PDA

View Full Version : afieromeno se kapoion poy molis diabasa to post toy... nai esena



idi
01/06/2004, 19:11
Γιατί οι άνθρωποι αυνανίζονται

Εισαγωγή-Σύλληψη:
Προ ολίγων ημερών, πολύ λίγων όμως(χθες συγκεκριμένα), έπεσε στα χέρια μου ο Παπαλάνγκι. Δεν είναι το ξάδερφάκι μου από την Ανδαλουσία αυτός που πήγε να πέσει από τις σκάλες και τον σήκωσα, βιβλίο είναι. Για να είμαι πιο σαφής έπεσε το βιβλίο στα χέρια μου την ίδια στιγμή που στα χέρια του βιβλιοπώλη έπεφταν 5 ευρώ. Εκεί διάβασα κάτι το οποίο αποτελεί το έναυσμα για τη νέα επιστημονική θεωρία μου που συσχετίζεται με τον τίτλο του παρόντος άρθρου.
Για όσους δε θυμούνται λοιπόν (μιας και κάποιο απόσπασμα από αυτό πρέπει να το είχαμε κάνει στο δημοτικό όσοι έχουμε παρόμοια ηλικία), το βιβλίο περιλαμβάνει τους (μεταφρασμένους φυσικά) λόγους ενός φύλαρχου ιθαγενών στα νησιά Σαμόα της Πολυνησίας, οι οποίοι καταπιάνονται με την κριτική της ζωής του σύγχρονου πολιτισμένου ανθρώπου, μετά από ταξίδι του εν λόγω φύλαρχου στην Ευρώπη. Παπαλάνγκι είναι η ονομασία που δίνει στο σύγχρονο άνθρωπο και σημαίνει ο λευκός, ο ξένος. Κυριολεκτικά σημαίνει αυτός που διαπέρασε τον ουρανό. Όταν ο πρώτος λευκός έφτασε στα νησιά Σαμόα με ιστιοφόρο, οι ιθαγενείς νόμισαν πως το άσπρο ιστιοφόρο στο μακρινό ορίζοντα ήταν μια τρύπα στον ουρανό μέσα από την οποία ο λευκός ήρθε κοντά τους. Ότι διαπέρασε δηλαδή τον ουρανό (τι επίπεδο είναι αυτό, ανατρίχιασα!)
Εκτός των άλλων λοιπόν, ο φύλαρχος υποστηρίζει το εξής όμορφο(σε δική μου ελεύθερη μετάφραση): Η συνήθεια του σύγχρονου ανθρώπου να ντύνεται και να κρύβει τη σάρκα του από τη θέα των υπολοίπων τον έχει κάνει να έχει μεγάλη λαχτάρα να δει ένα γυμνό όμορφο σώμα. Το σκέφτονται συνεχώς και διαρκώς μιλούν για την ομορφιά του ανθρώπινου κορμιού.
Εγώ θα το προχωρούσα λίγο περισσότερο και θα έλεγα ότι το σεξ σήμερα έχει γίνει είδος πολυτελείας από πρωταρχική και πρωτόγονη ανάγκη που ήταν κάποτε. Αυτό δεν είναι όμως αναγκαστικά κάτι κακό.

Μαθηματική τεκμηρίωση βασισμένη στη λογική επιχειρηματολογία:

Και εξηγούμαι αναπτύσσοντας παράλληλα τη συγκλονιστική θεωρία μου:
(Ως λάτρης της οικουμενικής θεώρησης των πραγμάτων προειδοποιώ ότι δανείζομαι στοιχεία από διάφορους κλάδους της επιστήμης για να πλαισιώσω τη θεωρία μου. Εξ ου και οι αναφορές σε διάφορα άσχετα μεταξύ τους πράγματα. Μην ξεχνάμε ότι δεν υπάρχει παρθενογένεση.)
Το ντύσιμο είναι στοιχείο εξέλιξης υποτίθεται, σωστά; Εκτός κι αν είναι κανείς που προτιμά να βγαίνει ολόγυμνος έξω με -20οC. Αποτελεί μάλιστα πολιτισμικό στοιχείο από τη στιγμή που ο άνθρωπος δεν αρκέστηκε στο να φοράει πάνω του δέρματα ζώου, αλλά με βάση την καλαισθησία του δημιούργησε τη μόδα: φουστίτσα, μπλουζίτσα, παντελόνια, η επανάσταση του τζιν, καμπάνες, Christian Dior, hairstyle και αφροί ξυρίσματος. Εφόσον λοιπόν:
το ντύσιμο αποτελεί στοιχείο πολιτισμού (1)
το ντύσιμο αύξησε την επιθυμία μας για σεξ (2)
Από (1) και (2) και σύμφωνα με τη μαθηματική λογική καταλήγουμε στην:
Η αυξημένη επιθυμία μας για σεξ είναι στοιχείο πολιτισμού (3)

Κι εδώ κρύβεται μια μεγάλη αλήθεια αγαπητοί και αγαπητές μου. Σύμφωνα με τις θεμελιώδεις οικονομικές θεωρίες του Adam Smith και με βάση το νόμο της προσφοράς και της ζήτησης είναι γνωστό ότι:
όταν κάτι έχει αυξημένη ζήτηση ανεβαίνει η τιμή του (4)
Επίσης λόγω πληθωρισμού και δομής της σημερινής κοινωνίας είναι ολοφάνερο ότι:
Όταν ανεβαίνει η τιμή κάποιου προϊόντος όλο και λιγότεροι καταναλωτές μπορούν να το αποκτήσουν (5)
Από (4) και (5) συμπεραίνουμε ότι:
Όταν κάτι έχει αυξημένη ζήτηση τότε όλο και λιγότεροι μπορούν να το αποκτήσουν (6)

Αν κάπου χαθήκατε ξαναδιαβάστε ως εδώ γιατί αυτό που ακολουθεί είναι πολύ σημαντικό. Από τις σχέσεις (3) και (6) προκύπτει ότι:
Το σεξ, η αυξημένη επιθυμία για το οποίο είναι στοιχείο πολιτισμού, είναι προσιτό όλο και σε λιγότερους ανθρώπους σήμερα.

Θεϊκό έτσι; Αν σας δουλεύουν οι φίλοι και οι γνωστοί σας που έχετε μείνει στην αγαμία, απαντήστε τους ότι η αγαμία είναι στοιχείο πολιτισμού και αποστομώστε τους. Έτσι είναι τα πράγματα παιδιά. Πάντα σ' αυτόν τον κόσμο κάποιοι θα πηδάνε. Όσο εξελισσόμαστε αυτοί οι κάποιοι θα γίνονται όλο και πιο λίγοι αλλά θα πηδάνε όλο και περισσότερο. Και όλο και περισσότεροι άνθρωποι θα καταλήγουν στη μογγολοποίηση και θα πεθαίνουν παρθένοι.
Κι εδώ πάρτε χαρτί και μολύβι γιατί θα πω κάτι πολύ πνευματώδες:
Ο πολιτισμός είναι σαν τον καπιταλισμό, με τη διαφορά ότι στον πρώτο ο πιο ισχυρός πηδάει, ενώ στο δεύτερο ο πιο ισχυρός απλά υπερισχύει.
(Αυτό θα μπορούσε να αποτελέσει και σλόγκαν για κομμουνιστική εκστρατεία με θέμα "κάντε πολιτισμό όχι καπιταλισμό, τουλάχιστον εκεί πηδάμε κιόλας")

Ανάλυση συμπερασμάτων από κοινωνική σκοπιά:

Είναι λοιπόν πασιφανές ότι μετά από τα συγκλονιστικά και ανατριχιαστικά αυτά συμπεράσματα προκύπτει εύκολα το γιατί οι άνθρωποι αυνανίζονται. Γιατί όταν δε μπορείς να ανήκεις στους λίγους ισχυρούς που πηδάνε, αναγκαστικά θα καταφύγεις στη μαλακία. Δεν είναι κακό. Αρκεί να συνειδητοποιήσεις γρήγορα ότι είσαι καθυστερημένος και ότι δεν πρόκειται να πηδήξεις. Δε χάνεις και πολύτιμο χρόνο σε ανώφελες προσπάθειες για την κατάκτηση του άλλου φύλου.
Εξάλλου όπως αποδείχθηκε ο αυνανισμός - απόρροια της αυξημένης επιθυμίας για σεξ, που όμως μένει μόνο στην επιθυμία - είναι στοιχείο πολιτισμού. Τώρα δεν είσαι απλά μαλάκας, είσαι πολιτισμένος. Και το "πολιτισμένος" είναι αναμφισβήτητα πολύ πιο κυριλέ χαρακτηρισμός από το "μαλάκας".
Είναι αυτονόητο ότι η μαλακία αυξάνεται σε ποσότητα(οι μαλάκες πληθαίνουν) και ποιότητα(οι μαλάκες γίνονται όλο και μεγαλύτεροι μαλάκες) με το χρόνο. Δεδομένων πειραματικών μετρήσεων απεδείχθη ότι η αύξηση αυτή της μαλακίας είναι εκθετική. Για πολύ μεγάλο χρόνο τείνει στο άπειρο, κάτι που δείχνει ότι σαν ανθρωπότητα οδεύουμε προς την κατάσταση της ολικής μαλάκυνσης. Για t=0 που είναι και η ελάχιστη τιμή του χρόνου(αρχή δημιουργίας του σύμπαντος) η μαλακία παίρνει την αρχική της τιμή M=1, που είναι και το ελάχιστο της συνάρτησης. Αυτό αποδεικνύει ότι κάποιος μαλάκας έβαλε το χεράκι του για να γίνει το Big Bang. Μήπως υπάρχει ζωή ΠΡΙΝ από τη δημιουργία του σύμπαντος; Ε, μην περιμένετε να τα μάθετε όλα από ένα μόλις άρθρο!









Η μαλακία λοιπόν, από τότε που το σεξ έγινε αντικείμενο πολιτισμού, εφευρέθηκε αρχικά από τους αδαείς και αποτυχημένους που δε μπορούσαν να βρουν ερωτικό σύντροφο. Με την πάροδο του χρόνου όμως μετατράπηκε σε τέχνη και σήμερα οι άνθρωποι που είναι πλήρως συμβιβασμένοι με αυτήν προσπαθούν να την απολαμβάνουν όπως κάνουν πχ, με τη μουσική ή το σινεμά: Δημιουργούν κατάλληλες συνθήκες, ατμόσφαιρα, αγοράζουν αξεσουάρ, αυνανίζονται δημοσίως κλπ
Δεν είναι άλλωστε τυχαίο το πόσο έχει εισχωρήσει ο αυνανισμός στην καθημερινή ζωή ακόμα και όσων δεν αυνανίζονται αναγκαστικά. "Τι γίνεται ρε μαλάκα;", είναι η πρώτη έκφραση που φεύγει από τη στοματική σας κοιλότητα όταν αντικρίζετε τον κολλητό ή την κολλητή σας. Οι βορειοελλαδίτες το λένε και πιο χαριτωμένα: "Τι έγινε ρε μαλλλάκα;". Περιττό να πούμε βέβαια ότι η καθημερινή χρήση του μαλάκα στην ελληνική γλώσσα είναι στοιχείο πολιτισμού.

Όλη η νεότερη οικονομία σήμερα στηρίζεται στην ψευδαίσθηση που σου δημιουργούν οι διαφημίσεις ότι η τάδε σέξι μοντέλα ή ο τάδε σέξι μοντέλος μπορεί να γίνει δικός σου. Δηλαδή στην ψευδαίσθηση ότι δεν ανήκεις σε αυτούς που τον παίζουν, αλλά σε εκείνους που πηδάνε, η που θα μπορούσαν να το κάνουν. Σκεφθείτε πόσα υλικά αγαθά σχετίζονται με το σεξ ή τη θέληση γι' αυτό:
· Ρούχα - Καλλυντικά (Για να έχετε ελπίδες)
· Τσιγάρα - Ποτό (Για να φτιάξετε στυλ)
· Ναρκωτικά (Για τυχόν αποτυχία)
· Πορνοταινίες, δονητές και λοιπά είδη sex shop (Για συνειδητοποιημένη αποτυχία) και πολλά άλλα φυσικά που δεν έχει νόημα να τα αναφέρουμε
ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ!

Απόδειξη της ισχύος της θεωρίας με παραδείγματα από την καθημερινότητα:
Όσο ο πολιτισμός και τα διάφορα παράγωγά του(επιστήμη, τεχνολογία, τέχνες, κλπ) προάγονται και βελτιώνονται τόσο πιο πολλοί μαλάκες θα υπάρχουν. Από την ανωτέρω πρόταση είναι εύκολο να συμπεράνουμε ότι η μεταφορική έννοια της λέξης μαλάκας δε δώθηκε τυχαία. Είναι όλα κανονισμένα παιδιά. Γιατί με την πολιτισμική πρόοδο δεν αυξάνουν μόνο οι κυριολεκτικοί μαλάκες αλλά και οι μεταφορικοί, οι λεγόμενοι σουρεάλ μαλάκες, οι ηλίθιοι.
Όσο πιο πολύ προχωράει η επιστήμη (ή η τέχνη), τόσο περισσότεροι είναι αυτοί που δεν την καταλαβαίνουν. Αυτό οφείλεται στην εκθετική αύξηση του μαλάκα. Εξ ού και η έκφραση "Είστε μαλάκες, δεν καταλαβαίνετε από τέχνη!". Όσο πιο σύγχρονη είναι μια επιστημονική θεωρία (ή ένα καλλιτεχνικό ρεύμα) τόσο πιο δύσκολα μπορεί ο κοινός θνητός(μαλάκας) να την κατανοήσει και τόσο πιο έντονες αντιδράσεις προβάλλει. Αυτό έχει διαπιστωθεί ιστορικά: Υπήρξε κανένας που να μην κατάλαβε τη χρησιμότητα του τροχού κάτι εκατομμύρια χρόνια πριν; Σαφώς και όχι. Γιατί τότε η μαλακία βρισκόταν σε πρώιμο στάδιο. Υπήρξε κανείς που δεν κατανόησε με την πρώτη τη γενική θεωρία της σχετικότητας του Einstein; Σχεδόν όλη η επιστημονική κοινότητα της εποχής. Χρειάστηκαν χρόνια για να κατανοηθούν τα βασικά και ακόμα και σήμερα, έναν αιώνα (παρά κάτι ψιλά) μετά, εξάγονται συμπεράσματα.
Θα έλεγε κανείς ότι είμαστε καταδικασμένοι και καταραμένοι, εφόσον η μαλακία (είτε με τη στενή έννοια του αυνανισμού είτε με τη μεταφορική της ηλιθιότητας) συμβαδίζει με την εξέλιξη. Άραγε ο άνθρωπος μαλακίζεται επειδή πρέπει να εξελιχθεί ή εξελίσσεται γιατί του αρέσει να μαλακίζεται;




καλυτερα μαλακισου παρα να γραφεις μαλακιες ...


2313

milaber
01/06/2004, 19:38
Γειά σου ρε Γιώργο επιστήμονα!

:D :alien: :D

Ora_Nihil
01/06/2004, 20:18
Φίλε Idi μας έκανες σκόνη.

Ότι και να πούμε είναι λίγο.

Μικρή Λουλού
01/06/2004, 20:28
ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ.....ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...........

ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΗΔΑΣ,ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗΣ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ....................ΤΟΤΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΗΚΕΙΣ.....???????????


ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΡΩΤΑΕΙ...........:lol: :lol:

Ora_Nihil
01/06/2004, 21:19
Όσων αφορά τις απορίες του φίλου του κυρίου Dirtymoto, πατήστε ΕΔΩ (http://www.askitis.gr/)

:rotflmao: :rotflmao: :beer:

Καλά ντε μη βαράτε

milaber
01/06/2004, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΡΩΤΑΕΙ...........

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Μικρή Λουλού
01/06/2004, 22:43
ΝΑΙ ΡΕ ΜΙΛΑΜΠΕΡ.......

ΤΙ....ΨΕΜΜΑΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ...????

ΤΙ ΦΙΛΟΣ....ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ...!!!!


:lol: :lol: :lol:

milaber
01/06/2004, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΝΑΙ ΡΕ ΜΙΛΑΜΠΕΡ.......

ΤΙ....ΨΕΜΜΑΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ...????

ΤΙ ΦΙΛΟΣ....ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ...!!!!


:lol: :lol: :lol:

Δεν κοροϊδεύω ρε!

Απλά έχω και εγώ τέτοιους φίλους...

Ο δικός πρέπει να είναι πολύ- πολύ κολλλητός σου όμως, ε;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

periklisk
01/06/2004, 23:41
εεε πρεεεεε!!!! Δεν πάτε για κανα ψάρεμα??????:lol: :lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

Καλό γελάσαμε!!!!!:D :D :D

Ora_Nihil
02/06/2004, 00:54
Τελικά λύθηκε η απορία σου.. εεεεεε η απορία του κολλητού σου Dirtymoto; :wacko:

:beer:

milaber
02/06/2004, 02:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nihil
Τελικά λύθηκε η απορία σου.. εεεεεε η απορία του κολλητού σου Dirtymoto; :wacko:

:beer:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μικρή Λουλού
02/06/2004, 08:53
ΜΩΡΕ ΤΟΥ ΛΥΘΗΚΑΝΕ...... ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝΕ ΑΛΛΕΣ.....:uplate: :uplate:

ΜΕ ΞΑΝΑΡΩΤΑΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ (Ο ΦΙΛΟΣ)...........ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ.....ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΙΑΤΡΙΚΕΣ..???

ΑΣ ΠΟΥΜΕ,(ΡΩΤΑΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ) ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩΦΩΣΗ,ΤΗΝ ΜΥΩΠΙΑ,Κ.Λ.Π.....


ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ...???? :lol: :lol:

nimbus
02/06/2004, 13:17
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΒΡΕ IDI? ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!:D ΕΞΥΠΝΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ:winka: ΠΛΑΚΑ-ΠΛΑΚΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΤΟΛΜΗΡΟΙ:lol: :lol:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ:wave2:

periklisk
02/06/2004, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΒΡΕ IDI? ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!:D ΕΞΥΠΝΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ:winka: ΠΛΑΚΑ-ΠΛΑΚΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΤΟΛΜΗΡΟΙ:lol: :lol:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ:wave2:

μπα??? τώρα ξυπνήσαμε????:wave2: :wave2:

idi
02/06/2004, 16:15
:lol: :lol: :lol:

τι μαλακα ειναι:D

milaber
02/06/2004, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΑΣ ΠΟΥΜΕ,(ΡΩΤΑΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ) ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩΦΩΣΗ,ΤΗΝ ΜΥΩΠΙΑ,Κ.Λ.Π.....


ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ...???? :lol: :lol:

Μωρέ ψέμματα είναι!

Ξέρει ένας "φίλος" μου που δοκιμάζει συχνά!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ora_Nihil
02/06/2004, 23:11
Να του πείς πω αυτά τα διαδίδει η κα Λουκά επειδή δεν είναι πολιτισμένος άνθρωπος.

Επίσης τα διαδίδει αυτά για να σταματήσουμε να μ@λ@κιζ@μ@στε
μπάς και τις κάτσει κανένα μπάνικο αγόρι:lol:

:beer: :beer:

milaber
02/06/2004, 23:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nihil
Να του πείς πω αυτά τα διαδίδει η κα Λουκά επειδή δεν είναι πολιτισμένος άνθρωπος.

Επίσης τα διαδίδει αυτά για να σταματήσουμε να μ@λ@κιζ@μ@στε
μπάς και τις κάτσει κανένα μπάνικο αγόρι

:lol: :lol: :lol:

Μπάνικο και στραβό!!!

:lol: :lol: :lol:

Ora_Nihil
02/06/2004, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
:lol: :lol: :lol:

Μπάνικο και στραβό!!!

:lol: :lol: :lol:

Μπάνικο ή στραβό δεν ξέρω αλλά μια φορά αυτό θέλει:lol:

Boxer
08/06/2004, 09:40
Νομιζω οτι βρηκα το καταλληλο ποστ να αναπτυξω την δικια μου θεωρια περι σεξ.
Στη συγχρονη κοινωνια το σεξ εχει ταυτιστει σε πολυ μεγαλο βαθμο με τον ερωτα.Γι αυτο οταν τρως το κερατο ποναει.
Αν δουμε τα πραγματα λιγο πιο αποστασιοποιημενα θα δουμε οτι το σεξ ειναι μια αναγκη του ανθρωπου οπως πχ το φαγητο.Οταν πεινας δεν τρως συνεχεια στα goodys οσο μεγαλη ποικιλια φαγητων(στασεις) και αν εχει.Σημερα στα goodys αυριο στο πιτα-παν κλπ.
Στην ουτοπικη μελλοντικη κοινωνια που οραματιζομαι το σεξ δεν θα ειναι συνυφασμενο με την αγαπη.Οι ανθρωποι θα κανουν σεξ με οποιον θελουν για να ικανοποιησουν τις αναγκες τους.Ετσι λοιπον εγω θα πηγαινω με τη γυναικα του perikli ,ο periklis με τη γυναικα του jimbar ,ο jimbar με τη δικη μου ,εγω με τη δικη του και παει λεγοντας χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν ειμαστε ερωτευμενοι με τις γυναικες μας.Οπως τρως δεξια και αριστερα και κανεις δεν σου λεει τιποτα ετσι και με το σεξ.

Υπαρχει βεβαια και ο αντιλογος που λεει οτι αν το σεξ θα ειναι τοσο ευκολο θα χασει το ενδιαφερον του.
Δεν νομιζω.Ξερετε κανεναν που να μην ευχαριστιεται το φαι.

Αυτα επιγραμματικα.
ακουω αποψεις


Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Θάνος
08/06/2004, 09:50
Καλά... μόνο μακρυά από τη δική μου τη γυναίκα γιατί μετά θα κάνω εγώ σεξ μαζί σου... :smokin:

crs-k
08/06/2004, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
....................................
Ετσι λοιπον εγω θα πηγαινω με τη γυναικα του perikli ,ο periklis με τη γυναικα του jimbar ,ο jimbar με τη δικη μου ,εγω με τη δικη του και παει λεγοντας χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν ειμαστε ερωτευμενοι με τις γυναικες μας.
.........................................



Να ανοιξει ο κυκλος! Να ανοιξει ο κυκλος!


:lol: :rotflmao: :lol:

milaber
08/06/2004, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Καλά... μόνο μακρυά από τη δική μου τη γυναίκα γιατί μετά θα κάνω εγώ σεξ μαζί σου... :smokin:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nimbus
08/06/2004, 12:10
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Καλά... μόνο μακρυά από τη δική μου τη γυναίκα γιατί μετά θα κάνω εγώ σεξ μαζί σου... :smokin: [/QUOTE



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
08/06/2004, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Νομιζω οτι βρηκα το καταλληλο ποστ να αναπτυξω την δικια μου θεωρια περι σεξ.
Υπαρχει βεβαια και ο αντιλογος που λεει οτι αν το σεξ θα ειναι τοσο ευκολο θα χασει το ενδιαφερον του.
Δεν νομιζω.Ξερετε κανεναν που να μην ευχαριστιεται το φαι.



Γιάννη μας έστειλες!!!

Έγω πάντως χάνω το ενδιαφέρον όταν είναι τόσο εύκολο.....

Αν στο δίνει στο πιάτο δεν έχει πλάκα.....

periklisk
08/06/2004, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Καλά... μόνο μακρυά από τη δική μου τη γυναίκα γιατί μετά θα κάνω εγώ σεξ μαζί σου... :smokin:


:lol: :lol: :lol: :wave2: :wave2: :wave2:

crs-k
08/06/2004, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
................

Έγω πάντως χάνω το ενδιαφέρον όταν είναι τόσο εύκολο.....

.................



Εγω παλι ΔΕΝ το χανω :lol:

Αποψεις ειναι αυτες ...

:smokin:

periklisk
08/06/2004, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εγω παλι ΔΕΝ το χανω :lol:

Αποψεις ειναι αυτες ...

:smokin:

Εννοείται! Ο καθένας με τα γούστα και τις ορέξεις του!!

Ora_Nihil
08/06/2004, 13:25
Εντάξει ρε παιδιά πως κάνετε έτσι. Είπαμε στην ουτοπική κοινωνία θα γίνονται αυτά. Καλά εεεε; θα γίνει χαμός στην κοινωνία αυτή.

motoswingersclub.gr:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
08/06/2004, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nihil
Εντάξει ρε παιδιά πως κάνετε έτσι. Είπαμε στην ουτοπική κοινωνία θα γίνονται αυτά. Καλά εεεε; θα γίνει χαμός στην κοινωνία αυτή.

motoswingersclub.gr:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Μωρε καλα σας εχω κοψει εγω ...

Ακουσατε για κυκους και γουσταρετε !!!


:lol: :lol: :beer: :lol: :lol:

Boxer
08/06/2004, 13:50
Θανο αγορι μου παρεξηγησες

πρεπει να ανεβεις σε ενα ανωτερο πνευματικο επιπεδο:rotflmao:

Με τετοιες αποψεις δεν μπορει η κοινωνια μας να προχωρησει σε αυτο το ανωτερο μοντελο.

Στην κοινωνια που περιγραφω δεν θα σε νοιαζει εαν πηγε η γυναικα σου με αλλον.

Στην κοινωνια που ζουμε τωρα , χαιρω πολυ , ουτε εγω σε αφηνω.

(Μηπως να ρωταγαμε και τις γυναικες;)

Γυναικες του forum τι λετε;

Boxer
08/06/2004, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Γιάννη μας έστειλες!!!

Έγω πάντως χάνω το ενδιαφέρον όταν είναι τόσο εύκολο.....

Αν στο δίνει στο πιάτο δεν έχει πλάκα.....

Δεν θα στο δινει στο πιατο φιλε.
Παλι θα χρειαζεται να προσπαθησεις.
Απλα δεν θα σε παρεξηγει η γυναικα σου οταν πας με αλλη.
Επισης ουτε εσυ θα τσαντιζεσαι οταν η γυναικα σου παει με αλλον.

Η θεωρια λειτουργει both ways

Ora_Nihil
08/06/2004, 14:00
Συμφωνώ με τον Γιάννη.

Στη μελλοντική αυτή κοινωνία, ο τρόπος σκέψης θα έχει φτάσει σε άλλα επίπεδα. Οι άνθρωποι θα έχουν σπάσει τις αλυσίδες και τα ταμπού.

Στη μελλοντική κοινωνία δεν θα υπάρχει σεξουαλική ιδιοκτησία.


ΑΑααααχχ κάτι ξέρουν οι Εσκιμώοι. Αυτός ο φιλόξενος λαός που θεωρεί προσβολή να μην "κοιμηθείς με τη σύζυγό τους" όταν σε φιλοξενούν στο σπιτικό τους.

Εμπρός σύντροφοι και συντρόφισσες. Να σπάσουμε τις αλυσίδες που μας κρατούν δέσμιους μιας πεπαλαιωμένης σκέψης.

Και όπως λέει και ο crs-k


Να ανοιξει ο κυκλος! Να ανοιξει ο κυκλος!


:lol: :rotflmao: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

Θάνος
08/06/2004, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Θανο αγορι μου παρεξηγησες

πρεπει να ανεβεις σε ενα ανωτερο πνευματικο επιπεδο:rotflmao:

Με τετοιες αποψεις δεν μπορει η κοινωνια μας αν προχωρησει σε αυτο το ανωτερο μοντελο.

Στην κοινωνια που περιγραφω δεν θα σε νοιαζει εαν πηγε η γυναικα σου με αλλον.

Στην κοινωνια που ζουμε τωρα , χαιρω πολυ , ουτε εγω σε αφηνω.

(Μηπως να ρωταγαμε και τις γυναικες;)

Γυναικες του forum τι λετε;

Τουλάχιστον το μοντέλο που περιγράφεις θα είναι το ζενίθ της εξέλιξης ή θα πρέπει να φυλάω και τον κώλο μου;

Ρε τι άλλο θ'ακούσουμε...

crs-k
08/06/2004, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Τουλάχιστον το μοντέλο που περιγράφεις θα είναι το ζενίθ της εξέλιξης ή θα πρέπει να φυλάω και τον κώλο μου;

Ρε τι άλλο θ'ακούσουμε...


Φυλα τον καλου-κακου ρε Thano. :lol:

Με τους κυκλους (και οχι κυκους ηλιθιε), εδω μεσα ΔΕΝ ξερεις τι σε βρισκει ...

:lol: :lol: :lol:

periklisk
08/06/2004, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Δεν θα στο δινει στο πιατο φιλε.
Pαλι θα χρειαζεται να προσπαθησεις.
Απλα δεν θα σε παρεξηγει η γυναικα σου οταν πας με αλλη.
Επισης ουτε εσυ θα τσαντιζεσαι οταν η γυναικα σου παει με αλλον.

Η θεωρια λειτουργει both ways

:lol: :lol: :lol:

afrotwin
10/06/2004, 08:33
i epiptosis tou simera an to parakanete se afton ton tomea....:rotflmao:


2461

afrotwin
10/06/2004, 08:53
to sex agapita mou pedia ine arxegono enstikto se ola ta zoa tou planiti ke exi na kani me tin entoli tis anaparagogis ine mia emfiti dinami pou se sproxni na teknopioisis me tin agria enia ton pragmaton ke na erototropisis me tin ekleligmeni enia ke i epilogi apo tin ginekia fisi ginete me kritiria tou pio dinatou ke pio omorfou gia afto ke ta arsenika zoa epidiknian tin omorfia tous ke tin dinami tous ke afto to8ema exi ke ales ptixes ke parametrous
ala kalitera as er8oume ston kosmo mas opou ta fila katargounte antistrefonte alazoun.
i ginekes pia den endiaferonte gia teknopioisi ala gia eksasfalisi
8elon na eksasfalisoun oti mateodokso exoun mesa tous san filo vriskonte se parakmi ke afto giati zitane pia dinami alou tipou apo tous andres iliki os epi to pliston ke mono afti den exi simasia pia an ise oreos arki na epidikniois tin iliki sou dinami oxi tin psixiki sou tin somatiki sou ke tin erotiki sou. an skasis miti me to mersedes to cabrio telioses ise o idanikos mporis na petixis ta panta me mia gineka
lipon opos leei ke o idi an den exis ola afta to mono pou sou meni ine na teknopioisis me ta moria tou aera:rotflmao:
episis min mperdeveste me tis ginekes se mikri ilikia pou kanoun aneta sxesi gia empiria milame gia efives eos ..... oles 8a sas ta foragane me kapio diasimo ke omorfo i8opio i kalitexnikou endiaferontos lapa...:lol:
ke an tous aresate eksarxis meta 8a sas proo8isoun tin idea na trexete na kanete lefta (se afto to simio pidai alos tin agapimeni sas) giati esis trexete oloi mera pou na vrite to kouragio ke stin periptosi pou iste o tipos me tin mersedes edo pidai o kipouros to pisina mpoi pantos se opia dipote periptosi pou den dia8etete to sexualiko paketo pou apeti i gineka sas den iparxi provlima ferte esi to xrima ke 8a to vri afti alou:lol: :lol:
edo simperenoume oti o avnanistis den kindinevi apo kerato ke den ton koroidevi kanis ke mpori kati na vre8i se sxima ginekas mia sto toso na ektonosi tis fantasiosis tou:rotflmao:
pantos genika to oti iste i andres tis zois mias ginekas prepi na iste poli malakes gia na to pistevete ke exete glitosi apo to kerato mono an tin exete xortati sto krevati :rotflmao:
varieme na po ala
:rotflmao:

Ora_Nihil
10/06/2004, 20:25
Προς το παρόν έχεις δίκιο Afro.

Στην ουτοπική κοινωνία όμως αυτά θα εκλείψουν και θα μπορούμε όλοι να χαρούμε τον χωρίς όρια και δεσμεύσεις έρωτα και ας μην βγάζουμε τα λεφτά του Bill gates.

Γιατί είπαμε θα απελευθερωθούμε. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: