PDA

View Full Version : OWners manual GSXR-1000 K6



KRHTIKOS
07/08/2006, 19:47
Exei kanena palikari se Agglika Germanika h kai Ellhnika?
An mporei na mou skanarei to komati gia th rythmish tou konter kai to shift light parakalw!
Eyxaristw!

AlexT.SS1000.R
13/08/2006, 21:52
Γεια σου πατριδα,

Το βρηκες το μανιουαλ τελικα???

Το ψαχνω και εγω πολυ καιρο αλλα τιποτα.

Αν τελικα βρεις κατι και σου ειναι ευκολο δεν ριχνεις ενα πμ.

Το μονο που εχω βρει μεχρι τωρα αλλ δεν εχω προλαβει να το δοκιμασω, μιας και ειμαι μακρια απο το μωρο προς το παρον, ειναι αυτο...


Για κ3-4... Άνοιξε τον διακόπτη και κράτησε πατημένο το πλήκτρο δίπλα απο το shift light μέχρι να ανάψει για περίπου δύο δευτερόλεπτα. Με το που γίνει αυτό θα παρατηρήσεις στο LCD πάνω δεξιά απο τον χιλιομετρητή οτι ενεργοποιήθηκε ένας σύμβολο ίδιο με το σήμα της ΔΕΗ Μόλις ενεργοποίησες το shift light. Το αντίθετο για απενεργοποίηση. Για να το ρυθμίσεις (σετάρεται απο 5000 έως 12000rpm στο k3-4). Κρατόντας πατημένο το πλήκτρο δίπλα απο το shift light άνοιξε τον διακόπτη. Αμέσως θα σου δείξει που είναι ρυθμισμένο να ανάβει. Με το ίδιο πλήκτρο ρύθμισε τις στροφές που θές να ενεργοποιήται (ανα 500σαλ). Για να σώσεις κράτησε πάλι πατημένο το ίδιο πλήκτρο μέχρι να κατέβει στο 0.

Ευχαριστω

KRHTIKOS
17/08/2006, 17:20
tha to dokimasw apopse.
Den brhka kati , fainetai pws oloi pou exoun GSXR 1000 den exoun owners manual , H tous einai poly prosopiko!

NAsai kala.