PDA

View Full Version : συνεργειο



akamarinos
08/08/2006, 12:37
εχετε καποιο καλο συνεργειο να μου προτεινετε για κτμ 950adventure?

εαν ειναι στα βορεια προαστεια 8α το προτιμουσα

Nik0s
08/08/2006, 13:16
Στα βόρεια δεν ξέρω κανέναν...

Καλό συνεργείο είναι του Χάρη του Πουλόπουλου στη Φραντζή - Νέο Κόσμο.

lc8ergr1
08/08/2006, 16:32
στην ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ υπάρχει ενας στο στενακι δεξιά μετα την shell αλλά δεν ξερω αν σκαμπαζει απο δικυλινδρα.....



ΜΕ LEGO έπαιζες μικρός??


παρε το μανουάλι (στο χαρίζω) τα ειδικά εργαλεια (κοστίζουν όσα θα σου χρεώσει ΚΑΠΕΛΟ ο απατεώνας έλληνας ) τα φτηνα ανταλλακτικά (www.sommer-ktm.de )και φτιαχτο μονος σου...


ασε που θα το χαρείς και πιο πολύ!!!! πίστεψε με !!!!

BAD BOY
08/08/2006, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από lc8ergr1
στην ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ υπάρχει ενας στο στενακι δεξιά μετα την shell αλλά δεν ξερω αν σκαμπαζει απο δικυλινδρα.....



ΜΕ LEGO έπαιζες μικρός??


παρε το μανουάλι (στο χαρίζω) τα ειδικά εργαλεια (κοστίζουν όσα θα σου χρεώσει ΚΑΠΕΛΟ ο απατεώνας έλληνας ) τα φτηνα ανταλλακτικά (www.sommer-ktm.de )και φτιαχτο μονος σου...


ασε που θα το χαρείς και πιο πολύ!!!! πίστεψε με !!!! -ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΣ.
-ΚΑΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ:confused:
ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ
http://www.hellinmoto.gr/index.php

adventurer
14/12/2006, 07:54
Καλημερα κι απο μενα! Καθοτι νεος στο forum νεο και το μηχανακι (990s), εφτασε η ωρα για το πρωτο service. Ρωτησα σε τοπικο αντιπρωσοπο για το κοστος του πρωτου service και μου ειπε 190€ ! Σαν πρωην κατοχος ενος monster μου φαινονται αρκετα τα χρηματα!!!! Ειναι;:confused:

sas
14/12/2006, 09:43
τόσα είναι φίλτατε:(

lc8ergr1
14/12/2006, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από adventurer
Καλημερα κι απο μενα! Καθοτι νεος στο forum νεο και το μηχανακι (990s), εφτασε η ωρα για το πρωτο service. Ρωτησα σε τοπικο αντιπρωσοπο για το κοστος του πρωτου service και μου ειπε 190€ ! :

καλώς όρισες.....


ελα να γινμαστε πολλοί



κοιτα ο ΑΥΓΕΡΗΣ 7759002 ΚΑΙ οι ΠΑΡΑΓΙΝΝΗΔΕΣ καλά παιδιά ειναι για περνα και απο κει


ΒΑΣΙΚΟ απο που θα αρχισεις να κανεις SERVICE !!! ΘΕΛΕΙ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΔΕΝ ΤΟ ΓΚΑΛΟΠ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ

adventurer
14/12/2006, 11:28
Δυστηχως εδω που βρισκομαι δεν εχω και πολλες επιλογες καθ΄οτι επαρχια! Μονο αν φορτωσω το μηχανακι στο καραβι και το στειλω Αθηνα! Αξιοπιστες λυσεις υπαρχουν κι εδω, αλλα οχι εξουσιοδοτημενες!

lc8ergr1
14/12/2006, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από adventurer
Δυστηχως εδω που βρισκομαι δεν εχω και πολλες επιλογες καθ΄οτι επαρχια! Μονο αν φορτωσω το μηχανακι στο καραβι και το στειλω Αθηνα! Αξιοπιστες λυσεις υπαρχουν κι εδω, αλλα οχι εξουσιοδοτημενες!

δωσε στιγμα ....σε νησι είσαι?

παντως ο μύθος του εξουσιοδοτημενου ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΜΟ ΠΛΕΟΝ


ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ SERVICE SE ANAΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΓΝΗΣΙΑ ΦΙΛΤΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ


ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΜΑΝUAL AN KAI ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ sticky

ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΩ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ

adventurer
14/12/2006, 16:09
Κρητη! Μενω εδω μονιμα τα τελευταια 2 χρονια.Ωραια η Αθηνα ,εκει μεγαλωσα αλλα πλεον μονο Σ/Κ. thanks για τις απαντησεις, θα το ψαξω λιγο παραπανω πριν το παω για service!

akamarinos
14/12/2006, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από adventurer
Δυστηχως εδω που βρισκομαι δεν εχω και πολλες επιλογες καθ΄οτι επαρχια! Μονο αν φορτωσω το μηχανακι στο καραβι και το στειλω Αθηνα! Αξιοπιστες λυσεις υπαρχουν κι εδω, αλλα οχι εξουσιοδοτημενες!

για δες εδω (http://www.hellinmoto.gr/)

επελεξε το λινκ συνεργεια

στην κρητη υπαρχουν εξουσιοδοτημενα (εκτως νομου ρεθυμνου)

lc8ergr1
15/12/2006, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από adventurer
Κρητη! Μενω εδω μονιμα τα τελευταια 2 χρονια.Ωραια η Αθηνα ,εκει μεγαλωσα !

XANIA ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΑ...ΚΙΣΣΑΜΟΣ ΜΕΡΙΑ

ΧΑΝΙΑ ΕΙΣΑΙ???

adventurer
15/12/2006, 10:49
Ηρακλειο μερια! Σου ευχομαι να τα καταφερεις! Η κρητη εχει πολλες ομορφιες και συνδιαζει πολη και επαρχια μαζι!