PDA

View Full Version : ΑΝΑΡΜΟΣΤΗ ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ Forum ???



DUKEBLACKMAT
28/08/2006, 13:54
ΕΚΦΡΑΖΩ ΤΗ ΛΥΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΤΟΥ SITE KAI ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓO.:bawl: :bawl: :bawl:

Julius
28/08/2006, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKEBLACKMAT
ΕΚΦΡΑΖΩ ΤΗ ΛΥΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΤΟΥ SITE KAI ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓO.:bawl: :bawl: :bawl:


Αγαπητέ φίλε, προφανώς δεν έχεις ανακαλύψει ακόμα ότι υπάρχει επικοινωνία με προσωπικά μηνύματα για τα μέλη του forum γιατι θα είχες διαβάσει αυτό που σου έστειλα, το οποίο έλεγε συνοπτικά ότι :

Η διαφήμιση των μαγαζιών μας μέσω του forum δεν είναι αποδεκτή από τους administrators

Καθώς επίσης και το spamming με πολλαπλά μηνύματα


:wave2:

Gandalf dr685sm
28/08/2006, 13:57
τσώπα ...τσώπα.. μια χαρά αγγελία ήταν , αλλά ρε παιδάκι μου , συνενοήσου πρώτα...

Δεν σου κρύβω οτι ψάχνω και εγώ για συσκευή και θα με ενδιέφερε να κοιτάξω κάτι, φθηνότερο αλλά φίλε μου , να κρατάμε και λίγο και τους τύπους για να μην το κάνουμε μπάχαλο εδώ... (χειρότερο απο οτι είναι:D )


Gandalf

DUKEBLACKMAT
29/08/2006, 17:34
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΑΡΓΗΣΑ ΑΛΛΑ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ

pissaman
29/08/2006, 19:24
Θα ήταν καλύτερα αν έγραφες με μικρά αντί για κεφαλαία! είναι ποιο ευανάγνωστα! ;):beer: