PDA

View Full Version : Αθηνα ερημη πολη 15/8/06



suzukimaniac
15/08/2006, 18:37
Για αυτους που θα ηθελαν να δουν πως ειναι η αθηνα τετοιες μερες, παραθετω μερικες φωτο απο κεντρικους δρομους. Απολαυση η οδηγηση στην αθηνα τετοια εποχη, με διπλη ομως προσοχη....Κουραγιο σε οσους εχουν μεινει...


58393

suzukimaniac
15/08/2006, 18:38



58394

suzukimaniac
15/08/2006, 18:40



58395

suzukimaniac
15/08/2006, 18:45



58396

suzukimaniac
15/08/2006, 18:46



58398

suzukimaniac
15/08/2006, 18:47



58400

fantacid
15/08/2006, 18:51
τοσες διαθεσιμες θεσεις παρκινγκ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!!


μου θυμιζει κατι απο το [ΚΑΚΟ] που εχει κατι τετοια πλανα με την πολη totaly empty............like today!

ps.καπως ετσι ειναι κ η σαλικα,βγαινεις καμαρα κ βλεπεις ΟΛΗ την ναβαρινου (ξανα) totaly empty.foto not attached
που αυτο δε γινετε λεμε!!

SUPERMARIO
15/08/2006, 19:36
τα ζομπι ποτε βγαινουν;;;;


σαν ταινια θριλερ ειναι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Konti
16/08/2006, 09:16
Ασε ρε ένα μαγαζί εψαχνα χθες για φαγητό, όλα κλειστά μηλάμε τίποτα - λες και περιμέναμε βομβαρδισμό! :confused: :confused: :beer: :beer:

EVI
16/08/2006, 09:21
μαματα ηταν το καταευχαριστιθηκα


δρομοι αδειοι χωρις φασαρια με αργους ρυθμους

:beer:


τελεια!


οσο για φαι και τετοια ολο κατι βρισκαμε να ναι καλα η κουζινα στο σπιτι :smokin:

Konti
16/08/2006, 09:34
Σε ποιό σπίτι? :confused: :confused: Και δε μου το είπες!:D :D
Στο δικό μου πάντως :sad: :sad: δεν είχε τίποτα!

Πάντως ευχαριστήθηκα βόλτες εχθές! Μέχρι και την Κυριακή κάπως έτσι θα είναι!:sun: :sun:

EVI
16/08/2006, 09:46
xxaxaxa καλα ουτε στο δικο μου καταλαβα τι παει να πει σουπερ μαρκετ

:wave2: :wave2:

Tropeas
16/08/2006, 09:50
Και μένα μου την έδωσε και την έκανα για βόλτα στις 2 η ώρα με την μηχανή,
και βρήκα και ωραίο μέρος για άραγμα βράδυ, και άλλες παραλιούλες προς Μάτι ('Aνεμος, το όμορφο μαγαζί που στάμπαρα,ενα TDM και ένα Fazer εκεί εχτες μήπως διαβάζουν?) ;) :D

DimST
16/08/2006, 09:54
Και δώ τα ίδια... ξεκίνησα για βολτάκι χθές 22.00 περίπου και έφτασα μέχρι Σούνιο...

:wave2:

Dodok edessa
16/08/2006, 10:05
Αδειασε η Αθηνα και γεμισε η επαρχια...:mad:
Χθες γινότανε χαμος εδω. :dizzy:

cityfly
16/08/2006, 10:21
τώρα είναι όμως που θέλει ακόμα περισσότερη προσοχή

τρέχουν σαν τους παλαβούς

οκ όλοι - κι εγώ - πάμε λίγο παραπάνω αλλά μερικοί νομίζουν ότι είναι σε αγώνα

τις τελευταίες 4 μέρες έχω δει 4 αυτοκίνητα καρφωμένα σε διάφορα σημεία, ακόμα και σε ευθείες

ΙΠΠΕΑΣ
16/08/2006, 11:23
:lol: :lol: :eyepop: :lol:

Προχθές εργαζόμουν και αναγκαστικά χθες έμεινα ΚΑΙ ΕΓΩ στην Αθήνα. Πήρα το παπί και έκανα διαδρομές που το χειμώνα δεν θα μπορούσαν να μου περάσουν από το μυαλό.

11 και κάτι ξεκίνησα από Terra Petra(Πετρούπολη) και κατέβηκα στο κέντρο. Μετά κατευθύνθηκα προς Ζωγράφου και πήρα την περιφεριακή Υμητού. Μετά μέσω Βουλιαγμένης βρέθηκα παραλιακή και λιμανάκια. Εν συνεχεία κατευθύνθηκα μέσω Βάρης προς αεροδρόμιο και μέσω Αττικής Οδού βγήκα στην έξοδο για Πεντέλη. Αφού έκανα στάση στα φαγάδικα της Πεντέλης πήρα την διαδρομή προς Μαραθώνα :lol: . Επέστρεψα από Μαραθώνος και μέσω Αγ Παρασκευής και Χαλανδρίου επέστρεψα πίσω μετά από 3,5 ώρες. :lol: :smokin: :sun: :cool:

Εν τω μεταξύ ένας γείτονας μου σε παλιά μονοκατοικία την έχει δει DJ Triesto και κάθε χρόνο τέτοιες μέρες που αδειάζει η Αθήνα παίζει μουσική σε τρελά db αφού ξέρει ότι δεν υπάρχει κάποιος να καλέσει την αστυνομία. :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

EVI
16/08/2006, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
:lol: :lol: :eyepop: :lol:

Προχθές εργαζόμουν και αναγκαστικά χθες έμεινα ΚΑΙ ΕΓΩ στην Αθήνα. Πήρα το παπί και έκανα διαδρομές που το χειμώνα δεν θα μπορούσαν να μου περάσουν από το μυαλό.

11 και κάτι ξεκίνησα από Terra Petra(Πετρούπολη) και κατέβηκα στο κέντρο. Μετά κατευθύνθηκα προς Ζωγράφου και πήρα την περιφεριακή Υμητού. Μετά μέσω Βουλιαγμένης βρέθηκα παραλιακή και λιμανάκια. Εν συνεχεία κατευθύνθηκα μέσω Βάρης προς αεροδρόμιο και μέσω Αττικής Οδού βγήκα στην έξοδο για Πεντέλη. Αφού έκανα στάση στα φαγάδικα της Πεντέλης πήρα την διαδρομή προς Μαραθώνα :lol: . Επέστρεψα από Μαραθώνος και μέσω Αγ Παρασκευής και Χαλανδρίου επέστρεψα πίσω μετά από 3,5 ώρες. :lol: :smokin: :sun: :cool:




εκδρομη στην αθηνα πηγε τουτος



ΕΥΓΕ


:wave2: :beer: :beer:

Λεωνίδας
16/08/2006, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
:lol: :lol: :eyepop: :lol:

Προχθές εργαζόμουν και αναγκαστικά χθες έμεινα ΚΑΙ ΕΓΩ στην Αθήνα. Πήρα το παπί και έκανα διαδρομές που το χειμώνα δεν θα μπορούσαν να μου περάσουν από το μυαλό.

11 και κάτι ξεκίνησα από Terra Petra(Πετρούπολη) και κατέβηκα στο κέντρο. Μετά κατευθύνθηκα προς Ζωγράφου και πήρα την περιφεριακή Υμητού. Μετά μέσω Βουλιαγμένης βρέθηκα παραλιακή και λιμανάκια. Εν συνεχεία κατευθύνθηκα μέσω Βάρης προς αεροδρόμιο και μέσω Αττικής Οδού βγήκα στην έξοδο για Πεντέλη. Αφού έκανα στάση στα φαγάδικα της Πεντέλης πήρα την διαδρομή προς Μαραθώνα :lol: . Επέστρεψα από Μαραθώνος και μέσω Αγ Παρασκευής και Χαλανδρίου επέστρεψα πίσω μετά από 3,5 ώρες. :a012: :a012: :a012: :a012:

Konti
16/08/2006, 11:37
Είναι απο τις λίγες "περιόδους" που απολαμβάνεις πραγματικά τις διαδρομές (ακόμα και τις πιο μικρές) μέσα στην πόλη- καθώς λείπει ο εκνευρισμός, το άγχος απο τους δρόμους!!!:sun: :sun:

Κι εγώ εχθές έκανα κάμποσα χιλμ. :D :D :D

SUPERMARIO
16/08/2006, 17:52
19 θανατηφορα ατυχηματα απο αρχες αυγουστου μεχρι σημερα στην Αττικη.
προσεχουμε λεμε...

gcrook
16/08/2006, 21:23
Αχ πως ζηλευω....
Το αδειο Καρπενησι και ο αδειος Πλαταμωνας σημερα δεν λεγανε μια:rotflmao:

....ρε πως και δεν μου'κοψε να κατεβω Αθηνα:rotflmao:

ΙΠΠΕΑΣ
16/08/2006, 22:07
:a22:





















.







Καλά να περνάς. :beer:

Αλοίμονο σε εμάς ...

kscorpion
18/08/2006, 11:03
Τι να πώ και εγώ ο κακομοίρης που το μοτόρι μου είναι κλειδωμένο στο service ενός καταστήματος piaggio λόγω του ότι ήταν κλειστή η αντιπροσωπία για να τους δώσει το ανταλλακτικό , και έτσι κυκλοφορώ με το κουτί .......:mad:

Δεν λέω ένα τέταρτο έκανα μόνο από Αργυρούπολη μέχρι κέντρο ... άδειοι οι δρόμοι .... αλλά έφαγα 20 λέπτά να ψάχνω να παρκάρω .... :( :uplate: :mad:

Τουλάχιστον μες την επόμενη εβδομάδα θα το έχω πάλι στα χέρια μου ..... και θα ηρεμήσω ... :winka:

Tropeas
18/08/2006, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
εκδρομη στην αθηνα πηγε τουτος



ΕΥΓΕ


:wave2: :beer: :beer:
Ρε Γιώργη gcrook χάνεις λέμε....
μια τέτοια εκδρομη μου κατσε και εμένα και έκανα προχθές 2 η ώρα το βράδυ, μέχρι που τέλειωσε η βενζίνη και είπα να γυρίσω σπίτι....
απλά, ΑΨΟΓΑ....
είχαμε και τα τυχερά μας με όλα τα "γυναικάκια" που γυρνάγαν απο τα άδεια club και ακόμα ψαχνόντουσταν και χαμογελάγαν σε έναν δερματοφορεμένο με μια μηχανή νυχτι'ατικα... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :wave2: :beer:

FestoNero
18/08/2006, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Και μένα μου την έδωσε και την έκανα για βόλτα στις 2 η ώρα με την μηχανή,
και βρήκα και ωραίο μέρος για άραγμα βράδυ, και άλλες παραλιούλες προς Μάτι ('Aνεμος, το όμορφο μαγαζί που στάμπαρα,ενα TDM και ένα Fazer εκεί εχτες μήπως διαβάζουν?) ;) :D Ανεμος;;;
:yuck: :yuck:
Πανακριβο, Ελεεινο σερβις
Μιλαμε για 30 λεπτο και βαλε, με 3-4 τραπεζια συνολο, ολοι για καφεδες.
Το φαγητο κακιστης ποιοτητας,
και οι ανθρωποι που το εχουν ειναι και αυτοι αμφιβολης ποιοτητος..
Και σαν εργοδοτες ειναι χαλια..
Μενω λιγο πιο πανω απο τον Ανεμο, τον εχω φαει στη μαπα χρονια..
Καλυτερος ειναι ο Φαρος, εξαρταται απο τους σερβιτορους βεβαια..
Στο Μπαλκονι που ειναι στο παραλιακο δρομο για Ραφηνα, πανω απο το κοκκινο λιμανακι δεν εχω παει ποτε (καλα ε, τοσα χρονια εδω και δεν.. :eyepop: ) αλλα απ'οτι μου εχουν πει ειναι ακριβο..
:wave2:

gcrook
18/08/2006, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Ρε Γιώργη gcrook χάνεις λέμε....
μια τέτοια εκδρομη μου κατσε και εμένα και έκανα προχθές 2 η ώρα το βράδυ, μέχρι που τέλειωσε η βενζίνη και είπα να γυρίσω σπίτι....
απλά, ΑΨΟΓΑ....
είχαμε και τα τυχερά μας με όλα τα "γυναικάκια" που γυρνάγαν απο τα άδεια club και ακόμα ψαχνόντουσταν και χαμογελάγαν σε έναν δερματοφορεμένο με μια μηχανή νυχτι'ατικα... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :wave2: :beer:
Ελα ρε δερματοφερεμενο αντικειμενο του ποθου:winka:
Και που πηγες δηλαδη ρε Λαμπρο;

Tropeas
18/08/2006, 14:19
Attika παραλιακά αλλά απο την άλλη μεριά , όχι προς Σούνιο...
...και όταν λέμε παραλιακά, εννοούμε παραλιακά... δρομοι , δρομάκια που δεξιά ή αριστερά τους η Θάλασσα σε κοντινή οπτική επαφή...

zudap50
19/08/2006, 00:10
και δεν μου λές....δερματοφορεμένε....μήπως απλά χαμογελούσαν στη θέα ενός...κρεμμυδιού εν όψη καύσωνα??????λέω εγώ τώρα:rolleyes: :evil: :evil: :evil:

Tropeas
19/08/2006, 00:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από zudap50
και δεν μου λές....δερματοφορεμένε....μήπως απλά χαμογελούσαν στη θέα ενός...κρεμμυδιού εν όψη καύσωνα??????λέω εγώ τώρα:rolleyes: :evil: :evil: :evil:
Κακιούλες κακιούλες...
είδανε το διαπεραστικό βλέμα μου και πάθανε...

:blush: :blush: :blush:
Φωτεινούλα τι κάνεις γύρισες... (???!!!)
να πάω να πάρω το κουνελάκι να ξεκινήσω...?
έχεις επίσημη πρόσκληση για Πόρτο Ράφτη το ΣΚ, να σου γνωρίσω και έναν φίλο...:a13: :p :p :p

AFTER
19/08/2006, 01:00
Γιατι κουραγιο?


ΤΩΡΑ ειναι καλα στην Αθηνα!

Ανεβαστε τα τοιχη λεμε να μην ξαναρθουνε!!!!

:a43:

zudap50
19/08/2006, 01:12
χεχεχεχε!!!!!!!!!!!!ΓΥΡΙΣΑ!!!!!!!!!!!!!!:D
τον φίλο σου τον ξέρω????????:look:

lampros_fazer
19/08/2006, 01:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ανεβαστε τα τοιχη λεμε να μην ξαναρθουνε!!!!

:a43:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tati
19/08/2006, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Ανεμος;;;
:yuck: :yuck:
Πανακριβο, Ελεεινο σερβις
Μιλαμε για 30 λεπτο και βαλε, με 3-4 τραπεζια συνολο, ολοι για καφεδες.
Το φαγητο κακιστης ποιοτητας,
και οι ανθρωποι που το εχουν ειναι και αυτοι αμφιβολης ποιοτητος..
Και σαν εργοδοτες ειναι χαλια..
Μενω λιγο πιο πανω απο τον Ανεμο, τον εχω φαει στη μαπα χρονια..
Καλυτερος ειναι ο Φαρος, εξαρταται απο τους σερβιτορους βεβαια..
Στο Μπαλκονι που ειναι στο παραλιακο δρομο για Ραφηνα, πανω απο το κοκκινο λιμανακι δεν εχω παει ποτε (καλα ε, τοσα χρονια εδω και δεν.. :eyepop: ) αλλα απ'οτι μου εχουν πει ειναι ακριβο..
:wave2:

τι θα γίνει festNero θα αλλαξεις αβαταρ επιτέλους????:lol: :lol:

με κανεις και μπερδεύομαι :lol: :lol: :lol: :wave2:

Tropeas
19/08/2006, 09:54
Μπα δεν νομίζω να τον ξέρεις zudap...

τατι ! κρίση ροζ προσωπικότητας?

ελπίζω σήμερα να μην έχει κίνηση στις παραλίες...:rotflmao: :lol: :wave2:

FestoNero
02/09/2006, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
τι θα γίνει festNero θα αλλαξεις αβαταρ επιτέλους????:lol: :lol:

με κανεις και μπερδεύομαι :lol: :lol: :lol: :wave2: FestoNero παρακαλω!
:mad: :mad: :mad:
:D :D :D
Να, αλλαξα!
ΩΩΩΩΧΧΧΟΥΥΥ!!!