PDA

View Full Version : ερώτηση για αφάλεια



L.omerta
21/08/2006, 17:43
καλησπέρα σε όλους...Θελω να κάνω μια ασφάλεια άμεσα και θα ήθελα αν μπορούσατε να μου προτείνετε καμια εταιρία(με καμια διεύθυνση και κανα τηλ αν γίνεται)Πρέπει να πάω από γραφεία η γίνεται και τηλεφωνικως?εχω μια vespa cosa 200 πόσο περίπου υπολογίζεται ότι θα πάει η ασφάλεια??Επίσης την μηχανή την έχω ενάμιση μήνα περίπου αλλά επειδή έφυγα κατευθείαν για διακοπές μόλις την πήρα δεν εκανα τότε ασφάλεια δεν παιζει κανένα πρόβλημα ε??ευχαριστω:beer: :beer: :wave2:

Λεωνίδας
21/08/2006, 17:49
www.asfalistra.gr
Όσο για την τελευταία ερώτηση, αν δεν την κινείς δεν πειράζει να είναι ανασφάλιστη. Μην την κινείς λοιπόν μέχρι να την ασφαλίσεις :wave2:

L.omerta
21/08/2006, 18:12
γενικά την έχω δει αυτή την σελίδα και δεν την πολυεμπιστεύομαι...πολυ γενικούρες...θα προτιμούσα καλύτερα απο κοντά :rolleyes:..Στην σελιδα τα χρήματα που λεει? ειναι για 6μηνο η για χρόνο(δεν το διευκρινίζει πουθενά) :beer:

Λεωνίδας
21/08/2006, 18:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από L.omerta
γενικά την έχω δει αυτή την σελίδα και δεν την πολυεμπιστεύομαι...πολυ γενικούρες...θα προτιμούσα καλύτερα απο κοντά :rolleyes:..Στην σελιδα τα χρήματα που λεει? ειναι για 6μηνο η για χρόνο(δεν το διευκρινίζει πουθενά) :beer: Sorry αλλά εκεί που λέει
Ολικά Ετήσια Ασφάλιστρα
δεν το διευκρινίζει :confused: :confused: :confused:

skorpi
22/08/2006, 08:41
ALFA-OMEGA Ασφαλιστική

210 9634664 - Κα Κουτσοπούλου

Δεν έχω καμία σχέση μαζί τους, απλά μου την σύστησε φίλος και είναι η φθηνότερη που έχω βρει.

Το Tiger955 μου κοστίζει 180 γιούρο το χρόνο μαζί με οδική

Δοκίμασε και βλέπεις . . .

Πάντως οι επώνυμες εταιρίες είναι φαρμάκι :nono: :nono: :nono:

beholder
22/08/2006, 10:30
Δημητρης Κουραντης Εχει προγραμματα απο 16 ασφαλειες περιπου 2106834274 & 6944964433

Εγω εχω κανει σε Commercial Value με 180 το χρονο και οδικη βοηθεια και νομικη προστασια μαζι στη τιμη

Ειναι ο ασφαλιστης μου και το μονο που μπορω να πω ειναι οτι οταν τον χρειαστηκα και στην ασφαλεια Μοτο και στην ασφαλεια του ΙΧ και στη Νοσοκομειακη που εχω ητανε παντα διπλα μου χωρις να εχω καμμια αλλη ιδιαιτερη σχεση μαζι του.
Τον συνιστω ανεπιφυλακτα