PDA

View Full Version : 16η Πανελλήνια Συνάντηση Enduro



stokos
25/08/2006, 09:50
Το Σαββατοκύριακο 9-10 Σεπτεμβρίου, ο ΜΟΘ σε συνεργασία με το Choppers Riders Club, διοργανώνει την 16η Πανελλήνια Συνάντηση Enduro.

Η εκδήλωση θα γίνει στην Αρναία της Χαλκιδικής.

Οι έχοντες εμπειρία από τέτοιου είδους εκδηλώσεις, θα γνωρίζουν ότι πρόκειται για μια πολύ πιο παρεϊστικη εκδήλωση από την Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσυκλετιστών, με πολύ λιγότερες συμμετοχές, φασαρία, διαφορετικόυ ύφους εκδηλώσεις-μουσικά σχήματα-μοτοπαιχνίδια, χωμένη και χαμένη μέσα στα δάση του βουνού του Χολομώντα.
Οι μη έχοντες εμπειρία, ευκαιρία να αποκτήσουν.

Η διαμονή θα γίνει και στα αντίσκοινα που θα φέρει ο καθένας μαζί του (βουνό είναι, το βράδυ κάνει κρύο) αλλά και σε δωμάτια πέριξ του χώρου της εκδήλωσης (περιμένουμε και Αθηναίους), στην αναζήτηση των οποίων βρίσκεται ήδη ο ΜΟΘ.

Ταυτόχρονα με την εκδήλωση, θα διεξαχθεί και το φετινό Motorally Χαλκιδικής, το οποίο θα γίνει στις 9/9/06 με αφετηρία την Θεσσαλονίκη και τερματισμό στον χώρο της εκδήλωσης.

Περισσότερες λεπτομέρειες γύρω από την εκδήλωση (καλλιτεχνικό και εκδρομικό πρόγραμμα) και το Motorally, τις επόμενες ημέρες.

Πληροφορίες στο 2310/208-240, μετά τις 16/8/06, καθημερινά μετά τις 9 το βράδυ.


58998

OldMan
04/09/2006, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από stokos
...με πολύ λιγότερη φασαρία...

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Έχεις υπόψη σου κανένα KLE με κομμένη εξάτμιση...???

TOMASKTM
04/09/2006, 12:23
ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΤΟ KLE ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ.ΤΟ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Dodok edessa
04/09/2006, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOMASKTM
ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΤΟ KLE ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ.ΤΟ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

ευκαιρια ακουσα ....ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ !!!:lol: :rotflmao:

OldMan
04/09/2006, 12:29
Κώστααααα ....!!!

Πού'σαι, γ@μω το φελέκι μου ...???

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Αυτοί σπαμάρουν !!! :D

Dodok edessa
04/09/2006, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Κώστααααα ....!!!

Πού'σαι, γ@μω το φελέκι μου ...???

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Αυτοί σπαμάρουν !!! :D

γλυκιε μου ρουφιανουλη


60251

fantacid
04/09/2006, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOMASKTM
ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΤΟ KLE ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ.ΤΟ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

[stergios mode]......ευλαβικα συντηριμενο......[/stergios mode]