PDA

View Full Version : Καταδιωξη...



Leipsippos
11/08/2006, 09:39
Και ομως συνεβη!!
Χθες το απογευμα κατα τις 8 οτι ετοιμαζομουν να βαλω μπροστα τη μηχανη και ακουω μια σειρηνα, απο τις παλιες της αστυνομιας, δευτερολεπτα αργοτερα ακουω ξερω γκαζι απο μονοκυλινδρο. Και να σου πετιται ενα Husqvarna SM απο την στροφη , στριβει στο στενο αποφευγοντας στο χιλιοστο να τρακαρει στα σταματημενα και απο πισω του το Xsara του τμηματος Ν.Ψυχικου στην καταδιωξη με δυο αστυνομικους μεσα!
Τα προσωπα:
Αναβατης: ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ! χωρις κρανος, τα ποδια να κρεμονται στο αερα, χωρις καθρεπτες, το μαλλι καρφακια με χαιτη και βεβαια πηγαινουμε ζω-πεθαινω.
Οι μπατσοι: Μουστακαλης αρχιφυλακας στη θεση του συνοδηγου να εχει το κεφαλι σχεδον εξω απο το παραθυρο για αν βλεπει καλυτερα με τον νεο να οδηγαει οσο πιο γρηγορα γινεται μεσα στα στενα, φωτα αναμενα και η ελλεινοτατη σειρηνα να γεμιζει τον χωρο με το ουι-ουι της.

Σαν σκηνη απο το joe bar team ηταν και ειλικρινα μου φανηκε πολυ αστεια, κριμα που δεν ειχα φωτογραφικη αν και δυσκολα θα αποθανατιζα τετοιο πραγμα! Παντως γελσα με την ψυχη μου αφου και οι δυο πλευρες ηταν ανουσιοκαι κουτο να μπλεχτουν στην ιστορια και ειδικα οι αστυνομικοι.

Ο μικρος (18-20) ειχε ολοκαινουριο μηχανακι το οποιο δεν ειχε και πινακιδες. Οταν προφανως του ζητησαν οι μπατσοι να σταματησει, απλα δεν το εκανε, γιατι ουτε κρανος φοραγε ουτε ασφαλεια θα ειχε ουτε διπλωμα για τα κυβικα του. Οι δε αστυνομικοι με το 1600αρι σοβαρα πιστευαν οτι υπαρχει περιπτωση να προλαβουν 600αρι σουπερ μοτο στα στενα της Αθηνας;;;;; Και ο μεν μικρος ηταν για ξυλο και οι δε αστυνομικοι απαραδεκτοι που βγαλαν τον εγωισμο τους σε μια περιοχη που ξερουν οτι κυκλοφορουν παιδια, γιαγιες, εχει μπασκετ, πλατεια που κανουν ποδηλατο κτλ. Τι να πω; ελπιζω να μην χτυπησε κανενας στο ολο σκηνικο.

Α! και εγω προφανως που κυκλοφορουσα νομιμα (κρανος ,χ αρτια) χωρις την πινακιδα και με ειχε σταματησει μεχρι και η ασφαλεια ημουν βλακας!

EVI
11/08/2006, 09:46
αχχααχ καλα εχω καιρο να δω τετοιο σκηνικο ρε

τελευταια ηταν λιμανακια πριν καμποσα χρονια αλλα εκει ηταν αμαξια λυτικα και μηχανες μεγαλου κυβισμου -ισως του μεγαλυτερου- :lol:



ας ελπισουμε οτι δε χτυπησε κανεις .......:smokin: :smokin:

Baron_MinhauZen
11/08/2006, 10:24
Εγω ήμουν ρε... Καλά τους έσκισα τους αλήτιδες τους μπάτσους...
Ακόμα με ψάχνουν... Μη τους πείτε ότι με έιδατε... χαχαχαχα...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :smokin: :smokin: :smokin:

AFTER
11/08/2006, 10:49
Σε πρισμενα κρατη απαγορευεται η καταδιωξη εαν μπαινουν σε κινδυνο ζωες πωλιτων.
Στο Unanistan δεν ξερω τι προβλεπεται(και καλα...)

sub_zero
11/08/2006, 10:54
χα χα χα....

Θυμίζει λίγο σκηνικό απο τους DUKES of Hazard...

Με τον Rosko να προσπαθεί....(στο πιό ελληνικό όμως....)

"φριιιιιιζζζζζζζζζζζζζΖ.............Σταμάτα ουρέ ζαγάρ'..... ΣΤΑΜΑΤΑ ΣΥ ΛΕΟΥΥΥΥΥΥ!!!!......"

:rotflmao: :rotflmao:

AFTER
11/08/2006, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
χα χα χα....

Θυμίζει λίγο σκηνικό απο τους DUKES of Hazard...

Με τον Rosko να προσπαθεί....(στο πιό ελληνικό όμως....)

"φριιιιιιζζζζζζζζζζζζζΖ.............Σταμάτα ουρέ ζαγάρ'..... ΣΤΑΜΑΤΑ ΣΥ ΛΕΟΥΥΥΥΥΥ!!!!......"

:rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alfa156
15/08/2006, 00:01
oyte edv προβλεπεται η καταδιωξη...ακωλουθια το λενε..

Tropeas
15/08/2006, 00:20
Πως και απο τα μέρη μου βρε ? (Ν.Ψυχικό εεε?) που έγινε ακριβώς και δεν πήρα χαμπάρι...???

BAD BOY
15/08/2006, 11:52
ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΒΥΡΩΝ ΝΑ ΠΕΙ...
-ΠΑΡΑΔΩΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΑ Η' ΓΡΗΓΟΡΑ
ΘΑ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΝΕΕ ΜΟΥ.
:cool:

cityfly
16/08/2006, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΒΥΡΩΝ ΝΑ ΠΕΙ...
-ΠΑΡΑΔΩΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΑ Η' ΓΡΗΓΟΡΑ
ΘΑ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΝΕΕ ΜΟΥ.
:cool:

:lol: :lol: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

stavrogin
16/08/2006, 15:46
Η πιο απιθανη καταδιωξη που εχω ακουσει ειναι ΜΖ vs πολιτικο μπατσαδικο-απο τα γρηγορα

Ποιος νικησε;;
Μα φυσικα το ΜΖ

Βαγγελας
16/08/2006, 18:01
αν ειναι να σκοτωθει ο μικρος θα τον σκοτωσουν αυτοι μια ωρα νωριτερα .....


απλα πραγματα !!! :rolleyes:

SUPERMARIO
16/08/2006, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Leipsippos
Και ομως συνεβη!!
Χθες το απογευμα κατα τις 8 οτι ετοιμαζομουν να βαλω μπροστα τη μηχανη και ακουω μια σειρηνα, απο τις παλιες της αστυνομιας, δευτερολεπτα αργοτερα ακουω ξερω γκαζι απο μονοκυλινδρο. Και να σου πετιται ενα Husqvarna SM απο την στροφη , στριβει στο στενο αποφευγοντας στο χιλιοστο να τρακαρει στα σταματημενα και απο πισω του το Xsara του τμηματος Ν.Ψυχικου στην καταδιωξη με δυο αστυνομικους μεσα!
Τα προσωπα:
Αναβατης: ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ! χωρις κρανος, τα ποδια να κρεμονται στο αερα, χωρις καθρεπτες, το μαλλι καρφακια με χαιτη και βεβαια πηγαινουμε ζω-πεθαινω.
Οι μπατσοι: Μουστακαλης αρχιφυλακας στη θεση του συνοδηγου να εχει το κεφαλι σχεδον εξω απο το παραθυρο για αν βλεπει καλυτερα με τον νεο να οδηγαει οσο πιο γρηγορα γινεται μεσα στα στενα, φωτα αναμενα και η ελλεινοτατη σειρηνα να γεμιζει τον χωρο με το ουι-ουι της.

Σαν σκηνη απο το joe bar team ηταν και ειλικρινα μου φανηκε πολυ αστεια, κριμα που δεν ειχα φωτογραφικη αν και δυσκολα θα αποθανατιζα τετοιο πραγμα! Παντως γελσα με την ψυχη μου αφου και οι δυο πλευρες ηταν ανουσιοκαι κουτο να μπλεχτουν στην ιστορια και ειδικα οι αστυνομικοι.

Ο μικρος (18-20) ειχε ολοκαινουριο μηχανακι το οποιο δεν ειχε και πινακιδες. Οταν προφανως του ζητησαν οι μπατσοι να σταματησει, απλα δεν το εκανε, γιατι ουτε κρανος φοραγε ουτε ασφαλεια θα ειχε ουτε διπλωμα για τα κυβικα του. Οι δε αστυνομικοι με το 1600αρι σοβαρα πιστευαν οτι υπαρχει περιπτωση να προλαβουν 600αρι σουπερ μοτο στα στενα της Αθηνας;;;;; Και ο μεν μικρος ηταν για ξυλο και οι δε αστυνομικοι απαραδεκτοι που βγαλαν τον εγωισμο τους σε μια περιοχη που ξερουν οτι κυκλοφορουν παιδια, γιαγιες, εχει μπασκετ, πλατεια που κανουν ποδηλατο κτλ. Τι να πω; ελπιζω να μην χτυπησε κανενας στο ολο σκηνικο.

Α! και εγω προφανως που κυκλοφορουσα νομιμα (κρανος ,χ αρτια) χωρις την πινακιδα και με ειχε σταματησει μεχρι και η ασφαλεια ημουν βλακας!










καλα αστα αυτα τωρα και πες μου δεχεσαι ανταλλαγη με μικροτερου κυβισμου + την διαφορα;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


58449

stavrogin
16/08/2006, 21:59
:eek: Για το γκαζι στη μικρη φωτο μιλας;;;;



Τσ Τσ ....τι καβαλαει ο ανθρωπος!!!!!!!!!!

SUPERMARIO
16/08/2006, 23:59
ετσι...ετσι:D

Leipsippos
18/08/2006, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
καλα αστα αυτα τωρα και πες μου δεχεσαι ανταλλαγη με μικροτερου κυβισμου + την διαφορα;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Δανεικο απο φιλο ειναι ...το αβαταρ , αλλά τα τεχνικα χαρακτηριστικατου εν λογω μοντελου υπαρχουν
εδω! (http://www.maximonline.gr/maximgirls/b-girls/108/article.html) Με προσοχη παντα!!!!:winka:

SUPERMARIO
18/08/2006, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Leipsippos
Δανεικο απο φιλο ειναι ...το αβαταρ , αλλά τα τεχνικα χαρακτηριστικατου εν λογω μοντελου υπαρχουν
εδω! (http://www.maximonline.gr/maximgirls/b-girls/108/article.html) Με προσοχη παντα!!!!:winka:







:eyepop: :eyepop: :eyepop: :blush:

Λεωνίδας
18/08/2006, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Leipsippos
Δανεικο απο φιλο ειναι ...το αβαταρ , αλλά τα τεχνικα χαρακτηριστικατου εν λογω μοντελου υπαρχουν
εδω! (http://www.maximonline.gr/maximgirls/b-girls/108/article.html) Με προσοχη παντα!!!!:winka: :eek: :eek: :eek: :eek: :eyepop: :a8:

SUPERMARIO
18/08/2006, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:eek: :eek: :eek: :eek: :eyepop: :a8:






μπηκες και εσυ...δεν κρατηθηκες ετσι;;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
18/08/2006, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
μπηκες και εσυ...δεν κρατηθηκες ετσι;;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: slow day at work... τι να κάνω :lol: :lol: :lol:

Leipsippos
31/08/2006, 09:39
http://www.metacafe.com/watch/113782/this_guy_can_drive/

Ο τυπος σε αυτη την περιπτωση ειναι καλος οδηγος, ομως!!
Βαλτε ηχο, παιζει Dukes of Hazard σε καποια στιγμη!