PDA

View Full Version : ΜΑ ΠΟΣΟ Μ.....ΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?



costas_k
04/09/2006, 15:23
Την Παρασκευη ερχομενος απο κορινθο μπαινω αττικη οδο και ετοιμαζομαι να βγω εθνικη με κατευθυνση προς Πειραια.Οσοι εχετε βγει απο την συγκεκριμένη έξοδο της αττικης οδου γνωριζετε ότι η συγκεκριμενη εξοδος ειναι μια πολυ κλειστη δεξια στροφη εως ενα σημειο, χωρις ορατοτητα,δεν χρειαζεται αλλωστε αφου ΟΥΤΕ μια στο τρισεκατομυριο υπαρχει κινδυνος να ερχεται καποιος αναποδα.Γελιεστε φίλοι μου.με το που εβγαλα φλας και κατόπιν δεξί ρευμα και μπηκα στην εξοδο (με το ΙΧ)ερχοταν καταπανω μου ενα μαλικισμενο με παπακι Α Ν Α Π Ο Δ Α.ετυχως που δεν μπήκα με πολλα (όπως συνήθως)και τον απέφυγα εκανε και αυτος δεξια λιγο και......εζησε.ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ μου ηρθε να καΝΩ Τον κυκλο να ξαναμπω και να τον ψαξω και να τον κανω ΜΑΥΡΟ το μου.......πανο.αν τον χτυπαγα θα το κουβάλαγα για όλη μου τη ζωή..

strata
04/09/2006, 15:38
Πταίσμα..

Εμένα μου ήρθε ταξί και μάλιστα με όπισθεν..
Θα έκανε λάθος ο καραγιοζης και αντι να δωσει ξανα τα 2,70€
Είπε ας βγω με όπισθεν….
:eek: :eek:

SUPERSPORT
04/09/2006, 15:48
πταισμα - ενας αλλος ερχοταν με το αυτοκινητο αναποδα μεσα στην αττικη οδο στο υψος του αμαρουσιου νομιζω :eyepop: :eyepop: :eyepop:

zoumpou
04/09/2006, 22:20
Αυτά θα συμβαίνουν τώρα με τους σύγχρονους αυτοκινητόδρομους και τους κόμβους,

Δεν έχουν συνηθίσει όλοι στην ιδέα και στον τρόπο οδήγησης.

Σοβαρά τώρα, αυτό συνβαίνει στην Γερμανία, που έζησα για λίγο καιρό, αρκετά συχνά. Κατεβαίνει ο άλλος απο το βουνοχώρι :alien: του και χάνεται στους "περίπλοκους" ανισόπεδους.

Αλλά εκεί σταματάει ό,τι σταθμός παίζει στο ράδιο και γίνεται ανακοίνωση από το ραδιόφωνο των αυτοκινητόδρομων οτι στον τάδε δρόμο χλμ το τάδε αυτοκίνητο κινείται αντίθετα και είναι όλοι προσεκτικοί.

Nostra
05/09/2006, 08:51
τι λες ρε φίλε? :eek: :eek: :eek:


εγώ τις προάλλες με το παπάκι πήγαινα να μπω αττική οδό από την εθνική και ερχόταν ανάποδα ένας με αμάξι που παραλίγο να με σκοτώσει. ευτυχώς έκανα δεξιά τελευταία στιγμή και τη γλύτωσα.





και το χειρότερο?

όλοι πηγαίνανε ανάποδα εκείνη τη μέρα..... :confused:

Cpt. Haddock
05/09/2006, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
τι λες ρε φίλε? :eek: :eek: :eek:

εγώ τις προάλλες με το παπάκι πήγαινα να μπω αττική οδό από την εθνική και ερχόταν ανάποδα ένας με αμάξι που παραλίγο να με σκοτώσει. ευτυχώς έκανα δεξιά τελευταία στιγμή και τη γλύτωσα.

και το χειρότερο?
όλοι πηγαίνανε ανάποδα εκείνη τη μέρα..... :confused:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

costas_k
05/09/2006, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
τι λες ρε φίλε? :eek: :eek: :eek:


εγώ τις προάλλες με το παπάκι πήγαινα να μπω αττική οδό από την εθνική και ερχόταν ανάποδα ένας με αμάξι που παραλίγο να με σκοτώσει. ευτυχώς έκανα δεξιά τελευταία στιγμή και τη γλύτωσα.





και το χειρότερο?

όλοι πηγαίνανε ανάποδα εκείνη τη μέρα..... :confused:

:lol: :D :rotflmao:

Alx 84
05/09/2006, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERSPORT
πταισμα - ενας αλλος ερχοταν με το αυτοκινητο αναποδα μεσα στην αττικη οδο στο υψος του αμαρουσιου νομιζω :eyepop: :eyepop: :eyepop:

έχω δει και εγώ ένα τύπο με ένα γυφτάμαξο να πηγαίνει ανάποδα στην αττική. ρε παιδιά, μιλάμε για δρόμο ταχείας κυκλοφορίας!! δε καταλαβαίνουν τίποτα;;;; μα τίποτα όμως;;; δηλ αν ο άλλος παει με 150 και σκάσει πάνω του τι γίνεται;;;;

costas_k
05/09/2006, 11:11
Σε λίγο ολες οι χωρες θα εκδοσουν ταξιδιωτικη οδηγια με θεμα>GREEK DRIVERS!!

mats8282
06/09/2006, 18:06
Και εχουνε αργησει πολυ..........Μονο για τους δρομους μας σαν δρομους λενε,για τους οδηγους τπτ.........

Βαγγελας
24/09/2006, 00:19
Ρε Παιδια κοιταχτε λιγο αυτο !!!!!!

ενας αντι να στριψει δεξια που ηθελε παει ευθεια .......

αλλα πως διωρθωνει το λαθος ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

το.... κανει με καμικαζι τροπο......
και τα καταφερνει να μη σκοτωσει αθωο κοσμο....

http://videos.bloka.com/AO18full.avi