PDA

View Full Version : Μια συμβουλή ζητάω . . .



skorpi
18/08/2006, 14:04
Ρε παιδιά, μιας και είστε πιο σοφοί και έμπειροι από μένα, μπορείτε να μου απαντήσετε στην εξής ερώτηση:

Να το πάρω το LC4 Adv. 05 ή θα μου λιώσει την μέση από τους κραδασμούς ;

Η χρήση που θα κάνω περιλαμβάνει και εθνική οδό μέχρι κανένα 2ωρο το πολύ ( μέχρι να φτάσω στο βουνο εννοείται).

Καμιά φορά και καμιά βόλτα με την γυναίκα θα είναι μέσα στο πρόγραμμα αλλά όχι για μεγάλα ταξίδια.

XTMPAM
18/08/2006, 14:08
ΣΑΝ ΚΤΜ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΨΙΛΟΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΝΤΟΥΡΟΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΟΡΑΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ!!

ΑΡΜΟΔΙΟΤΕΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΑΝΑΣ ΚΑΙ Ο ΝΤΕΡΤΙ ΜΟΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!:wave2:

valam
19/08/2006, 00:11
... και εγω το σκεφτομαι το ADV. Για μεταχειρισμενο βεβαια, 2001 και μετα, γιατι κανω χιλιομετρα στην εθνικη και αποφευγω να παιρνω το LC4, το ψιλολυπαμαι να το πηγαινω καθε μερα πορεια.

Άλλα ποση διαφορα θα έχει το μονοκυλινδρο ADV ? Δε θα ταλαιπωρείται απο τις πορείες στην εθνικη ? Απο την άλλη,
αυτό το μοτόρι παει Ντακαρ αβίαστα, θα κολωσει να με παει μεχρι τη Μεταμορφωση ή κανα ταξιδάκι 1-2 φορες το χρόνο. ?

Vstrommer71
19/08/2006, 02:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
(...)ΚΑΙ Ο ΝΤΕΡΤΙ ΜΟΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!:wave2:
Καλυτερο το adventure για την χρηση που το θες.
Τωρα για τον Τανασ' εψαξα και βρηκα αυτο που ΣΙΓΟΥΡΑ ξερει καλυτερα!!!:rotflmao: :rotflmao:


58555

skorpi
21/08/2006, 13:22
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις boys. Το LC-4 έχει την ίδια συμπεριφορά όσον αφορά τοπυς κραδασμούς ?

Αν οδηγήσω το απλό το 640 θα πάρω μια ιδέα ή είναι διαφορετικά στημένα τα μηχανάκια ;

Ευχαριστώ και πάλι :cool: :cool: