PDA

View Full Version : re exoume trelathei kala kala......



ntantoum
04/09/2006, 04:48
:eyepop: :rotflmao: re paidia eimai apo chio akoma ta 21 den ta exw kleisei mexri ta 17 mou ekana kai egw kagkouries eixa kanei to innova olo takegawa .....ksafnika megalwsa kai eipa thelw mhxanh wspou na to synhdhtopoieisw arxisan na me prospernoun 17 xrona me R6 alla 16 xrona me smr 450 opa lew freno file mou xrhsto. fetos thn xronia 2005-2006 eixame rekor pwlhsewn se mhxanes street kai ss pou sth chio paidia sth chio an einai dynaton pou oi dromoi mas den einai oute gia trial....tespa auto pou thelw na pw einai as mas exei olous kala o theos na mas dwsei fwtish kai kala myala kai na mhn exoume pali opws prin apo kana xrono tragwdies kathe ebdomada.
p.s kalokairi 2004 15 eisagwges sto skylitseio nosokomeio chiou apo 7-8-2004 mexri 14-8-2004. ........krima na eiste oloi kala....

monstermind
04/09/2006, 12:39
signwmi alla i chios exei kai gamw toys dromous gia ss

FestoNero
04/09/2006, 13:04
Θα συμφωνησω με τον απο πανω (τον μονστερμαιντ ντε!)
Οι δρομοι στη Χιο ειναι αρκετα καλοι, και με γαματες στροφες
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Βεβαια με σκουτερ δεν απολαμβανεις κ πολλα πραγματα :sad: :sad:
:beer:
:wave2:

niewbe
04/09/2006, 13:06
Εμένα η καταγωγή μου είναι από τη Χίο και κάθε χρόνο καλοκαιράκι είναι ο τόπος διαφυγής μου.
Στη Χίο λοιπόν τον χαζό, βλάκα, μλκ τον λένε "ούργιο" και ίσως δεν είναι τυχαίο αλλά είναι γεμάτη από δαύτους. Φέτος το καλοκαίρι είπα να μετρήσω πόσοι φοράνε κράνος. Ε σας πληροφορώ μόνο οι τουρίστες φοράγανε, και από μηχανές, το τι gsr600, r6 και κατουμάδες είδα....
Παπιά ή θα δεις το χάλι το μαύρο GLX κολοφτιαγμένο ή dynamik. Την όλη παραφωνία έρχεται να συμπληρώσει μάθημα οδήγησης με τον μαθητή να φοράει φωσφοριζέ ρούχα της σχολής και τον εκπαιδευτή από πίσω με το αυτοκίνητο και alarm ανοιχτά.
Τι διάλο με το που παίρνουν το δίπλωμα τα ξεχνάνε όλα;
Δε συζητάω βέβαια θανάτους από μηχανές και ατυχήματα. Έχω χάσει πολλούς γνωστούς και ξέρω ακόμα πολλούς cyborg.

DimChios
04/09/2006, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
signwmi alla i chios exei kai gamw toys dromous gia ss




:D

ειδικά η πλευρά από Λιθί μέχρι Σιδηρούντα γ@μ@ει!!! :winka:

'Εχει δρόμους πάντως, άν δείτε κάτι νησιά όπως π.χ Ζάκυνθος θα τραβάτε τα μαλλιά σας!

ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ!!! :lol: :lol:

πάντως η αλήθεια είναι ότι έχει πολλές μοτό που δεν τις συναντάς σε ένα νησί -ούτε σε πόλη- του μεγέθους της Χίου και πως το κράνος ο μόνος που το φοράει είναι ο πατέρας μου γιατί του έχω ζαλίσει εγώ τα @@διά!!!

:wave2: