PDA

View Full Version : Χρειαζομαι βοηθεια το Σαββατο



EKEINOS
16/08/2006, 20:23
Φιλος κολητος ετων 55 με νεαρα συζηγο πηγε στην Συρο με την μοτο την κυριακη για να δειξει τι τζοβενο ειναι.Επαθε ομως προστατιτιδα και απο την Δευτερα ειναι στο νοσοκομειο.τωρα κυκλοφορει με καθετηρα δεν μπορει φυσικα να οδηγησει πισω στην Θεσσαλονικη.Ενας φιλος θα βαλει το Σαββατο την μηχανη στο πλοιο στην Συρο αλλα χρειαζομαστε καποιον να την παει απο τον Πειραια στον σταθμο του Ρουθ για να μπει στο τραινο.Φτανει γυρω στις 8 το Σαββατο με το Δημητρουλα ,
Αν υπαρχει δυνατοτητα πειτε γιατι μαλον την εχουνε κανει ολοι,να βρω εναλακτικη οδο

Λεωνίδας
16/08/2006, 21:28
8 το πρωί ή 8 το απόγευμα;
κα τι μηχανή είναι;

EKEINOS
16/08/2006, 21:53
8 απογευμα ενα TRANSALP 650

Λεωνίδας
16/08/2006, 23:00
Εσύ είσαι Θεσσαλονίκη;
Δηλαδή θα πάει κάποιος να την πάρει να τη βάλει στο τρένο;
Επειδή μάλλον θα χρειαστούν 2 άτομα, εγώ προσφέρομαι για 2ος (αλλά το ΤΑ θα προτιμούσα να μην το οδηγήσω)...
ΛΑΜΠΡΟΟΟΟΟοΟΟοοοοΟΟ;;;;

Tropeas
17/08/2006, 00:39
Αν θες ευχαρίστως να στην κάνω την εξυπηρέτηση, σε συνεργασία πάντα με τον Λεωνίδα....
αλλά δεν έχω εμπειρία στον τρόπο φορτώματος στο τρένο... θα την προσέξω όσο μπορώ αλλά δεν ξέρω τι κάνουν και αν μπορώ να επέμβω στο δέσιμο...

EKEINOS
17/08/2006, 06:25
Παιδια εγω δυστυχως ειμαι Θεσσαλονικη, φωτογραφος στο επαγγελμα και εχω γαμους και βαπτισια και δεν μπορω να ξεκολησω.Δεν χρειαζετε ν'ανεβει στο τραινο την παραλαμβανουν αυτοι και την στελνουνε με την πρωτη αυτοκινηταμαξα.Θα επανελθω το μεσημερι μολις μιλησω και με τον Οσε.

Λεωνίδας
17/08/2006, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από EKEINOS
Παιδια εγω δυστυχως ειμαι Θεσσαλονικη, φωτογραφος στο επαγγελμα και εχω γαμους και βαπτισια και δεν μπορω να ξεκολησω.Δεν χρειαζετε ν'ανεβει στο τραινο την παραλαμβανουν αυτοι και την στελνουνε με την πρωτη αυτοκινηταμαξα.Θα επανελθω το μεσημερι μολις μιλησω και με τον Οσε. Κανονίστηκε τότε :D
Ενημέρωσέ μας πώς την παραλαμβάνουμε και πού την παραδίδουμε :wave2:
ΥΓ ελπίζω να μη μας κάνει καμιά στραβή το Δημητρούλα :rolleyes:

idi
17/08/2006, 10:18
τα χαρτια (αδειες κτλ) τα εχετε ολα ε?

EKEINOS
17/08/2006, 11:33
Μολις γυρισα απο τον ΟΣΕ.Δεν παραλαμβανουν μηχανες ως την Δευτερα το πρωι. Αρα θεωρω πολυ να σας ζητησω να την κρατησετε Σαββατοκυριακο και να τρεχετε σε εργασιμη μερα. Οποτε αλλαξα σχεδια και με μια μεταφορικη θα την στειλουνε απο την Συρο στην Θεσσαλονικη θα κανει 10 μερες αλλα δεν πειραζει. Σας ευχαριστω πολυ για την αμεση ανταποκριση και επιφυλασομαι να την ανταποδωσω με την πρωτη ευκαιρια.

Cpt. Haddock
17/08/2006, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από EKEINOS
Μολις γυρισα απο τον ΟΣΕ.Δεν παραλαμβανουν μηχανες ως την Δευτερα το πρωι.

Από που σου το είπαν αυτό;

Στο Ρουφ πήγες;



:confused: