PDA

View Full Version : Ρίχνει καρέκλες (Προσοχή)!



Nikoskazer2000
01/09/2006, 01:53
Εδώ και κανα τέταρτο ρίχνει καρέκλες εδω στην Αγ.Μαρίνα (Χανιά).
Φαντάζομαι πως το ίδιο σκηνικό συμβαίνει και στην πόλη. Οι δρόμοι θα έχουν γίνει σαπούνι και θα μου πάει "να" οταν θα σχολάσω το πρωί και το 'ξέρω. Πέρισυ είδα κάτι τράκες φοβερές και τρομερές :cry: :eek: . Ελπίζω να μην τις δω και φέτος...:sad:

Δεν ξέρω τι γίνεται αλλου αυτή τη στιγμή με τα καιρικά φαινόμενα αλλα προσοχή παιδιά!!!

Πάντα όρθιοι...


59857

Multijohn
01/09/2006, 02:22
Θεσσαλονίκη πούδρα ο καιρός!Λίγο ψύχρα αλλά εντάξει γενικά.

makis206
01/09/2006, 07:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Δεν ξέρω τι γίνεται αλλου αυτή τη στιγμή με τα καιρικά φαινόμενα αλλα προσοχή παιδιά!!!

Μόλις ξύπνησα κι έχω πάρει ανάποδες με τον κωλόκαιρο αφρούς βγάζω !:a023:

Καθόμουν κι έπλενα χτες το απόγευμα για να την κάνω σήμερα για την Παγκρήτια κι έκανα τη μ@λ@κί@ και άφησα έξω τη δεσποινίδα, μόλις βγήκα έξω κι είδα τα σημάδια του καιρού πάνω της...:cry: :cry:

Τρέχει πάλι ο μ@λ@κ@ς ο μάκις στα πλυντήρια άλλη δουλειά δεν είχε.:mad:


Τα νεύρα μου τα ρούχα μου κι ένα ταξί να φύγω λέμε !


:rotflmao: :rotflmao:

TATAR
01/09/2006, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Εδώ και κανα τέταρτο ρίχνει καρέκλες εδω στην Αγ.Μαρίνα (Χανιά).
Φαντάζομαι πως το ίδιο σκηνικό συμβαίνει και στην πόλη. Οι δρόμοι θα έχουν γίνει σαπούνι και θα μου πάει "να" οταν θα σχολάσω το πρωί και το 'ξέρω. Πέρισυ είδα κάτι τράκες φοβερές και τρομερές :cry: :eek: . Ελπίζω να μην τις δω και φέτος...:sad:

Δεν ξέρω τι γίνεται αλλου αυτή τη στιγμή με τα καιρικά φαινόμενα αλλα προσοχή παιδιά!!!

Πάντα όρθιοι...


NIKO Καλημέρα Καλομήνα. Θά έλθω σήμερα Παρασκευή απόγευμα Χανιά για δουλειά. Πώς εξελίσεται ο καιρός?

makis206
01/09/2006, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από TATAR
NIKO Καλημέρα Καλομήνα. Θά έλθω σήμερα Παρασκευή απόγευμα Χανιά για δουλειά. Πώς εξελίσεται ο καιρός?

Είναι ήδη καλύτερος, έχει αρκετά σύννεφα τριγύρω αλλά είναι σκόρπια μέχρι στιγμής και δεν νομίζω οτι θα ξαναρίξει βροχή, δείχνει να καθαρίζει καλά ο ουρανός.

καλό δρόμο !:wave2:

TATAR
01/09/2006, 07:58
ευχαριστώ πολύ

Vezouvios
01/09/2006, 08:01
μονο καρεκλες??
Δεν σας ριχνει και τιποτα τραπεζια?
Οχι τιποτα αλλο ,απλα για να κανετε ΣΕΤ!!!
και εαν ριξει πολλα ,αντε θα εχετε ετοιμα και τα πραματα για να φτιαξετε μια ταβερνα!!!
Κολωφαρδοι!!!:rotflmao: :rotflmao: :beer:

nimbus
01/09/2006, 20:31
καλό μήνα!
Αμαλιάδα ο καιρός, ήταν χαρα θεού σήμερα!:wave2:

zolotas
01/09/2006, 21:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
για να φτιαξετε μια ταβερνα!!!


πεινασα ρε πουστη :a32:

Nikoskazer2000
01/09/2006, 23:12
Εντάξει, τελικώς ο καιρός δεν τα ξαναχάλασε απο χθές το βράδυ.

Ας ελπίσουμε πως θα κρατήσει έτσι οπως είναι τώρα: Δροσερό αεράκι με θερμοκρασία στους 24 και λίγη συννεφιά :wave2: