PDA

View Full Version : Έχουμε προβλήματα με τους λογαριασμούς μας



SUPERSPORT
03/09/2006, 16:25
εδω σβηστηκα ολοκληρος (SPORAKIAS) και κανενας δεν μου ειπε τιποτα :rolleyes: :dizzy: :sick:

το ειδα οταν γυρισα απο τις διακοπες 21/8

εστειλα e-mail στο μοτο αλλα τπτ

εστειλα και π.μ στο crs-k που τον εχω δει και μια φορα τον ανθρωπο αλλα απ'οτι καταλαβα ειναι διακοπες

και τωρα μπαινω με αλλο ονομα

zephyr1
03/09/2006, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERSPORT
εδω σβηστηκα ολοκληρος (SPORAKIAS) και κανενας δεν μου ειπε τιποτα :rolleyes: :dizzy: :sick:

το ειδα οταν γυρισα απο τις διακοπες 21/8

εστειλα e-mail στο μοτο αλλα τπτ

εστειλα και π.μ στο crs-k που τον εχω δει και μια φορα τον ανθρωπο αλλα απ'οτι καταλαβα ειναι διακοπες

και τωρα μπαινω με αλλο ονομα

Γιωργο αν παρατηρησες τα μελη ειχαν φτασει κοντα στα 17500 και καποια στιγμη γιναν 15000.
Μαλλον υπηρχαν πολλα fake μελοι και ετσι σ' εφαγε και σενα η μαρμαγκα.

Η μηπως ηταν επειδης την ελεγες πολυ.Δεν πειραζει ξαναχωστα. :beer:

SF
04/09/2006, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERSPORT
εδω σβηστηκα ολοκληρος (SPORAKIAS) και κανενας δεν μου ειπε τιποτα :rolleyes: :dizzy: :sick:

το ειδα οταν γυρισα απο τις διακοπες 21/8

εστειλα e-mail στο μοτο αλλα τπτ

εστειλα και π.μ στο crs-k που τον εχω δει και μια φορα τον ανθρωπο αλλα απ'οτι καταλαβα ειναι διακοπες

και τωρα μπαινω με αλλο ονομα


O user SPORAKIAS υπάρχει και έχει και αρκετά ποστ:

http://www.moto.gr/forums/member.php?action=getinfo&userid=11719

H διεύθυνση δεν έχει λάβει mail σου. Επίσης ο crsk δεν είναι administrator.

Οπότε μάλλον έχεις ξεχάσει το passwd σου ή έχεις κάνει κάποιο άλλο λάθος.

Julius
04/09/2006, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
O user SPORAKIAS υπάρχει και έχει και αρκετά ποστ:

http://www.moto.gr/forums/member.php?action=getinfo&userid=11719

H διεύθυνση δεν έχει λάβει mail σου. Επίσης ο crsk δεν είναι administrator.

Οπότε μάλλον έχεις ξεχάσει το passwd σου ή έχεις κάνει κάποιο άλλο λάθος.


Kai na sprostheso ston Sporakia oti exei zitisei ton password toy na toy stalei email, alla to email poy exei dosei einai lathos, kai exei klidothei perimenontas "email confirmation"

SUPERSPORT
04/09/2006, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
O user SPORAKIAS υπάρχει και έχει και αρκετά ποστ:

http://www.moto.gr/forums/member.php?action=getinfo&userid=11719

H διεύθυνση δεν έχει λάβει mail σου. Επίσης ο crsk δεν είναι administrator.

Οπότε μάλλον έχεις ξεχάσει το passwd σου ή έχεις κάνει κάποιο άλλο λάθος.

οντως μεχρι 5/8 εγραφα αλλα οταν γυρισα απο διακοπες μπηκα κανονικα αλλα μολις παταγα για απαντηση ή να δω τα π.μ μου με πεταγε και ελεγε οτι δεν εχω συνδεθει ή οτι εχω διαγραφει κ.λ.π :confused:

SUPERSPORT
04/09/2006, 14:41
αυτο μου βγαζει

'' Δεν έχετε εισαχθεί στο σύστημα, ή δεν έχετε πρόσβαση στη σελίδα. Αυτό μπορεί να οφείλετε σε έναν από τους παρακάτω λόγους:
Δεν έχετε εισαχθεί στο σύστημα. Συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα και δοκιμάστε ξανά.
Δεν έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Προσπαθείτε να τροποποιήσετε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη ή δοκιμάζετε τη χρήση των επιλογών του υπεύθυνου; Επιβεβαιώστε ότι έχετε την άδεια στους κανόνες του forum.
Έαν προσπαθείτε να στείλετε κάποιο μήνυμα, τότε πιθανόν ο υπεύθυνος (administrator) να έχει απενεργοποιήσει το λογαριασμό σας, ή ο λογαριασμός σας να μην έχει επιβεβαιωθεί ακόμα.
Χρήστης εν ενεργεία: SPORAKIAS [logout]


Ίσως πρέπει να εγγραφείτε, ώστε να αποκτήσετε πρόσβαση στη σελίδα.Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; ''

bartlal
04/09/2006, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
Και για την ακρίβεια αυτό που θα επιθυμούσα από πλευράς των διαχειριστών είναι όταν σβήσουν κάποιο ποστ να ενημερώσουν το χρήστη για τη διαγραφή του και για τους λόγους που έγινε και όχι απλά να κάθεται ο χρήστης να ψάχνει που μπορέι να κατέληξε το ποστ... :beer:

πηγαινεις στο προφιλ σου, πατας το hyperlink: "Προβολή όλων των μηνυμάτων αυτού του χρήστη" και βρισκεις αυτα που εχεις γραψει... αν ειναι δυνατον σε καθε μεταφορα/σβησιμο/συγχωνευση συζητησεων ή/και ποστς να ενημερωνουμε γιατι/πως/ποτε το καναμε...


ΔΕΕΕΕΝ μπορεις να φανταστεις για τον ογκο των ποστς που φιλτραρονται και αναλογως μεταβαλλονται. βαλε και τον χρονο διαβασματος οοοοοολων των ποστς για να δεις αν κατι πρεπει να "πειραχθει" και μετα πες μας αν προλαβαινουμε και για την ενημερωση, που πιστεψε με, θα ειναι ολοκληρη συζητηση μεσω πμς ή thread...



....παντως, οταν με απολυσουν απο τη δουλεια μου, σου υποσχομαι να σε ενημερωνω ενδελεχως! :winka: :lol:

Julius
05/09/2006, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERSPORT



tora tha pezei kanonika to Nickname "Sporakias"


alla exeis alaksei to email se aniparkto opote thn epomenh fora poy tha stalei kodikos... tha ksanaklidothei


:wave2:

gerodim
05/09/2006, 10:07
Σχετικά με το δικό μου mail θα βοηθήσει κανείς ή να αλλάξω και εγώ account?

Julius
05/09/2006, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
Σχετικά με το δικό μου mail θα βοηθήσει κανείς ή να αλλάξω και εγώ account?

miso na myriso ta nyxia mou na do ti provlima exeis na to ftiakso

OldMan
05/09/2006, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
............................

Τα "εξαφανισμένα" posts συνήθως υπάρχουν στη Ζώνη (επ' άπειρον...).

Κάποιοι συμπαθείς Διαχειριστές, συνηθίζουν να "σφάζουν" (διαγράφουν) posts επειδή μάλλον βαριούνται την διαδικασία του Διαχωρισμού και της Μεταφοράς !!!
(πράγμα που το κάνω και γω όταν πρόκειται για το σατανικό δίδυμο Πατέρα - Βρωμόπουλου).:lol:

gerodim
05/09/2006, 13:59
Εμένα δε μου έρχονται καθόλου ειδοποιήσεις στο mail ξαφνικά....
Εδώ και κάνα 10ήμερο

OldMan
05/09/2006, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
Εμένα δε μου έρχονται καθόλου ειδοποιήσεις στο mail ξαφνικά....
Εδώ και κάνα 10ήμερο

Περοφανώς δεν σου στέλνει κανένας τίποτε ...!!!

gerodim
06/09/2006, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Περοφανώς δεν σου στέλνει κανένας τίποτε ...!!!

Ναι, παρότι είμαι συνδρομητής σε συζητήσεις δεν ειδοποιούμαι για αυτές... Όπως τώρα. Δε μου ήρθε mail ότι απάντησες στη συζήτηση... Απλά μύρισα τα νύχια μου και μπήκα....

SUPERSPORT
06/09/2006, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
tora tha pezei kanonika to Nickname "Sporakias"


alla exeis alaksei to email se aniparkto opote thn epomenh fora poy tha stalei kodikos... tha ksanaklidothei


:wave2:

τελικα ειχα δικιο εεε...!?!?! ;)

ειχα προβλημα εεεε....!?!?! ;)

οσο για το e-mail οταν το αλλαξα δεν ειχε ενεργοποιηθει το καινουριο αλλα μετα ηταν οκ. αλλωστε το εχω ως supersport αν δεις ;)

μηπως θα πρεπει να συννενοηθουμε με πιο θα μπαινω τελικα ωστε να σβηστει το ενα απο τα δυο (για σας το λεω-αν δεν εχετε προβλημα δεν εχω ουτε εγω ;) )

Julius
06/09/2006, 10:40
oi epiloges stis rythmiseis, kathos kai to email pou dilonoume mesa sto profil mas einai kathara gia paraplanisi


DEN xriazete na einai tipota energopoihmeno h sosto. auth h ekdosh toy forum anagnorizei poios eisai apo to apotypoma sto pliktrologio kathos episeis mporei na diavazei thn diathesi sou ean theleis h ' oxi na lamvaneis eidopoihseis


episeis svinei ta pm apo mono toy otan einai polla kai sthn epomenh ekdosh tha myrizei kai nyxia (gia na automatopoihthei h diadikasia kai na min xriazonte moderators)



IMARTOOOOOOOOOOOOOOOOOOON



:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: