PDA

View Full Version : Καλημέρα!



illuminatios
28/05/2004, 08:45
Παλιάνθρωποι καλημέρα:sun:
Σήμερα δεν έχει δουλειά και το ίδιο εύχομαι και δια εσάς!!
Για την ακρίβεια,τελειώνω την καλημέρα μου ,φορτώνω τα σαμάρια και ....τσαο!!
Καλό τριήμερο ,καλές βόλτες
:sun: :sun: :sun:

periklisk
28/05/2004, 09:04
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ!!!! ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΑ!!!!

Δεν δουλεύεις εεεεε???? καλά.... εμείς δουλεύουμε γμτ!!!

Πας ΠΣΜ εεε? Καλά να περάσεις!!!!!!:sun: :sun: :wave2:

kalgeorge
28/05/2004, 09:08
καλημερα Τολη και καλημερα σε ολους.:rotflmao:

ruyjin
28/05/2004, 09:12
Καλημέρα παίδες.
Τελικά λόγω καιρού που αναμένεται άστατος η ιδέα για Μετέωρα απορίφθηκε και είπαμε να τραβήξουμε πιο νότια.Καλαμάτα μεριά!!!!
που μάλλον θα είναι πιο ζεστά, να κάνουμε και κανένα μπανάκι βρε παιδί μου, να πάρουμε και λίγο χρώμα.
Σηκώθηκα φόρτωσα με ένα σακιδιάκι το "θηρίο" και μετά τη δουλειά την κάνω. Άρα Δέλεαρ θα γράψω απουσία παιδιά.

Περικλή, σταματημένος στο φανάρι το πρωί και μου λέει ένα παληκάρι με ένα DR: φίλε το τελικό της εξάτμισης κουνιέται!!!
:rotflmao: , γ@#σε τα, θέλει αλλαγή επειγώντος, σα κουδουνίστρα κάνει :lol:

illuminatios, καλό ταξίδι!!!!!!!!

idi
28/05/2004, 09:47
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕ ΚΑΙ ΧΑΡΗΤΕ ΒΡΕΕ

ruyjin
28/05/2004, 10:45
Γιώργο καλημέρα ρε. Πως παει το Ζ!!!! ;)

ανέβαινα, δουλειά ρε παιδιά σημερα το πώί και δεν είχε καθόλου κίνηση, τι έγινε το κάνανε 4ημερο όλοι κα φύγανε ξημερώματα!!!!
μπράβο!!!!!!

μια ερώτηση... σε ποιο σημείο γίνεται η ΠΣΜ το τριήμερο;;;;;
απλά πληροφοριακά μιας και θα κατέβω προς καλαμάτα το απόγευμα....

periklisk
28/05/2004, 11:07
Νάσο που σαι??? Κουδουνίστρα εεεε??? Κάτι μου θυμίζει αυτό.....


Γιωργάκη που σαι???? τι λέει το ζόρικο????

idi
28/05/2004, 11:37
εχθες η ΖΖΖορικη εφαγε το πρωτο της μικρο λακουβακι στο ντεποζιτο απο μαλακια μου και επαφη με παρατημενο τουτου... στεναχωρια μεγαλη αλλα μου περασε... (δε πειραζει τσαμπουκας και ετσι... αν ηταν μια ΖΖΖωη σα καινουρια θα ηταν φλωρέ...χααχαχα)
Απο το κακο ματι ρε Φουστη μου ...το ματιασατε αλητες.... γιαυτο τερμα οι φοτο (και εχω κατι γ@μ@τες απο Σουνιο που πηγα μετα τη δουλεια....)

ειμαι κολημενος με το μπασο βουητο των εξατμησεων.... Κ@ΥΛ@._

αυτα... οταν με το καλο το στρωσω θα σας πω... εχω την αισθηση οτι θα τα παμε πολυ καλα εγω και η ΖΖΖορικη...:wave2:

Todi
28/05/2004, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εχθες η ΖΖΖορικη εφαγε το πρωτο της μικρο λακουβακι στο ντεποζιτο απο μαλακια μου και επαφη με παρατημενο τουτου... στεναχωρια μεγαλη αλλα μου περασε... (δε πειραζει τσαμπουκας και ετσι... αν ηταν μια ζωη σαν καινουρια θα ηταν φλωρέ...χααχαχα)
Απο το κακο ματι ρε Φουστη μου ...το ματιασατε αλητες.... γιαυτο τερμα οι φοτο (και εχω κατι γ@μ@τες απο Σουνιο που πηγα μετα τη δουλεια....)

ειμαι κολημενος με το μπασο βουητο των εξατμησεων.... Κ@ΥΛ@._

αυτα... οταν με το καλο το στρωσω θα σας πω... εχω την αισθηση οτι θα τα παμε πολυ καλα εγω και η ΖΖΖορικη...:wave2:


θελουμε φωτο απ'το μαυρο σου μωρο..!!

κανω και ρημμα ετσιιιιιιιιιιιι...?:ninja:

kapeos
28/05/2004, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
Γιώργο καλημέρα ρε. Πως παει το Ζ!!!! ;)

ανέβαινα, δουλειά ρε παιδιά σημερα το πώί και δεν είχε καθόλου κίνηση, τι έγινε το κάνανε 4ημερο όλοι κα φύγανε ξημερώματα!!!!
μπράβο!!!!!!

μια ερώτηση... σε ποιο σημείο γίνεται η ΠΣΜ το τριήμερο;;;;;
απλά πληροφοριακά μιας και θα κατέβω προς καλαμάτα το απόγευμα....


Εχω ακούσει φίλε μου, κοντά στο Ναύπλιο.:yuck:

jimbar
28/05/2004, 12:33
Καλησπέρα παλιάνθρωπε.

καλες βόλτες να έχεις και να μας έρθεις γερός και όρθιος για να μας πείς το πως πέρασες.

Πολλά φιλιά ρε φίλε και σόρυ που ζητώ συγνώμη αλλά ρε συ πάλι μας την κάνεις;

φτιού σου βρε ... που μας αφίνεις εδώ.

ruyjin
28/05/2004, 12:44
ευχαριστώ, είχα ακούσει ότι είναι κοντά στο ναύπλιο, αλλά δε ξέρω ακριβώς που. Δε θα παω εξάλλου,αλλά θα βρω μηχανές στο δρόμο σήμερα πιθανώς και Δευτέρα που θα επιστρέφουν απο την πανελλήνια.

Ρε Jim τι να κάνω κι εγώ. Αν μείνω Αθήνα τριήμερο θα φρικάρω. Για να μη σκουριάσουμε μωρέ :D

θέλεται να βρεθούμε Πευκώνα Δευτέρα βραδάκι, μόλις θα γυρίσω από Καλαμάτα;;;;;;;;
Άν και κουρασμένος θα ανέβω. Εξάλλου από την κούραση μια μπυρίτσα είναι ότι πρέπει μετά από ταξίδι :D

Spazz
28/05/2004, 13:35
εγω αθηνα και γουσταρω.μου εσπασε τα νευρα ομως ενας με πθντο tvra poy gyrnaga apo sxolh.πηγε να πατησει πρωτα εμενα πατωντας κορνες.μετα εναν με σκουτερ και πιο μπροστα εναν γνωστο μου.ε στο φαναρι ειχαν ηδη αρχισει τις λογομαχιες ο γνωτος και ο γνωστος αγνωστος bike killer και μετα αρχισαμε ολοι να τον κραζουμε.αλλα αυτος τιποτα εγκεφαλικο θα παθαινε.ψηνομουνα και για τιποτα μπατσες να παιξουμε αν και ηταν μπριζωμενος αλλα τον κραταγε η γυναικα-φωκια του και δεν βγηκε. ................πρεπει να επεσαν εξω τα πλοια


καλημερα διτροχοι