PDA

View Full Version : μηχανες η αιτια του κακου



EVI
28/08/2006, 13:11
εχω εδω μια συζητηση με τους καλους μου συναδελφους οτι οι μηχανες λεει ειναι σκοτωστρες και οσοι οδηγουν μηχανες δεν ξερουν να οδηγουν

κοριτσι ¨νο1 ,,, μα καλα πωε πεταγεστε ετσι αριστερα και δεξια?
εγω.. ναι θα σου αρεσε ομως να ειμαστε νομοταγεις?ο ενας πισω απο τον αλλον με αποστασεις?κανεις μια ωρα να φτασεις τωρα αν το κανανμε αυτο θα εκανες 7
κοριτσι.... ναι αλλα πεταγεστε και δε σας βλεπω
εγω..ναι γιατι ειστε ολοι κουλαδια οι δρομοι σας ανοικουν
αγορι... χα καλα το κατ ειναι γεματο
!!!!!!!!!!
εγω...ναι γεματο απο ανεγκεφαλους και με μηχανες και με αμαξια
αγορι........καθε μερα παω να πατησω καποιον με μηχανη
κοριτσι......ασε ρε πως την εχουν δει ετσι/?αλητεια μαγκια και κακο να κανουν οτι θελουν

........


τες πα για να μην το πολυκουραζω το θεμα μου ειναι το εξης


ΠΡΕΠΕΙ ΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩς ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ

ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕς ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕς ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ Ο ΕΝΑς ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕς ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΟΤΑΓΕΙς ΟΠΩς ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΙΑΝΟΥΜΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΞΙΑ ΧΩΡΙς ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΙΕΥΚΟΛΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΠΙΑ


να δουμε

τοτε

ποσο κυριλε μας στελνουν στο κατ και μας βαζουν ολους στο ιδιο καζανι

αλλα δυστιχως αυτο δε θα γινει...........κριμα :evil:

panos26
28/08/2006, 13:20
Το καλυτερο ειναι να τους βαζαμε ολους
να οδηγησουν μοτο για 2 εβδομαδες μεσα στην αθηνα!!!!
μετα να δουμε τι αποψη θα ειχαν για εμας και ποια θα ηταν η οδικη συμπεριφορα τους απενταντι στης μοτο. ;)

maron
28/08/2006, 13:24
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750

αγορι........καθε μερα παω να πατησω καποιον με μηχανη



toy spas ta moutra giath den prosexei tis moto.
an den mporeis pare mia petra,
h spase tou ton kathreyth.
kane to gia mena an den mporeis na to kaneis gia sena.

pigaine spiti me thn ikanopoihsh oti esoses enan motosykletisth.
tha provlimatistei apo ato pou ekanes kai mporei na koitaei dyo fores apo edw kai pera.

Giorgos19
28/08/2006, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
εχω εδω μια συζητηση με τους καλους μου συναδελφους οτι οι μηχανες λεει ειναι σκοτωστρες και οσοι οδηγουν μηχανες δεν ξερουν να οδηγουν

κοριτσι ¨νο1 ,,, μα καλα πωε πεταγεστε ετσι αριστερα και δεξια?
εγω.. ναι θα σου αρεσε ομως να ειμαστε νομοταγεις?ο ενας πισω απο τον αλλον με αποστασεις?κανεις μια ωρα να φτασεις τωρα αν το κανανμε αυτο θα εκανες 7
κοριτσι.... ναι αλλα πεταγεστε και δε σας βλεπω
εγω..ναι γιατι ειστε ολοι κουλαδια οι δρομοι σας ανοικουν
αγορι... χα καλα το κατ ειναι γεματο
!!!!!!!!!!
εγω...ναι γεματο απο ανεγκεφαλους και με μηχανες και με αμαξια
αγορι........καθε μερα παω να πατησω καποιον με μηχανη
κοριτσι......ασε ρε πως την εχουν δει ετσι/?αλητεια μαγκια και κακο να κανουν οτι θελουν

........


τες πα για να μην το πολυκουραζω το θεμα μου ειναι το εξης


ΠΡΕΠΕΙ ΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩς ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ

ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕς ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕς ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ Ο ΕΝΑς ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕς ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΟΤΑΓΕΙς ΟΠΩς ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΙΑΝΟΥΜΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΞΙΑ ΧΩΡΙς ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΙΕΥΚΟΛΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΠΙΑ


να δουμε

τοτε

ποσο κυριλε μας στελνουν στο κατ και μας βαζουν ολους στο ιδιο καζανι

αλλα δυστιχως αυτο δε θα γινει...........κριμα :evil:




Να τι γνωμη εχει η πλειοψηφια για εμας
..:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

Alx 84
28/08/2006, 13:33
μην είμαστε απόλυτοι. υπάρχουν πολλοί κάφροι με δίτροχα. περνάνε ξυστά με τα όσα από αυτοκίνητα μοτσυκλέτες πεζούς κλπ. αν δει ο "καλος" και "νομοταγής" αυτοκινητάς καναδυό τέτοιους νομίζει ότι όλοι είναι έτσι. αμ δε. :nono: :nono:

ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

οι αυτοκινητάδες ΔΕΝ καταλαβαίνουν την ένοια τις μοτό. όταν σου λέει ο άλλος "να φυλαχτεί καλύτερα εκείνος που κινδυνέυει" σημαίνει ότι σε γράφω εκεί που πιάνει μελάνι κάνω ότι γουστάρω και εννοείται θα αναγκάσω ΕΣΕΝΑ που κινδυνευεις να φρεναρεις ακόμα και αν εχεις προταιρεότητα.

Απλα δε καταλαβαινουν. ΤΕΛΕΙΑ Κ ΠΑΥΛΑ!!!!!

Gandalf dr685sm
28/08/2006, 13:34
Να σου πω μια λύση;...

Μην συνομιλείς με ηλίθιους που δεν μπορούν να σκεφτούν... γενικώς είναι αήτητοι και η χώρα μας είναι γεμάτοι απο δαύτους.

Την επόμενη φορά λοιπόν που θα βρεθείς σε τέτοια παρέα, να θυμάσαι οτι δεν έχουν συνήθως οδική αγωγή και το τελευταίο...

Ρώτα τους τι θα κάνουν αν το αυτοκίνητο τους , μπεί σε υποστροφή (drift) ή σε υπερστροφή ( high siding) και πως κάνουν κατέβασμα για προσπέρασμα;

Αυτά είναι έννοιες που τις γνωρίζουμε εμείς σαν οδηγοί και μάλλον ξέρουμε πως να τις αντιμετωπίσουμε. Αυτοί;...απλό quiz για να δούν ποιός ξέρει και τι ξέρει!


Gandalf

EVI
28/08/2006, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Να σου πω μια λύση;...

Μην συνομιλείς με ηλίθιους που δεν μπορούν να σκεφτούν... γενικώς είναι αήτητοι και η χώρα μας είναι γεμάτοι απο δαύτους.

Την επόμενη φορά λοιπόν που θα βρεθείς σε τέτοια παρέα, να θυμάσαι οτι δεν έχουν συνήθως οδική αγωγή και το τελευταίο...

Ρώτα τους τι θα κάνουν αν το αυτοκίνητο τους , μπεί σε υποστροφή (drift) ή σε υπερστροφή ( high siding) και πως κάνουν κατέβασμα για προσπέρασμα;

Αυτά είναι έννοιες που τις γνωρίζουμε εμείς σαν οδηγοί και μάλλον ξέρουμε πως να τις αντιμετωπίσουμε. Αυτοί;...απλό quiz για να δούν ποιός ξέρει και τι ξέρει!


Gandalf



κινεζικα......αν τους πεις για ντριφταρισμα ειναι κινεζικα εκτος και αν εχουν δει το φαστ εν φιουριους

Gandalf dr685sm
28/08/2006, 13:48
Ε... αφού είναι κινέζικα , τι ασχολείσαι;... Είναι δυνατόν να ανοίξεις το κεφάλι σου , για να γεμίσεις το δικό τους;

Άστους εκεί να νομίζουν. άστους να περιμένουν στα διόδια, στην ζέστη, να ψάχνουν parking ακόμα και κάτω απο το σπίτι τους, να μην μπορούν να πάνε σε ενα μέρος της Αθήνας σε κάτω απο 20 λεπτά ακόμα και αν είναι 2-3ΚΜ μακριά.
Άστους εκεί να πληρώνουν τέλη κυκλοφορίας αυξημένα, διόδια, εφορία και γενικά να είναι παγιδευμένοι για 48ώρες την εβδομάδα μέσα στο αυτοκίνητο τους, απλά για μια μετακίνηση.

Περαστικά τους.

Άλλωστε είπαμε οτι η μηχανή και αυτό που προσφέρει δεν είναι για όλους... Υπάρχουν και αυτοί που "φοβούνται", για αυτό πέφτουν και κοιμούνται.


Gandalf

danaos75
28/08/2006, 13:52
Σιγουρα εχετε δει πολλους αλλα αν δεν τα πω θα σκασω γιατι τις τελευταιες μερες εγιναν μαζεμενα. :mad:
1ο Ζωον: αναβεi πρασινο για εμενα σε έναν δρομο κάθετο στην Σολωνος, αλλα επειδη πάντα σε εκείνο το φαναρι περνανε με κοκκινο οι κινουμενοι επι της Σόλωνος δινω 1-2 δευτερα πριν ξεκινησω, και βλέπω μια βλαμμενη να μιλάει στο κινητο να περναει το κοκκινο σαν να μην το ειχε δει καν, λεω τωρα να την παρω απο πισω και να αρχισω τα μπινελικια, τελικα μαλακία μου που δεν το εκανα γιατι περασε και το επομενο φαναρι με κοκκινο χαλαρα σαν να μην υπηρχε ενω αν την ειχα μπινελικιασει μπορει να είχε βαλει μυαλο.
2ο Ζωον : στην Aκαδημίας μπροστα μου ενα παιδι με σκουτερ τον βλεπω και κανει εναν καταπληκτικο ζογκλεριστικο νουμερο - ελιγμο για να αποφυγει βλαμμενη Νο2 που μιλαγε στο κινητο και αποφασισε να αλλαξει λωριδα χωρις να ελεγξει χωρις φλασ και χωρις καν να ζητησει συγγνωμη μετα την μαλακια της ουτε καν να κλεισει το κινητο, και την αρχισαμε στα μπινελικια εγω με μια κοπελια με εναν ΧΤ μπροστα μου που ειδαμε τι εγινε.
3ο Ζωον : Στην Λ.Βουλιαγμένης στην Ηλιουπολη στην στροφη που ειναι τα LIDL για οσους ξερουν, εχει μια αναστροφη που σε γυρναει στο ρευμα που παει προς Γλυφαδα. Εγω Αριστερη λωριδα με καμια 70αρια βλεπω βλαμμενη Νο3 που ειναι στην μεσαια και μονο μερικα μετρα μπροστα μου, να αποφασιζει οτι θελει να κανει την αναστροφη και πεταγεται στην λωριδα μου, εννοειτε χωρις φλασ ουτε αλλη προειδοποιηση, για ποτε πατησα κορνα - φρενα - εκανα και ελιγμο να την αποφυγω και ταυτοχρονα την εβριζα, δεν λεγεται. Τα ποδια μου ετρεμαν για περιπου ενα δεκαλεπτο μεχρι να συνελθω.
:hypnotize :hypnotize

ΡΕ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΚΕΙ ΕΞΩ!!!

Alki_Viades
28/08/2006, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos26
Το καλυτερο ειναι να τους βαζαμε ολους
να οδηγησουν μοτο για 2 εβδομαδες μεσα στην αθηνα!!!!
μετα να δουμε τι αποψη θα ειχαν για εμας και ποια θα ηταν η οδικη συμπεριφορα τους απενταντι στης μοτο. ;)

Μα οι περισσοτεροι απο αυτους που οι αυτοκινηταδες βριζουνε ειναι αλλοι αυτοκινηταδες που πηρανε σκουτερακι και νοβα των 25? για να μη πηζουνε πια στα μποτιλιαρισματα και δε ξερουν που παν τα ...2 :eek:


Αρχικά δημιουργήθηκε από danaos75
Σιγουρα εχετε δει πολλους αλλα αν δεν τα πω θα σκασω γιατι τις τελευταιες μερες εγιναν μαζεμενα. :mad:
1ο Ζωον: αναβεi πρασινο για εμενα σε έναν δρομο κάθετο στην Σολωνος, αλλα επειδη πάντα σε εκείνο το φαναρι περνανε με κοκκινο οι κινουμενοι επι της Σόλωνος δινω 1-2 δευτερα πριν ξεκινησω, και βλέπω μια βλαμμενη να μιλάει στο κινητο να περναει το κοκκινο σαν να μην το ειχε δει καν, λεω τωρα να την παρω απο πισω και να αρχισω τα μπινελικια, τελικα μαλακία μου που δεν το εκανα γιατι περασε και το επομενο φαναρι με κοκκινο χαλαρα σαν να μην υπηρχε ενω αν την ειχα μπινελικιασει μπορει να είχε βαλει μυαλο.
2ο Ζωον : στην Aκαδημίας μπροστα μου ενα παιδι με σκουτερ τον βλεπω και κανει εναν καταπληκτικο ζογκλεριστικο νουμερο - ελιγμο για να αποφυγει βλαμμενη Νο2 που μιλαγε στο κινητο και αποφασισε να αλλαξει λωριδα χωρις να ελεγξει χωρις φλασ και χωρις καν να ζητησει συγγνωμη μετα την μαλακια της ουτε καν να κλεισει το κινητο, και την αρχισαμε στα μπινελικια εγω με μια κοπελια με εναν ΧΤ μπροστα μου που ειδαμε τι εγινε.
3ο Ζωον : Στην Λ.Βουλιαγμένης στην Ηλιουπολη στην στροφη που ειναι τα LIDL για οσους ξερουν, εχει μια αναστροφη που σε γυρναει στο ρευμα που παει προς Γλυφαδα. Εγω Αριστερη λωριδα με καμια 70αρια βλεπω βλαμμενη Νο3 που ειναι στην μεσαια και μονο μερικα μετρα μπροστα μου, να αποφασιζει οτι θελει να κανει την αναστροφη και πεταγεται στην λωριδα μου, εννοειτε χωρις φλασ ουτε αλλη προειδοποιηση, για ποτε πατησα κορνα - φρενα - εκανα και ελιγμο να την αποφυγω και ταυτοχρονα την εβριζα, δεν λεγεται. Τα ποδια μου ετρεμαν για περιπου ενα δεκαλεπτο μεχρι να συνελθω.


Μακαρι να ειχαμε το χρονο, τη ψυχραιμια και το κουραγιο σε καθε τετοια χοντρη μ@λ@κια να σταματαγαμε τον αλλο και να καλουσαμε τροχαια, να δεις τοτε γελια...:evil: :evil: :evil:

VANDA
28/08/2006, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
Μακαρι να ειχαμε το χρονο, τη ψυχραιμια και το κουραγιο σε καθε τετοια χοντρη μ@λ@κια να σταματαγαμε τον αλλο και να καλουσαμε τροχαια, να δεις τοτε γελια...:evil: :evil: :evil:

Κι όταν τα κάνουν οι ίδιοι??

Πριν λίγες μέρες κόντεψαμε 2-3 μηχανάκια να πέσουμε πάνω σε αστυνομικό βανάκι που έκανε αναστροφή και με κόκκινο κιόλας(!!!) στη βασ. Κων/νου. Ούτε σειρήνα ούτε τίποτα. Βγήκε κανονικότατα στο ρεύμα μας και μάλιστα διέσχισε όλες τις λωρίδες για να πάει στη δεξιά... Δε βαριέσαι που είχαμε πράσινο.. μας κοιτούσανε και καλά-καλά όταν περάσαμε δίπλα τους.

FZR600R
28/08/2006, 15:23
Εγω οδηγω και αμαξι και εχω να πω οτι μερικοι κουτακηδες ειναι πολυ επικινδυνοι - αυτοι ειναι και οι αργοι.

Επισης υπαρχουν και υποκριτες "μηχανοβιοι" / ηθικολογοι που δεν διαφερουν καθολου απο τους πρωτιστους.

Δεν μου χει τυχει πολλες φορες αλλα εχω ζαπακιασει κατι ατομα που σκοτωνουν και αν γλυτωσεις ζηταν τα ρεστα. Ενας απο αυτους δεν ηταν πολιτης.

Η αληθεια τσουζει και οποιος σκουζει ακουγεται αργα η γρηγορα.

kalant
28/08/2006, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Εγω οδηγω και αμαξι και εχω να πω οτι μερικοι κουτακηδες ειναι πολυ επικινδυνοι - αυτοι ειναι και οι αργοι.

Επισης υπαρχουν και υποκριτες "μηχανοβιοι" / ηθικολογοι που δεν διαφερουν καθολου απο τους πρωτιστους.

Δεν μου χει τυχει πολλες φορες αλλα εχω ζαπακιασει κατι ατομα που σκοτωνουν και αν γλιτωσεις ζηταν τα ρεστα. Ενας απο αυτους δεν ηταν πολιτης.

Η αληθεια τσουζει και οποιος σκουζει ακουγεται αργα η γρηγορα.

που χαθηκες εσυ...

makis206
28/08/2006, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Ενας απο αυτους δεν ηταν πολιτης.

Αλλά ; :alien: :alien:

FZR600R
28/08/2006, 15:33
Αλλά ;

Δε θυμαμαι τι ηταν.

Kizoku
28/08/2006, 15:34
Εύη σώσε το thread σου όσο προλαβαίνεις!!!

:lol: :lol:

kalant
28/08/2006, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
Εύη σώσε το thread σου όσο προλαβαίνεις!!!

:lol: :lol:

καλα σου λεει, τωρα θα γινει της π...ανας

:alien:

EVI
28/08/2006, 15:37
mpaaaaa τα θρεντ μου ειναι ελυθερα στο κοινο


:smokin: :smokin:


αντε ντε

:smokin:

catmaster
28/08/2006, 15:39
Εγω πιστευω οτι η μαλακια μας ειναι που χωριζομαστε στους "μεν" και στους "δε".

Νομιζετε οτι οσοι οδηγουν κουτι μες στην Αθηνα γουσταρουν?
Παλια για να βγαινουν τα εξοδα προς το ζειν δουλεψα σε γνωστη εταιρια που προμηθευε Σουπερ μαρκετ και αλλα τετοιου ειδους καταστηματα...
Φορτωμενο το φορτηγακι εγω μονος μου να οδηγω , να ψαχνω σε μια πολη ζουγκλα που να το παρκαρω, να με γραφει ο μπατσος γιατι προκαλω συμφορηση , και εγω να ξεφορτωνω σα το ζωο με σαμαρι τα πραγματα...:a020:

η νομιζετε οτι οσοι οδηγουν μοτοσυκλετα ειναι καλυτεροι απο τους αλλους?
και καλα επαναστατες χωρις αιτια που αντιδρουν στο κατεστημενο??



ΓΙΑ ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!

Kizoku
28/08/2006, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
mpaaaaa τα θρεντ μου ειναι ελυθερα στο κοινο
:smokin: :smokin:
αντε ντε
:smokin:

Καλά αλλά μην πεις ότι δεν σε προειδοποιήσαμε!

:rolleyes:

evvou
28/08/2006, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Δε θυμαμαι τι ηταν.



:alien:
ακουω φωνες....:alien:

kalesin
28/08/2006, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Δε θυμαμαι τι ηταν.


δεν βοηθας ομως ετσι την κουβεντα. Για προσπαθησε να θυμηθεις...

μηπως φοραγε στολη;
αν ναι τι χρωμα;

μπλε = αστυνομια
πρασινη= στρατος
ραφ=αεροπορια
κι αλλο μπλε=ναυτικο
πολυχρωμη=κλοουν
ασπρη=γιατρος

Ταξιδευτής
28/08/2006, 15:55
"ζαπακιασει"; :confused:

Εκ του Zapping (εκπομπη ακτινας ενεργειας);; Τι θελει να πει ο ποιητης; Τους αποσυντονιζει εξ αποστασεως; :D :D

Ρε συ FZR που ρε παιδι; Να σΕ πω: δεν κανεις καμια αστρικη προβολα σε ολα αυτα τα ατομακια με τα κουτια εκει οξω μπας και δουμε καμια ασπρη μερα; :lol:

kalesin
28/08/2006, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_zr
"ζαπακιασει"; :confused:

Εκ του Zapping (εκπομπη ακτινας ενεργειας);; Τι θελει να πει ο ποιητης; Τους αποσυντονιζει εξ αποστασεως; :D :D

Ρε συ FZR που ρε παιδι; Να σΕ πω: δεν κανεις καμια αστρικη προβολα σε ολα αυτα τα ατομακια με τα κουτια εκει οξω μπας και δουμε καμια ασπρη μερα; :lol:


zapping τους εκανε. τους παταγε τα κουμπια να δει αν αλλαξουν αλλα αυτοι ανενδοτοι κ αμετακινητοι....


οι αχαριστοι, οι αγνωμονες...

evvou
28/08/2006, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin

πολυχρωμη=κλοουν
ασπρη=γιατρος


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ασημι = alien :rotflmao: :rotflmao: :alien:

Kizoku
28/08/2006, 16:00
It has begun!!!!

:a32: :a32: :a32:

FZR600R
28/08/2006, 16:04
Μην ανησυχειτε και εσεις θα εξορκιστειτε.

Και αργα να πατε το κεφαλι θα το φατε.

kalesin
28/08/2006, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Μην ανησυχειτε και εσεις θα εξορκιστειτε.

Και αργα να πατε το κεφαλι θα το φατε.


μηπως εγραφες τα στιχακια της πεπης στο ερωτοδικιο;

FZR600R
28/08/2006, 16:07
Σε ταφοπλακες ειναι πιο εμπνευση.

kalesin
28/08/2006, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Σε ταφοπλακες ειναι πιο εμπνευση.


κατσε γιατι ειμαι κ αργος...

ειναι εμπνευση να παιρνεις ιδεες απο τις ταφοπλακες ή να γραφεις στιχακια σε ταφοπλακες;

FZR600R
28/08/2006, 16:13
ειναι εμπνευση να παιρνεις ιδεες απο τις ταφοπλακες ή να γραφεις στιχακια σε ταφοπλακες;

Αν ενδιαφερεσαι για σενα ολα γινονται

Ταξιδευτής
28/08/2006, 16:16
ΦΖΡ, τρελο αγορι θελω να παιζεις ομορφα με τα αλλα παιδακια, ναι; Αντε, γιατι αλλιως θα σε βαλω τιμωρια στη γωνια και ΔΕΝ θα φας παγωτακι! :rotflmao:



Μην ανησυχειτε και εσεις θα εξορκιστειτε.

Και αργα να πατε το κεφαλι θα το φατε.

:eyepop: :uplate:
ΠΩΛΕΙΤΑΙ: Ζ750 καινουργιο 5 μηνων, λογω καταρας, η ανταλλασεται με εξορκιστη! :lol:

Τιμη: Παιδια, θα τα ΒΡΟΥΜΕ λεμε! Εδω κοιταμε να σωσουμε το κεφαλι μας!!!!! :lol: :lol:

Απο δω και περα μονο με τα ποδια! :eek:
(Οχι τπτ αλλο αλλα να μπορει και αυτο το παιδι ο ΦΖΡς να καμει και καμια κοντριτσα δηλαΔις!)

:lol: :lol:





Οh yes........


IT HAS BEGUN!!!!!! :bigcry: :lol: :lol: :lol:

Αμηχανευακι: :a19:

kalesin
28/08/2006, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Αν ενδιαφερεσαι για σενα ολα γινονται


ενδιαφερομαι φυσικα, τι προτεινεις;



λιγο γρηγορα ομως γιατι εχω κ δουλεια κ πρεπει να την κανω

FZR600R
28/08/2006, 16:18
λιγο γρηγορα ομως γιατι εχω κ δουλεια κ πρεπει να την κανω

Καντην οσο προλαβαινεις και ασε το μελλον ως εχει.

Σελω παγκοτο τωρα.

kalesin
28/08/2006, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_zr

:eyepop: :uplate:
ΠΩΛΕΙΤΑΙ: Ζ750 καινουργιο 5 μηνων, λογω καταρας, η ανταλλασεται με εξορκιστη! :lol:

Τιμη: Παιδια, θα τα ΒΡΟΥΜΕ λεμε! Εδω κοιταμε να σωσουμε το κεφαλι μας!!!!! :lol: :lol:




φωναξε κανεις;


59270

kalesin
28/08/2006, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Καντην οσο προλαβαινεις και ασε το μελλον ως εχει.

Σελω παγκοτο τωρα.


μισο να τελειωσω ενα εξορκισμο κ φευγω...


εγω να το αφησω το μελλον... εσυ θα με αφησεις να το χαρω;


59271

FZR600R
28/08/2006, 16:23
Αφου δε με παιζετε φευγω και σας αφηνω να κανετε πλατς-πλατς στο ελος σας.

evvou
28/08/2006, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_zr
Αμηχανευακι: :a19:


:rotflmao: :rotflmao: εγω ειμαι αυτη? :rotflmao: :rotflmao: καλο χαχαχαχα

ρε σεις...ακουω συνεχεια μια φωνη..μου λεει απαλα στο αυτι..."αγαπας τον FZR...αγαπας τον FZR...αγαπας τον FZR..."

:look: :look:

kalesin
28/08/2006, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Αφου δε με παιζετε φευγω και σας αφηνω να κανετε πλατς-πλατς στο ελος σας.


οχι μη φευγεις, φευγω εγω ο κακος κ χαζος κ αργος ανθρωπος που σε στεναχωρησα...


θα σου παρω κ παγωτο


δεν θα σου ξαναφερω αντιρηηση


δεν θα ξαναμιλησω



λυπησου με, εχω γραμματια να πληρωσω


αληθεια λεω φευγω


:wave2: :wave2:

FZR600R
28/08/2006, 16:27
εσυ θα με αφησεις να το χαρω;

Σε πλατανο.

kalesin
28/08/2006, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:rotflmao: :rotflmao: εγω ειμαι αυτη? :rotflmao: :rotflmao: καλο χαχαχαχα

ρε σεις...ακουω συνεχεια μια φωνη..μου λεει απαλα στο αυτι..."αγαπας τον FZR...αγαπας τον FZR...αγαπας τον FZR..."

:look: :look:


μηπως εφαγες παπουτσακια κ σε πειραξαν;

το λεω γιατι εμενα με πειραζουν κ φουσκωνω κ ακουω διαφορα













καλα καλα φευγω

FZR600R
28/08/2006, 16:29
ακουω συνεχεια μια φωνη

Και καλα κανεις. Η αγαπη ειναι ζωη.

Ταξιδευτής
28/08/2006, 16:29
ρε σεις...ακουω συνεχεια μια φωνη..μου λεει απαλα στο αυτι..."αγαπας τον FZR...αγαπας τον FZR...αγαπας τον FZR..."

Ευη, τωρα δεν υπαρχει γυρισμος..... Εχεις πεσει στην μαυρη τρυπα της αγαπης του! :rotflmao:

:rotflmao: :lol: :lol: :lol: Ρε συ FZR καλα ρε, ΕΜΕΝΑ δεν σου ειπα να της πεις οτι αγαπαει;;; Παλι τα μπερδεψες ρε; :lol: :bawl: :lol:

Παντως ρε συ Ευη, τωρα που το λες και εγω ακουω μια φωνη να μου λεει "αγαπας τον FZR...αγαπας τον FZR...αγαπας τον FZR..." :eyepop:

:lol: :lol: :rotflmao:

Τι μλκ θεε μου!!!! :lol:

kalesin
28/08/2006, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Και καλα κανεις. Η αγαπη ειναι ζωη.


κ η ζωη ειναι αγαπη επισης...


:wave2: :wave2:

evvou
28/08/2006, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Και καλα κανεις. Η αγαπη ειναι ζωη.



:eek: :eek: wow...να που ειπες και κατι σωστο! :wave2: :wave2: :wave2:

kalesin
28/08/2006, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:eek: :eek: wow...να που ειπες και κατι σωστο! :wave2: :wave2: :wave2:


μωρε τα περ/ρα που λεει ειναι σωστα αλλα εμεις το εχουμε παρει απο τα μουτρα το παληκαρι κ δεν τα καταλαβαινουμε...

Ταξιδευτής
28/08/2006, 16:32
Ρε σεις, μην ποσταρετε ασχετα λεμε!

Ελα παμε δυνατα τωρα!
:a014:

FZR600R
28/08/2006, 16:33
κ η ζωη ειναι αγαπη επισης

ΧΑχα.

kalesin
28/08/2006, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
ΧΑχα.


ωπα κατσε, δεν συμφωνεις;

γιατι;

FZR600R
28/08/2006, 16:34
kalesin εχεις αφεση αν μετανοησεις.

bartlal
28/08/2006, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
κ η ζωη ειναι αγαπη επισης...


:wave2: :wave2:

ειναι πολυ απλο: εχει 2 ονοματα. και αμα την λενε Μαρια και Ηλεκτρα τοτε μετα σιγουριας θα μπορουσες να πεις οτι: κ η μαρια ειναι ηλεκτρα επισης....


:lol: :lol: :lol:

kalesin
28/08/2006, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
kalesin εχεις αφεση αν μετανοησεις.


δες κ πιο πανω, ειπα οτι σε εχουμε παρεξηγησει μαλλον κ κακως σου την πεφτουμε ετσι...


για πες μου τωρα γιατι διαφωνεις με το οτι η ζωη ειναι αγαπη

FZR600R
28/08/2006, 16:37
Συμφωνω.

kalesin
28/08/2006, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ειναι πολυ απλο: εχει 2 ονοματα. και αμα την λενε Μαρια και Ηλεκτρα τοτε μετα σιγουριας θα μπορουσες να πεις οτι: κ η μαρια ειναι ηλεκτρα επισης....


:lol: :lol: :lol:


ρε μη σπαμαρεις...


:mad: :mad:

Ταξιδευτής
28/08/2006, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
δες κ πιο πανω, ειπα οτι σε εχουμε παρεξηγησει μαλλον κ κακως σου την πεφτουμε ετσι...



E, ψιτ, Kalesin: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=26432

H μηπως αυτο (http://self-power.com/secret/FZR600R.jpg) σε εχει κανει να πεσεις κ εσυ στην μαυρη τρυπα;;; (οχι, γιατι πολυ για αγαπες βλεπω τωρα ξαφνικα και ανησυχω!) :lol: :lol: :rotflmao:

Ηδη εχουμε θυματα (βλεπε Ευη), μην εχουμε και παραπανω...... :lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

kalesin
28/08/2006, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Συμφωνω.


χωρις παρεξηγηση..


προσπαθησε να γραφεις λιγο περ/ρα πραγματα για να μπορεσουμε να κανουμε διαλογο λιγακι πιο ευκολα...

:wave2:

FZR600R
28/08/2006, 16:41
Παω να παιξω αλλου. Με αλλες συνειδησεις.

Τολα παιξτε λολι σας να μαθετε.

FZR600R
28/08/2006, 16:43
να κανουμε διαλογο λιγακι πιο ευκολα

Ι'll be back.

bartlal
28/08/2006, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ρε μη σπαμαρεις...


:mad: :mad:

moua? :nono:











:D

kalesin
28/08/2006, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
moua? :nono:











:D


ναι ρε


soua!!!!



:rotflmao: :rotflmao:

bartlal
28/08/2006, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ναι ρε


soua!!!!



:rotflmao: :rotflmao:

γιουα εισ' σπαμουα, νοτ μουα!



:lol: :lol: :lol:

kalesin
28/08/2006, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
γιουα εισ' σπαμουα, νοτ μουα!



:lol: :lol: :lol:

ιτ τεικς ουαν σπαμουα το φαινντ εν αδερ


to eskisa teleiws milame...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
28/08/2006, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ιτ τεικς ουαν σπαμουα το φαινντ εν αδερ


to eskisa teleiws milame...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δατ ιζ γουάι γιου χεβ του γουεαρ σπασουαρ, ιν ορντερ του αβόιντ σπαμουαρ!


εσυ το εσκησες και εγω το ξεχειλωσα!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
28/08/2006, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
δατ ιζ γουάι γιου χεβ του γουεαρ σπασουαρ, ιν ορντερ του αβόιντ σπαμουαρ!


εσυ το εσκησες και εγω το ξεχειλωσα!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

div400
28/08/2006, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
δατ ιζ γουάι γιου χεβ του γουεαρ σπασουαρ, ιν ορντερ του αβόιντ σπαμουαρ!


εσυ το εσκησες και εγω το ξεχειλωσα!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΟΟΟΟΟΟΟ λεμε

:rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :bigcry: :bawl:

ρε μπαρτ αυτη ηταν gcrook-ηκη απαντηση.......

Tsakalaki
28/08/2006, 16:59
Αν και είμαι πολύ λίγος να μιλήσω για το φόρουμ αυτό και όλους όσι βρισκονται εδώ...... Ούλοι σας κρα κάνετε για οφ τοπικ......

:rotflmao: :uplate:

bartlal
28/08/2006, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΟΟΟΟΟΟΟ λεμε

:rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :bigcry: :bawl:

ρε μπαρτ αυτη ηταν gcrook-ηκη απαντηση.......

thank you, thank you...


το 'χει το ονομα μαλλον!


ε, το παλευουμε ωστε να μην ειναι αισθητη η απουσια του κρουκης μας!


:lol: :lol: :lol:

kalesin
28/08/2006, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
Αν και είμαι πολύ λίγος να μιλήσω για το φόρουμ αυτό και όλους όσι βρισκονται εδώ...... Ούλοι σας κρα κάνετε για οφ τοπικ......

:rotflmao: :uplate:


τοσο πολυ φαινεται ε;


:rotflmao: :rotflmao:

div400
28/08/2006, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
thank you, thank you...


το 'χει το ονομα μαλλον!


ε, το παλευουμε ωστε να μην ειναι αισθητη η απουσια του κρουκης μας!


:lol: :lol: :lol:

εντ α βερι γκουντ τζομπ γιου αρε ντουϊνγκ ιντυντ μπωλτ μπαρτ

χμμ ναι χτιζω και εγω τωρα......:rolleyes:

bartlal
28/08/2006, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
εντ α βερι γκουντ τζομπ γιου αρε ντουϊνγκ ιντυντ μπωλτ μπαρτ

χμμ ναι χτιζω και εγω τωρα......:rolleyes:

ελα εσυ σημερα στο λεthεαρ και θα σου ξηγησω τον εφιαλτη! :alien:




:lol: :lol: :lol:


αντε, την κανω, παω (λου)λουδουαρ να σιαξω κανα τραπεζι!!! :lol: :lol: :lol: