PDA

View Full Version : Τελικα ειμαι ευαριστημενος????



life_dab
01/06/2004, 09:18
Καλημερα φιλοι και φιλες.Πριν απο λιγο καιρο ημουν ετοιμος να παρω ρνα 749...Ομως δεν τα καταφερα με το δανειο και κατεφυγα σε μεταχειρισμενο μηχανακι.Πηρα ενα Triumph Daytona t595 2001 κατακοκκινο και πολυ δυνατο σε πολυ καλη κατασταση.Μου αρεσει παρα πολυ...ομως δεν ειναι αυτο που ειχα ερωτευθει.Μηπως εκανα μαλακια???

NLS
01/06/2004, 09:22
απλά κάποια στιγμή μοιραία θα την πάρεις και αυτή (ή την διάδοχο της ή όποια σου αρέσει)

όταν ΔΕΝ πάρεις αυτό που αγαπάς, απλά το αναβάλεις

αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα και δεν πρέπει να, ευχαριστηθείς ότι πήρες

kalgeorge
01/06/2004, 09:29
εμας ρωτας;; Αυτο μονο εσυ το ξερεις.Φανταζομαι εισαι ευχαριστημενος, αλλιως γιατι το πηρες;;Ισα για να εχεις μηχανη;:wave2:

ruyjin
01/06/2004, 09:36
εντυπώσεις από το μηχανάκι;
πόσο το πήρες;
έχεις προστασία από τον αέρα;
μου άρεσε πάρα πολύ αυτό το μηχανάκι... αν μπορείς δώσε μου (μας) λεπτομέριες....

life_dab
01/06/2004, 11:10
Κοιτα να δεις. Ειναι πολυ δεμενο. Εχει πολυ δυνατα αλλα και προοδευτικα φρενα ειναι σχετικα βολικο στην οδηγηση και σε αυτο βοηθαει η πολυ ροπη που εχει χαμηλα. Αυτη την στιγμη δεν εχω λαστιχα οποτε δεν ξερω για κρατημα. Ουτε 0-100 εχω κανει ουτε και τελικη εχω δει. Ειδα 230 για πλακα με 5η και μισο γκαζι. Προστασια απο αερα εχει γιατι εχει ογκο.Τεσπα περισσοτερα απο κοντα καποια στιγμη.Ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!

afrotwin
01/06/2004, 11:18
i mixani pou pires ine treno ston dromo diladi poli kala kratimata frena asfalia genika apla den exis tin dinami tou giaponezou ke an den se endiaferoun i kontres exis ena poli kalo mixanaki apo apopsi odikis simperiforas ke 8a efxaristi8is odigisi ke peripetia an ise odigos.....
tora merika asimanta provlimatakia ilektrika kirios ta exis sto tsepaki ala min provlimatizese den ise o monos
pos leme afta simvenoun ke sta kalitera spitia
:lol: :lol: :lol:

nimbus
01/06/2004, 11:22
ΕΓΩ ΛΕΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙς ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥς ΚΑΝΕΝΑΝ. ΑΝ ΤΩΡΑ ΗΘΕΛΕς ΑΠΛΑ ΝΑ ΒΡΕΙς ΕΝΑ ΘΕΜΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΑς ΠΙΑΣΕΙς ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΒΡΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙς. ΧΕΧΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙς!

kinhsh
22/07/2005, 22:43
εχω κινητηρα του 595 μοντελο 97 με 1500 χλμ γιατι ειχα τρακαρει και ειχε διαλυθει η μηχανη ειναι μια ευκαιρια το δινω φτηνα.

idi
23/07/2005, 02:53
βρε kinhsh o life dab εχει 749 (ενα χρονο τωρα) και δε διαβαζει το φορουμ γιατι ειναι ερωτευμενος (ουτε εγω ξερω με ποια(ον))!!!

:beer: :beer: :smokin:

kinhsh
23/07/2005, 02:57
Ενταξει τοτε, ...Ζητειται 595 του 97 για αγορα ,για να του βαλω τον κινητηρα μου !

free rider
23/07/2005, 05:46
παρ οτι παλιο το ποστ...
μου κανει εντύπωση οτι ειδε 230 με μισό γκάζι και πέμπτη..
σιγα μωρε τι μοτέρ είναι το 595 ...

με μισο γκάζι..

???:confused: :confused:

ixnilatis
23/07/2005, 07:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
απλά κάποια στιγμή μοιραία θα την πάρεις και αυτή (ή την διάδοχο της ή όποια σου αρέσει)

όταν ΔΕΝ πάρεις αυτό που αγαπάς, απλά το αναβάλεις

αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα και δεν πρέπει να, ευχαριστηθείς ότι πήρες

Θα συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ με τον προλαλήσαντα και επαυξάνω στο ότι κάποια στιγμή που θα είσαι καλύτερα οικονομικά θα επιστρέψεις στην μεγάλη σου αγάπη!
Το θέμα ΜΗΧΑΝΗ είναι όπως ο έρωτας που νιώθουμε για τις γυναίκες και ειδικά με αυτές που πρωτοερωτευτήκαμε!
Η καψούρα είναι καψούρα και τίποτα και κανένα ΥΠΟ-κατάστατο δεν μπορεί να την θεραπεύσει!
Μια από τα ίδια τράβηξα σε κάποια φάση κι εγώ και τελικά αν και περάσανε 5 ολόκληρα χρόνια την πήρα και ικανοποιήθηκα!
Υπομονή λοιπόν και κοιτά να ευχαριστηθείς όσο μπορείς το νέο σου απόκτημα!
;)

afrotwin
23/07/2005, 10:29
figete gia diakopes toraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
23/07/2005, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
figete gia diakopes toraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αλου φαν παρκ...

αλλου πήγαινε και αλλού έσκασε...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
23/07/2005, 10:30
minima gia ton a8anasio diako
auanasi den ksero an me akous ala pou ipes oti evales ta koumpouria tou tsitouridi?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
23/07/2005, 10:33
ελα ρε...

ο Αθανάσιος Διάκος είμαι...

δεν θυμάμαι γιατι με πονάει ο κ@@λος μου απο τη σούβλα...

:lol: :lol: