PDA

View Full Version : ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ 42 ΧΛΜ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ



lyk0s
31/08/2006, 17:23
Στο 42ο χλμ Μουδανιων-θεσσαλονικης στη δεξια λωριδα εχει μεσα στη μεση του δρομου ενα ...βουναλακι πολυ επικινδυνο.Εχετε το νου σας οσοι περασετε απο αυτο το σημειο.

Επισης λιγο πιο κατω εχει μπλοκο.Απο οτι προσεξα ενα περιπολικο ηταν και ειχε σταματημενα αμαξια μονο αλλα μου εκαναν νοημα και μενα για να σταματησω.Καλυτερα πατε απο την αριστερη μερια διπλα απο ενα αμαξι για να περασετε...

blueblack
31/08/2006, 17:54
AYTH TH MAΛΑΚΙΑ ...........

Δύο φορές τήν πέτυχα...καί δέν μπορούσα νά έντοπίσω πού...
Τή δεύτερη φορά...
τό συνειδητοποίησα....!!!!!
Εύτυχώς πού ήμουν μέ τό v-strom....!!!
Ή μπροστινή άνάρτηση δούλεψε μιά χαρά....
Μπράβο στό βεστρομάκι....!!!!Καί είχα καί καμμιά 150αριά..................!!!!
Πές κανένα σημείο γιατί πάλι τό ξέχασα πού είναι...
Κοντά στό κάστρο...???
Καί είναι καί στή μέση ή πουτάνα....!!!!!!
Σά λοφάκι είναι.....
Έχει σκάσει ή άσφαλτος πρός τά πάνω....


:wave2: :wave2:

lyk0s
31/08/2006, 18:19
Αν θυμαμαι καλα, ειναι στο τελος της ανηφορικης ευθειας αναμεσα απο τα υψωματα, στην αρχη της στροφης.

Εχεις κανεις υποψιν του σε ποια υπηρεσια μπορουμε να το αναφερουμε μπας και πανε να το φτιαξουν;

SUPERMARIO
31/08/2006, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από lyk0s

Εχεις κανεις υποψιν του σε ποια υπηρεσια μπορουμε να το αναφερουμε μπας και πανε να το φτιαξουν;







κατι ειπες τωρα :rotflmao: θα τρεξουν

εδω δρομοι καρμανιολες και δεν εχουν αξιωθει να τους φτιαξουν και θα πανε για μια λακουβα;;;;:a31:

kakofonixx
31/08/2006, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
AYTH TH MAΛΑΚΙΑ ...........

Δύο φορές τήν πέτυχα...καί δέν μπορούσα νά έντοπίσω πού...
Τή δεύτερη φορά...
τό συνειδητοποίησα....!!!!!
Εύτυχώς πού ήμουν μέ τό v-strom....!!!
Ή μπροστινή άνάρτηση δούλεψε μιά χαρά....
Μπράβο στό βεστρομάκι....!!!!Καί είχα καί καμμιά 150αριά..................!!!!
Πές κανένα σημείο γιατί πάλι τό ξέχασα πού είναι...
Κοντά στό κάστρο...???
Καί είναι καί στή μέση ή πουτάνα....!!!!!!
Σά λοφάκι είναι.....
Έχει σκάσει ή άσφαλτος πρός τά πάνω....


:wave2: :wave2:

Ειναι ακριβως στο 42ο χιλιομετρο, στη δεξια λοριδα. Αν μεινεις στην αριστερη το αποφευγεις.
Το εχω επισημανει και σε αλλο θεμα.

zolotas
31/08/2006, 21:43
και με κατευθηνση θεσσαλονικη μετα την αερογεφυρα θερμης στην ιντεραμερικαν ......αριστερη λωριδα κανεις πεταγμα κανονικα .......τα λαμογια εργολαβοι -μπαστ_ρδοι ,οσφυοκαμπτες :a36:

Multijohn
01/09/2006, 02:40
Εχω χτυπήσει το πόδι μου στο βουναλάκι που λέει ο λύκος όταν το είχα κατεβάσει για να τεντωθώ και βρήκε κάτω το μεγάλο δάχτυλο και μου μάζεψε όλο το πόδι πίσω το οποίο έφτασε σχεδόν μέχρι τον συνοδηγό!Ευτυχως(ΕΥΤΥΧΩΣ) φορούσα τις μπότες που όσο να'ναι απορροφήσαν το χτύπημα.2 βδομάδες κούτσαινα και ευτυχώς δεν έπεσα!Μετα σου λέει ''έλα μωρέ τώρα που θα βάλω εξοπλισμό για 50 χιλιόμετρα!'':beer:

Vezouvios
01/09/2006, 07:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από lyk0s
Στο 42ο χλμ Μουδανιων-θεσσαλονικης στη δεξια λωριδα εχει μεσα στη μεση του δρομου ενα ...βουναλακι πολυ επικινδυνο.Εχετε το νου σας οσοι περασετε απο αυτο το σημειο.

Επισης λιγο πιο κατω εχει μπλοκο.Απο οτι προσεξα ενα περιπολικο ηταν και ειχε σταματημενα αμαξια μονο αλλα μου εκαναν νοημα και μενα για να σταματησω.Καλυτερα πατε απο την αριστερη μερια διπλα απο ενα αμαξι για να περασετε...

Οντως αλλα δεν ειναι το μονο!!!!
Λιγο πριν την πρωτη γεφυρα τωμ μουδανιων (λιγο πριν την φωτο καμερα) στην δεξια λωριδα μετωπο μουδανια ο δρομος εχει βυθιστει και εχει κανει κατι σαν διαδρομο ,που ετσι και μπει ο μπροστα τροχος θα πεις ,,ΚΑΙ ΕΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ???
ΣΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ:rotflmao: