PDA

View Full Version : Συμβατοι Ανορθωτεσ...



kapeos
01/06/2004, 09:35
... ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ.:D

Εχθες ερχόμενος απο Γύθειο, έμεινα γαμώτο από ανορθώτη στο ύψος των Μεγάρων.


Δυστυχώς παρά την κίνηση την Εθνική Οδό από Μοτο λόγω πολλων συγκετρώσεων που έγιναν (βλέπε Πανελλήνια), και ενώ στην προσπάθεια μου να ρίξω μια ματιά στην μοτό, βγάζοντας βαλίτσες, σέλα, καπάκια κλπ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν σταμάτησε να ρίξει ένα HELP κάτι τελος πάντων ρε παιδί μου (και ενώ έκανα μπαμ εκεί που ήμουν μιας και ήμουν στην ευθεία)


Παράπονο ρε παιδί μου. Πάνε, περάσανε τα καλά χρόνια που σταματάγαν ενα σωρό μοτο.


Τελος. Ψάχνω για Ανορθωτή από Africa '98. Αυτοί οι ελληνικοί λένε τίποτα? επιπλέον κάποτε κάποιος μου είχε πει για κάποιο ανορθωτή αν θυμάμαι καλά απο Yamaha. Υπάρχει κάποια συμβατότητα με άλλα μοτο?????


:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:
Ας είναι καλά η Οδική βοήθεια:bawl: :bawl: :bawl: 100 Ευρω:bawl: :bawl: :sad:

kapeos
01/06/2004, 12:12
ΥΓ Η οδική για μοτο, μου ζήτησε 150 ευρωπουλα, και την μετεφερα με οδικη για αυτο.

ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ: Πριν κάνεις κάτι, ρώτα για της συνέπειες!:winka:

kapeos
01/06/2004, 15:25
Φίλε καπεε, θα σου πρότεινα μιας και καίγεσαι, να αγοράσεις έναμ ανορθωτή SUN ιαπονέζικο με 64,80 ευρω αλλιώς πήγαινε σε γνήσιο με 150 ευρώ.


Φιλικά και πάντα στην διάθεση σου, kapeos.




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kapeos
01/06/2004, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
Φίλε καπεε, θα σου πρότεινα μιας και καίγεσαι, να αγοράσεις έναμ ανορθωτή SUN ιαπονέζικο με 64,80 ευρω αλλιώς πήγαινε σε γνήσιο με 150 ευρώ.


Φιλικά και πάντα στην διάθεση σου, kapeos.








Σε ευχαριστώ πολύ για το ΜΟΝΑΔΙΚΟ σου ενδιαφέρον. Μάλλον αυτό θα κάνω.






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΡΕ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Julius
01/06/2004, 15:33
re kapeo, emena (ston proigoumeno idioktith) mou evale anorthoth maimou o kolomastoras kai mou ekapse thn mpataria (thn steile sta 15-16V kai thn ekane san mpaloni)

vale mama apo neotero montelo poy einai kalhterhs poiothtas kai xoris tetoia provlimata.

PS toy suggekrimenous after market pou les, den toys ksero opote.....