PDA

View Full Version : ΤΟ ΜΠΛΟΚΟ!



JVR
29/08/2006, 17:34
Επιστρεφωντας σπιτακι μου μετα απο εκδρομουλα πανω στην Εγνατια υπο θερμοκρασια 40+ βαθμων και στα προθυρα θερμοπληξιας βλεπω ξαφνικα στην εξοδο ενος τουνελ μια τεραστια ομπρελα γνωτης εταιριας παγωτων να καταλαμβανει μεγαλοπρεπα την δεξια λωριδα:eyepop: .Παει τα χασα σκεφτομαι με βαρεσε ο ηλιος:sun: .Συνεχιζω στην αριστερη και παρατηρω ενα μπλε ανθρωπακι να με καλει για παγωτο μονο που τι παραξενο κρατουσε ενα ρανταρ στο χερι,εγω παντα ευγενικος χαιρετισα μιας και ειχα σταματισει νωριτερα για παγωτο:wave2: και συνεχισα το δρομο μου.

Tsakalaki
29/08/2006, 18:02
κρίμα....περίμεε ο άνθρωπος με το χωνάκι στο χέρι.....:wave2:

ridiculus
29/08/2006, 19:39
Είσαι αγενής.....

Σε χάλαγε ένα παγωτάκι ακόμα ??????:a48:

Respect
29/08/2006, 19:49
Εγώ πάλι..είμαι αλεργικός στα παγωτά, γι'αυτό...ξου κα-κα!!!:a027:

Leipsippos
30/08/2006, 09:01
Τι λες , μπλοκο με σπονσορα ε; Πολυ μπροστα αυτα τα παιδια στην ΕΛ.ΑΣ !!!

JVR
30/08/2006, 10:51
Hταν ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ αυτη η εκδρομη.Την προηγουμενη μερα λιγο πριν την γεφυρα του Ριου απο την μερια της Πελλοπονησου βλεπω εναν ΠΑΠΠΟΥ να ερχεται αντιθετα με ενα 127 στην αριστερη λωριδα...:a31:

miraze
30/08/2006, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από JVR
Hταν ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ αυτη η εκδρομη.Την προηγουμενη μερα λιγο πριν την γεφυρα του Ριου απο την μερια της Πελλοπονησου βλεπω εναν ΠΑΠΠΟΥ να ερχεται αντιθετα με ενα 127 στην αριστερη λωριδα...:a31:

Αυτός είναι σίγουρο ότι πήγαινε σωστά.... Εσύ ήσουν αντίθετα!!!
καλά δεν έμαθες ότι προτεραιότητα έχουν μόνο οι ντόπιοι, που πήγαινες εσύ κανονικά στο ρεύμα σου????:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Όσο για το μπλόκο............Άνθρωποι είναι και αυτοί, δουλειά κάτω από τον ήλιο??????
Φαντάσου να μην είχαν ομπρέλα με τον σπόνσορα και οι ομπρέλες να είχαν τα χρώματα και τα σήματα της ΕΛ.ΑΣ.!!!!!
Τρελό γέλιο, θα τους βλέπαμε από χλμ μακρυά...

Trans
30/08/2006, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από JVR
Hταν ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ αυτη η εκδρομη.Την προηγουμενη μερα λιγο πριν την γεφυρα του Ριου απο την μερια της Πελλοπονησου βλεπω εναν ΠΑΠΠΟΥ να ερχεται αντιθετα με ενα 127 στην αριστερη λωριδα...:a31:

Μην ήταν Άγγλος;;;;;

:uplate: :uplate:

perastikos
30/08/2006, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από JVR
Hταν ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ αυτη η εκδρομη.Την προηγουμενη μερα λιγο πριν την γεφυρα του Ριου απο την μερια της Πελλοπονησου βλεπω εναν ΠΑΠΠΟΥ να ερχεται αντιθετα με ενα 127 στην αριστερη λωριδα...:a31:

Auta einai klasika min agxwnesai (pernaw apo ti Gefyra me ti mixani sxedon kathe mera)

Arketoi kanoun lathos kai otan vlepoun oti pane pros gefyra (ara 10.50E) xtypane mia anastrofi kai den trexei tipota :mad:

Episeis exoume kai tous klasikous pou stamatane sto meso tis gefyras (me alarm den mporw na pw) gia na vgaloun photografies.

Mia fora eixa petyxei kai dikiklistes na fwtografizontai olo xamogela. An tous mazepsei omws kanenas pou erxetai patymenos? Logo tis kampilis pou kanei i gegyra i oratotita den einai oso megali fantazeste. Kai an skefteite ''Den ginetai auto, den ginetai na mi se dei'' auto peite to stin oikogenia tou pistirika (15-16) pou skotwthike sti gefira 14/8...

gian_nykt
31/08/2006, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από JVR
Επιστρεφωντας σπιτακι μου μετα απο εκδρομουλα πανω στην Εγνατια υπο θερμοκρασια 40+ βαθμων και στα προθυρα θερμοπληξιας βλεπω ξαφνικα στην εξοδο ενος τουνελ μια τεραστια ομπρελα γνωτης εταιριας παγωτων να καταλαμβανει μεγαλοπρεπα την δεξια λωριδα:eyepop: .Παει τα χασα σκεφτομαι με βαρεσε ο ηλιος:sun: .Συνεχιζω στην αριστερη και παρατηρω ενα μπλε ανθρωπακι να με καλει για παγωτο μονο που τι παραξενο κρατουσε ενα ρανταρ στο χερι,εγω παντα ευγενικος χαιρετισα μιας και ειχα σταματισει νωριτερα για παγωτο:wave2: και συνεχισα το δρομο μου.

ευτυχώς γιατί θα το πλήρωνες ακριβά το παγωτό!!!Παγωτό χειροποίητο μπλέ με άσπρη ρίγα και ρόζ περιτύλιγμα με τα στοιχεία σου επάνω!!!