PDA

View Full Version : Παιδιά αν είδε κάποιος κάτι !!



Morpheus_X
27/08/2006, 11:35
Χτες το βράδυ (26/08) κατά τις 20:00 ανηφόρησα προς Λυκαβητό με τη ρένα και ένα φιλαράκι! Είχα ένα μαύρο δερμάτινο τσαντάκι μέσης μαζί το οποίο έκανα τη μ@λ@κία να το βγάλω από τη μέση μου. Λίγο η κουβέντα, λίγο το ένα , λίγο το άλλο μετά από κάποια ώρα που έκανα να το πάρω το τσαντάκι είχε χαθεί! Είχα τα πάντα μέσα, κινητά, πορτοφόλι με ταυτότητα, διπλωμα κλπ ακόμα και την τηλεειδοποίηση της μηχανής. Ευτυχώς είχα τα κλείδιά και το συναγερμό πάνω μου! Αν κάποιος ήταν εκεί και είδε κάτι... ξέρω δεν παίζει να το βρώ αλλά...

Υ.Γ. Καθόμουν δίπλα σε ένα μαύρο suzuki jimny μιας εταιρίας secutity!

afrotwin
27/08/2006, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Morpheus_X
Χτες το βράδυ (26/08) κατά τις 20:00 ανηφόρησα προς Λυκαβητό με τη ρένα και ένα φιλαράκι! Είχα ένα μαύρο δερμάτινο τσαντάκι μέσης μαζί το οποίο έκανα τη μ@λ@κία να το βγάλω από τη μέση μου. Λίγο η κουβέντα, λίγο το ένα , λίγο το άλλο μετά από κάποια ώρα που έκανα να το πάρω το τσαντάκι είχε χαθεί! Είχα τα πάντα μέσα, κινητά, πορτοφόλι με ταυτότητα, διπλωμα κλπ ακόμα και την τηλεειδοποίηση της μηχανής. Ευτυχώς είχα τα κλείδιά και το συναγερμό πάνω μου! Αν κάποιος ήταν εκεί και είδε κάτι... ξέρω δεν παίζει να το βρώ αλλά...

Υ.Γ. Καθόμουν δίπλα σε ένα μαύρο suzuki jimny μιας εταιρίας secutity!

mas zitas na anaplirosoume to mialo pou den ixes?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Morpheus_X
27/08/2006, 15:30
Κοίτα μεγάλε έχω αρκετές σκοτούρες για να έχω και σένα να μου το παίζεις μάγκας!! Δε ζήτησα την άποψη σου, βοήθεια ζήτησα.Αν δεν έχεις κάτι να πεις για να με βοηθήσεις μη λες τίποτα!ΟΚ;

Gs_500_Harris
27/08/2006, 23:19
Έχει δίκιο ο φίλος, εύκολα ειρωνευόμαστε τους άλλους...
Τέλος πάντων, σου εύχομαι καλύ τύχη αν και πιστεύω πως χλωμό να σε βοηθήσει κάποιος από το forum σε κάτι τόσο συνηθισμένο όπως η κλοπή ή απλά το χάσιμο ενός αντικειμένου.:(

pissaman
27/08/2006, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gs_500_Harris
Έχει δίκιο ο φίλος, εύκολα ειρωνευόμαστε τους άλλους...
Τέλος πάντων, σου εύχομαι καλύ τύχη αν και πιστεύω πως χλωμό να σε βοηθήσει κάποιος από το forum σε κάτι τόσο συνηθισμένο όπως η κλοπή ή απλά το χάσιμο ενός αντικειμένου.:(
Σίγουρα είναι δύσκολο, αλλά ποτέ δεν ξέρεις! Ο κόσμος είναι μικρός και η βοήθεια έρχετε από εκεί που δεν το περιμένεις! Η ειρωνία σε τέτοιες στιγμές ειναι τουλάχιστον περιτή!:nono:

zephyr1
27/08/2006, 23:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
mas zitas na anaplirosoume to mialo pou den ixes?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Παιδια δικιο εχετε.................αλλα ειναι πολυ πετυχημενο.:bigcry:

Tropeas
28/08/2006, 05:59
Και αν δεν έχετε συνηθίσει τον τρόπο αντίδρασής του... δεν μπορείτε να καταλάβετε το πνεύμα του... σίγουρα σε όποιον δεν ξέρει φαίνεται αρκετά ειρωνικό και στους υπόλοιπους μεγάλη αλήθεια ,
παρόλα αυτά μιας και επαληθευόμαστε ότι ο κόσμος είναι μικρός , εύχομαι καλή τύχη...;)

beholder
28/08/2006, 06:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Και αν δεν έχετε συνηθίσει τον τρόπο αντίδρασής του... δεν μπορείτε να καταλάβετε το πνεύμα του... σίγουρα σε όποιον δεν ξέρει φαίνεται αρκετά ειρωνικό και στους υπόλοιπους μεγάλη αλήθεια ,
παρόλα αυτά μιας και επαληθευόμαστε ότι ο κόσμος είναι μικρός , εύχομαι καλή τύχη...;)

Δεν τον ξερω τον αφρο άλλα γενικα απο τα γραφομενα του εδω ειναι ατομο που τον παω Εχει καλη αισθηση του χιουμορ Αλλα νομιζω οτι εδω ξεφυγε. Ητανε ατυχες το σχολιο του.:(
Δεν παιζεις με τον πονο του αλλου Και αυτο που ετυχε στο παλληκαρι σιγουρα εχει τυχει σε αρκετους απο εμας.
Και οποιος εχει χασει τα χαρτια του ξερει καλα σε τι μπελαδες μπαινει. :bawl:

Να ευχηθω και εγω το καλυτερο (αν και χλωμο το βλέπω) για το φιλο που τα εχασε.
Εαν καταλαβα καλα του το κλεψανε την ωρα που καθοτανε εκει Το μονο που μπορω να του πω ειναι να κοιταξει το χωρο γυρω σε καποια ακτινα μηπως και αυτος που το πηρε αφου πηρε οτι ηθελε πεταξε το τσαντακι με τα υπολοιπα καπου. Εχει συμβει πολλες φορες.

Morpheus_X
30/08/2006, 18:49
Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση παιδιά!! Όπως είπα κι εγώ δεν νομίζω να βγει κάτι αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Θα κοιτάξω κι αυτό που είπες behοlder αν και ξεκινάω ήδη τη διαδιακασία επανέκδοσης!! Κακιά στιγμή και μπορεί να τύχει στον καθένα!

Υ.Γ. Μακριά από σας εύχομαι!

ridiculus
30/08/2006, 19:02
Mακάρι να βρεθού αλλά δεν βαριέσαι εσύ να είσαι καλά....
:beer:

FZR600R
30/08/2006, 19:06
O afrotwin is all the money!

Ο μονος που του πανε τα :rotflmao:

Χαχαχαχαχα!