PDA

View Full Version : Ερώτηση για μπότες



sas
10/08/2006, 14:27
Αφού δε θα πάω στο 10ήμερο:( , είπα να πάω να πάρω μπότες για το χώμα, τώρα που θα είμαι στο χωριό και θα σκάβω στο χωράφι να τις φοράω:eyepop:

Και η ερωτησούλα.....πρέπει να τις πάρω 1 νούμερο μεγαλύτερες από το νούμερο που φοράμε κανονικά?
Επίσης, είδα τις SIDI ALL TRACK σε προσφορά. Ξέρει κάποιος κάτι γί'αυτές?

Nik0s
10/08/2006, 15:32
Εγώ πάντως τις SIDI τις πήρα στο νούμερο που φοράω στα περισσότερα αθλητικά παπούτσια και μου είναι μια χαρά...

All Track ? δεν τις ξέρω μπρε καρντιά μου :lol:


:wave2:

sas
10/08/2006, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Εγώ πάντως τις SIDI τις πήρα στο νούμερο που φοράω στα περισσότερα αθλητικά παπούτσια και μου είναι μια χαρά...

All Track ? δεν τις ξέρω μπρε καρντιά μου :lol:


:wave2:

τούτες είναι....

ALL TRACK


58295

sas
10/08/2006, 15:36
και οι OFF 4


58296

latris mixanis
10/08/2006, 16:17
Καλο θα είναι να δοκιμάσεις και τις δυο τυατοχρονα αν γίνεται(στο ένα πόδι η μια, στο άλλο άλλη) και όποια αισθάνεσαι καλύτερα στο πόδι σου αυτή να πάρεις!

:wave2:

KaTaNaS
10/08/2006, 18:49
giannh oso perissotera xrhmata μπορείς να διαθέσεις, τόσο καλύτερα φίλε...


κοίτα και alpinestars και oxtar απο colori! :wave2:

sas
11/08/2006, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
giannh oso perissotera xrhmata μπορείς να διαθέσεις, τόσο καλύτερα φίλε...


κοίτα και alpinestars και oxtar απο colori! :wave2:

Ρε Σταύρο τις είχε 230 και τις δίνει 150 (σπασμένα νούμερα). Εσύ μιλάς για μπότα πάνω από 230-250 (αρχική τιμή)?

crs-k
11/08/2006, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Ρε Σταύρο τις είχε 230 και τις δίνει 150 (σπασμένα νούμερα). Εσύ μιλάς για μπότα πάνω από 230-250 (αρχική τιμή)?


Αν βρεις σε "προσφορα" το νουμερο σου, να τις ΠΑΡΕΙΣ! :winka:

ΔΕΝ πας σε μεγαλυτερο νουμερο, εκτος αν λογω κατασκευης πιθανον σε στενευουν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ!

Υπολογισε οτι θα φορας και χοντρη (εντουραδικη) καλτσα απο μεσα ...

Δοκιμασε τες! Ζητα του κι ενα ζευγαρι καλτσες για να εισαι πιο σιγουρος στην δοκιμη ... :smilea:

sas
11/08/2006, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αν βρεις σε "προσφορα" το νουμερο σου, να τις ΠΑΡΕΙΣ! :winka:

ΔΕΝ πας σε μεγαλυτερο νουμερο, εκτος αν λογω κατασκευης πιθανον σε στενευουν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ!

Υπολογισε οτι θα φορας και χοντρη (εντουραδικη) καλτσα απο μεσα ...

Δοκιμασε τες! Ζητα του κι ενα ζευγαρι καλτσες για να εισαι πιο σιγουρος στην δοκιμη ... :smilea:

Θεωρείς επομένως ότι σε αυτή την τιμή (αρχική ξαναλέω) πρέπει να είναι σχετικά καλές μπότες.

thks βρε χρήστο:beer:

Julius
11/08/2006, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Αφού δε θα πάω στο 10ήμερο:( , είπα να πάω να πάρω μπότες για το χώμα, τώρα που θα είμαι στο χωριό και θα σκάβω στο χωράφι να τις φοράω:eyepop:

Και η ερωτησούλα.....πρέπει να τις πάρω 1 νούμερο μεγαλύτερες από το νούμερο που φοράμε κανονικά?
Επίσης, είδα τις SIDI ALL TRACK σε προσφορά. Ξέρει κάποιος κάτι γί'αυτές?

Na tis pareis sto noumero sou

me thn xrisi tha sou "spasoun" elafra opote mhn anisixeis sthn arxi pou tha niotheis oti foras ksilina podia, arkei na mhn se stenevoune sta daxtyla (pigene ta tis epilekseis forontas xontres kaltses)

Se genikes grammes sto enduro otan vrexonte oi mpotes anoigoun akoma ligo kai argotera otan stegnosoun.... mpenoun

sas
11/08/2006, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Na tis pareis sto noumero sou

me thn xrisi tha sou "spasoun" elafra opote mhn anisixeis sthn arxi pou tha niotheis oti foras ksilina podia, arkei na mhn se stenevoune sta daxtyla (pigene ta tis epilekseis forontas xontres kaltses)

Se genikes grammes sto enduro otan vrexonte oi mpotes anoigoun akoma ligo kai argotera otan stegnosoun.... mpenoun

thks Jul :beer:

*άσχετο.....θα γουστάρεις τρελά με την κόρη που σου 'ρχεται

Cpt. Haddock
11/08/2006, 09:23
Sas,

Αυτές έχω πάρει κι εγώ στην ίδια προσφορά του Τζωρτζόπουλου στα σπασμένα νούμερα...

Σε γενικές γραμμές μια χαρά μΕ φαίνονται αν εξαιρέσεις τις "ύποπτης" αντοχής πλαστικές πόρπες στο πλάι..
(μείνε μακριά από βράχια!)

Βάλε χοντρές κάλτσες και δοκίμασέ τες.

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Julius
11/08/2006, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Sas,

Αυτές έχω πάρει κι εγώ στην ίδια προσφορά του Τζωρτζόπουλου στα σπασμένα νούμερα...

Σε γενικές γραμμές μια χαρά μΕ φαίνονται αν εξαιρέσεις τις "ύποπτης" αντοχής πλαστικές πόρπες στο πλάι..
(μείνε μακριά από βράχια!)

Βάλε χοντρές κάλτσες και δοκίμασέ τες.

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:



mpa mhn masas Hlia, emena efetos mou espase h mia destra meta apo....... polla xronia xrisis


@sas, to ksero man, perimeno pos kai pos na erthei h ora :D



kai ena telaytaio, ean den skopeyeis na kaneis xrisi ekdromiki oi mpotes gyro sta 200 euro einai mia xara, ean skopeyeis na xtypiseis kana katharoaimo kai na to rikseis ston polemo.... oi kales mpotes einai must (350+)

sas
11/08/2006, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
ean skopeyeis na xtypiseis kana katharoaimo kai na to rikseis ston polemo.... oi kales mpotes einai must (350+)

κάντε έρωτα......ΟΧΙ πόλεμο


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: