PDA

View Full Version : Honda Xx(98) ή Vfr800(98) ?



asmar
31/05/2004, 20:50
Χαίρε φόρουμ!

Έπειτα απο δεκάδες συζητήσεις αναζητήσεις σκέψεις και χίλιες δυο άλλες μαλακίες κατέληξα στο να πάρω μέσα στο επόμενο διάστημα (εκτός απροόπτου εντός του μήνα) 1 εκ των δυο....

HONDA XX 1100 model 1998 ή
HONDA VFR800 model 1998

Παρακαλώ όσοι είχατε-έχετε σχέση με τις παραπάνω κυρίες απαντήστε μου στα παρακάτω:

1. Γενικά αυτονομία.....
2. Εκτός το γκάζι-εμφάνιση γιατί να προτιμήσω το ΧΧ ?
3. Άνεση σε ταξίδι με 160 και μπαγκάζια (ετοιμάζομαι για Ιταλικές Άλπεις :))
4. Συντήρηση

Απαντήσεις του στυλ πάρε R1, Thunderace κτλ παρακαλώ να μην ειπωθούν γιατί μου πήρε καιρό να καταλήξω.....

Αχ λίγες μέρες μείνανε......:beer:

CyBeRseXX
01/06/2004, 10:39
To XX (98) to kikloforo apo to 1999 kai exei os tora 76000km.

1. 160-170km me xalari odigisi
2. Aneti thesi gia odigo kai sinepivati, euelikto stin poly kai kalo gazi
3. 160 me mpagazia isos sou fanoun liga. 200 ta pas aneta kai ksekourasta idios stin europi.
4. Episkeues os tora: 2 anorthotes, 1 set elatiria mpros, diskakia kampanas kai alisidogranaza 2 fores. To service kathe 5000km.

Ego sto sinisto san epilogi.

jimbar
01/06/2004, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
...



τι του λες καλέ του ανθρώπου; Ακούς εκεί ΧΧ; Ρε πάμε καλά; Ακούς τι του λέει...πάρε αγόρι μου χωρίς καμία δεύτερη σκέψη το 800άρη...


και πες μου που είναι το μαγαζί να πάω εγώ για το ΧΧ. Μάλιστα σου δίνω και το TransAlp μου για τις Άλπεις σου...ακούς εκεί ΧΧ. Το ΧΧ δεν είναι βάρκα; Δεν είναι καράβι; Έτσι δεν λένε στο Site; Όχι παλικάρι μου. ΤΟ 800 χωρίς καμία αμφιβολία. Πιο στενό, πιο οικονομικό [σε καύσιμα εννοώ] πιο μουράτο το έχω δει το έχει και ο Στάθης...

Δεν πάμε καλά. Ρε σεις μόνο εσύ, ο Κώστας, ο Μιχάλης και εγω επιτρέπετε να έχουμε τέτοια μηχανή στο Site. Λοιπόν, Καταλάβατε η .. να κάνω και κακά μου;