PDA

View Full Version : Μελη του moto.gr ανακοινωσις!!!!



hornet
28/05/2004, 16:09
Πριν μερικες μερες και σε αυτο φταιω και εγω προσωπικα εκτροχιασαμε ενα thread με φωτογραφιες καπως καυτου περιεχομενου.Ενταξει αυτο εγινε στα πλαισια χαλαροτητας αλλα νομιζω οτι το μετρο εχει ξεφυγει λιγακι.
Επειδη ειδα διαφορες φωτογραφιες πλεον οι οποιες ξεφευγουν και απο το πνευμα του εδω μαγαζιου.
Θα σας παρακαλεσω να λειπουν στο μελλον.
Ενταξει το ξαναλεω το ξεφτυλισαμε σε ενα θεμα αλλα μεχρι εκει.Καναμε το χαβαλε μας αλλα βλεπω οτι ολο και συχνοτερα σε ασχετα θεματα μπαινουν φωτογραφιες καυτες και αυτο πρεπει να σταματησει.

Σας ευχαριστω
Σταθης

Μιλαω πλεον σαν moderator και για να μην παρεξηγηθω με κανεναν σας,παρακαλω σταματηστε το πλεον.

Υ.Γ:Τα ποστ που θα εχουν φωτογραφιες εξω απο το κοσμιο θα τα ξυριζω στεγνα.

ruyjin
28/05/2004, 16:17
καλα έκανες και το έθιξες το θέμα, συμφωνώ κι εγώ Στάθη. Έγινε μια φορα, κάναμε το χαβαλέ μας και τέλος. Πιστεύω συμφωνούνε όλοι.
Διαγωγή ...κοσμιοτάτη...από εδώ και στο εξής
:D

XTMPAM
28/05/2004, 16:19
Ο ΜΟΝΤΕΡΑΤΟΡΑΣ!!!ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΜΕΤΑ!!!!


ΣΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΛΕΩ ΓΩ!!!
ΠΟΥ ΣΑΙ Κα ΛΟΥΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ!!:wave2:

periklisk
28/05/2004, 16:27
Σωστή παρέμβαση Στάθη.....

Εντάξει δεν νομίζω πως είναι κανένας από εμάς πουριτανός, παρόλα αυτά μερικά πράγματα πρέπει να τα προσέχουμε....

Το λέω και για μένα γιατί και εγώ συμμετείχα στο εν λόγω thread των προηγούμενων ημερών.....

idi
28/05/2004, 16:31
R.E.S.P.E.C.T.

και παιδια το τατσι μιτσι κωτσι καλο θα ηταν να περιοριστει σε ΠΜ (για μενα το περικλη και το μιλαμπερ λεω)

afrotwin
28/05/2004, 17:07
varieme na sxoliaso apo tin arxi itan ligo ili8io afto pou kanate gia na apodiksete oti iste andres vazate gimnes foto sta post ke den mporousa na afiso ta pedia mou na doun ti kitai o mpampas tous
ala ir8e i 8ia fotisis
evge

milaber
28/05/2004, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
R.E.S.P.E.C.T.

και παιδια το τατσι μιτσι κωτσι καλο θα ηταν να περιοριστει σε ΠΜ (για μενα το περικλη και το μιλαμπερ λεω)

Nαι...
Καλύτερα έτσι...

:)

Rezeguet
23/03/2005, 16:22
συμφωνω. Οποιος θελει πορνο να ψαξει στο γκουγκλ να βρει! Η να ρωτησει τον δεσποτη/αρχιμανδριτη της περιοχης του!








(εδω ηθελα να κολλησω μια τσοντουλα να τσαντιστει ο μοντερατορας αλλα λεω ασε θα με διωξουν με τις κλοτσιες! :lol: :lol: )

rd350lc
23/03/2005, 18:40
apanthsh ustera apo sxedon 10 mhnes?
xmmm
oraaaiiiooooooosssssssssss!!!!!!!!!!!!
:alien:

Rezeguet
24/03/2005, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από rd350lc
apanthsh ustera apo sxedon 10 mhnes?
xmmm
oraaaiiiooooooosssssssssss!!!!!!!!!!!!
:alien:

βασικα ηθελα να περιμενω αλλους 2 για να κανω ετησια υπενθυμιση και να γορτασουμε ολοι μαζι 1 χρονο χωρις πορνο στο φλορουμ, αλλα δεν μπορουσα να κρατηθω.