερεις ποσα μηχανακια εχω περασει με το 106 ραλλακι που εχω??











































ΟΧΙ πολλα!!!
Παντως κατι transalp XT και αυτα που ειναι χαμηλο ροπα!!!
Ταμ μαμιζω!!!:rotflmao: :rotflmao:

Respect
07/08/2006, 08:00
Νάτος!..το πιάσαμε!!!:lol:

Sabre
07/08/2006, 08:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
Οπότε αν δεν ασχοληθείς δεν του δίνεις και την ικανοποίηση! :winka:


:a013:

Ακριβώς αυτό.

Χτές βράδυ στον δρόμο για Ραφήνα είχα ένα "Γλήγορο" δίπλα μου με ένα turbo/smart (!).Και - νά εκκινήσεις στο φανάρι και - να τα φώτα στα υπόλοιπα τουτού για να περάσει απο επάνω. κλπ κλπ
Ούτε τον κόπο άξιζε,ούτε να χαλάσω την βόλτα μου για να αποδείξω το οτιδοίποτε.

Q σου λεβέντη μου..........

Καλημέρες!:wave2:

makis206
07/08/2006, 08:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
vstrom 1000.

Ήθελε να δει μήπως ήταν εξαμισάρι !;!;:hypnotize

:lol: :beer: :lol:

Respect
07/08/2006, 08:11
:winka: :beer:

620
07/08/2006, 09:34
Ta koubadakia ayta respect ama einai tipota tetrapetalouda me kamia 200ara hp mexri ta 130-140 mporei na eisai mporsta alla meta pistepse me tha se xeretisei.Ama mou peis gia kana SS paw paso.Apla mhn anoigeis kai tous dineis thn xara.
H analogia kilwn ana ipo allazi poli yper tou aytokinitou sta polla xiliometra.
Sou dinw kai ena sxetiko link na pareis mia idea.:)
http://www.youtube.com/watch?v=uVR3FdRsvXs

To jet einai ola ta leyta.:D

latris mixanis
07/08/2006, 09:40
Απλά θέλουν να δοκιμάζουν τα πάντα ή δεν έχουν κάτι καλύητερο να κάνουν στη ζωή τους:uplate:

:rotflmao:

620
07/08/2006, 09:43
Απλά θέλουν να δοκιμάζουν τα πάντα ή δεν έχουν κάτι καλύητερο να κάνουν στη ζωή τους

Opws kai arketa atoma me 1000aria:a13:
gia na ta leme etsi opws einai

dirtbird
07/08/2006, 10:33
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
[B]
H analogia kilwn ana ipo allazi poli yper tou aytokinitou sta polla xiliometra.
/QUOTE]

Δηλαδή..... το αυτοκίνητο ελαφραίνει?:confused: :confused:

EVI
07/08/2006, 10:34
δε χαλαω βενζινη στο μεγαλο ........









τους εχω ΟΛΟΥΣ τους κουτακιδες ΜΕ ΤΟ TYPHOON......















































στη κινιση :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
07/08/2006, 10:35
:rolleyes:

μα να σας χαλανε και τα καλυτερα......



τσ τσ τσ





:lol: :lol: :lol:

el_hymador
07/08/2006, 10:38
Bασικα δεν με πειραζει να με περασει αυτοκινητο , ειλικρινα χεστηκα ...αλλα αυτο που δεν αντεχω ειναι οτι το Σαββατο στην Εθνικη μεσημεριατικα ,εγω αισθανομουν σαν να μου εχουν βαλει ενα τεραστιο πιστολακι μαλλιων να με συμαδευει και αυτοι ρυθμιζαν το clima ...

adam_tsouk
07/08/2006, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
αυτο που δεν αντεχω ειναι οτι το Σαββατο στην Εθνικη μεσημεριατικα ,εγω αισθανομουν σαν να μου εχουν βαλει ενα τεραστιο πιστολακι μαλλιων να με συμαδευει και αυτοι ρυθμιζαν το clima ...



ναι αλλα για ρωτα τους ποση ωρα κανανε να φτασουν



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
07/08/2006, 11:10
Οση ωρα εκανα και εγω ..... μιλαμε για πολυ ειδικο κοφτη ο οποιος λαμβανει υπ΄οψιν κλιση , ταχυτητα , προπερασματα κ.τ.λ. επενεργει δε στα πλευρα με την μορφη τσιμπιας!!!

620
07/08/2006, 11:13
dirtbird nai lathos ta egrapsa h ropi eithelan na pw paei yper tou koutiou.

dirtbird
07/08/2006, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
dirtbird nai lathos ta egrapsa h ropi eithelan na pw paei yper tou koutiou. Άσχετο ελφρώς με τα υπόλοιπα. Ξέρω τι εννοείς αλλά ... πάλι λάθος το εκφράζεις.

Η αεροδυναμική είναι υπέρ του κουτιού.

Θα έλεγα όμως ότι σε επιτάχυνση από στάση όποιαδήποτε ψιλομεγάλο sport, supersport ή hypersport είναι πολύ πιο γρήγορα από τα διάφορα καραπειραγμένα μέχρι τα 200 χαω. Το θέμα είναι ότι δεν θέλεις να έχεις να σε κηνυγάνε διάφοροι τέτοιοι τύποι που μπορεί να έχουν ρίξει καμμιά εκατοστή χιλιάρικα και πρέπει να τα δικαιολογήσουν πάση θυσία.....

siokatas
07/08/2006, 12:00
:wave2:

μην ασχολησε και τελειωσε...

(χεστηκα για το αν καποιοι ανεγκεφαλοι την ειδαν shumy δεν παιζω το κεφαλι μου για παρτη τους..και εκτος αυτου αν ειναι τοσο γρηγοροι αντε και σε καμια f1 να εχουμε και εμεις εναν οδηγο) :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


οσο για το 106 τι να πω.....προσοχη στα μποφορ:lol: :lol: γιατι μπορει να πεταξει κιολας...:rotflmao:


:sun:

Vezouvios
07/08/2006, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από siokatas
:wave2:

μην ασχολησε και τελειωσε...

(χεστηκα για το αν καποιοι ανεγκεφαλοι την ειδαν shumy δεν παιζω το κεφαλι μου για παρτη τους..και εκτος αυτου αν ειναι τοσο γρηγοροι αντε και σε καμια f1 να εχουμε και εμεις εναν οδηγο) :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


οσο για το 106 τι να πω.....προσοχη στα μποφορ:lol: :lol: γιατι μπορει να πεταξει κιολας...:rotflmao:


:sun:


ελα ελα μην σνομπαρεις το ραλλακι μου!!!
Ειναι η χειμωνιατικη αγαπημενη μου!!!
Με εχει σωσει λεμε!!!!!!
Και παλι κουτι εαν επαιρνα παλι ραλλακι θα παιρνα!!!:wave2:

siokatas
07/08/2006, 12:07
....δεν το σνομπαρο απλα τουμπαρε φιλος μου με 106 γιαυτο το ειπα....και πεταει και....π....ει.....
..ευτηχως δεν χτυπησε.....

paramedic
07/08/2006, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Οση ωρα εκανα και εγω ..... μιλαμε για πολυ ειδικο κοφτη ο οποιος λαμβανει υπ΄οψιν κλιση , ταχυτητα , προπερασματα κ.τ.λ. επενεργει δε στα πλευρα με την μορφη τσιμπιας!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Μαμάτος κόφτης φίλε μου!!Και εγω τον εχω μόνο που ο δικός μου με σφίγγει στα πλευρά. Θα είναι άλλο μοντέλο μαλλον!!:rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
07/08/2006, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic

Μαμάτος κόφτης φίλε μου!!Και εγω τον εχω μόνο που ο δικός μου με σφίγγει στα πλευρά. Θα είναι άλλο μοντέλο μαλλον!!:rotflmao: :rotflmao:


:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:

ναι αλλο μοντελο..... εμενα το σφηξιμο στα πλευρα ειναι η ενδειξη οτι βρισκεται σε λειτουργια !!!:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

atom7ktm
07/08/2006, 12:34
εμένα πάλι ο κόφτης μου που γέρνει αντίθετα στις στροφές γιατί δεν μπορεί να καταλάβει πώς στρίβουν οι μηχανές και θέλει να βρίσκεται πάντα σε όρθια θέση? (!!!) τι να κάνω? μήπως να τον βγάλω μια και καλή και να ησυχάσω?

:evil: :evil: :evil:

Respect
07/08/2006, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Άσχετο ελφρώς με τα υπόλοιπα. Ξέρω τι εννοείς αλλά ... πάλι λάθος το εκφράζεις.

Η αεροδυναμική είναι υπέρ του κουτιού.

Θα έλεγα όμως ότι σε επιτάχυνση από στάση όποιαδήποτε ψιλομεγάλο sport, supersport ή hypersport είναι πολύ πιο γρήγορα από τα διάφορα καραπειραγμένα μέχρι τα 200 χαω. Το θέμα είναι ότι δεν θέλεις να έχεις να σε κηνυγάνε διάφοροι τέτοιοι τύποι που μπορεί να έχουν ρίξει καμμιά εκατοστή χιλιάρικα και πρέπει να τα δικαιολογήσουν πάση θυσία..... Ακριβώς αυτό!!!!:a47:

SUPERMARIO
07/08/2006, 13:59
τεχνολογικα ο δικος μου κοφτης ειναι μπροστα απο την εποχη του.
οχι μονο μιλαει (μη τρεχεις...) αλλα απειλει οτι θα κατεβει:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

paramedic
07/08/2006, 20:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από atom7ktm
εμένα πάλι ο κόφτης μου που γέρνει αντίθετα στις στροφές γιατί δεν μπορεί να καταλάβει πώς στρίβουν οι μηχανές και θέλει να βρίσκεται πάντα σε όρθια θέση? (!!!) τι να κάνω? μήπως να τον βγάλω μια και καλή και να ησυχάσω?

:evil: :evil: :evil:
Α έχεις μάλλον παλιο μοντέλο φίλε μου αλλά αν το θές πρέπει να του κάνεις αναβάθμιση και να του βάλεις το πρόγραμμα:Πως να κάθεστε στη σέλα. Αν πάλι δε το θες πια το βγάζεις αλλά θα υποστεις τις λογικές συνέπειες!!

atom7ktm
08/08/2006, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic
Α έχεις μάλλον παλιο μοντέλο φίλε μου αλλά αν το θές πρέπει να του κάνεις αναβάθμιση και να του βάλεις το πρόγραμμα:Πως να κάθεστε στη σέλα. Αν πάλι δε το θες πια το βγάζεις αλλά θα υποστεις τις λογικές συνέπειες!!

προσπαθώ να του περάσω το πρόγραμμα "πώς να γέρνετε μαζί με τον οδηγό" αλλά αρνείται πεισματικά.. μήπως τελικά δεν παίρνει αναβάθμιση?

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΦΤΗΣ!!!!!!! (http://www.koftis.gr)

χμμ τώρα που το σκέφτομαι.. είναι καλός σε άλλα πραγματα, ας τον κρατήσω δε μ@μιεται......

:D