PDA

View Full Version : Αγώνες Πανελληνίου ταχύτητας πότε?



stako
01/09/2006, 07:53
Ρε παιδιά έχω φάει το internet να βρω ένα ημερολόγιο με της ημερομηνίες του Πανελληνίου ταχύτητας και δεν βρίσκω τπτ!

Ξέρει κανείς?

Electra
01/09/2006, 12:14
Δεν υπάρχει τίποτα!!!
Θα κοιτάξω να ρωτήσω κι εγώ καμιά άκρη εδώ γύρω, αλλά χλωμό το κόβω...

Πάντως ο επόμενος είναι στις 10 Σεπτεμβρίου στις Σέρρες απ' όσο γνωρίζω.






(Θέλουμε και πίστες πανάθεμά μας!)

stako
01/09/2006, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
Δεν υπάρχει τίποτα!!!
Θα κοιτάξω να ρωτήσω κι εγώ καμιά άκρη εδώ γύρω, αλλά χλωμό το κόβω...

Πάντως ο επόμενος είναι στις 10 Σεπτεμβρίου στις Σέρρες απ' όσο γνωρίζω.






(Θέλουμε και πίστες πανάθεμά μας!)

Θυμάμαι είχε 10-15 περίπου αλλά δεν θυμόμουν αν είναι αυτό τον μήνα Σέρρες και Οκτωβρη Μέγαρα ή το ανάποδο.......

Οπότε από ότι λες είναι τώρα (Σεπτέμβρη) Σέρρες και Οκτώβρη Μέγαρα ε?

Τι πίστες, λίγο οργάνωση δεν μπορούν να έχουν καν?!? Απαράδεκτο να μην υπάρχει αγωνολόγιο σε κάποια site ρε παιδί μου!

Τα περιοδικά που κοιτάνε το καλό του μοτοσυκλετισμού και του μηχανοκίνητου αθλητισμού είναι επίσης πέρα βρέχει, δεν έχουν τπτ στα site τους...........!

Electra
01/09/2006, 12:45
Δυστυχώς η ΕΛΠΑ (που παρεμπιπτόντως πάει κατά hell) βγάζει μόνο μηνιαίο πρόγραμμα για τους αγώνες!
Με αποτέλεσμα πολλές φορές ούτε οι αγωνιζόμενοι να ξέρουν που θα τρέξουν στον επόμενο γύρο!!! Να μου πεις στη ταχύτητα δεν έχει και πολλές πίστες.... αλλά είναι γενικό το κακό της ΕΛΠΑ.

http://www.ethea.elpa.gr/news/newslist.php?cat=88

Λογικά τον Οκτώβρη στα Μέγαρα!

stako
01/09/2006, 13:11
Ok Βανέσσα, thanks...........

:wave2:

Electra
01/09/2006, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Ok Βανέσσα, thanks...........

:wave2:

ΔΙΟΡΘΩΣΗ: My name is... Εύη!! :D


Τίποτα! Ευχαρίστησή μου!
:beer:

Tropeas
01/09/2006, 13:48
Xaxaxa έχουμε συνηθίσει την Βανέσα να μας δίνει τις πληροφορίες απο την πίστα των Μεγάρων... ;) :wave2:

Άντε να φύγουν και οι διοργανώσεις απο την ΕΛΠΑ και να πάνε εκεί που τους αρμόζουν (ξέρω ξέρω μαζί φεύγουν και οι λαμογιέ με τα λεφτά κλπ που ακολουθούν όπως πάντα...)...
Ελπίζω και με ποιο διαφάνεια και με καλύτερη οργάνωση αλλά και ποιο συχνά... ήδη για όσους δεν ξέρουν νομίζω ότι κηνυγιέται αυτό νομικά.:beer:

stako
01/09/2006, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
ΔΙΟΡΘΩΣΗ: My name is... Εύη!! :D


Τίποτα! Ευχαρίστησή μου!
:beer:

Ωχ, sorry, μοιάζει και το nick σου με της Βανέσσας, συνήθως όπως λέει και ο Tropeas εκείνη μας έδινε κάτι τέτοιες πληροφορίες, ε είναι και Παρασκευή..............μπερδεύτηκα!

:D :D :D

Pardalotzatziki
01/09/2006, 23:01
programmata gia olous tous agwnes bgainoun arxh tou etous....alla sthn poreia ginontai allages....
fetos ta pragmata einai polu xalia....logw triwn organotwn agwnwn....OME, AMOTOE kai ELPA...ginontai olo mperdemata...o ka8enas anakoinwnei to diko tou prwta8lhma h kupelo...polu agwnes anablh8hkan..allages hmeromhniwn...xamos...
kai polla alla problhnmata opws liges summetoxes stous agwnes (posa prwta8lhmata h kupela na parakolou8hsoun oi agwnizomenoi)...ftwxo 8eama se polles periptwseis...ligoi 8eates....

gia hmeromhnies kai gia na eiste sigouroi oti 8a ginei o agwnas sta: motorsite.gr (oloi oi agwnes) kai enduro.gr (xwmatinoi kai SM)
sunh8ws uparxoun kai anakoinwseis gia anaboles agwnwn h allages hmeromhniwn
ekei 8a breite kai site organwtwn opws to ironteam.gr klp klp

kai mhn 3exasete: 4-5 NOEMBRRIOY pagkosmio SM ston Peiraia!!!

mike_thedoctor
02/09/2006, 20:22
Το πρόγραμμα που ψάχνεις...


Έχει ανακοινωθεί και δημοσιευθεί αρκετά πριν την έναρξη του πρωταθλήματος και όχι κάθε μήνα.


http://www.ethea.elpa.gr/news/closeup.php?id=869&cat=83

stako
06/09/2006, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike_thedoctor
Το πρόγραμμα που ψάχνεις...


Έχει ανακοινωθεί και δημοσιευθεί αρκετά πριν την έναρξη του πρωταθλήματος και όχι κάθε μήνα.


http://www.ethea.elpa.gr/news/closeup.php?id=869&cat=83

Ok, thanks :wave2:

H.A.Balafoutre
06/09/2006, 18:42
Για Σέρρες έχει αυτή την Κυριακή στις 10 Σεπτέμβρη.