PDA

View Full Version : Δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει..



morpheus
14/08/2006, 11:34
ρε παιδια...

αλλά τον τελευταίο καιρο, δεν έχει πολλα σκοτωμένα περιστερια στους δρόμους? Μιλάμε κάθε μέρα βλέπω τουλάχιστον 2-3, πατημένα.. και δεν θυμάμαι άλλη χρονια να έχω δει σχεδόν ούτε ένα...


(ο καιρός γαρ εγγύς????)

afrotwin
14/08/2006, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από morpheus
ρε παιδια...

αλλά τον τελευταίο καιρο, δεν έχει πολλα σκοτωμένα περιστερια στους δρόμους? Μιλάμε κάθε μέρα βλέπω τουλάχιστον 2-3, πατημένα.. και δεν θυμάμαι άλλη χρονια να έχω δει σχεδόν ούτε ένα...


(ο καιρός γαρ εγγύς????)

pistevis oti geni8ikes gia na ise paron se ka8e 8anato ptinon?:lol:
as poume oti exis katanalosi toso kreas stin zoi sou ides pote na skotononte ta zoa pou efages?
oxi
lipon giati na ise paros se ala tetia i paromia gegonota ke sou kani ke entiposi pou den isoun....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ps
afto me ta kreata ligo asxeto ala mou arese...:rotflmao: :rotflmao:

Tsakalaki
14/08/2006, 12:17
Κάποιος τα ταίζει κουλουράκια, ποτισμένα με αρσενικό....:D

afrotwin
14/08/2006, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
Κάποιος τα ταίζει κουλουράκια, ποτισμένα με αρσενικό....:D

den ine arseniko gay ine ke psofane apo krisi taftotitas..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XTMPAM
14/08/2006, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
den ine arseniko gay ine ke psofane apo krisi taftotitas..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΡΕ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tsakalaki
14/08/2006, 13:18
πωπω...ψόφιοι για μαλακίες είμαστε όλοι....


:lol:

FZR600R
14/08/2006, 13:51
afrotwin... εισαι


Απιστευτος!

Χχαχαχα!

el_hymador
14/08/2006, 14:25
Απο τον προσφατο σεισμο της Ινδονησιας εχει μετατοπιστει ο αξονας της Γης κατα 2,5 cm ...αυτο σε συνδυασμο με τις συνεχομενες ηλιακες καταιγιδες (τις περισσοτερες που εχει δεχθει ο πλανητης τα τελευταια 50χρονια) εχει σαν αποτελεσμα να επηρεαστει το μαγνητικο πεδιο της υδρογειου.Τα πτηνα μαζι με πολλα αλλα ζωα χρησιμοποιουν το μαγνητικο πεδιο της Γης ωστε να προσαναταλιζονται.Τον τελευταιο καιρο , οταν καποια ριππη συμπαντικων σωματιδιων βομβαρδιζει την Γη , εχει παρατηρηθει οτι τα περιστερια και αλλα ειδη ζωων παρουζιαζουν αλλοκοτη συμπεριφορα....βαση μαρτυριων την περασμενη εβδομαδα , σμηνη περιστεριων επιτεθηκαν σε τσολιαδες της προεδρικης φρουρας στο Συνταγμα....κοπαδια απο κητοειδη ακολουθησαν αναποδα τις εκβολες του Νειλου ποταμου και βρεθηκαν νεκρα στο Σουδαν .... οι γιγαντιες νυχτεριδες (2,5 m ανοιγμα φτερων της κοιλαδας Μπαουν- Λαγκο στην Σομαλια μεταναστευσαν για την Ανταρκτικη....βαρεθηκα θελω να παω για διακοπες και μαλακιζομε!!

H.A.Balafoutre
14/08/2006, 15:10
Και οι γλάροι πίσω από τα πλοία μια χαρά πάρτυ κάνουν για τα ψωμάκια που πετάνε οι επιβάτες. Είναι πάρα πολλά και γίνετε πανικός, άσε που δεν τρακέρνουν στον αέρα και τσιμπάνε τα ψωμάκια μια χαρά.:wave2:

Ρε πάντε καμιά διακοπή μην αρχίσετε και πέφτετε κι εσείς στις τσιμεντουπόλεις σαν τα πουλιά.:beer:

Ώπ, άκυρο οι μπύρες, σόρρυ αλλά ποτέ μπύρα και ήλιος, βαράνε στο κεφάλι και πέφτεις κάτω ωσάν το κοτόπουλο.:rotflmao:

H.A.Balafoutre
14/08/2006, 15:25
Αλλά πάλι, με τόσο ήλιο που τρώνε στο κεφάλι χωρίς καπελάκι και αντηλιακό μπορεί να χάλασε ο θερμοστάτης και να καίνε φλάτζα κεφαλής....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

anf125
14/08/2006, 16:04
Πράγματι κι εγώ βλέπω πολλά σκοτωμένα στο δρόμο τελευταία. Επισης πολλά "καμικάζι" να έρχονται κατά του οχήματος. Μάλλον έχουν μαστουρώσει από τη ρύπανση.

mototrain
14/08/2006, 17:43
Τι να το κανεις... και παλι ατελειωτα ειναι τα πουστικα!!! Παρόλα τα φιλοζωικα μου αισθηματα, αυτο το νεο για τα σκοτωμένα περιστέρια κρινεται ως ευχαριστο (τουλάχιστον)!
και ρωτάω! Αν σου κάνουν το μπαλκόνι Γκαλερι σκατογραφίας και καθε φορά που απλώνεις αναγκάζεσαι να ξαναπλένεις τα χεσμένα ρουχα( περι το 20% της απλωμένης ποσότητος),,,,,,,,, είναι δυνατόν να στεναχωρηθεις????????

Αν στα πέριξ δεν είχε πολυκατοικίες, δεν θα τα κυνηγούσα με νεροπίστολο αλλά με ρουκέτες!

kostisthegreek
14/08/2006, 21:15
Και δεν κουτσουλάνε μόνο μπουγάδες. Κουτσουλάνε τα πάντα και τους πάντες.
Ασε που πεζοπορούν στους δρόμους λες και φτιάχτηκαν γι αυτά μη δίνοντας σημασία στο όχημα που πλησιάζει στα δέκα εκατοστά.

Respect
14/08/2006, 23:58
Και εγώ έχω προβληματιστεί, εδώ και 2-3 μήνες περίπου που το έχω παρατηρήσει.. Fuck!..όλα πάνε κατά-διαόλου.. :sick:

bzrmiltos
15/08/2006, 10:41
εμενα δε μου φενεται για αυτοκτονια ..
τι λογο θα ειχαν πιο πολυ για δολοφονια μου φερνει...παιζοντε συμφεροντα:beer: :wave2:

panther78
16/08/2006, 11:24
an prolavetai kanena prin ta teleftaia tou na eidopoihsoume ena koinwniko leitourgo prin pe8anei na mas pei kai emas na kseroume :)

xaxaxaxaa