PDA

View Full Version : Άξια του τίτλου της!!!



mike1821
31/08/2006, 03:41
Γειά χαρά σε όλους,

Ρε παιδιά σε αυτή την εθνική μπάσκετ, καταλαβαίνω ποιά πρέπει να είναι η συμπεριφορά μιας πρωταθλήτριας Ευπώπης. Αγωνιστικά και μή.

Αυτά τα παιδιά μας βγάλαν και θα συνεχίσουν να μας βγάζουν ασπροπρόσωπους. Δηλαδή θέλω να πω οτι σαφώς χάρηκα περισσότερο την κούπα στο ποδόσφαιρο, αλλά πλέον έχω άρχισει να παρακαλάω να τελείωση η τετραετία, να μας πάρουν τον τίτλο, να ηρεμήσουμε ρε γαμώτο.

Αυτή την περίοδο είμαι στην Ταιβάν με τη δουλεία και όσος κόσμος μαθαίνει οτι είμαι από την Ελλάδα έχει να μου λέει για την ομάδα μας. Υπάρχει τίποτα καλύτερο από αυτό; Αυτά τα ολίγα ήθελα να πώ έτσι για να μου φύγει ο καημός.

Μπράβο στα παιδιά και την Κυριακή όλοι στην Ομόνοια!!!

Τα λέμε,
Μιχάλης

makis206
31/08/2006, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike1821
Αυτή την περίοδο είμαι στην Ταιβάν με τη δουλεία και όσος κόσμος μαθαίνει οτι είμαι από την Ελλάδα έχει να μου λέει για την ομάδα μας. Υπάρχει τίποτα καλύτερο από αυτό; Αυτά τα ολίγα ήθελα να πώ έτσι για να μου φύγει ο καημός.
Μπράβο στα παιδιά και την Κυριακή όλοι στην Ομόνοια!!!
Τα λέμε,
Μιχάλης

Έτσι !! :a23: :a19: :a19: :a23:

Και όπως το είπες, την Κυριακή όλοι στους δρόμους, αξίζει στους λεβέντες μας ακόμα και για τη σοβαρότητα που κρατούν απέναντι σε ένα τόσο μεγάλο γεγονός.

Δείχνουν σε όλο τον κόσμο όλη την ομορφιά που κρύβει ένας Έλληνας στην ψυχή του !

:beer: :beer: :beer: