PDA

View Full Version : Τι γνώμη έχετε................



powerphot
30/05/2004, 18:10
Τι γνώμη έχετε........
Για τον τύπο που οδηγεί και μιλά στο κινητό ενώ πηγαίνει με 70-80 χλμ σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας, κι όταν του κορνάρεις να σε δει, επειδή ξέρεις ότι σίγουρα δεν σε έχει δει, αυτός κλείνει το τζάμι για να ακούσει καλύτερα το κινητό και να μην ακούσει εσένα που θα του τα «χώσεις»;

Τι γνώμη έχετε.........
Για αυτούς τους οδηγούς που πετάνε την στάχτη, κι ακόμα χειρότερα το τσιγάρο από το παράθυρο χωρίς να τους νοιάζει που πάει;
(Εγώ πάντως μια φορά, αφού κτύπησε το τσιγάρο επάνω μου, σταμάτησα, το πήρα από κάτω, πήγα δίπλα και λέγοντας του........σας έπεσε αυτό.......του το πέταξα μέσα, έπαθε ένα σοκ!!! Κι έφυγα)............

Τι γνώμη έχετε..........
Για τα pizzascoteroπαπάκια που ενώ βρίσκονται πίσω αριστερά σου, ξαφνικά εμφανίζονται μπροστά δεξιά σου με πατημένο το φρένο επειδή ανακάλυψαν ότι..........δεν πάει από 'κει;

Τι γνώμη έχετε............
Για τον τύπο με την Africa 750, μεταξύ 50-60 ετών, άσπρο μαλλί (ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΚΡΑΝΟΣ), με γυαλί ηλίου TRENDY στα μάτια, κρεμασμένα γυαλιά πρεσβυωπίας με κορδονάκι στο στήθος, που όταν τον κοιτάξεις στο φανάρι παίρνει το υφάκι,...........είμαι ώριμος άνθρωπος και δεν κινδυνεύω...........Κινδυνεύω;

Τι γνώμη έχετε.............
Για τον παππού και την γιαγιά (άνω των 70) στο μπροστά αυτοκίνητο, στη μέση του δρόμου, με 30 χλμ, αγκαλιά το τιμόνι, ξεχασμένο το φλας, δεξί-αριστερό δεν έχει σημασία, που βγήκαν σε ώρα αιχμής να πάνε στην λαϊκή;

Τι γνώμη έχετε................
Για την..........κυρά Μαρίκα που επιτέλους βρήκε να παρκάρει έξω από το super market, αλλά άργησε, και γι'αυτό ανοίγει την πόρτα χωρίς να κοιτάξει ότι εσύ έρχεσαι από πίσω;
Και, την πόρτα θα φας στην μούρη, και το γνωστό,............αμάν πια αυτά τα μηχανάκια........αμαν;

Τι γνώμη έχετε.............
Για τους δρόμους που γλιστράνε και δεν ξέρεις ποτέ και που θα σταματήσεις όταν πατήσεις φρένο;

Τι γνώμη έχετε................
Για τις λακκούβες των δρόμων που εντάξει άμα έχεις βγει για enduro, αλλά αν έχεις βγει απλώς για να πας κάπου;

Τι γνώμη έχετε...............
Για τους άλλους; μήπως κάνετε κι εσείς τα ίδια;

Τι γνώμη έχετε................
Για αυτά που διαβάζετε...........μήπως είμαι ρατσιστής;

anco
30/05/2004, 18:22
Μεγαλε τωρα τι να πουμε ?

εχεις δικιο σε ολα !.

110% σωστος !.


:wave2:

melsaltas
04/06/2004, 09:32
ΕΣΥ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΚΟΥΕΙ ΦΙΛΕ?????!!!!!

petridist
04/06/2004, 12:53
τέτοιοι πολιτικοί γιατί δεν υπάρχουν σήμερα??

σαν να λες...

''τι γνώμη έχετε για την ελληνική νοοτροπία και πραγματικότητα??

:beer:

kapeos
04/06/2004, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Τι γνώμη έχετε........
Τι γνώμη έχετε.........
Για αυτούς τους οδηγούς που πετάνε την στάχτη, κι ακόμα χειρότερα το τσιγάρο από το παράθυρο χωρίς να τους νοιάζει που πάει;
(Εγώ πάντως μια φορά, αφού κτύπησε το τσιγάρο επάνω μου, σταμάτησα, το πήρα από κάτω, πήγα δίπλα και λέγοντας του........σας έπεσε αυτό.......του το πέταξα μέσα, έπαθε ένα σοκ!!! Κι έφυγα)............

Για αυτά που διαβάζετε...........μήπως είμαι ρατσιστής;

Είμαι από αυτούς που όταν παίρνω το κουτί και αν ανάψω τσιγάρω, το πετάω έξω αλλά προσέχοντας πολύ κοιτώντας τον καθρέφτη (γιατί την έχω πατήσει) και οποσδήποτε δεν το κάνω στην επαρχία (για λόγους φωτιάς)


Με μισήτε???? Ολοι?:sad:



Ουγκ:evil:

milaber
04/06/2004, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Τι γνώμη έχετε................
Για αυτά που διαβάζετε...........μήπως είμαι ρατσιστής;

Kαθόλου αδερφέ...

Σωστός είσαι!

afrotwin
04/06/2004, 16:05
ne ne sostos
8a vgaloume gia sena oles tis pagides ke tis diskolies pou exi ena pexnidi peripetias na mpenis ke na kerdizis panta ke poli grigora
ke episis na timorounte paradigmatika oloi afti akoma ke me 8anato ke pou ise ama argi i pizza sou pare ena tilefono ke vristous ligo pelatis ise dikio 8a exis
episis na ipoxreosoun tou 50-60 me africa na ta poulisoun ke na paroun aftokinita na ginoun pio pola ta koutia ston dromo gia na min mporoume na pame pou8ena akomi xirotera palikaria mou edo ine poli me para polous katikous ke den ine i dromi pistas gia na trexete esis anenoxliti me ta klastiria sas ante pia me ti m@l@kies sas

ne ne dikio exis kala ta les
:rotflmao:

powerphot
04/06/2004, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ne ne sostos
8a vgaloume gia sena oles tis pagides ke tis diskolies pou exi ena pexnidi peripetias na mpenis ke na kerdizis panta ke poli grigora
ke episis na timorounte paradigmatika oloi afti akoma ke me 8anato ke pou ise ama argi i pizza sou pare ena tilefono ke vristous ligo pelatis ise dikio 8a exis
episis na ipoxreosoun tou 50-60 me africa na ta poulisoun ke na paroun aftokinita na ginoun pio pola ta koutia ston dromo gia na min mporoume na pame pou8ena akomi xirotera palikaria mou edo ine poli me para polous katikous ke den ine i dromi pistas gia na trexete esis anenoxliti me ta klastiria sas ante pia me ti m@l@kies sas

ne ne dikio exis kala ta les
:rotflmao:

Θες να πείς δηλαδή ότι δεν σου έχει τύχει ποτέ τίποτα απο όλα αυτά και "πορεύεσαι" άνετος και με ασφάλεια στους δρόμους της πόλης; Mια γνώμη εκφράσθηκε δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να το αναλύεις έτσι το θέμα.
Πες ότι δεν συμφωνείς.... η μη λες τίποτα....

sonic22
12/07/2005, 18:17
ρε afro λεσ και εισαι η φωνη του υποσυνηδητου μου ενα πραγμα...

τεσπα...

powerphot καλα κανεις και αγανακτεις αλλα...

εχεις ιδεα τι σκευτονται ολοι αυτοι για τους μηχανοβιους??
ξερεις σε ποσα απο αυτα εχουν δικιο?

δυστιχος υπαρχουν πολλα προβληματα στον δρομο και στην συμπερηφορα ολων μας...

οταν ομως ξερεισ τι παιζει στον δρομο γιατι κυριε πας γυρευοντας?

ειναι σωτηριο να θεωρεις ολους (ανεξερετος) τους οδηγους ηλιθιους μαλ#@$ και εν δυναμη δολοφωνους σου και ολους τους δρομουσ κατασκευασμενους απο γυαλι στο οποιο εχουν ρηξει λαδια

με αυτα σαν δεδομενα πως θα οδηγησεις?

Tropeas
12/07/2005, 18:50
Αστα....:mad:

gmakris
12/07/2005, 19:05
Ξεχασες ένα ακομη........

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=10853

nimbus
12/07/2005, 19:48
Τι γνώμη έχετε.........
Για αυτούς τους οδηγούς που πετάνε την στάχτη, κι ακόμα χειρότερα το τσιγάρο από το παράθυρο χωρίς να τους νοιάζει που πάει;
(Εγώ πάντως μια φορά, αφού κτύπησε το τσιγάρο επάνω μου, σταμάτησα, το πήρα από κάτω, πήγα δίπλα και λέγοντας του........σας έπεσε αυτό.......του το πέταξα μέσα, έπαθε ένα σοκ!!! Κι έφυγα)............

B][/QUOTE]


χαχαχαχαχαχαχαχ:lol: :lol: είσαι ωραίος:wave2:

:rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
13/07/2005, 15:04
POWERPHOT







:beer: :beer: :beer:







+1000

kawasaki ZX-12
13/07/2005, 15:21
ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!:D

loufas
13/07/2005, 15:44
otan vlepo merika apo ta parapano i kai polles fores polla apo ayta tin idia stigmi, moy erxetai na stamatiso to mixanaki kai na toys rikso ena kalo xeri ksulo, alla den kanei.. eimaste pleon stin eyropi..
:D

katsai
13/07/2005, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Τι γνώμη έχετε........

Τι γνώμη έχετε.........
Για αυτούς τους οδηγούς που πετάνε την στάχτη, κι ακόμα χειρότερα το τσιγάρο από το παράθυρο χωρίς να τους νοιάζει που πάει;
(Εγώ πάντως μια φορά, αφού κτύπησε το τσιγάρο επάνω μου, σταμάτησα, το πήρα από κάτω, πήγα δίπλα και λέγοντας του........σας έπεσε αυτό.......του το πέταξα μέσα, έπαθε ένα σοκ!!! Κι έφυγα)............




ολα αυτα σε εξοργιζουν πραγματικα,
αλλα περισοτερο απο ολα με εξοργιζουν οι
περισοτεροι ΒΡΟΜΙΑΡΗΔΕΣ Ελληνες που πετανε
τα σκουπιδια τους στο δρομο.

εχω τσακωθει απειρες φορες
το θεωρω τουλαχιστον



Α-ΠΑ-ΡΑ-ΔΕ-ΚΤΟ

noble
13/07/2005, 16:56
δεν νομιζω να βρεθει κανεις να διαφωνισει μ'αυτα που γραφεις...
η σκεψη μου οταν τα διαβασα ειναι αν θες επιβεβαιωση για το αν εχεις δικιο η αν θες ολοι μας να βαλουμε ενα ακομα λιθαρακι λεγοντας
"τι γνωμη εχετε...
και να προσθεσουμε τα αμετρητα αρνητικα που εχουμε ζησει,
που πλεον πολλα δεν ειναι πια μερος της φαντασιας μας αλλα εχουν γινει κι αυτα γεγονοτα.
μιλω διχως ιχνος ειρωνειας απεναντι σ'αυτα που γραφεις powerphot.
να σου εξηγησω πως ειμαι σε μια φαση τεραστιας αναζητησης και επικριτικης απεναντι στα παντα.
αλλα εχω κουραστει,πιο πολυ κι απο τ'αρνητικα ολου του κοσμου ν'ακουω και να διαβαζω μονο αυτα.

υπαρχουν αλλα να μην πανε μωρε στο διαολο?
και αυτα που δεν γραφεις ακομα...

ευχομαι οσο γινεται τα περισσοτερα ν'αποφευγουμε να τα συνανταμε,
μα πιο δυνατα ευχομαι για ολους μας να καταφερνουμε
να μην τα κανουμε οι ιδιοι...
κι ολα θα πανε καλα ουτως η αλλως!:sun:

υ.γ.και γιατι τετοια επιθεση στις africa?:rotflmao:
παντα φιλικα!:wave2:

mtsop
13/07/2005, 20:01
Θα προσθέσω ακόμη

Τι γνώμη έχετε............
Για τον trendy τυπά 25-35 πάνω σε TDM/Varadero με σένιο συνολάκι, το μαλλί λες και βγήκε απο κομμωτήριο και παντοφλέ παπουτσάκι να κάνει τον γρήγορο και να μιλά στο κινητό του;

vassilis88
13/07/2005, 20:34
ego exo ti xeiroteri gnomi gia
1)ti lakkouba 1 metro mikos platos kai bathos pou einai gemati nero to xeimona kai ama peseis mesa
2)tous odigous pou strivoun xoris flas
kai kyrios
3)aftous pou me exoun balei sto mati,dld aftous pou pernane stop kai me blepoune(ektos an ta mixanakia einai aorata) alla nomizoun oti tha plakotho sta frena kai tha tous apofygo.afto to exo pathei apeires fores os tora.

a oi trendy typades einai kai me fz6n/gsx1400 kai ta parkaroun ekso aptin kafeteria(kala ki ego to idio kano).episis sto dromo prospathoun na pigainoun me tis mpantes alla den ta katafernoun panta.

DoctorS
13/07/2005, 21:44
δις ιζ Ελλαδιστάν............εντώ περνάει ουραία αφεντικός τρώει σουβλάκι, μουζάκα, κάνει ότι τέλει και λογκαριασμό ντε ντίνει σε κανένα........αααααααα είναι πουλύ ουραία εντώ στο Ελλαδιστάν................τώρα πάει καταρίσω νύχια για να ξύσω τα @@ μου............

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

tai
13/07/2005, 22:30
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=159345#post159345
είναι οι ίδιοι ατομηστές:yuck: :yuck:

gtsiros
14/07/2005, 18:44
ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ. Ο ΤΣΙΡΟΣ ΦΟΡΤΩΝΕΙ!!!


Για τον τύπο που οδηγεί και μιλά στο κινητό ενώ πηγαίνει με 70-80 χλμ σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας, κι όταν του κορνάρεις να σε δει, επειδή ξέρεις ότι σίγουρα δεν σε έχει δει, αυτός κλείνει το τζάμι για να ακούσει καλύτερα το κινητό και να μην ακούσει εσένα που θα του τα «χώσεις»;

Κόβεις ταχύτητα, δημιουργείς απόσταση από το προαναφερθέν όχημα.
Ξανά αποκτάς ηρεμία και ασφάλεια.


Για αυτούς τους οδηγούς που πετάνε την στάχτη, κι ακόμα χειρότερα το τσιγάρο από το παράθυρο χωρίς να τους νοιάζει που πάει;

Μαζεύεις μερικά μυγάκια από τη ζελατίνα και τα πετάς μέσα στο αμάξι του, στο επόμενο φαναρί :rotflmao:


Για τα pizzascoteroπαπάκια που ενώ βρίσκονται πίσω αριστερά σου, ξαφνικά εμφανίζονται μπροστά δεξιά σου με πατημένο το φρένο επειδή ανακάλυψαν ότι..........δεν πάει από 'κει;

Μόλις ψυλλιαστείς ότι κάποιος κοντά σου πάει να κανει μαμακία ή ξεκινάει να την κάνει, κόβεις ταχύτητα ή απομακρύνεσαι από αυτόν.


Για τον τύπο με την Africa 750, μεταξύ 50-60 ετών, άσπρο μαλλί (ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΚΡΑΝΟΣ), με γυαλί ηλίου TRENDY στα μάτια, κρεμασμένα γυαλιά πρεσβυωπίας με κορδονάκι στο στήθος, που όταν τον κοιτάξεις στο φανάρι παίρνει το υφάκι,...........είμαι ώριμος άνθρωπος και δεν κινδυνεύω...........Κινδυνεύω;

What? Me worry?


Για τον παππού και την γιαγιά (άνω των 70) στο μπροστά αυτοκίνητο, στη μέση του δρόμου, με 30 χλμ, αγκαλιά το τιμόνι, ξεχασμένο το φλας, δεξί-αριστερό δεν έχει σημασία, που βγήκαν σε ώρα αιχμής να πάνε στην λαϊκή;

Όχι ιδιαίτερα επικίνδυνο τούτο.


Για την..........κυρά Μαρίκα που επιτέλους βρήκε να παρκάρει έξω από το super market, αλλά άργησε, και γι'αυτό ανοίγει την πόρτα χωρίς να κοιτάξει ότι εσύ έρχεσαι από πίσω;

Πλησίασες χωρίς να σιγουρευτείς ότι το αμάξι είναι ασφαλές να το πλησιάσεις.


Για τους δρόμους που γλιστράνε και δεν ξέρεις ποτέ και που θα σταματήσεις όταν πατήσεις φρένο;

Για τις λακκούβες των δρόμων που εντάξει άμα έχεις βγει για enduro, αλλά αν έχεις βγει απλώς για να πας κάπου;


Αν τον δρόμο τον ξέρεις, κακώς πας πιο γρήγορα απ'ότι ξέρεις ότι είναι ασφαλές.

Αν τον δρόμο δεν τον ξέρεις, να πας αργά. Πολύ αργά.


Για αυτά που διαβάζετε...........μήπως είμαι ρατσιστής;

Μπορείς να κάνεις πάρα πολλά για να αυξήσεις την ασφάλεια με την οποία κινείσαι.

Alx 84
14/07/2005, 21:53
(Εγώ πάντως μια φορά, αφού κτύπησε το τσιγάρο επάνω μου, σταμάτησα, το πήρα από κάτω, πήγα δίπλα και λέγοντας του........σας έπεσε αυτό.......του το πέταξα μέσα, έπαθε ένα σοκ!!! Κι έφυγα)............


Πολύ σωστός. Μπράβο σου.
το θέμα είναι οτι ενώ είμαστε μια παρέα με τα ίδια μυαλά και συμφωνούμε για όλα αυτά, τι γίνεται με τους άλλους;;;;

Πως μπορούμε να κάνουμε κάτι να αλλάξουμε κάτι απο αυτή τη ζούγκλα;;;;:confused: :confused: :confused:

powerphot
14/07/2005, 23:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ. Ο ΤΣΙΡΟΣ ΦΟΡΤΩΝΕΙ!!!

Μπορείς να κάνεις πάρα πολλά για να αυξήσεις την ασφάλεια με την οποία κινείσαι.

Σε βλέπω αρκετά ευχαριστημένο που ζεις σε μια χώρα κάτω απο όλες αυτές τις συνθήκες.
Μήπως πρέπει να το κοιτάξεις όσο είναι νωρίς?:lol: :lol: :lol:
Μ'αρεσε που είχες για όλα μια "ΘΕΤΙΚΗ" γνώμη, με τι ασχολείσαι? κυκλοφορείς συχνά στους "dromous.gr" αναρωτιέμαι?:confused:

Και μη μου πείς τώρα ότι σου απάντησα ειρωνικά, γιατί θα πρέπει να ξαναδιαβάσεις αυτά που έγραψες.:smokin:

free rider
15/07/2005, 01:18
ολες οι συμπεριφορές που περιγραφεις έχουν μια κοινή βάση.
Ξεκινούν παο το οτι σε ενα μικρό διαστημα χώρου όπως ο δρόμος που ανοίχτηκε το 1800 πρέπει να μετακινηθούν να μην πω πόσα αυτοκίνητα μηχανές.
Αν ολα κι ολα τα μετακινούμενα μέσα ήταν δέκα δεν θα υπήρχε πρόβλημα.
απο εκεί ξεκινάει το ολο ζήτημα και φτανει στο κατά πόσο ο καθένας ζει μια ζωή που του δίνει το δικαίωμα να ελέγχει την συμπεριφορά του.

maintenance
15/07/2005, 08:31
KATA AΡXHN, ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΕ ΟΛΑ.......

ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, (ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ), ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΘΕΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ "ΠΑΙΔΕΙΑΣ".

ΑΝ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΟΝΩΝΤΑΣ, ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..... :(


ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΕ 120-140, ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.(ΟΧΙ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ).

ΞΑΦΝΙΚΑ, ΣΠΑΕΙ Η ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΡΑΝΟΥΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΛΙΓΟ ΕΛΛΕΙΨΕ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΑ.

ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΟΡΘΙΟΣ, ΑΝΟΙΞΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ ΖΗΤΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ, ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΗΡΘΕ.

ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ, ΚΟΙΤΑΝΕ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ, ΜΗΠΩΣ ΕΦΥΓΕ ΚΑΜΜΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ, ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑΣ.............. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΗΤΑΝ;;;



ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΟΥ 4 ΧΡΟΝΩΝ, ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ, ΝΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣΚΟΠΩΣ :mad: , ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ, ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ.............:uplate:

ΕΙΧΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.

ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ;

ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ, ΚΑΙ ΚΑΤ΄ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

............................................
:wave2:

powerphot
15/07/2005, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ;

ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ, ΚΑΙ ΚΑΤ΄ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

............................................
:wave2:


E, ποιός να φταίει? δε θέλει και πολύ σκέψη!:eyepop: