PDA

View Full Version : Παρασκευηηηηηηηη!!!!!!!!!



evvou
25/08/2006, 01:33
Να πω απο τωρα την καλημερα μου...και να ευχηθω να ξυπνησετε ολοι μ'ενα τεραααααααααστιο χαμογελο σαν αυτο που εχω εγω αυτη τη στιγμη!!! :D :smilea:


ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :a54: :smilea:

George-3-
25/08/2006, 01:38
Με τις κοτες κοιματε αυτο το κοριτσι καθε μερα.... αντε Καλημερα:D

Nikoskazer2000
25/08/2006, 01:56
Τι έκανες εσύ και έχεις ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ στα χείλη σου βραδιάτικα??? :evil: :a39:

Nikoskazer2000
25/08/2006, 01:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
Με τις κοτες κοιματε αυτο το κοριτσι καθε μερα.... αντε Καλημερα:D

Γιατί ρε George; Τι να πω και 'γω που βάζω τις κουκουβάγιες για υπνό στις φωλίτσες τους και μετά πάω να :ZZZ: :bawl: .

George-3-
25/08/2006, 02:05
Kαλα και εγω το βραδυ παιζει προβλημα... ας εχω ξυπνησει 7 το πρωι αν περασει 12 παει.... καλες 5 κοιμαμε. Εγω και ο πατερας μου ειμαστε ετσι... ο αδερφος μου λεει... παω να κοιμη...ΖΖΖΖ

Οποτε ξημερωβραδιαζομαι στο ΜΟΤΟ... ασε που που πρεπει να παω το πρωι στην Yamaha...

Αληθεια στο service των 5000χλμ πληρωνεις τπτ..?

Nikoskazer2000
25/08/2006, 02:22
Service? :confused:
Εγώ? :confused:
Συγνώμη κιολας αλλα γιατί μηχανάκι μιλάμε? :confused:

Το θέμα είναι οτι εγω λόγω δουλειάς (23:00-07:00) και να θέλω ΔΕΝ μπορώ να κοιμηθώ :a018: . Καλά, οχι οτι κοιμάμαι και νωρίς αλλα κατα τις 02:00 συνήθως την έχω πέσει για :ZZZ:

crs-k
25/08/2006, 05:10
Μερες Καλεεες! :wave2:

Χωμάτινος
25/08/2006, 06:23
Καλημέρα :sun: :wave2: :sun:

βόλτα!?

crs-k
25/08/2006, 06:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Καλημέρα :sun: :wave2: :sun:

βόλτα!?


Χαρτες !!! :evil:

:lol: :rotflmao: :lol:

makis206
25/08/2006, 06:41
Καλημέρα σε όλους, καλό ΣΚ να έχουμεεεεε !

:sun: :sun: :a51: :sun: :sun:

Χωμάτινος
25/08/2006, 06:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Χαρτες !!! :evil:

:lol: :rotflmao: :lol:

Αμέ. Θα τους κάνω ρολό και τους βάλω...στο σακίδιο. :lol:

Vezouvios
25/08/2006, 06:59
Καλημερα σε ολους και καλο Σκ!!!:sun: :sun: :beer:

NikosRR
25/08/2006, 07:37
Μέρα καλή και καλό ΣΚ.:wave2:

argpap
25/08/2006, 07:45
Καλημέρα σε ούλους και ούλες.....:wacko:

Παρασκευή 25/8
Βαρθολομαίου αποστ., Τίτου αποστ. επισκ. Κρήτης
Ανατολή 05:49
Δύση 19:05
Σελήνη 2 ημερών

Και καλό Σ/Κ :wave2: :wave2:

Λεωνίδας
25/08/2006, 08:02
Καλημέρες :sun: :sun: :sun:

hidefnick
25/08/2006, 08:09
Καλημέρες, καλό ΣΚ και το βασικότερο..


ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

SaraMaritis
25/08/2006, 08:11
...ταξιδευτες !!! :sun:

:smokin:

Alx 84
25/08/2006, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
[B]και να ευχηθω να ξυπνησετε ολοι μ'ενα τεραααααααααστιο χαμογελο σαν αυτο που εχω εγω αυτη τη στιγμη!!! :D


είναι κατά το χαζό παιδί χαρά γεμάτο;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Καλημέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεραααααααααααααααααααα !!!!!!!!

airamhag
25/08/2006, 08:19
Καλημερα ζουμπουρλουδικα !!

hidefnick
25/08/2006, 08:24
Καλά, δεν παιζόμαστε. Το κορίτσι μας εύχεται ένα χαμόγελο σαν το δικό της, και απορούμε τι έπαθε και χαμογελάει?????

Druuna
25/08/2006, 08:36
Καλημερουδια σας!!!


:wave2:

kalesin
25/08/2006, 08:42
Καλημερουδια συντροφιμοι


:wave2:

:sun: :sun:

Λεωνίδας
25/08/2006, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Καλά, δεν παιζόμαστε. Το κορίτσι μας εύχεται ένα χαμόγελο σαν το δικό της, και απορούμε τι έπαθε και χαμογελάει????? Δεν απορούμε...
υποψιαζόμαστε :evil:

hidefnick
25/08/2006, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Δεν απορούμε...
υποψιαζόμαστε :evil:

Πήρε μηχανάκι????????

Kizoku
25/08/2006, 08:52
Έφτασε το ΣΚ !!!!!!!!

Καλημέρες!!

:sun: :sun:

latris mixanis
25/08/2006, 09:03
Kαλημερούδια γλυκά μου αγγελούδια...!!!

:sun:

adam_tsouk
25/08/2006, 09:05
καλημερεεεεεεεεςςςςςςςς...........



ρε, που να τρεχουμε στα βουνα; δε παμε να λιασουμε τα κορμια μας;


οχι γιατι ξυπνησα κουρασμενος και το στρωμα ακομα δε ξεφουσκωσε!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tropeas
25/08/2006, 09:51
ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!
και απο εμένα!!!με ένα μεγάλο χαμόγελο (δεν έχει σχέση με της amixanis... :rolleyes: ;) )

jtoros
25/08/2006, 10:12
Καλημέρεεες!!!
(χωρίς χαμόγελα σήμερα :p )

kalant
25/08/2006, 11:00
καλήμερα σε ολους

:sun:

tifoefs
25/08/2006, 11:25
Kαλημερα κατοικοι του παραδεισου !

Εδω κολαση ...


:a01: :a01: :a01:

latris mixanis
25/08/2006, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Kαλημερα κατοικοι του παραδεισου !

Εδω κολαση ...


:a01: :a01: :a01:

Δεν έχετε ήλιο, δεν έχτε ήλιο, δεν έχετε ήλιο, δεν έχετε ήλιο, δεν έχετε ήλιο??


:rotflmao:

adam_tsouk
25/08/2006, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Kαλημερα κατοικοι του παραδεισου !

Εδω κολαση ...


:a01: :a01: :a01:


ρε πατεΛα...
h κολαση δεν ειναι εκεινο το ΖΕΣΤΟ μερος που θα παμε ολοι;


εσεις τι σχεση εχετε με ζεστη;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
25/08/2006, 12:21
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!!!!

:a54: :a01: :a30: :a25: :a2: :smokin: :cool: :wave2:


:winka:


ΥΓ #1: 316 και σημερα! :lol: :lol:

bartlal
25/08/2006, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Πήρε μηχανάκι????????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εδω γελαμε εμεις!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
25/08/2006, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Kαλημερα κατοικοι του παραδεισου !

Εδω κολαση ...


:a01: :a01: :a01:

εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο!








:evil: :evil: :evil:




:a22:

airamhag
25/08/2006, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Kαλημερα κατοικοι του παραδεισου !

Εδω κολαση ...


:a01: :a01: :a01:


Γεια σου ρε ζουμπουρλη τιφο !

alximistis
25/08/2006, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Kαλημερα κατοικοι του παραδεισου !

Εδω κολαση ...


:a01: :a01: :a01:
Ή δεν έχουν ήλιο ή... καίγονται... τώρα τι να μαντέψω;;;;;;

Καλημερούδια κι από μένα έστω και ολίγον τι αργοπορημένα.
Καλό ΣΚ σε όλους και καλό πάρτυ να έχετε σήμερις...

bartlal
25/08/2006, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis

Καλό ΣΚ σε όλους και καλό πάρτυ να έχετε σήμερις...

a re παντοφλα που πεφτει.... :a13: :a13: :a13: :a13:

Λεωνίδας
25/08/2006, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
a re παντοφλα που πεφτει.... :a13: :a13: :a13: :a13: :rolleyes:


59028

Alx 84
25/08/2006, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο! εδω εχουμε ηλιο και ζεστη και θα εχουμε για πολυ καιρο!








:evil: :evil: :evil:




:a22:


πώπω κακίιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!

alximistis
25/08/2006, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:rolleyes:

αυτή καλέ είναι σαγιονάρα...

στους φαλακρούς κακίστρους δεν απαντώ...
απαξιώ...
ΩΧ! Ξέχασα... εσείς κ. bart θα πάτε;;;
γιατί χρειάζεται να περάσετε πολλά-πολλά χλμ. για εκεί...

bartlal
25/08/2006, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
αυτή καλέ είναι σαγιονάρα...

στους φαλακρούς κακίστρους δεν απαντώ...
απαξιώ...
ΩΧ! Ξέχασα... εσείς κ. bart θα πάτε;;;
γιατί χρειάζεται να περάσετε πολλά-πολλά χλμ. για εκεί...

καταλαβα, βουρδουλιες τρως τωρα πια. που να πονεσεις με τη σαγιοναρα!

και φυσικα θα παμε κυρ μπαμπα(στ)ΡΟΥ(μ)Φ! δεν εχω να φοβηθω το ξυλο και να ειμαι κλεισμενος στο σπιτι! :smokin:

bartlal
25/08/2006, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
πώπω κακίιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!

αλλα και αληθεια παραλληλα, ε? :winka:

δεν λες και εσυ του τιφου ποσο ηλιο και ζεστη εχει εδω? και οι παραλιες ειναι γεματες με πλασματα? :D

Tropeas
25/08/2006, 15:05
...


59033

bartlal
25/08/2006, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
...

θα τον σακατεψει αμα ξεκινησει με τα τσοκαρα να τον χτυπαει. βεβαια, μετα θα εχει δικαιολογια οτι δεν μπορει να παει πουθενα γιατι ποναει και δεν μπορει να φορεσει το κρανος! :lol: :lol: :lol:

McGyver
25/08/2006, 15:10
Καλησπέρες μας αρχόντισες και άρχοντες της ασφάλτου και του χώματος...

:wave2:

Και καλώς μας ήλθαν οι "μαλλιαροί" αδειούχοι :winka: ...

alximistis
25/08/2006, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
...

Αυτό τώρα... για τσόκαρο μου΄κάνει... καμιά μιτσούκο δεν παίζει ρε παιδιά;;;;;

πάντως από φαντασία... γιοκ φίλε μου καράφλα που μαζί σου φτάνω στ' άκρα...

Με γάτα με 9 ουρές με χτυπάει αφού πρώτα με έχει δέσει στο καλοριφέρ...
μπρρρρρρρρ....

Cpt. Haddock
25/08/2006, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Καλησπέρες μας αρχόντισες και άρχοντες της ασφάλτου και του χώματος...

:wave2:

Και καλώς μας ήλθαν οι "μαλλιαροί" αδειούχοι :winka: ...

Ρε σκατόβυσμα ΠΑΛΙ άδεια έχεις;

:mad:

:D


:lol:

Tropeas
25/08/2006, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αυτό τώρα... για τσόκαρο μου΄κάνει... καμιά μιτσούκο δεν παίζει ρε παιδιά;;;;;

πάντως από φαντασία... γιοκ φίλε μου καράφλα που μαζί σου φτάνω στ' άκρα...

Με γάτα με 9 ουρές με χτυπάει αφού πρώτα με έχει δέσει στο καλοριφέρ...
μπρρρρρρρρ....
μήπως με κάνα τέτοιο??? :uplate: :eyepop: :lol: :lol: :lol:


59036

alximistis
25/08/2006, 15:17
ναι ναι ναι...
αλλά προτιμώ το μονό.. ξέρεις του... αλόγου...
εξού και το ανέκδοτο:
ο μαζοχιστής στη σαδίστρια:
χτύπα με πόνεσε με δείρε με κάνε με κύβους...
και η μαζό:
Όοοοχι σήμερα... αύριο...

bartlal
25/08/2006, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Καλησπέρες μας αρχόντισες και άρχοντες της ασφάλτου και του χώματος...

:wave2:

Και καλώς μας ήλθαν οι "μαλλιαροί" αδειούχοι :winka: ...

καλως σας βρηκαμε συν-κηνυγους. οκ, εμεις ανεκδοτα, εσεις κ@λοψαρα.... αρε κρουκη, να μην εισαι τωρα στην ξανθη να σε τρεχει ο Μακ! :sad:



:lol: :lol: :lol:

McGyver
25/08/2006, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ρε σκατόβυσμα ΠΑΛΙ άδεια έχεις;

Εξοδούχος είμαι ρε Καπετάνιο...

Έγινα μέλος σε internet cafe για να μη χανόμαστε ;) ...

bartlal
25/08/2006, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis


πάντως από φαντασία... γιοκ φίλε μου καράφλα που μαζί σου φτάνω στ' άκρα...



ολο στα ακρα λες οτι φτανεις, αλλα στα διοδια που σε περιμενα τις προαλλες δεν εμφανιστηκες... :sad:



:lol: :lol: :lol:



by the way, τι Γλεπουν τα μπιρμπιλωτα μου ματακια? εμαθες να κανεις quoting? μπραβο βρε! αντε και επισυναψη φωτο να σε βρω του χρονου να κανεις! :lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
25/08/2006, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Εξοδούχος είμαι ρε Καπετάνιο...

Έγινα μέλος σε internet cafe για να μη χανόμαστε ;) ...

Α! 'νταξ!

αλλα....

για μισό...

ΕΞΟΔΟΥΧΟΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ; :mad:

κάπου δε μας τα λές καλάααααα

:evil: :evil:


:wave2: :beer: :wave2:

ΥΓ. Είναι εθισμός το μοτο.γρ, με τον άνταμ πληρώναμε ωριαίες κάρτες στις μινωικές για να μπούμε να σπαμάρουμε
:rolleyes:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kostisthegreek
25/08/2006, 21:22
Η Παρασκευή βράδιασε...πάω στο μπαλκόνι να πιω τα ουζάκια μου.

Στην υγειά σας και καληνύχτα!

:beer: :wave2: