PDA

View Full Version : ΠροσοΧη Στισ Ευκαιριεσ Τησ Πρωτησ Ματιασ



energizer6666
31/05/2004, 22:02
τελικα η αγγελια για το R1 με 6500 ευρο απο γερμανια που ειχα βρει στο internet και μου προετρεπε να βαλω τα λεφτα σε μια εταιρια ονοματι secured-bargain αφου το εψαξα αρκετα το θεμα ηταν μουφα :sun: :nono:

sunderlanos
31/05/2004, 22:25
Logiko na einai moufa file ayta oute sta paramithia den ginonte...

tatoo23
31/05/2004, 23:07
pes mas perissotera omos apo poy katalaves oti itan moyfa :confused:
pantos paketo o xoros tis mixanis oloi prospathoyn na soy fane lefta apo ta synergeia toys emporoys ktl ta xoyn gamisei ola :evil: :hypnotize :dizzy:

periklisk
01/06/2004, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από tatoo23
pes mas perissotera omos apo poy katalaves oti itan moyfa :confused:
pantos paketo o xoros tis mixanis oloi prospathoyn na soy fane lefta apo ta synergeia toys emporoys ktl ta xoyn gamisei ola :evil: :hypnotize :dizzy:

Τα έχουν γαμήσει όλα γιατί βρίσκουν και τα κάνουν..... Πάει ο κάθε μαράγκουλας που θέλει να πάρει μηχανάκι σαν τρελός και πέφτει με τα μούτρα στην πρώτη μούφα που θα του κάτσει....

Μην παρεξηγηθώ.... δεν είναι όλες οι ευκαιρίες "ευκαιρίες"....
υπάρχουν και περιπτώσεις που δε μπορεί να φανταστεί κανείς.... πχ. Είχα πάει ένα απόγευμα σε γνωστό μαγαζί στην Καλλιρόης να πάρω γράσσο αλυσίδας.... Μέχρι να μου κόψουν απόδειξη και τα σχετικά (μιλάμε για τρελλή ταχύτητα) άκουσα το εξής:

Πελάτης: Ρε συ πουλάω το R1....
(R1 γυάλιζε ακριβώς έξω από το μαγαζί)..
Ταμίας: Γιατί ρε συ το πουλάς???
Πελάτης: Εντούρας είμαι εγώ δεν μου αρέσει αυτό(:eyepop: )
Ταμίας: Πόσο το δίνεις?
Πελάτης: Ξέρω γω.... γύρω στα 2800000 (είχαμε δρχ ακόμα) με 5000 χλμ ενός έτους!!! :dizzy: :sick: :hypnotize :uplate:

Παραλίγο να μου πέσουν τα δόντια..... Είχα τέτοιες αφραγκίες εκείνη την περίοδο..... αλλιώς θα το έπαιρνα..... Το μηχανάκι ήταν χαρτί!!!! Απ' την κούτα!!!!!!!!

Αν δεν το πιστεύει κανένας δεν πειράζει.... και εγώ δεν θα το πίστευα αν δεν το άκουγα.....

milaber
01/06/2004, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Παραλίγο να μου πέσουν τα δόντια..... Είχα τέτοιες αφραγκίες εκείνη την περίοδο..... αλλιώς θα το έπαιρνα..... Το μηχανάκι ήταν χαρτί!!!! Απ' την κούτα!!!!!!!!

Αν δεν το πιστεύει κανένας δεν πειράζει.... και εγώ δεν θα το πίστευα αν δεν το άκουγα.....

Α ρε γκαντέμη Περικλή!

:D :D :D

periklisk
01/06/2004, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Α ρε γκαντέμη Περικλή!

:D :D :D

άσε ρε συ!!! και ήταν και στο χρώμα που μου αρέσει!!!! Μπλε!!!!!!

milaber
01/06/2004, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
άσε ρε συ!!! και ήταν και στο χρώμα που μου αρέσει!!!! Μπλε!!!!!!

Μπα...
Εμένα μου αρέσει το κοκκινάκι (το παλιό, όχι το καινούργιο το βύσσινο!).

:wave2:

periklisk
01/06/2004, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Μπα...
Εμένα μου αρέσει το κοκκινάκι (το παλιό, όχι το καινούργιο το βύσσινο!).

:wave2:

καλά είναι όλα.... μόνο το πρώτο το άσπρο κόκκινο δεν μου άρεσε....

milaber
01/06/2004, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
καλά είναι όλα....

Δίκιο έχεις...
Κάνουμε λες και αν μας χάριζαν κανένα θα λέγαμε: "εμένα δεν μ' αρέσει το μπλε, δεν το θέλω!"!

:lol: :lol: :lol: